|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 12:27:26   
petra79p
Ja ni jim jasno, da smo bum generacija spred 25-32 let in imamo sedaj otroke. Oni raje to pripišejo svojemu vladanju...češ so poskrbeli za povečano število rojstev......ccccc......so drek poskrbeli......

Mah...... jest ne vem, včasih me ma, dab se kr preselila v kako drugo državo...ker sam nakladajo tile politiki..in mečejo pesek v oči

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 12:51:48   
mini86
kaj pa pravte na tole..a mislte da je smiselno

http://otrocarije.blogspot.com/2008/05/pritoba-za-vrtec.html


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 12:52:21   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: petra79p

Ja ni jim jasno, da smo bum generacija spred 25-32 let in imamo sedaj otroke. Oni raje to pripišejo svojemu vladanju...češ so poskrbeli za povečano število rojstev......ccccc......so drek poskrbeli......

Mah...... jest ne vem, včasih me ma, dab se kr preselila v kako drugo državo...ker sam nakladajo tile politiki..in mečejo pesek v oči


čaki, bo šla ta generacija v šole - kaj bo pa potem? Ukinili obvezno šolanje? user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petra79p)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 13:01:07   
neli04
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kaj pa pravte na tole..a mislte da je smiselno

http://otrocarije.blogspot.com/2008/05/pritoba-za-vrtec.html


ne,ni,zato ker oni SO začeli postopek za rešitev problema,problem pa je,ker zakon ne določa v kolikšnem času je potrebno zagotoviti mesto v vrtcu.Luknja v zakonu.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 13:06:11   
julam
IZVIRNO SPOROČILO: neli04

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

kaj pa pravte na tole..a mislte da je smiselno

http://otrocarije.blogspot.com/2008/05/pritoba-za-vrtec.html


ne,ni,zato ker oni SO začeli postopek za rešitev problema,problem pa je,ker zakon ne določa v kolikšnem času je potrebno zagotoviti mesto v vrtcu.Luknja v zakonu.


ampak en javni shod, glede na številne izvisele Ljubljančane kar množičen, bi pa lahko vsaj sprožil kakšne premike, da ne bi bilo drugo leto še slabše - kateri novorojeni otrok bo pa drugo leto dobil mesto, če bodo imeli prednost vsi letošnji?

Jaz sem za, čeprav moj mož uradno ni LJubljančan. Jaz pa sem in moji otroci tudi. In oni potrebujejo vrtec in ne moj mož! 

(odgovor članu neli04)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 13:25:22   
deen
Pozdravljeni :)

Tudi jaz sem zvisela letos pri vrtcu,ki ga rabim od septembra dalje. Če kdo pozna kako dobro varuško naj mi prosim  sporoči. Živim v Ljubljani- Štepanjsko naselje.


Če pa rabite varstvo me lahko kontaktirate. Imam 7 mesecev starega fantka ...tako,da z veseljem vzamem še kakšnega otroka v varstvo,ki naj ne bi bil starejši od 2 let.

Za ceno se zmenimo,ki pa ziher ne bo visoka kot pri ostalih,ki imajo nenormalne cene. No,vsaj zame.

Lep pozdrav

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 20:28:37   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

smo pa res čudni starši, če hočemo točno določen vrtec za otroke user posted image  in jih nočemo na čisto drugi konec vozit!


no, naš bo šel sedaj v privat varstvo, ki je za bežigradom, mi smo pa v spodnji šiški... vsak dan bom s trolo porabila od pol ure do eno uro da bom prišla tja in isto oziroma več za nazaj, ker je to v največji gužvi

imava pač samo en avto, ker se nama ne splača imet 2 in ju ne rabiva (zjutraj ga bo peljal mož)

vrtec imam pa točno na pol poti med domom in službo, 10 min stran peš...

kvaliteta življenja v tem segmentu v LJ definitivno ni na nivoju ostalih EU prestolnic user posted image

da zneska zasebnega varstva sploh ne omenjam, pa še višje bodo šle cene, ker bo povpraševanje ogromno

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 20:30:21   
Urska09
Nisem brala odgovorov, samo to moram napisati, da sem rojena Ljubljančanka, ravno tako mož in otroci, pa že drugo leto zapored nisem dobila vrtca...

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 20:59:23   
PC Baby
Te čisto razumem majana, mi smo tudi iz Šiške in ga vozimo v varstvo v Tacen.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
31.5.2010 21:29:22   
Zofy

IZVIRNO SPOROČILO: majana79

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

smo pa res čudni starši, če hočemo točno določen vrtec za otroke user posted image  in jih nočemo na čisto drugi konec vozit!


no, naš bo šel sedaj v privat varstvo, ki je za bežigradom, mi smo pa v spodnji šiški... vsak dan bom s trolo porabila od pol ure do eno uro da bom prišla tja in isto oziroma več za nazaj, ker je to v največji gužvi

imava pač samo en avto, ker se nama ne splača imet 2 in ju ne rabiva (zjutraj ga bo peljal mož)

vrtec imam pa točno na pol poti med domom in službo, 10 min stran peš...

kvaliteta življenja v tem segmentu v LJ definitivno ni na nivoju ostalih EU prestolnic user posted image

da zneska zasebnega varstva sploh ne omenjam, pa še višje bodo šle cene, ker bo povpraševanje ogromno



majana, poznam privat varuško v Šiški - na začetku Litostrojske. Ona je našo punčko pazila, dokler ni dobila vrtca. Če te zanima, ti pošljem na ZS njen GSM, pa preveri, če ima še fraj.

_____________________________

Svet je poln lepote, ko je srce polno ljubezni.


(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 9:33:00   
yenny
Če katera ve za kakšno varuško Lj-Bežigrad,bom zeloooooo vesela.user posted image

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 13:17:49   
mini86
IZVIRNO SPOROČILO: yenny

Če katera ve za kakšno varuško Lj-Bežigrad,bom zeloooooo vesela.user posted image


vem da je en privat vrtec na bratovževi ploščadi-žal nimam več kontakta, najbolš pa da se zapelješ tja in mal pogledaš in povprašaš


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu yenny)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 16:44:26   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

Te čisto razumem majana, mi smo tudi iz Šiške in ga vozimo v varstvo v Tacen.

Mi tudi user posted image ....poslala sem ti ZS

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 16:47:21   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Zofy
majana, poznam privat varuško v Šiški - na začetku Litostrojske. Ona je našo punčko pazila, dokler ni dobila vrtca. Če te zanima, ti pošljem na ZS njen GSM, pa preveri, če ima še fraj.

za to gospo sem pa tudi jaz že slišala oz. dobila priporočila. ampak sem se na koncu odločila za drugo...bližje in še v hiši z vrtom...

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 19:58:30   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Mi tudi user posted image ....poslala sem ti ZS


Nisem dobila!user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 20:29:38   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Mi tudi user posted image ....poslala sem ti ZS


Nisem dobila!user posted image

Spet!!! Ni prvič. user posted image user posted image user posted image
A mi lahko ti pošlješ ZS, pa ti bom jaz odgovorila. To preverjeno deluje.

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 21:24:25   
skorjica
Tud mi smo zviseli v Otonu Zupančiču, čeprav imamo ta že enga.

Zvedla pa sem, da eni staršo urejajo dokumentcjo za prostore, kjer je bil že vrtec, sam občina bi mogla primaknit še nekaj sredstev...

Tam bi blo prostora za dva jaslična oddelka...

Tisti,ki ste tudi na čakalni listi, pošljite mejl na mestno občino... Mogoče se bodo pa kaj zganili...

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
1.6.2010 22:08:50   
Krysia
Ko sem danes dobila odločbo, me je skoraj kap ... imamo 80 točk, pa smo zviseli v vrtcu Trnovo. Otrok bo septembra star že 2 leti, vsi smo Ljubljančani. Res ne vem, kdo je potem dobil mesto user posted image So pa za 35 mest dobil 146 vlog ... Katastrofa .. a naj septembra peljem otroka k Zokiju na magistrat al kaj? Sem pa verjetno sama kriva, ker lani nismo dal vloge za vrec, ker se mi je zdelo nefer odžirat mesto nekomu, ki je vrtec rabil bolj kot mi (itak smo bli odločeni, da do starosti 2 let ne gre v vrtec ...) Ampak ne razumem nečesa - obstajajo podatki, koliko otrok se rodi vsako leto, obstajajo tud podatki o stalnih prebivališčih teh staršev, pa tud neka statistična predvidevanja, kakšen procent otrok se vpisuje v vrtce ... kje je pol problem user posted image
Nimam idej .. tud Preverjeno, Tednik, Svet in vse ostalo po moje ne bi pomagal .... če ni prostora, ga pač ni (sklepam, da bi bil to odgovor pristojnih služb)

< Sporočilo je popravil Krysia -- 1.6.2010 22:12:58 >

(odgovor članu skorjica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 8:07:03   
Pupa1
Glede vrtca Trnovo sem pa tudi jaz zelo razočarana. Potrebnih je bilo najmanj 81 pik (imamo ji 79), pa še takrat so gledali datum rojstva otroka. Tudi jaz se sprašujem, kdo je sploh dobil vrtec. Kao kvazi samohranilke al kaj??? No, pa tisti, ki so bili lansko leto zavrnjeni. Še dobro, da smo našega otroka letos prijavili, da zdaj vsaj vem, da bomo nasl. leto dobili dodatnih 10 pik. Bodo pa v materinskem domu naredili dodatni oddelek, tko da upanje ostaja. Sploh pa, če imaš dveletnika, ga lahko dajo že v kombinirani oddelek, Krysia.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 10:05:54   
PC Baby
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Mi tudi user posted image ....poslala sem ti ZS


Nisem dobila!user posted image

Spet!!! Ni prvič. user posted image user posted image user posted image
A mi lahko ti pošlješ ZS, pa ti bom jaz odgovorila. To preverjeno deluje.



Poslano :)

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 11:30:58   
Krysia
IZVIRNO SPOROČILO: Pupa1

Glede vrtca Trnovo sem pa tudi jaz zelo razočarana. Potrebnih je bilo najmanj 81 pik (imamo ji 79), pa še takrat so gledali datum rojstva otroka. Tudi jaz se sprašujem, kdo je sploh dobil vrtec. Kao kvazi samohranilke al kaj??? No, pa tisti, ki so bili lansko leto zavrnjeni. Še dobro, da smo našega otroka letos prijavili, da zdaj vsaj vem, da bomo nasl. leto dobili dodatnih 10 pik. Bodo pa v materinskem domu naredili dodatni oddelek, tko da upanje ostaja. Sploh pa, če imaš dveletnika, ga lahko dajo že v kombinirani oddelek, Krysia.


Ja, Pupa1, sem danes klicala v vrtec in so rekli, da še ni čist za obupat in da mogoče vseeno dobimo mesto ... vas bom obveščala, če se kaj spremeni ... A pa si prepričana, da bodo naredili dodatni oddelek? Ker potem smo mi sprejeti ... hvala za tole informacijo ...

(odgovor članu Pupa1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 17:33:41   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: PC Baby

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09

Mi tudi user posted image ....poslala sem ti ZS


Nisem dobila!user posted image

Spet!!! Ni prvič. user posted image user posted image user posted image
A mi lahko ti pošlješ ZS, pa ti bom jaz odgovorila. To preverjeno deluje.



Poslano :)

Odgovorjeno.user posted image Upam da si dobila user posted image

(odgovor članu PC Baby)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 23:33:42   
mimim
...bi me tudi mene zanimala ta varuška v hiši z vrtom v šiški..proism za kontakt te gospe
hvala in lp

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
2.6.2010 23:35:51   
mimim
če ste na facebooku se priključite tej skupini, mogoče pa rata kakšen shod naslendji teden
http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=125539607475976
lp

(odgovor članu julam)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: tisti, ki ste bili zavrnjeni - lj
3.6.2010 7:55:00   
lenca1
Na zgornji povezavi je med drugim izpisan tudi članek iz Dnevnika.si z naslovom '''' Vsi ljubljanski otroci naj bi dobili vrtec''''

Zapisali so:
Po zaključenem preverjanju so na Mestni občini Ljubljana (MOL) ugotovili, da je v ljubljanske vrtce vpisan 4801 otrok, od tega jih je 755 iz drugih občin. V drugem starostnem obdobju jeseni ne bo težav, saj niso zapolnjena vsa prosta mesta, v prvem starostnem obdobju pa tako kot v preteklih letih mest primanjkuje. Vendar to letos po spremembi kriterijev za vpis otrok, ki uvajajo dodatne točke za stalnost bivanja, za ljubljanske starše naj ne bi bil problem, saj župan Zoran Janković zagotavlja, da bodo vsi otroci, katerih starši so bili pred 31. decembrom 2008 prijavljeni v Ljubljani, dobili mesto v vrtcu. Po besedah načelnice oddelka za predšolsko vzgojo in izobraževanje MOL Marije Fabčič je za prvo starostno obdobje na voljo 1996 prostih mest, za katera kandidira 2243 otrok staršev z vsemi točkami za stalnost bivanja v Ljubljani, kar pomeni, de je teh otrok 247 preveč. Vendar po besedah Fabčičeve za te otroke že urejajo dodatne kapacitete, in sicer načrtujejo 98 dodatnih mest v dveh vrtcih, preuredili bodo nekaj prostorov v šolah, razpisali koncesijo za zasebne vrtce in otroke vključili v kombinirane oddelke starostno različnih otrok. Na vprašanje, kaj bo z otroki staršev, ki ne izpolnjujejo pogoja stalnosti bivanja, je Janković odgovoril, da bodo videli jeseni, saj o tem ne bi radi ugibali že danes.

Verjameteuser posted image ? Sem že na kar nekaj temah zapisala, da tudi sami nismo dobili vrtca, kljub izpolnjevanju kriterija za stalnost bivanja (+ da imamo enega otroka že v vrtcu), pa močno dvomim v obljubo našega župana g. Jankovića, da bo zagotovil vrtec vsem ljubljanskim otrokom. Sama poznam namreč primer, ko je mamica šele letos spremenila naslov (iz druge občine se je prijavila v MOL) in dobila mesto v vrtcu za 1.starostno obdobjeuser posted image .

(odgovor članu mimim)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Mama, otroci so bili mirni, dokler nisi pr...
Si že kdaj slišala od svojega partnerja: Otroci so bili ves dan dobri in poslušni, a ko so te zagledali, so se začeli je...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?