|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: subvencija za mlade družine 2010
9.7.2010 8:09:41   
bučkabb
a že katera ve kdaj bodo začeli pošiljati odločbe oz. jo je že katera dobila in kdaj lahko kaj pričakujemo nakazila?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: subvencija za mlade družine 2010
9.7.2010 14:15:11   
Maxy
Verjetno se bomo še načakkkkaaaaliii!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: subvencija za mlade družine 2010
20.7.2010 8:17:33   
srki
Ja, lani je  bilo nakazilo šele novembra, potrdilo smo dobili kar nekaj časa prej, letos še potrdila ni. Sem že mislila, da niso dobiliuser posted image .

Ja, bomo še čakali, se meni zdi. Mogoče enkrat drugo leto.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: subvencija za mlade družine 2010
9.8.2010 21:22:57   
Maxy
In, a je že kaj novega? A je kdo dobil kakšno potrdilo?!

_____________________________

Do krajev, kamor se splača iti, ni nobenih bljižnic. B.Sills

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: subvencija za mlade družine 2010
9.8.2010 22:14:53   
Barbara_L
Mi nismo nič dobili, klical je en stric, ker smo nekaj narobe podpisali in smo potem popravili.

(odgovor članu Maxy)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: subvencija za mlade družine 2010
9.8.2010 22:18:56   
slomak
IZVIRNO SPOROČILO: bučkabb

a že katera ve kdaj bodo začeli pošiljati odločbe oz. jo je že katera dobila in kdaj lahko kaj pričakujemo nakazila?


men je soseda, ki dobiva subv. že 2 leto povedala, da bojo nakazovali šele proti koncu leta, ker ni šuškov...je pa klicala in vprašala...
za odločbe pa ne vem, mene so tud klical tedn nazaj, da naj še neki pošljem, ker sem pozabila.

< Sporočilo je popravil slomak -- 9.8.2010 22:23:32 >


_____________________________

življenje je lepše z našo zvezdico doma (20.02.2010)

(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: subvencija za mlade družine 2010
11.9.2010 15:59:35   
ma19teja
Ali lahko uveljavljava subvencijo za mlade družine (prvič) za leto 2010 v maju 2011, če kupujeva novogradnjo (stanovanjev bloku), za katerega bo podpisana pogodba in plačana ara 09/2010. Preostanek kupnine bo plačan 03/2011, ker je šele takrat vseljivo. Verjetno ne, a ne. user posted image






(odgovor članu slomak)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: subvencija za mlade družine 2010
11.9.2010 16:17:41   
mimi30
IZVIRNO SPOROČILO: ma19teja

Ali lahko uveljavljava subvencijo za mlade družine (prvič) za leto 2010 v maju 2011, če kupujeva novogradnjo (stanovanjev bloku), za katerega bo podpisana pogodba in plačana ara 09/2010. Preostanek kupnine bo plačan 03/2011, ker je šele takrat vseljivo. Verjetno ne, a ne. user posted image

tak primer smo imeli mi in nažalost ni šlouser posted image







_____________________________

If you can dream about it, you can do it.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: subvencija za mlade družine 2010
11.9.2010 16:24:20   
ma19teja
Škoda. Mimi30 hvala za info.

(odgovor članu mimi30)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: subvencija za mlade družine 2010
12.9.2010 18:22:13   
petea
mimi30,
zakaj ni šlo? Si dala vlogo ali samo spraševala?

Kolikor se spomnim razpisnih pogojev, gledajo datum sklenitve kupoprodajne pogodbe. In če imaš v tem letu že otroke.

ma19teja,
jaz bi na tvojem mestu na vlogi naslednje leto označila, da želim uveljavljati tudi za letošnje leto.
In pri sklepanju pogodbe bi se dogovorila s prodajalcem, da se v pogodbo ne napiše takšnih točnih datumov, ki bi bili meni v škodo. Se da po potrebi te stvari (npr. prave datume primopredaje) zapisati kasneje v aneksu k pogodbi.

(odgovor članu ma19teja)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: subvencija za mlade družine 2010
13.11.2010 22:21:51   
lenčy
živjo, tudi mene zanima nekaj stvari...

šele zdaj sem izvedela za te subvencije zato me samo zanima, če je pomebno, kje smo prijavljeni ob nakupu hiše oz. ali moramo biti prijavljeni na istem naslovu?

hvala in lp

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: subvencija za mlade družine 2010
14.11.2010 21:04:48   
sazi
IZVIRNO SPOROČILO: lenčy

živjo, tudi mene zanima nekaj stvari...

šele zdaj sem izvedela za te subvencije zato me samo zanima, če je pomebno, kje smo prijavljeni ob nakupu hiše oz. ali moramo biti prijavljeni na istem naslovu?

hvala in lp

Vseeno je, kje ste prijavljeni. Važno, da izpolnjujete pogoje: mlada družina (predšilski otrok), dohodkovni cenzus in nakup nepremičnine po 31.3.2006. Pa počakat morate na nov razpis, ki bo verjetno prihodnje leto spomladi 1x.

(odgovor članu lenčy)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: subvencija za mlade družine 2010
15.11.2010 8:38:47   
*pika
Živjo!

Tale forum mi pride zelo prav glede raznih praktičnih nasvetov, sploh o zakonodaji. Pa me prav tako zanima ta tema glede bivanja oz. stalnega naslova. Naslednje leto nameravam vložiti subvencijo, tudi za leto 2010. Bivališče imamo prijavljeni v tej novi nepremičnini.

Me je pa zmotilo to, kar piše na šesti strani Javnega poziva:'' da nepremičnina, v kateri trenutno stalno biva prosilec in člani njegove družine , ni v lasti (tudi solastnini) te mlade družine''.

Zelo bi bila vesela, če mi odgovori nekdo, ki je prejel subvencijo, pa ima stalno bivališče prijavljeno na naslovu nepremičnine, za katero je oddal vlogo.

Hvala in lep dan!

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: subvencija za mlade družine 2010
15.11.2010 10:57:31   
petea
*pika,
mišljeno je, da če (so-)lastnik bivališča, v katerem trenutno bivaš, ne moreš uveljavljati subvencijo za drugo nepremičnino (npr. za vikend, stanovanje, ki ga oddajate ...), razen če je trenutno prebivališče premajhno glede na zahteve, zapisane v razpisnih pogojih.

Torej, če ste kupili nepremičnino, se vanjo vselili in spremenili stalno prebivališče, lahko uveljavljate subvencijo, če je to edina nepremičnina, ki jo imate v lasti. 

(odgovor članu *pika)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: subvencija za mlade družine 2010
15.11.2010 11:45:01   
*pika
Super. Hvala za odgovor.

Bilo bi res nelogično, saj ponavadi prijaviš bivališče v novem stanovanju. Ampak v naši državi je marsikaj nelogično, zato sem mislila, da je tudi tukaj tako. Hvala še enkrat. Lp

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 40
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?