|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 20:03:32   
koala.cek
a bomo kej spile ? jest itak ne smemo ničuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4901
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 20:05:14   
koala.cek
grem rože zalivat, ve pa kaj pametnega naglumiteuser posted image user posted image

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4902
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 20:05:24   
šivilja
Danes sem bila v službi že ob 6.30. Zato sem lahko šla že ob 13.30 user posted image user posted image user posted image
Bomo vidli koliko časa mi bo zneslo met tak ritem. Smo pa ugotovili, da je bolje, da ata rihta dekleti zjutraj in jih odpelje v vrtec, ker začenja šele ob 7.30.

Mojega sina pa že daje domotožje user posted image . Če bi bilo po njegovo bi šel kar domov. Pa se mi zdi škoda, ker čez dan uživa, zvečer je pa težko. Zdaj čakam, da me pokliče, pa ga bom probala prepričat. Itak pa nima noben časa se v Tolmin vozit.

No krasno, zdaj pa He. joka, da hoče K.
Ma, najboljš, da se zapremo v en bunker in zgnijemo tam notuser posted image user posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 4903
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 20:06:16   
šivilja
IZVIRNO SPOROČILO: koala.cek

a bomo kej spile ? jest itak ne smemo ničuser posted image


Jaz bom jedla in pila!

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4904
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 20:31:25   
Anonimen
ČER! Jst mam pa nove nohtke user posted image user posted image user posted image user posted image   Jutri poslikam in pokažem če boste pridne user posted image

Kaj počenjate? Mi smo se najedli McDonaldsa user posted image (tisto solato sem si končno privoščila in je vrhunska), potem nam je pa lastnik (ker smo v najemu) še sladoled serviral user posted image user posted image user posted image A ni to super user posted image

No tamali aja, mami pa komi gleda... Me je migrena napadla, ker jo je luna zvabila... Sem takoj ko sem prišla domov spila Lekadol, pa je sicer malo bolje, ampak dobro pa še ni... Verjetno tudi ne bo user posted image Po moje bom mogla očala v službi nosit user posted image

Posodo pa dragi pridno pospravlja za sabo, tako da mami nima veliko dela ko pride domov user posted image JE PRIDEN!!! (upam da me ne bo teplo, k ga hvalim)


Aja v vrtec gremo pa 1.9. ob 10ih. Menda bo takrat še en oči, pa je rekla da če so skupaj so močnejši user posted image


< Sporočilo je popravil živa25 -- 24.8.2010 20:32:05 >

(odgovor članu šivilja)
  Neposredna povezava do sporočila: 4905
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:03:01   
majana79
Čer!

Smo se malo potepali, zdej je pa en bolj utrujen kot drugi. Upam da ne bo preveč pestra noč zaradi lune user posted image

pikepoke vsem bolančkom in ranjenčkom user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4906
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:27:19   
ledenka
user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4907
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:29:43   
ledenka
jaz tud rabim drink user posted image  

mah v službi se počutim izključeno... folk visi na šihtu, pol grejo na drink, jaz pa grem zgodaj po M. potem pa seveda ne vem, kaj so se zmenli, ko me ni blo zraven, pa je zoprno... bo že.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4908
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:33:15   
majana79
ledenka, nimam nasveta... mene tako neformalno službovanje moti, pri nas se to dela na čikih in mi je totalno mimo user posted image

verjamem pa da je zoprno

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4909
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:35:56   
Dudica1
čer

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4910
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:38:07   
ledenka
sej sem se morala samo skašljat... rešitve itak ni. ne mislim več viset na šihtu do 5h, potem pa še 2 uri na piru. ne gre, moj čas z M je preveč dragocen. to pa je folk brez otrok, z večjimi otroki ali pa z babi servisi.

brez veze. danes ni moj dan, kaj čmo.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4911
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:39:47   
majana79
dons je luna, tko da je ona vsega kriva user posted image

a nimaš doma nobenga pira? user posted image

čer dudi

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4912
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:41:32   
ledenka
pijem pir user posted image  sam je brezalkoholni. moram naslednjič pr tašči vzet njen domači liker, je super dober user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4913
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:43:42   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

sej sem se morala samo skašljat... rešitve itak ni. ne mislim več viset na šihtu do 5h, potem pa še 2 uri na piru. ne gre, moj čas z M je preveč dragocen. to pa je folk brez otrok, z večjimi otroki ali pa z babi servisi.

brez veze. danes ni moj dan, kaj čmo.


ledenka res ni druge.  Ampak saj se nič pametnega ne pogovarjajo. Vsaj pri nas so to kakšni trači, pa plani za neke žurke kamor itak potem ne greš. Moja sodelavka je zavrnila napredovanje, ker je rekla, da tisto delo lahko komot drug opravlja, njenih otrok pa noben ne bo vzgojil in bo ta čas izgubljen za vedno.

bolančki tudi jaz vam pošiljam pikepoke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4914
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:48:40   
Dudica1
ja čas prehitro teče dalje....


Jutri grem v Po. zjutri,če bo katera tam

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4915
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:48:59   
Leela
včeraj iščem šiviljski meter, da bi zašila pouch (iz ikejinih firnkov user posted image ), ker moram tamalčka v tretji štuk nosit pa se mi zdi, da bi bilo malo lažje. Sicer ne vem kdaj bo to ratalo, ker nimam posebnega veselja do šivanja user posted image .
Uglavnem brskam in mi vse dol s polic leti in bemtim zraven kaj imamo tolk šare. Potem mi pa tavelik reče: kaj si pa tolk kupavala!!
Moi ???user posted image
No sem med tisto šaro (ki ni samo moja btw) našla bone za CP za 40€ juhu...potečejo čez dva meseca.

(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4916
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:49:06   
ledenka
so mi pa M danes pohvalii v vrtcu, da je bolj družaben, dobro je in zjutraj ni nič jokal user posted image  naj bo tako še naprej!



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4917
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:52:54   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Leela

No sem med tisto šaro (ki ni samo moja btw) našla bone za CP za 40€ juhu...potečejo čez dva meseca.
user posted image  dobr, da še veljajo user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Leela)
Neposredna povezava do sporočila: 4918
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:56:29   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

so mi pa M danes pohvalii v vrtcu, da je bolj družaben, dobro je in zjutraj ni nič jokal user posted image  naj bo tako še naprej!




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4919
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 21:56:51   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Leela

No sem med tisto šaro (ki ni samo moja btw) našla bone za CP za 40€ juhu...potečejo čez dva meseca.
user posted image  dobr, da še veljajo user posted image


user posted image user posted image user posted image hitr v šoping user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4920
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 22:00:40   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

so mi pa M danes pohvalii v vrtcu, da je bolj družaben, dobro je in zjutraj ni nič jokal user posted image  naj bo tako še naprej!




super! user posted image user posted image

leela, šooooping user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4921
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 22:05:19   
majana79
grem perilo dat sušit pa spat

nočko!

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4922
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 22:07:18   
ledenka
nočko user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4923
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
24.8.2010 22:17:46   
koala.cek
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

grem perilo dat sušit pa spat

nočko!



kolegica - tole si opisovala moje življenjeuser posted image

ledenka - te čist štekam. en folk res visi po službah noč in dan, ne naredijo pa nič več kot mi v osmih urah. in podatek o tem, koliko ima posameznik število nadur, je samo znak njegove nesposobnosti, da si ne zna porazdeliti dela. ne se sekirat zaradi takih tepcev. mi imamo vsaj življenje v svojih rokah. dobesedno. user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 4924
   RE: Z-majčki 2009 - 1. del
25.8.2010 7:49:15   
majana79
Jutro!

Moram rečt da naš otrok zadnje čase boljše spi... sicer se zgodi da ga včasih šele ob 5, včasih mal prej dam k nama, ampak v povprečju je boljše. Sicer, zdej ko sem to napisala, garantiram da bo danes spet hudič. user posted image user posted image user posted image

Upam da bo danes miren dan, vremenu primerno.

(odgovor članu koala.cek)
Neposredna povezava do sporočila: 4925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  195 196 [197] 198 199   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?