|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 16:10:44   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

A misliš, da sine ji pa ne bo upal kontrirat? Ali navijaš za hči za svojega sina?user posted image



sem čudno napisla , a ne. user posted image   Ma misek  je brihtna, bo ziher razumela user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 20:38:52   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Misek, jaz te pa prav rada berem, tudi vajina diskusija z Ajsek je na nivoju. PA saj to je fajn, takšno izmenjavanje mnenj, prepričevanje...Ne vem, zakaj nekatere to moti. Btw, tudi nisem opazila, da bi ti uporabljala kaj več tujk kot ostali.


Pupa, lepo je kaj takega slisatiuser posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 20:40:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

pelin, kakšne tujke user posted image

Misek je meni ena od ljubših soforumašic. Pravzaprav, čeprav je osebno ne poznam, bi rada , da če bi kdaj imela hči, da bi  imela njeno bistrost .


Uskinamama, hvala za kompliment. To je verjetno eden najvecjih komplimentov, ki jih IMO lahko nekomu das. Sem kar mencat zacela na stoluuser posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 21:05:36   
Colt
Mišek je tudi meni zelo ljuba user posted image Še malo pa bom osnoval fan club...okej, hec. Ej Mišek, štekam kaj hočeš rečt samo vseeno mam tut jaz že dolgo občutek da mal preveč ''sterilno'' in teoretično gledaš na vse skupaj. Praksa je popolnoma drugačna. Pa tudi vsi kristjani (ki smo osnovna celica RKC) nismo ravno debilni mongoloidi brez lastne pameti. Kot je občasno zaslediti indice iz tvojih postov. Prav tako nismo mi (mali ljudje) krivi za vse lapsuse/zločine/gnusnosti določenih Cerkvenih sfer v preteklosti. Tolk mi pa že lahko verjameš.

Še moje splošno mnenje...če je določena skupnost toliko kohezivna da med seboj najdejo rešitev za varstvo otročkov, je to samo za pohvaliti. Seveda če noben ni prikrajšan in se starši strinjajo. Kontejnerjev pa žal ne morem podpreti.

In ja, tudi jaz bi šel prav rad na kavo s tabo, bi bilo zelo zanimivo user posted image Mencat pa nikar preveč, da si bedrčk ne odrgneš user posted image

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 21:24:40   
pelin
In ce kot argument sprejemamo indoktrinacijo kot podlaga za kateri npr. Jarc gradi svoj upor proti islamskemu kulturnemu centru, tedaj moramo sprejeti, da ze sam obstoj nekih veri namenjenih stavb indoktrinira. In ce joga v soli indoktrinira potem tudi pouk ali varstvo otrok v zupniscu indoktrinira. [/quote]
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

Zakon ni stvar interpretacije. Pomankljivo poznavanje dopusca moznost interpretacije. Pri zakonu je samo ena interpretacija mozna, ce zadeva razcisti. Vprasaj kaksnega pravnika.

Vecina komentarjev na tej temi kaze pomik od sekularnosti. Ta pomik je v trenutku resevanja perecega problema vendar s casom preide v navado. Ustvari se javno mnenje, ki sekularnosti ne jemlje resno niti dosledno. Se malo pa bo sekularnost zgolj mrtva crka na papirju.

user posted image user posted image No tule je nekaj drobcenih primerov...nočem bit sitna, sam za moje pojme je takele ponavljajoče zadeve hudo sitno brat.
Drugače pa, prav imate, vsak ma pravico pisat kakor mu paše....in vsak ma pravico komentirat...Ne se jezit...nekaj sem vas pa vseeno zbudila, da ste se oglasle in je zadeva spet bolj zabavna in živahnauser posted image


< Sporočilo je popravil pelin -- 19.5.2010 21:26:47 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Vrtec v župnišču
19.5.2010 22:39:44   
Colt
Pelin, ti si zgleda lih takšna ''klerofašistka'' kot jaz user posted image user posted image Vsaj tako nas je ''in'' ter ''trendy'' imenovati. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Vrtec v župnišču
20.5.2010 9:55:36   
neisha80
Glede na to,da je bila pred nekaj meseci tema Kaj se dogaja v slomškovem vrtcu zbrisana,pa je bila dosti bolj "mila"kot tale,ne vem kje so moderatorji???

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Vrtec v župnišču
20.5.2010 10:42:45   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Mišek je tudi meni zelo ljuba user posted image Še malo pa bom osnoval fan club...okej, hec. Ej Mišek, štekam kaj hočeš rečt samo vseeno mam tut jaz že dolgo občutek da mal preveč ''sterilno'' in teoretično gledaš na vse skupaj. Praksa je popolnoma drugačna. Pa tudi vsi kristjani (ki smo osnovna celica RKC) nismo ravno debilni mongoloidi brez lastne pameti. Kot je občasno zaslediti indice iz tvojih postov. Prav tako nismo mi (mali ljudje) krivi za vse lapsuse/zločine/gnusnosti določenih Cerkvenih sfer v preteklosti. Tolk mi pa že lahko verjameš.


Razmisljala sem ali naj ti odgovorim ali ne. Pa sem se odlocila za odgovor user posted image
Ce pripadas kaksnem zdruzenju, stranki, se pricakuje, da sprejmes pravila, program, cilje itn. doticnega "zdruzenja".  Ce jih ze sprejmes, se pricakuje, da si z njimi seznanjen, da se z njimi strinjas in da si jih pripravljen tudi zagovarjat (sicer si samo simpatizer).  Enako je z verskim zdruzenjem. Pokaze pa se, in to v praksi, da clani zdruzenja RKC ne poznajo ne pravila, ne program, ne ciljev, pa celo ne doznosti in pravic , ki jih imajo kot clani zdruzenja.
Ce (tudi po izjavah cerkvenih dostojanstvenikov) nasledniki KPJ v Sloveniji morajo na<se prevzeti odgovornost za dejanja prednikov in sopartijcev, tedaj je povsem logicno, da tudi cerkev prevzame odgovornost za dejanja prednikov in "sopartijcev". Kristijani, ki so osnovna celica RKC, so sopartijci v zdruzenju RKC in tako, po enaki logiki soodgovorni za pretekla dejanja cerkve, ki je vedno imela kristijane za osnovno celico.
Tako kot niso vsi kristijani brez lastne pameti, niso tudi vsi dobrotniki, kot je obcasno zaslediti indice iz tvojih postov. So taksni kot vsi drugi ne glede na versko, strankarsko, spolno, obceclovesko .... opredelitev.
In pravzaprav moram priznati, da mi je krscenje otrok, njihovo posljanje k verouku enako odbijajoce kot ce bi dojencka vclanil v KP in ga od osnovne sole posiljal v partijsko solo, s tem, da niti pravzaprav ne ves zakaj ga tja posiljas.. menda skoditi ne more, pa je le splosna kultura, pa ucijo jih vrednot - pomagati starejsim, slabsim... saj to uci tudi KP - pa se podeli z bliznjim, ki potrebuje..
RKC je pravzaprav zdruzen je, ki s svojimi "normami" oblikuje nacin zivljenja. In tako kot lahko vzgojis komunista, lahko vzgojis kristijana. Razlik ni. Indoktri
nacija od zacetka, od najzgodnejsega otrostva. S tem, da ga iz KP lahko izpises iz RKC pa ne. In s tem, da na sestanke KP starsi ne morajo hoditi, na sestanke RKC morajo tudi starsi hoditi sicer otrok ne dobi vstopnico za visjo "klaso"....

In tukaj je "sterilnost" potrebna, da obdrzi priblizno objektivnost.
Teoreticnost, ki mi jo ocitas... praksa je dokaj povrsna in potrebuje veliko casa, da se stvari, ki se jih, da  predvideti razgrnejo in pokazejo v vsej svoji moci. ce pa vemo kaj kam vodi, je teoreticnost lahgko zgolj opozorilo kam zadeva pelje. saj sam ves .. po toci zvoniti je prepozno.
Verjemi, marsikatera zenska, ki bo sedaj zdusno podprla RKC ni pripravljena ziveti po kanonskem zakoniku RKC. Prvo ker bi marsikatera zvedela kaj jo caka sele ko bi morala po teh zakonih zivet in ker morda ne bi videla kam zadeva pelje. Tako ko je katolizacija hrvaske druzbe bila na visku redko katera videla, da se pripravlja prepoved nosenja hlac za zenske. Pa se je zgodilo. Pa se je druzba komaj izborila, da se ta prepoved umakne. In ce ne bi bilo drugih pritiskov, bi ta prepoved se veljala.


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Vrtec v župnišču
20.5.2010 13:18:32   
ronja
Mišek, čisto neumestno - no, ne čisto - ampak hvala za tisti link, sem potem videla še par drugih zraven in se res fajn nasmejalauser posted image . "Do you belive in the talking snake?"user posted image

Sicer se pa strinjam s tabo, sem ravno z mateyko imela eno podobno debato na spolnosti ("nekaj v razmislek" je naslov). Se strinjam, da so povsod dobri in slabi, vendar mora vsako združenje prevzet odgovornost za zlo, ki ga je storilo in predvsem PRENEHAT delat zlo in ga prikrivat, vsaj organizirano! Saj kak pokvarjen duhovnik bo vedno, ampak to, da ga bojo pa vsi podpirali pri tem, ker je pač del njihovega združenja, je pa narobe. Jaz pokvarjenih ateistov nič ne podpiram, zato ker so pač tudi ateisti, takoj bi jih izročila "roki pravice", če me kdo kaj vpraša. In tu je ta razlika.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Vrtec v župnišču
20.5.2010 23:11:39   
Colt
No Mišek, povej kdaj in kje maš čas za eno kavico user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 7:35:04   
barni
Tudi meni ne bi bilo ok, da bi imeli vrtec v župnišču. Sama rada zavijem v kakšno cerkev, vendar vedno nanjo gledam kot na stavbo, ki je narejena na poseben način. In nič drugega.

Župnišče mi pa ni neka posebna stavba ima pa nek poseben namen.

Težko pa rečem, kaj bi naredila, če bi mi bila to edina opcija za varstvo. Morda bi se odločila za privat varstvo (gelde cene itak ni primerjave, ker plačujem najvišjo možno za vrtec in razlike praktično ne bi bilo).

Mi je pa smešno, da se za župnišče zaračuna najemnina. Pač mi je. Tako kot je enim to normalno. Meni ni, ker ima cerkev miljon odpustkov, ki jih jaz kot najemodajalec nimam.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 12:10:39   
nananaja
Mišek   pri vsej svoji učenosti, ki veje iz tvojih objav, bi pa ja morala vedet, kdo je pripadnik RKC in kdo je kristjan! da o pripadnosti ne izgubljam besed.

O primerjavi RKCja in KPje mi pa ge na bruhanje, edini moj komentar je ta, da so mene, brata in sestro starši morali vpisati v komunistično šolo (sestra je v prejšnjem režimu tudi končala oš), tam so bili vsi otroci brez posebnega dovoljenja staršev sprejeti med pionirčke, kurirčke... (moji starši bi sicer zavrnili, če bi imeli možnost!!!). za vpis k verouku pa so imeli izbiro.


(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 15:10:34   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: Colt

No Mišek, povej kdaj in kje maš čas za eno kavico user posted image


Hvala za vabilo Colt, bi se pa o kavici pogovarjala morda enkrat jeseni. Trenutno je ritam prevec pester.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 15:11:59   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Mišek, čisto neumestno - no, ne čisto - ampak hvala za tisti link, sem potem videla še par drugih zraven in se res fajn nasmejalauser posted image . "Do you belive in the talking snake?"user posted image

Sicer se pa strinjam s tabo, sem ravno z mateyko imela eno podobno debato na spolnosti ("nekaj v razmislek" je naslov). Se strinjam, da so povsod dobri in slabi, vendar mora vsako združenje prevzet odgovornost za zlo, ki ga je storilo in predvsem PRENEHAT delat zlo in ga prikrivat, vsaj organizirano! Saj kak pokvarjen duhovnik bo vedno, ampak to, da ga bojo pa vsi podpirali pri tem, ker je pač del njihovega združenja, je pa narobe. Jaz pokvarjenih ateistov nič ne podpiram, zato ker so pač tudi ateisti, takoj bi jih izročila "roki pravice", če me kdo kaj vpraša. In tu je ta razlika.



Bom sla pogledat doticno temo. Me prav zanima.
Veseli me tudi, da so ti bili linki pisani na kozo. user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 15:27:14   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

Mišek   pri vsej svoji učenosti, ki veje iz tvojih objav, bi pa ja morala vedet, kdo je pripadnik RKC in kdo je kristjan! da o pripadnosti ne izgubljam besed.


user posted image user posted image user posted image  kaksna je razlika med kristijani in pripadniki RKC? Pripadniki RKC:
a) niso kristijani niti namanj
b) niso zgolj in samo kristijani
c) so delno kristijani
d) pripadniki RKC so kristijani

Res je, da so kristijani sirsi pojem od katolikov vendar raba pojma v mojem postu v nobenem delu ni napacen.

O primerjavi RKCja in KPje mi pa ge na bruhanje, edini moj komentar je ta, da so mene, brata in sestro starši morali vpisati v komunistično šolo (sestra je v prejšnjem režimu tudi končala oš), tam so bili vsi otroci brez posebnega dovoljenja staršev sprejeti med pionirčke, kurirčke... (moji starši bi sicer zavrnili, če bi imeli možnost!!!). za vpis k verouku pa so imeli izbiro.


Nic niso morali. Ni med pionirje te niso rabili vpisat, samo se je bilo treba pozanimati in izpostaviti. To je pa ocitno bilo prevec. In hudica, mora da je sestri bilo grozno, da je v prejsnjem rezimu koncala solo....
Res kako je sedaj odlicno ko ni rdecih rutic, kako je zivljenje otrok boljse ko je rumeni kuza pazi...
Ma drasticna razlika!!



_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 16:05:04   
ronja
Vsekakor ti ni bilo treba bit pionir, če nisi hotel.
In vsekakor se odkrstit ne da! Tako da mene, popolno razglašeno ateistko naši vrli možje v črnem še vedno vodijo v svojih katastrih za svojo! To se mi zdi prav grozno! Da ne govorim, da tudi vse ostale v moji družini, pa NIHČE ni veren, samo kršečni smo bili pa vsi, pa čisto nihče nas ni vprašal, še staršev ne, če smo ravno pri tem!

Jaz sem z veseljem še vedno pionirka, ker med mladince nisem več prišla (propao sistem;), tako da naša generacija smo večni pionirji - tisti, ki misli in gre z glavo naprej.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 16:54:30   
dva soncka
Da ne govorim, da tudi vse ostale v moji družini, pa NIHČE ni veren, samo kršečni smo bili pa vsi, pa čisto nihče nas ni vprašal, še staršev ne, če smo ravno pri tem!


Kako nihče ni vprašal? A so vas kar odvlekli na krst?
Jaz brez težav nisem bila krščena, me pač niso peljali in to je to.    

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 17:02:39   
pelin
Da ne govorim, da tudi vse ostale v moji družini, pa NIHČE ni veren, samo kršečni smo bili pa vsi, pa čisto nihče nas ni vprašal, še staršev ne, če smo ravno pri tem!

Jaz sem z veseljem še vedno pionirka, ker med mladince nisem več prišla (propao sistem;), tako da naša generacija smo večni pionirji - tisti, ki misli in gre z glavo naprej.

IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Vsekakor ti ni bilo treba bit pionir, če nisi hotel.
In vsekakor se odkrstit ne da! Tako da mene, popolno razglašeno ateistko naši vrli možje v črnem še vedno vodijo v svojih katastrih za svojo! To se mi zdi prav grozno! Da ne govorim, da tudi vse ostale v moji družini, pa NIHČE ni veren, samo kršečni smo bili pa vsi, pa čisto nihče nas ni vprašal, še staršev ne, če smo ravno pri tem!

Jaz sem z veseljem še vedno pionirka, ker med mladince nisem več prišla (propao sistem;), tako da naša generacija smo večni pionirji - tisti, ki misli in gre z glavo naprej.


To ni res, da smo imeli izbiro glede tega, da si sprejet med pionirje ali ne. Vsaj v mojih časih ne, pa nisem verjetno veliko pred tabo Ronja. Pravzaprav te sploh niso vprašali ampak je bilo to samo po sebi umevno. Spomnim se pa, da je neki očka pri nas spraševal nekaj o tem, pa so mu rekli da je bolje. če je kar tiho user posted image (to sem ravnokar vprašala mamo, ker sem bila sama takrat še  preveč smrkava in nisem vsega razumela). Tvojih staršev, draga Ronja, pa gotovo nihče ni silil v to, da so vas dali krstiti. Še nisem doživela, da bi kateri od teh vrlih mož v črnem ( kot jih ti nekoliko grdo označuješ...mimogrede po mojih podatkih nosijo kar pestro obarvana oblačila in ne le črna)prišel na vrata silit starše, naj dajo otroke krstit. To je bila svobodna volja tvojih staršev. Sem pa večkrat poslušala dedka, ki je žalostno pravil, da so mu  , kljub temu, da je bil v partizanih, prišli člani KP na vrata grozit da bo ob službo, če bo šla njegova hčerka k birmi.user posted image Tako da, toliko o tem, kdo koga bolj sili in kdo je bolj brezobziren. Mislim da so skrajneži povsod nasilni in brezobzirni, pa naj bo to med pripadniki RKC kot med KP ali pa drugje.
Danes je k sreči vse malo manj sovražno, me pa močno razžalosti in razočara, če še danes berem podobne neresnične, nepreverjene in premočno napihnjene zadeve, kot jih iz čiste samovšečnosti in brez sampokritičnosti razpreda Mišek. No sedaj pa še tiuser posted image .
Pa še tisto o pionirski  hoji z glavo naprej (mimogrede, tudi pripadniki RKC hodimo podobno, saj nisem na cesti še nikogar srečala , ki bi hodil naprej z ritjouser posted image ....)ne , Ronja, nisi več pionirček ampak si odrasla oseba, ki s takšnim pogledom in komentarji ne boš nevem kako lep zgled svojim sončicam. Ja, ja, pa tudi tvoj lubi bi znal kako pripomnit.  user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 17:52:25   
Pupa1
Ja, še kar sledim tej temi user posted image . In spet opažam nekaj... Razprava poteka dokaj kulturno, pač izmenjava mnenj, se mi zdi ravno prav, da ni preveč osebna (čeprav vem, da marsikateri vero jemlje zelo osebno, no, pa saj vera je osebna zadeva, ampak mislim, da je osebno prizadet, če kaj rečeš "čez vero oziroma RKC" ), potem pa tisti, ki so kao na strani RKC, začnejo žalit... Ma brezveze... Ne Ronja ne Mišek ni nobene forumašice osebno izpostavila, potem pa ena (morda kristjanka?) spet začne, da je Mišek samovšečna, Ronja pa ...kaj že?? Slab vzgled za svoje otroke al kaj... Ah, dej nehi no... Meni sta obe ful vredu, pač povesta svoji mnenji, ane... Pa nisem zasledila, da bi koga užalili. Vsaj namerno ne. Za razliko od kakšne druge, ki si stvari očitno preveč vzame k srcu.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 18:46:21   
pelin
Pupa, predvidevam, da si padla nameuser posted image .... V resnici pa ne vem prav, če si mislila s temi pripombami name, ker imaš dugačen stil komentiranja kot jaz. Bolj po ovinkih, ne tako odkrito ...Vidiš, to se mi zdi še bolj nizkotno, ko tako nekaj bluziš in ne upaš odkrito povedat za koga se gre. Tisti tvoji je en rekla...je ena žalila...To mi je slabše, kot da bi nekomu povedala ( napisala) v obraz. Kaj čemo treba je met hrbtenico.Tudi jaz nisem imela namena nikogar žalit, gre le za preprosto izmenjavo mnenj (tako kot si ti rekla)  in ni v moji navadi da kar tako nekaj na splošno  bluzim, kot je navada nekaterih , ki napišejo pol strani, pa je vse skupaj kar nekaj. Če nisi opazila, rada odgovarjam osebno tistemu, kateremu je post namenjen...trenutno tebi...Pa še to...da, sem kristjanka, vendar nikakor ne fanatična ali pa izprijena...pravzaprav sem vesela, da vem kaj sem...tega za nekatere ne morem reči, saj se obračajo kot listi v vetru in še sami zase ne vedo kam pašejouser posted image ...
Ponavljam še enkrat...tu ne gre za žaljenje, tu gre le za izmenjavo mnenj, kot si ti napisala Pupauser posted image .
Mnenje o Mišinem pisanju sem že prej navedla, nasprotno pa  se z Ronjinim v veliki večini strinjam in jo rada berem. Tule sem prvič opazila, da na te zadeve pa res drugače gledava...
Drugače pa je to zelooo daleč od teme,  s katero se je vse skupaj začelo....Moje mnenje glede avtoričinega posta nima nobene veze z mojo veroizpovedjo. Jaz sem napisala le tisto kar bi bilo po moje najbolje za otroke. V dilemi župnišče ali kontejner, se definitivno raje odločim za župnišče. Prav zanima me, kaj se je odločila avtorica...

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 18:56:38   
Pupa1
Ne bit zdaj užaljena, Pelin. Ja, seveda sem tebe mislila, koga pa? Nisem omenila tvojega imena, ja ok, ampak saj smo same brihtne punce kle goruser posted image , tudi ti si med njimi. Oprosti, če se ti je zdelo moje pisanje nizkotno, no, se bom drugič naučila citirat, da bom bolj "odkrita". Ampak tvoj post se mi pa res ni zdel najbolj prijazen do Miške pa Ronje. Si včasih kar huda, veš...

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 20:43:29   
pelin
user posted image o.k. priznam res...včasih se verjetno berem kr mal pasje...sori...nikoli nisem bila preveč dober diplomat, pa tudi rada imam vroče in napete debate....še enkrat sori...se bom poskusla mal v jezik ugriznit...oz.bom probala prste mal k sebi potegnituser posted image

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Vrtec v župnišču
21.5.2010 20:54:32   
Pupa1
Hehe, ne, saj je kul, saj jaz tudi včasih tko kaj napišem, pol ko se preberem pa si rečem... u šit... to pa ne zveni najbolj prijazno od mene... moram drugič bolj "previdno" besede izbrat. Ker sploh te teme okoli vere so take...hmmm... delikatne, čeprav jaz jim z zanimanjem sledim, moram rečt.

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Vrtec v župnišču
22.5.2010 15:48:01   
lala.
Tiste, ki se vam župnišče ne zdi nič spornega, ker "če nimaš drugega vrtca pač", bi dale otroka v džamijo? user posted image

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Vrtec v župnišču
22.5.2010 16:30:20   
ajsek
Kot prvo džamija ni muslimanska verzija župnišča. Sicer pa ja, jaz nimam težav s tem.

(odgovor članu lala.)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 [5] 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?