|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 11:25:36   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

Mah kadar imamo kako mini praznovanje samo z fantovo družino (23 oseb), pridemo res ponavadi z cca 60 € čez - res pa da ni nič posebenga, ker jih povabim na "malico" - se pravi narezki, vino domače in pa cedevita za ostale....ampak to je ponavadi tam nekje od 15-19h čisto na eazy (jih je toliko, da ima skoraj vsak drug vikend nekdo nekaj v tem stilu), tu pa še moji pridejo zraven in pa prijatelji.



evo, za take stroške bi jaz della doma... nas bo tudi 20... kaj kupite, da vam to rata?

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 11:32:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

huh... pridno berem.... mi bomo imeli krst in pa praznovanje 3. rojstnega dne skupaj.... 20 ljudi... pa nimam pojma kaj me pride ceneje... doma met, v gostilno it....nasveti dobrodošli...

Ma absolutno te pride cenejša "home" varianta. Če imate prostor in niste "prsrani", go for it.



Ma, prostor je... celo pokrit... ampak jaz se tako ne znajdem kot gostitelj... meni je že samo razmišljanje kako in kaj v zadnjih dnevih požrlo še pa još živcev...

Glede tega, da je kdo presran, mi pa dol visi.... jaz sme celo tuhtala, da bi naročila samo narezke, pa torto, pa pijačo in fertik... ali pa pečena rebrca, za otroke hrenovke in fertik... pa vsak svojo torto in je... kaj pravite?

ker to bodo samo 4 otroci, ostalo odrasli...

Za moje pojme je to super varianta. Pa kar najbolj enostavno: naredite samopostrežno hrano in pijačo, da ne boš potem stregla vse odspredaj in odzadaj. Saj, če čisto realno pomisliš, kdo ti garantira, da bo hrana v gostilni vsem všeč user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 11:40:22   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

huh... pridno berem.... mi bomo imeli krst in pa praznovanje 3. rojstnega dne skupaj.... 20 ljudi... pa nimam pojma kaj me pride ceneje... doma met, v gostilno it....nasveti dobrodošli...

Ma absolutno te pride cenejša "home" varianta. Če imate prostor in niste "prsrani", go for it.



Ma, prostor je... celo pokrit... ampak jaz se tako ne znajdem kot gostitelj... meni je že samo razmišljanje kako in kaj v zadnjih dnevih požrlo še pa još živcev...

Glede tega, da je kdo presran, mi pa dol visi.... jaz sme celo tuhtala, da bi naročila samo narezke, pa torto, pa pijačo in fertik... ali pa pečena rebrca, za otroke hrenovke in fertik... pa vsak svojo torto in je... kaj pravite?

ker to bodo samo 4 otroci, ostalo odrasli...

Za moje pojme je to super varianta. Pa kar najbolj enostavno: naredite samopostrežno hrano in pijačo, da ne boš potem stregla vse odspredaj in odzadaj. Saj, če čisto realno pomisliš, kdo ti garantira, da bo hrana v gostilni vsem všeč user posted image



ma, ja... pa ko mi je čist odveč dleat vs eskupaj, ampak res odveč.... jaz bi za otročke delala parti, samo ti stari kozli... ehhh...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 11:53:03   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

huh... pridno berem.... mi bomo imeli krst in pa praznovanje 3. rojstnega dne skupaj.... 20 ljudi... pa nimam pojma kaj me pride ceneje... doma met, v gostilno it....nasveti dobrodošli...

Ma absolutno te pride cenejša "home" varianta. Če imate prostor in niste "prsrani", go for it.



Ma, prostor je... celo pokrit... ampak jaz se tako ne znajdem kot gostitelj... meni je že samo razmišljanje kako in kaj v zadnjih dnevih požrlo še pa još živcev...

Glede tega, da je kdo presran, mi pa dol visi.... jaz sme celo tuhtala, da bi naročila samo narezke, pa torto, pa pijačo in fertik... ali pa pečena rebrca, za otroke hrenovke in fertik... pa vsak svojo torto in je... kaj pravite?

ker to bodo samo 4 otroci, ostalo odrasli...

Za moje pojme je to super varianta. Pa kar najbolj enostavno: naredite samopostrežno hrano in pijačo, da ne boš potem stregla vse odspredaj in odzadaj. Saj, če čisto realno pomisliš, kdo ti garantira, da bo hrana v gostilni vsem všeč user posted image



ma, ja... pa ko mi je čist odveč dleat vs eskupaj, ampak res odveč.... jaz bi za otročke delala parti, samo ti stari kozli... ehhh...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 14:50:30   
pety78
Sicer nisem vsega brala, ampak bog ne daj, da jaz mojega pošljem v trgovino. Za nekaj več kot 20 ljudi z otroki vred smo imeli toliko mesa, da smo ga še nekaj mesecev jemali iz skrinje, plato piva smo lahko nesli s sabo na morje, sokove smo pili celo poletje, KATASTROFA! Ker vse, kar rečem, se mu zdi premalo, vedno pa ful ostane. Letos bom pa sama nabavla, pa ne pretiravala, ker pri nas smo za praznovanje mala gostilna...user posted image
- pivo laško
- pivo union
- bandidos ice
- bandidos tekila
- vino (domače, ampak ne naše user posted image )
- sok marelica
- jagoda
- jabolka
- pomaranča
- fanta
- coca cola, ....
Pa ziher sem kaj pozabila. user posted image user posted image user posted image

Od mesa pa nekaj piščančjih prsi, pa bedra, pa nekaj kotletov, nekaj čevapčičev, pa še hrenovke....

Skratka, NE pretiravajte, tako kot je zgoraj opisano, jaz sem s tem tudi zaključila, ker me 3 dni prej glava boli, potem pa še 3 dni kasneje, ker en kup hrane ostane.


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
12.5.2010 16:48:41   
Jessy
Kimmi, nisem brala ostalih, ti pa povem, da je na našem praznovanju roj. dne tudi cca 40 ljudi, od tega tretjino otrok. Meni se zdi 30 dag mesa čisto preveč. Računa se 1 kg mesa za 4 osebe. Naj jedo še kruh zraven mesa, no. Pa, če računaš, da še vsak nekaj spije, pa pecivo, torta, ja ima, da je zadosti. Je pa res, da taka količina mesa pomeni, da pečeš le za 1 obrok. Pri nas pečemo že za kosilo in nato še pozno popoldne, zato vzamemo nekaj mesa več.
Pripravi kakšno makaronovo solato, pa bodo zelo posegali po njej. Tudi druge solate so dobrodošle. Mi pripravimo šopsko, makaronovo in francosko, včasih tudi kumaričino. Več ali manj se vse solate poje in redko vržemo kakšno žlico proč.
Za pijačo je pa pri nas ratalo tako, da ker praznujemo na poletje, je vroče in resnično paše hladno pivo. Kupimo ga v Evrospinu, ker je cenejši, pa čeprav običajno pijemo kozoroga ali Heiniken, ampak za tako množico ljudi je to absolutno preveč keša. Največ se popije vode (z okusi in navadna voda), kakšna radenska, od sokov pa cocta še kar gre. Sokovi so nam še vedno ostajali. Vino redko pijejo, je pa vedno kak litrček na voljo.
Sem pa tja smo odrli tudi kakšno vrečko čipsa, palčk ali smokijev. Za otroke smo priskrbeli hrenovke, pa za 2. roj. dan sem skuhala govejo juho z zdrobovimi cmoki in bi jo še marsikateri odrasel rad jedel, če bi je imela kaj več.
A veš, kako je...več kot ponudiš, več hočejo.
Sem bila že na praznovanjih, kjer je bil na razpolago jabolčnik in vino, pa smo bili vsi zadovoljni. Pa obloženi kruhki, na katerih je bila 1 REZINCA salame in majhen košček sira, sem pa tja kakšna oliva...hočem reči, da so bili zelo skromni, pa smo vseeno bili zadovoljni. 

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
13.5.2010 0:08:54   
Mala_princeska
moja izkušnja:
pri prvi hčerki smo za krst in 1. rojstni dan žurko imeli doma in odojek je bil obvezen + ogromno enega mesa + tortica + peciva + ne vem kaj še vse; skratka bilo je ogromno žlahte, sosedov,....pa je bilo hrane in pijače ter pospravljanja preveč...

tko da lani, ko smo imeli krst povabili najožje v gostilno in to je  blo to

za 1. rojstni dan pa razmišljam v smeri, da bomo na vikendu imeli malo piknika, mi najožji družinski člani, pa kaki prijatli z otrokom. zakaj bi nekaj pretiravali in se pre"seravali" s hrano in pijačo in ogromnim številom sorodnikov



_____________________________

24.4.2004 Nina :-)
24.6.2009 je ati dobil najlepše darilo za RD - Manco :-)

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
13.5.2010 0:16:17   
Kimmi
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi

Mah kadar imamo kako mini praznovanje samo z fantovo družino (23 oseb), pridemo res ponavadi z cca 60 € čez - res pa da ni nič posebenga, ker jih povabim na "malico" - se pravi narezki, vino domače in pa cedevita za ostale....ampak to je ponavadi tam nekje od 15-19h čisto na eazy (jih je toliko, da ima skoraj vsak drug vikend nekdo nekaj v tem stilu), tu pa še moji pridejo zraven in pa prijatelji.



evo, za take stroške bi jaz della doma... nas bo tudi 20... kaj kupite, da vam to rata?


MA res nič posebnega par vrst salame, sir, kako cedevito ali drug sok pa kaj kislega.... včasih še pecivo, včasih pa tašča speče... ampak to je res tko na eazy - malica varianta... no samo zmanjkalo ni še nikoli... Aja vino ima tast svojega, pa kar vsi tistega točimo, piva pa od teh noben ne pije... (Krožniki in kozarci so pa kar domači -

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
13.5.2010 0:37:21   
Kimmi
Punce hvala vam... je svet takoj lepši, ko vidim da ne bom ob 500€ :)), jah sam vprašati je treba, pa se zadeve zbristijo....

Sva nekako prišla do zaključa da želj in okusa od vsakega ne bova upoštevala. Gledala bova edino da bo vmes kaj takega kar je všeč otročkom.... Konec koncev sem bila že velikokrat na kakšni fešti, kjer je bil odojek, ki ga jaz npr. ne jem, pa me ni noben nič vprašal in zame posebej kupoval, pa mi ni bilo nič hudega ob kruhu in zelenjavi... Bo pač mešano meso, zelenjava, pecivo, pa kaj slanega, kruh in seveda torta...

Edino pri torti se nama je zataknilo. Jaz sem sicer predlagala, da dava malemu delati takšno kot sva imela v planu, samo je samo 25 kosov... zraven bi pa kupila še kaki dve tisti iz hoferja ki so zmrzjene. Meni so po okusu res super (so jih imeli zadnjič tudi eni naši prijatelji, in so jih res vsi hvalili, pa nihče ni vedel iz kje souser posted image user posted image )...samo tu pa še moj malo koleba....

Konec koncev pa bodo samo domači in prijatelji ki so nama blizu in dvomim da nama bo kdo zameril, če ne bo ravno vrhunske postrežbe in izbrane hrane za vsak okususer posted image , važno je da se bomo imeli luštno, pa da ne bomo še en mesec po praznovanju doma na kruhu in vodi zaradi tegauser posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
13.5.2010 8:23:25   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Kimmi
Konec koncev pa bodo samo domači in prijatelji ki so nama blizu in dvomim da nama bo kdo zameril, če ne bo ravno vrhunske postrežbe in izbrane hrane za vsak okususer posted image , važno je da se bomo imeli luštno, pa da ne bomo še en mesec po praznovanju doma na kruhu in vodi zaradi tegauser posted image

In to je bistvo user posted image Fajn praznujte user posted image

(odgovor članu Kimmi)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Praznovanje 1 rojstnega dne
13.5.2010 10:55:10   
pety78
Edino pri torti se nama je zataknilo. Jaz sem sicer predlagala, da dava malemu delati takšno kot sva imela v planu, samo je samo 25 kosov...


A enake ne moreta dati delati, samo da je večja?


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?