|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 11:22:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Juxy

tamina, PDP je izračun datuma poroda... na netu imaš polno teh online kalkulatorjev, kjer vneseš prvi dan zadnje menstruacije, povprečno dolžino cikla in predvidenih dni (12-16) za ovulacijo - povprečje je 14 dni... en čist enostaven kalkulator je tu http://www.bambino.si/koledar_nosecnosti


http://www.ringaraja.net/nosecniski_koledar.html

nosečniški koledarček, ti napiše v katerem tednu si user posted image

(odgovor članu Juxy)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 12:38:35   
d3lfink4
Tamina, naj te ne skrbi preveč, sigurno boš zmogla in bo vse ok user posted image Aja, pa stres škodi malemu bitjecu v tvojem trebuhu, tako da kr na izi ... Na 1. pregledu se, kolikor vem, še ne sliši srček. Se pa vidi "pikico" al nekaj takega ...
Ful dobra stran je tudi tale:
http://otrocarije.net/nosecnost.html
Tu si malo poglej in preberi pa bo ... Tam pod nosečniški koledarček (mini, veliki) si lahko prebereš vse kar se s tabo in tvojo pikico dogaja ... pa v katerem tednu si, kdaj boš imela kakšen pregled, kdaj imaš rok (PDP).



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 12:47:52   
d3lfink4
Oooo, ninikamami, držim pesti, da ne bo rdečega user posted image
Pridna si (da bo (če bo) že 4. štručka), jst si tudi želim veeeliko družino - zato sm že zgodi začela, hihi user posted image
Juxy, škoda, da so na dopustu ... ampak bravo, da si zbrala pogum in poklicala  user posted image ... Pokliči v pon., ja - drugače boš pa po mojem res dobila nekje v 8., 9. tednu ... saj naj bi bila taka praksa.
Glede izleta ... rafting res ni najboljša izbira user posted image . Ali da ne greš, ali pa greš in se domisliš nečesa, da pač ne moreš na rafting, si pa še vedno tam, v dobri družbi in tako ...

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 14:46:19   
ninchi9
Pozdravljene punce, tudi ta nove!!! user posted image user posted image user posted image

Meta, zdaj si grem tikerček zrihtat, včeraj nisem uspela...

Pa še eno vprašanje... Mislite, da je škodljivo, da hodim na nastope zdaj v takšnem stanju (sem pevka v bandu)user posted image user posted image
Do nedelje imam vsak dan nastope, pregled pa komaj v torek... Joj, kak me skrbi, mislite da pretiravam?

Lp, Ninchi

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 15:09:45   
sisi8
Mislim da ni nič narobe, saj vse te pevke po televiziji do zadnjega skačejo po odru. Bebica bo še uživala zravenuser posted image .

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 15:18:46   
sisi8
Tako zdaj pijem vsak dan zjutraj eno rahlo kavico. Včasih mal preveč kompliciramuser posted image

(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 17:05:04   
prvičmami
Pozdravljene!

Sem vesela da se nas je nabralo že kr nekaj, da bomo lahko skupi čvekaleuser posted image
Js sem mela zadnjo user posted image 5.4, na pregled se bom pa jutri naročila.
Nosečniških znakov nima nobenih razen utrujenosti - spim pa kolker lahkouser posted image , upam da tale utrujenost čimprej mine, ker jo je težko s šihtom uskladituser posted image
Pa ve kako se počutite? Verjetno najhujši znaki šele pridejo , ampak skupi bomo že zmogle! Drugače pa danes sem začela jesti Elevit, sicer pa jem in pijem vse razen alkohola seveda.


(odgovor članu sisi8)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 17:22:38   
ninchi9
Pozdravljena PRVIČMAMI

Jaz tudi nimam nekih izrazitih znakov, tako kot ti. Včasih kar pomislim, če sem še sploh noseča user posted image
Malo sem utrujena, še posebej po nastopih kar padem v posteljo (drugače sem bila prej ful nočni tip), slabo mi je blo 2x, pa prsi me malo bolijo. Pravijo, da lahko še pride zadaj...

Prvičmami - a si prepričana, da si med februarkami?? No, glede na to, da si imela zadnjo menzo 5.4., imaš po vseh logičnih izračunih datum poroda januarja. Daj preveri na internetu, kjer ti samo izračuna.. Navsezadnje pa itak nima veze, glavno da ti je uspelo user posted image user posted image

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 17:30:21   
aischa1
Ja Ninchi9 prav imaš Prvičmama če si imela zadnjouser posted image  5 aprila spadaš k nam januarčicamuser posted image user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 19:12:49   
d3lfink4
sisi8, če ti paše, ti tista ena rahla kavica ne bo škodila, brez skrbi!
ninchi9, glede nastopov - dokler se boš v redu počutla, po mojem ni hudega ... le skakat ne preveč divje user posted image
Ja, jaz tudi nimam nobenih znakov - mogoče sem malo bolj utrujena, ampak drugega pa nič nič ... jaz se tudi kar vstrašim, če sem še noseča user posted image no, ampak m. pa ni nikjer, tako da bo že držalo :-) Če bo tkole, al pa vsaj približno tkole ves čas nosečnosti, ni lepšga! user posted image


(odgovor članu aischa1)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 20:17:47   
KLARA 1
tudi jaz se vam pridružujem, PDP imam 4.2., pričakujem pa drugega otroka.



(odgovor članu d3lfink4)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 20:43:19   
lola_J
Živjo!

Da se vam še jaz pridružim. Zadnjo M sem imela 3.5., PDP pa naj bi imela 5.2.2011. Prvi pregled  me čaka 23.6. Pričkujem pa drugega otročka, kajti doma imamo že enega 13. mesečnikauser posted image . Slabo mi je bilo do sedaj le enkrat zjutraj, upam, da to ne bo pogosta praksa te nosečnosti. V prvi mi je bilo kar slabo kak dober mesec.

(odgovor članu KLARA 1)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 20:58:04   
tamina
Živjo punce! Hvala za podporo in obrazložitve. Moj PDP je 05.02.2011. Jaz se tudi sprašujem, če sem še noseča, samo menstre nimam pa joške imam malo večje- niti bolijo me ne... imam pa mogoče malo napet trebuh spodaj... A ima še katera? Čeprav je to lahko tudi zarad hrane user posted image mogla sem tudi nehat kadit zdaj... Eni pravijo, da je najboljše nehat čimprej, ker se z zarodkom že ful stvari dogaja, nekateri pa pravijo, da naj neham počasi user posted image Jaz sem raj kr nehala, da se ne sekiram zarad tega...

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 21:19:00   
Juxy
Popravila seznam user posted image ... za manjkajoče podatke sem dala črtice, za katere pa mi še javite.


 
nick, starost, kraj, nosečnost po vrsti, št. otrok v trebuhu, spol, naslednji pregled
 
1.2.
user posted image  meta21, 30, Grosuplje, 2.user posted image , user posted image , user posted image , P:16.6.
user posted image  d3lfink4, 24, Celje, 1. user posted image , user posted image , user posted image , P:18.6.
 
2.2.
 
3.2.
user posted image  sisi8, 32, Zgornja Savinjska dolina,3.user posted image , user posted imageuser posted image
user posted image  ninchi9, 25, Maribor, 1.user posted imageuser posted image , user posted image , P:8.6.
 
4.2.
  klara, __, _______, 2. ,  ,

5.2.
  lola_J, __, _______, 2. , , P: 23.6.
  tamina, __, _______, 1. , , P: 21.6.
 
6.2.
  Anonimna, __, _______, 2. , ,

7.2.
user posted image  Juxy, 35, Domžale, 3.user posted image , user posted imageuser posted image
 
8.2.
 
9.2.
 
10.2.
 
11.2.
 
12.2.
 
13.2.
 
14.2.
 
15.2.
 
16.2.
 
17.2.
 
18.2.
 
19.2.
 
20.2.
 
21.2.
 
22.2.
 
23.2.
 
24.2.
 
25.2.
 
26.2.
 
27.2.
 
28.2.


< Sporočilo je popravil Juxy -- 3.6.2010 21:33:51 >

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 21:36:21   
Juxy
Joj, danes mi pa nekaj znakci v seznamu nagajajo... petkrat sem jih vnesla in vedno izginejo user posted image

lola_J, si ti prepričana, da imaš PDP 5.2.? Tudi jaz sem imela zadnjo M 3.5., pa so mi vsi izračuni napisali 7.2.

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: Februarke 2011
3.6.2010 23:47:55   
tamina
Punce, kako pa že veste katerega spola je otrok? pa koliko jih je v trebuhu?user posted image A so to samo želje? user posted image

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 8:26:52   
lily32
Oj!
Sama ne spadam ravno k vam, ker še nisem nosečka, a smo intenzivno začeli delati na drugem user posted image , pa me hormoni kar pošteno nosijo in že čekiram nosečniške forume. user posted image Vsem želim zdravo in veselo user posted image in mogoče se vam konec meseca že priključim. To je moja velika želja.

tamina, si mi prav simpatična z vsemi svojimi vprašanji. Uživaj user posted image .
Da ti pojasnim par stvari na seznamu:na začetku označiš enega user posted image v trebuhu, če se kasneje na ultrazvoku pokaže, da jih je več, bodo punce na seznamu popravile, user posted image pomeni, da spol še ni znan, če boš kakasneje G vprašala, da ti ga pove, ga lahko označiš. Lahko se pa tudi odločiš, da bo spol tudi za vaju ostal presenečenje.

Čim manj nosečniških user posted image



(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 9:42:19   
lola_J
Evo dodajam podatke: starost: 23, kraj: Brežice, kjer bom najverjetneje tudi rodila.

Juxy: ja moj rok je gotovo 5.2, ker mam jst menstre na 26 dni. Pa ker nismo bili ravno veliko aktivno prejšnji mesec, točno vem kdaj sem zanosila. Ratalo dobesedno v prvem šusuuser posted image . Sicer nismo imeli še lih v planu, ampak je pač ratalo in smo tut ful veseli.

Vsem želim lepo nosečnost!

(odgovor članu Juxy)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 14:13:40   
tamina
Lili32, LEPA HVALA za odgovore!!! Še malo pa bom obvladala user posted image   Upam, da se nam res čimprej priključiš user posted image  

(odgovor članu lola_J)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 14:18:35   
tamina
Juxy, za seznam pa: sem iz Ljubljane, rodila bom najbrž tudi tukaj in to sigurno kje na poti v porodnišnico glede nato kako se mi stvari hitro odvijajo v življenju, pod srcem z mojo srečo nosim dvojčke in to sigurno fantke!! user posted image

(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 14:19:13   
tamina
Uff, sori, spet jaz, stara sem okroglih 29 user posted image

(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 15:12:08   
prvičmami
Čao!

Punce se opravičujem za dezinformacjo, se je v moje besedilo prikradel tiskarski škratuser posted image . Zanjo user posted image sem mela 5.5, tako da je PDP februarja, prvi pregled pa imam v 7 julija.
Tud js včasih pomislim če sem še noseča, če odštejem napet trebuh in utrujenost mi zaenkrat še ni hudga.

(odgovor članu tamina)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 18:49:34   
witch
Seznamček se je že kar lepo napolnil user posted image user posted image user posted image jaz sem za zdaj še na pričakovanju pluska, in upam, da ga bomo ta mesec končno zagledali in se preselim med vas user posted image

Držim pa pesti za vse vas, da bo teh user posted image izjemno lepih in boste na koncu dobile zdrave user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu prvičmami)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 19:08:02   
ninchi9
Držim pesti zate witch user posted image user posted image

Klara1 - dobrodošla med nami..

No, punce, da vam povem - danes je bil prvi bruhuhu user posted image
Prav nič ni fajn tale slabost, pa še nastop mam danes ...user posted image

Upam, da čimprej mine, potem pa v posteljo...

Lepe pozdrave iz MB, Ninchi

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: Februarke 2011
4.6.2010 19:39:17   
tamina
Ninchi, drži se!!!  Upam, da ne bo prehudo... Punce, a ste že komu sploh novico povedale? Jaz sem kar zblebetala skor vsem, zdaj me pa vsi strašijo kok sem to prekmalu naredila user posted image jaz vse očitno narobe delam user posted image

(odgovor članu ninchi9)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?