|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 11:07:10   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007
sicer me pa en moški spodnji organ briga - vsak ima svoje...

Saj mene tudi - samo naj ve, da nas ne more takole imeti za norce, ker se z vsakim postom bolj in bolj zapleta in vedno bolj postajajo očitne njene laži.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 11:09:21   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007
sicer me pa en moški spodnji organ briga - vsak ima svoje...

Saj mene tudi - samo naj ve, da nas ne more takole imeti za norce, ker se z vsakim postom bolj in bolj zapleta in vedno bolj postajajo očitne njene laži.


podpis user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 12:58:32   
abc100
Jest sem pa njen post glede plačevanja preživnine drugače razumela. Mislim, da je na splošno rekla, da sklad plača preživnino, potem trgajo pa očetu. Tako da mislim, da ni mislila na njenega moža.

_____________________________

28.8.2007 je zajokal najin sinko Janez


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 13:19:35   
zmajaz
Samo res abc100 - imaš prav glede tega - zdaj vidim.
Ampak se pa še vseeno neke druge stvari, ki jih piše, ne poklapajo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu abc100)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: finančna pomoč
20.5.2010 16:37:20   
kajalin*
lejte,če je človek v stiski gre prek svojega ponosa če ne zarad drugega zaradi svojih otrok.Je pa ta gospa zelo zrela,da nosi tretjega ;)in upam stavit,da bo prifurala še do četrtega,če ji bo ratal takole fehtati keš od ljudi.nekaterim je pač to nekak "bizniz"in hudujemo se mi k tega ne razumemo.Denarja ima pa na mesec več kot marsikateri od nas.Imam pol manj pa si ne upam sposodit od nikogar niti centa,ker ne morem vrniti user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: finančna pomoč
21.5.2010 15:04:07   
zofka15
Sem prebrala od prvega do zadnjega posta.Če že misliš lagat nekomu potem laži tako,da sama sebi verjameš.Ne pa,da enkrat pišeš tako drugič drugače.user posted image
A ne reč,da so ti že vodovod priklopili zdaj.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: finančna pomoč
21.5.2010 19:48:00   
malamedika
jao kaj se ene spomnijo celo po forumu  prosit za denar  ne razumem kako vam kaj takega pride na pamet saj vas nihče ne pozna pa ste mislila da boste na  tak način prišla do denarja .Če bi  prosili za kaj drugega bi  verjetno  imela več sreče   user posted image

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: finančna pomoč
25.5.2010 16:42:48   
samohranilka
nisem rekla da mi plačuje sklad ,rekla sem da v slučaju če sklad plačuje ravno tako od njega terjajo

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: finančna pomoč
26.5.2010 8:31:44   
niwaj
No pa te mi popestrile jutro! :D
Nevem če naj zgodbi verjamem ali ne, niti ni važno, ker itak nimam denarja da bi ti pomagala.
Sem gledala na nepremičninah.net in za 8000€dobiš samo podrtijo. Mi smo najemniki že zelo dolgo, v cene garsonjer v Celju so od 120€naprej+stroški, tako da z 900€ bi lahko živela. Komot.


Če si pri bratu na netu, zakaj pa njega ne prosiš, da bi se začasno preselila k njemu, za pol leta, tolk da si neko vsoto našparaš??? Ali pa tvoja mama in oče ti ne moreta pomagat?!?

(odgovor članu samohranilka)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: finančna pomoč
26.5.2010 10:45:29   
Fleka
Samohranilka,otrokom preživnina pripada četudi od jamstvenega sklada.Kako bodo oni od njega terjali pa mislim,da NI tvoj problem.user posted image Očitno imaš dovolj("preveč")financ,da si tega ne izboriš.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu niwaj)
Neposredna povezava do sporočila: 110
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?