|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 18:17:08   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

probavam seznamčke kopirat, pa je problem s temi znaki!!!!!!! Aninchy... kako se to nrdi, a si ti pr majčicah kopirala???



Am... jst sm se mal pomatrala, pa sem vse na novo prepisala, ker slikce nikakor ne grejouser posted image Drugače pa lahko pišeš moderatorki, pa da ona prestavi, ona baje to lahko, tak je blo men povedan, ampak kot rečeno sem rajš kr nov seznamček nardila.user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 18:42:21   
gajka
Je moj šel s tamalim na sprehod, pa je tak mir, da človek kar verjet ne more. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 28.5.2010 18:44:45 >

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 18:50:24   
gajka
Aninchy - a si ti zdaj majčica ali junijčica? user posted image Rok imaš junija, vsaj na tickerju ti tako piše. user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 18:59:04   
gajka
Sem pozabila omenit... Včeraj sem s podstrehe še jajčko prinesla, pa isofix podstavek za v avto, pa ležalnik/gugalnik... Je bilo še vse lepo čisto, sem očitno dobro zapakirala v folijo. user posted image Voziček sem tudi dobila ta teden s servisa, samo prevleke moram zdaj enkrat nazaj namontirat (se že veselim user posted image ). Upam, da mi ne bo ostal kak ekstra šrauf kot pri Zoji83user posted image Saj res, kje pa je ta dečva danes? user posted image
Še torbo imam napol pripravljeno. No, ne ravno pripravljeno, nekaj reči je zloženih na eni polici v omari, zraven pa je listek, kaj vse je še treba dodat. Madonca, za razliko od prvič se zdaj celo nekaj preventivno pripravljam. Pol bo pa 1 teden zamude... user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 19:14:59   
bcljka
poleg Zoje83 je pogrešana tudi innes4!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aninchy - hvala... bom vidla, mogoče bom mela voljo po izpitu se s tem ukvarjat... zaenkrat bom kr tko pustila... itak pa ratuje nov seznamček (rodile smo) user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 19:17:34   
Zoja83
hehe, me že pogrešate user posted image potuhnila sm se mal, ker me je sram, da skoz s temi lažnimi popadki strašim user posted image kolkr dogaja, pa boli, bi lahk že zdavnaj vn prlezel user posted image pa se ne da...
drugač nič novega, razen da že komaj čakam, da dam mojo "ritonjo" iz sebe...user posted image zadnjič na pregledu, ga je dr.tako ljubkovalno poklical, sestra mu je pa rekla, da je cel grof user posted image drugač pa moj (računalničar) pravi, da tako vsaj ve, da je njegov user posted image drugač ste čist pridne-nov del, pišete kot da ste že vse v porodniški user posted image
jst bi šla rodit!!! user posted image (pa jagode bi jedlauser posted image )

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 19:20:44   
Zoja83
sm šla prav na FB pogledat, če se z innes4 kaj dogaja, jo jst tud že mal pogrešam user posted image pa se ni od srede nič javila user posted image (se počutim kot 007user posted image )

(odgovor članu Zoja83)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 19:56:25   
Aninchy
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Aninchy - a si ti zdaj majčica ali junijčica? user posted image Rok imaš junija, vsaj na tickerju ti tako piše. user posted image


Hehe, no pa še enkrat razložim...user posted image

Glede na menstruacijo mi je G določila PDP 4.6., pol mi je pa glede na UZ prestavila na 31.5., ampak v materinski je vseen pustila 4.6.
In jst sem bla čist vesela, ko je rekla, da bo kr pred rokom, no, zdej pa zgleda, da bom kr v juniju....user posted image user posted image Mal je smešn k sm glih tok vmes, da nikamor ne pašem in povsod! user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 19:57:19   
Aninchy
Sam res.... innes4user posted image   Upam, da ji je luna pomagala! user posted image user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 20:13:56   
bcljka
kopirano iz lj nosečk:

Krtkova sporoča: "Dobila sva hčerko Emo."


čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

upam da ni nč narobe da sm skopirala...

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 20:15:18   
bcljka

user posted image Kiya - 19.3. JULIJA
user posted image Štajerka26 - 22.4. EVA in LIA
user posted image Meymey - 17.5. TOMI (49cm, 2885g)
user posted image *Špela* - 20.5. ZOJA (52cm, 3100g)
user posted image Bonnie_RR - 24.5. VITA (48cm, 2785g)
user posted image Krtkova - 28.5. EMA (53cm, 4050g)


< Sporočilo je popravil bcljka -- 28.5.2010 20:21:05 >

(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 20:23:36   
nikita*
Bravo krtkova in čestitke za emouser posted image user posted image user posted image , želim vam čim več cartanja.



_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 20:44:23   
naraščaj
Čer,

najprej iskrene čestitke krtkovi za Emo.
 
No da vam sporočim, frizuro mam super, sam na abrahama pa nisem šla - razlog: mal so me naše babe na šihtu že odpisale in me pr darilu niso štele, ker kao se nism nč javla, čeprav sem ob obvestilu potrdila da peidem, razen če prje rodim. No pa sem pol raj ostala doma, itak, pa mi tole vreme ni nč po godu. Noge mi zatekajo user posted image
Zdej pa študiram kam nej glavo naslonim, da bi do jutr taka frizura ostala, ko jst praznujem user posted image user posted image user posted image
Ma dol mi visi, kaka bo jutr, sam da bi jst spala user posted image

Nč grem še mal poblust, dans itak nisem spet nč nrdila - nč novga user posted image

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 21:14:21   
nikcaa
Krtkova: Čestitke za Emo......user posted image user posted image user posted image

joj, same pupe...hehh... meymey..tvoj pa je blazen med zenami...user posted image user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 21:16:44   
Bam Bam
Madonca kako se tem junijskim punčaram mudi. Imamo že 6 ubežnic in Tomija. Ja, me res zanima končni izzid po spolu :) Sicer pa iskrene čestitke vsem novopečenim mamicam in mnogo, ogromno in raje preveč crkljanja, kot premalo. Nikar ne poslušajte starih tetk, ki govorijo, da ne smeš dojenčkov razvajat... japajade... To so še tako nedolžna bitjeca, ki nimajo pojma kaj pomeni izsiljevanje. Vedo samo to, da želijo mamino bližino in ljubezen. Da ne govorim kako prehitro zrastejo in kar bežijo iz naših naročij novim dogodivščinam naproti. No, pa da ne zabluzim preveč, bom raje še potem na starševskem čveku kaj pametovala :P

Smo pa zdaj večinoma že kar vse v nizkem šatrtu, kajne? Še malo pa bomo vse raznežene stiskale svoje kepice k sebi. Uwwiiiii... komaj čakam, da spoznam tega mojega razgrajača.

Zdaj pa tako študiram, kaj bi še napisala.... pa nimam nobene prave inspiracije :P Tako da grem v horizontalo.

Bušike, imejte se fajn! Izkoristite vikend, bodisi ob banjicah sladoledov, bodisi v objemih dragijev...


(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Junijčice 2010, 2.del
28.5.2010 22:04:29   
Aninchy
Bam Bam - to si pa tk lepo napisala! user posted image user posted image

krtkova - čestitke! user posted image user posted image

Grem jst tud ležat.... user posted image


_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

(odgovor članu Bam Bam)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 7:44:49   
ajdameti
Dobro jutro! Če bi lahko temu tako rekla, sem spala za en k....ker sem prva pa danes jaz častim eno veliko user posted image  . Jaz sem jo že spila pa mi nič ne pomaga, sem vsa polomljena. Sončka ni, v trebuhu vse mirno in očitno še nič ne bo, ampak priznam da sem že fuuuuuuul nevčakana user posted image

Ne bom pametovala že na vse zgodaj, uživajte vikend pa kjer koli boste in kar boste počele....

(odgovor članu Aninchy)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 7:46:31   
ajdameti
Itak me skleroza daje...KRTKOVA ISKRENE ČESTITKE ZA EMO user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 7:59:52   
soncnica 3
IZVIRNO SPOROČILO: nikcaa

Krtkova: Čestitke za Emo......user posted image user posted image user posted image

joj, same pupe...hehh... meymey..tvoj pa je blazen med zenami...user posted image user posted image


(odgovor članu nikcaa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 8:02:32   
nikita*
Ojla,

tudi moja noč je bila katastrofauser posted image user posted image . Drugače sem pa že od 5:45 pokonci. Kr neki je tole vse skupaj.

ajdameti: pridi k nam, pri nas sije sonce user posted image

Jaz si grem tudi skuhat en slaset_en cappiuccino, potem moram it v nabavo. Dopoldan pa ima naša deklica plesni nastop. No pa bo dopoldneva konec.

Moj user posted image spi, ker je iz nočne in bog vedi kake plane ima z nama popoldan.

Uživajte

< Sporočilo je popravil nikita* -- 29.5.2010 8:04:03 >


_____________________________

Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. Bistvo je očem nevidno.


(odgovor članu ajdameti)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 8:33:32   
tukaj
Najprej iskrene čestitke krtovka za punčko EMO. Je bila pa težka ta mala punca. user posted image user posted image user posted image

Sonček siej tudi pri nas - tako da grem sedaj sprati preobleko za jogi za našega user posted image  in seveda kovtrčke - potem pa bo počasi vse oprano in pripravljeno.
Včeraj sem bila pri svojih in smo z babico in dedijem urejali voziček - imava pri nas doma še enega rezervnega, da ne bova potrebovala vedno najinega voziti sem ter tja. Joj kak se je dedi trudiluser posted image user posted image user posted image . Vsako kolo je snel, lepo odstranil vso umazanijo in na novo prebarval-babi pa je vse dele iz blaga oprala in dala sušit. Danes ali pa jutri pa ga sestavimo in pripravljen je za prvi obisk našega user posted image  pri babici in dediju. Mislim, da že komaj čakajo.

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 8:34:39   
misar
dobro jutro čvekice

Krtkova čestitke za Emo , zdaj vem zakaj se junijčicam ni nič več javljala, ker je vedela, da bo med majčicami pristala user posted image user posted image user posted image

današnja noč katastrofa,spat sem šla itak šele ob polnoči potem  je tamala ob 3:30 galamila eno uro, glih zaspim pa ob 5ih zvoni budilka mojega user posted image , ker jo je seveda pozabil izklopit user posted image user posted image user posted image user posted image sem bila tako jezna, da mi je šla para skoz ušesa. no saj pol smo pa spali do 8ih sam mi vseeno manjka.

pa še tečna sem ko sam vrag user posted image user posted image user posted image user posted image

evo to je to, grem zdaj kaj pojest, bom prec boljše volje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu nikita*)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 8:43:38   
nikcaa
JuTrOooo usem user posted image ...

spanje- moje spanje je tako-tako... ubistvu ponoci spin...en obisk WC-ja... pol pa ze en teden ob 5.30 al kaksno minutko cez skocim pokoncu...user posted image in ne morem vec zaspat... no, to so priprave za pol...user posted image

pri nas je tud sonček..ampak bolj zaspančkan... upam da ne bo dzka...user posted image

uciraj sm bla v baby centru.. pa sploh nimajo nic lepega..kaksne pajacke..kaj podobnegauser posted image
se mi zdi da ni nic izbire... al ne vem.... pol sm neki dobila v C&A..majo bolj tam...
ta teden morem po kozmetiko... jooooj, to govorim ze en cel mesecuser posted image
sm se odlocila da bom uporabljala use od Sebamed, razen kremico za rito bom Fissan......
to bom sla v Sanalabor, ker so cene bolj ugodne kot v BC... tako sm neki zasledila....

kaj naj recem...uzivajte v vikendu....in naj sije cim vec sonckaaaa....user posted image


(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 8:51:26   
amazonka3
IZVIRNO SPOROČILO: bcljka

kopirano iz lj nosečk:

Krtkova sporoča: "Dobila sva hčerko Emo."


čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

upam da ni nč narobe da sm skopirala...



Valda da ni nič narobe!
Lepo od tebe bcljka! user posted image


Jaz se vam nič ne javljam, ker se tako lepo pogovarjate, da se enostavno ne vklopim.

Pri nas je vse o.k., k majčicam ne pobegnem, pravi pa moj doktor, da bo prej.... no saj obe sem rodila v 38 t, tudi za tegale velikega fanta se predvideva tako (jaz bi že zdaj). Trebuh se mi nima več kam razširit, mišice ga držijo skupaj, edino mesto, kjer mi je popustila koža je okoli popka (imam podputbo).

Glede gela pa, Bcljka....to da ga nima smisla, če si toliko odprta je pa babiška nebuloza...al pa še ne vejo dovolj o njemu.... gel je namenjen temu, da otrok lažje drsi čez porodni kanal (drset začne ob potiskanju, ne??) In ti kar probaj, škodit ne more, lahko ti samo kakšne šive prišpara (to je šele sranje), je ene vrste porodni lubrikantuser posted image   No sicer pa vsaka po svoji pameti, nič nočem sugerirat...user posted image




(odgovor članu bcljka)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Junijčice 2010, 2.del
29.5.2010 9:15:52   
dvojčica6
čestitke krtkoviuser posted image user posted image user posted image čimveč cartkanjauser posted image user posted image user posted image user posted image Kilaža res ta prava...

Pri nas sončece sije, je bil pa dež napovedan... in jaz sem mela v planu pranje in likanje ma se mi zdi, da bom rajš šla ven in čakala da se samo od sebe kaj narediuser posted image user posted image user posted image

spanje
... zaenkrat super... med tednom mi še manjka kaka urca k vstajam ob 6.20, za vikend pa mi je zgleda glih fajn ta 8 ura... kar naj ostane takouser posted image

gel
... meni se tudi zdi drag za pop... sam po drugi strani pa upam da pomaga pr teh raztrganinah k me najbolj plašijo... vsekakor bom probala ga zrihtat po nižji ceni, če ne pa...jah, bom upala, da se ne raztržem... gre tut za to, da babice v Šempetru kamor mislim it rodit ne slovijo ravno po svoji prijaznosti... pa da bi kjira mi nekaj čuvala presredek po moje ne gre upati... jah, ki čmo...

grem js zdej... me pelje tašča na ledeno kavouser posted image pa darilo za rd dobim že danesuser posted image user posted image user posted image
mejte se lepo junijčice/majčiceuser posted image

(odgovor članu amazonka3)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?