|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:23:41   
petruska
ŽE sam šov bi moral imeti doloćeno spodnjo mejo starosti!
7 let je vsekakor premalo, če zmaga pa ji bo to uničilo otroštvo in posledično tudi življenje.
Starši bi morali ravnati bolj odgovorno, ne pa da jo razkazujejo in služijo na njen račun!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:27:38   
barika
jaz sem včeraj dobila tak občutek, da je bilo tole malo zrežirano vse skupaj, ko je Čakarmiš rekel Lini nekaj v smislu, da potem v finalu ... ne vem točno kaj je rekel, ampak sva se z mojim samo spogledala.

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:38:48   
mini86
a misliš da ni vnaprej določeno gdo gre v finaleuser posted image js sm skor 100%
zakaj pa ne povejo kok št. glasov so prejeliuser posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:39:43   
Anonimen
ah; kaj ste tako črnogledi?

če bi vaš otrok imel podoben talent, bi ga zagotovo spodbujali in mu pomagali ta talent razviti. slovenski talenti zagotovo niso nevemkakšna izkočnica v svet... ne verjamem. kaj pa je svetu mar za eno malo deželico? to, da smo odkupili licenco, ja... to je pa dobro za - koga že?

sicer pa malo v razmislek: koliko otrok je, ki imajo po šoli vsak dan kakšen krožek ali trening... pa se nihče ne pritožuje, da nimajo nič od otroštva. pa da starši delajo do 19h in jih vidijo samo pred spanjem?




(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:41:04   
Felicita
barika, ja kaj pa, poglej kako slavo sta ji vid in peter pela... pa drugič bo 100% pela slovensko pesem, ker so jo vprašal zakaj poje v angleščini 'ja, tko sem se odločla, sej rada pojem tudi v slovenščini'... dobr bo...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:41:31   
cezar
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

zame pa ples nekako ni talent..to se lahko vsak nauči..petja pa pač če nimaš posluha pač nimaš..in loh še tako vadiš ga ne boš dobil..
ne pašejo mi not plesalci sploh pa uveljavljeni..ja sej so hudo odplesal samo pač vaja, vaja, vaja...



Tole pa ne drži.... sem trenirala ples, pa so mi rekli naj raje preneham, ker sem totalni antitalent....user posted image user posted image  Sicer pa se valčka za prvi poročni ples tudi že učim cca 10 let.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Mala Lina
31.5.2010 11:52:01   
TomTaylor
Moj nezavedni in glasno izrečeni včerajšnji komentar na Linin nastop (nekako sem kar vedela, da bo absolutna zmagovalka) je bil "Bogica mala"...pa me je moj malo debelo pogledal in vprašal "Zakaj?"...Po končanem pogovoru z žirijo mu je postalo jasno, kaj sem želela povedat.

Tamala je srčkana zelo, zmago ji privoščim iz srca, ampak jz, teoretično, bi svojo hčerko mogoče raje odpeljala na "Prvi glasek gorenjske" ali podoben "natečaj" kjer bi za nagrado dobila 1 kilogram  čokolade ali pa liziko magari. Čeprav bi nam tistih nevemkolk tisoč evrov blazno prav prišlo, si ne bi upala na kocko postavljat otroštva lastnega otroka.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:07:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja
če bi vaš otrok imel podoben talent, bi ga zagotovo spodbujali in mu pomagali ta talent razviti.

Vožnja otroka na pevske vaje pa prisustvovanje staršev na nastopih v glasbeni šoli ... to je zame spodbujanje k razvijanju talenta ... ne pa forsiranje otroka v takle šov ... pa tut tako je ... tamali se je slišalo, da se je pesmi naučila izključno iz poslušanja komada ... ker besed ni izgovarjala pravilno in to tu meni ni jasno zakaj so jo to sforsirali ... naj poje v slovenščini, da bo vsaj še zastopla kaj poje ... nevem no ... Jaz 100% ne bi nikoli glasovala zanjo ... pa ne za to, ker bi ji želela slabo, ampak ker je enostavno premlada za breme te zmage ... če nič drugega se spomnite vseh tistih Hollywoodskih otrok, ki so jih starši sforsirali naprej in kaj so imeli od otroštva ... dvojčisi Olsen, Macaulay Culkin, Britney Spears in mnogi drugi ...

< Sporočilo je popravil Otika -- 31.5.2010 12:08:09 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:13:32   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

.. če nič drugega se spomnite vseh tistih Hollywoodskih otrok, ki so jih starši sforsirali naprej in kaj so imeli od otroštva ... dvojčisi Olsen, Macaulay Culkin, Britney Spears in mnogi drugi ...



vilo z 23 spalnicami in 2 bazenoma na Beverly Hillsu, vilo s 15 spalnicami in 1 bazenom za starše, prav tako na Beverly Hillsu, lastno hišo z razkošno spalnico na 120 m2 s pogledom na bazen za psa. Tudi na Beverly Hillsu.

....vse ostalo so malenkosti.


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:22:33   
bomboncek1
Samo eno vprašanje: KJE ZABOGA JE KONČALA HAJDI?
A ni bila tudi ona perspektivna mlada pevka? Up? Nova zvezda? Bodoča vrhunska pevka?

Se opravičujem, Talentov ne gledam, nimam pojma kdo je Lina, vidim pa da gre za otroka in malo prezgodaj se mi zdi za taka tekmovanja. Za otroka ni dobra ne zmaga v takem formatu, kot absolutno ni dober poraz. Kakor koli, želim ji vse dobro.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:27:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

.. če nič drugega se spomnite vseh tistih Hollywoodskih otrok, ki so jih starši sforsirali naprej in kaj so imeli od otroštva ... dvojčisi Olsen, Macaulay Culkin, Britney Spears in mnogi drugi ...



vilo z 23 spalnicami in 2 bazenoma na Beverly Hillsu, vilo s 15 spalnicami in 1 bazenom za starše, prav tako na Beverly Hillsu, lastno hišo z razkošno spalnico na 120 m2 s pogledom na bazen za psa. Tudi na Beverly Hillsu.

....vse ostalo so malenkosti.


Moje vprašanje je, kaj so imeli od otroštva in ne kake materialne dobrine jim nadomeščajo čustveno pomanjkanje ... ločeni starši, ki so se skregali zaradi otrokovega denarja, alkohol, droge, anoreksija, odvzem otrok, brez vrednot (z izjemo denarja in soja žarometov) ... no tega jaz svojim otrokom ne privoščim niti pod točko razno, pa če prinese to 100 vil zraven ...

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:30:30   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a misliš da ni vnaprej določeno gdo gre v finaleuser posted image js sm skor 100%
zakaj pa ne povejo kok št. glasov so prejeliuser posted image



In spet smo pri teorijah zarote:)).

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:37:02   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

.. če nič drugega se spomnite vseh tistih Hollywoodskih otrok, ki so jih starši sforsirali naprej in kaj so imeli od otroštva ... dvojčisi Olsen, Macaulay Culkin, Britney Spears in mnogi drugi ...



vilo z 23 spalnicami in 2 bazenoma na Beverly Hillsu, vilo s 15 spalnicami in 1 bazenom za starše, prav tako na Beverly Hillsu, lastno hišo z razkošno spalnico na 120 m2 s pogledom na bazen za psa. Tudi na Beverly Hillsu.

....vse ostalo so malenkosti.


Moje vprašanje je, kaj so imeli od otroštva in ne kake materialne dobrine jim nadomeščajo čustveno pomanjkanje ... ločeni starši, ki so se skregali zaradi otrokovega denarja, alkohol, droge, anoreksija, odvzem otrok, brez vrednot (z izjemo denarja in soja žarometov) ... no tega jaz svojim otrokom ne privoščim niti pod točko razno, pa če prinese to 100 vil zraven ...



Punce drage - pa nismo mi na pravi strani Atlantika, da  bi se take stvari dogajale raznim Linam ipd. Če punci rata, bodo njeni dobil za nagrado kakšen avto, nekaj denarja, punči bo posnela en album, dala nekaj intervjujev, potem pa bo naprej živela svoje življenje in uživala v otroštvu. Vse bombastične napovedi o uničenem otroštvu ipd. pa so eno samo napihovanje dejanske situacije.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:38:17   
tamiflu
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Res fenomenalen glas, in če ga bo šolala, bo res nekoč lahko vrhunska pevka ... včeraj bi ji pa jaz rekla: "Izredno lepo si zapela princeska mala, zdaj pa pojdi domou in bodi otrok, dokler si lahko."


Istega mnenja sem tudi jaz. Moja favoritka je pa Maja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:38:53   
sazi
Lina lepo poje, zadane točne višine glasov. Ampak je še mala punčka, glasu še nima razvitega... Če ji ne bi dali takega odmeva, ne bi bila slišati tako "spektarkularno". Isto so naredili pri Faniki.

Pa tudi sama se strinjam, da je nekaj forsiranje otroka preko zdravih meja, drugo pa podpiranje v razvoju talentov in vključevanje v aktivnosti in hobije.

IZVIRNO SPOROČILO: mini86

a misliš da ni vnaprej določeno gdo gre v finaleuser posted image js sm skor 100%
zakaj pa ne povejo kok št. glasov so prejeliuser posted image


Po mojem ni vnaprej določeno, ampak "pomagajo" s svojim forsiranjem, omembami, prikazovanjem. Saj vemo, da so za vsako oddajo bolj od drugih promovirali enega izvajalca in ta je bil potem vedno izbran kot 1.
Števila glasov pa ne povejo iz (po mojem) dveh razlogov:
1. da se ne vidi, kako bakne vsote denarja naberejo s tem, zmagovalcu dajo pa potem en "drobiž".
2. da "nasprotniki" ne vejo točne številke tistih, ki podpirajo kandidata in tako ti težje manipulirajo in plačujejo galsove, ker ne vejo, koliko jih morajo doseči, da bi bili zmagovalci - no, nekaj v tem smislu

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Mala Lina
31.5.2010 12:59:15   
Arwenko
Včeraj sem preklopila na tele talente ravno ko je Lina odpela in imela tale pogovor z žirijo. Meni se je to dekletce tako zasmililo, ja prav zasmililo. Boga reva, itak je že na tričetrt spala, sploh ni vedela in dojela kaj tam dela, zakaj tam je in kaj se z njo dogaja. Vse ti pove že to, da je na vprašanje ali bi šla v Tivoli odgovorila ne vem, moram mami vprašat. Mislim to punčko so pač ambiciozni starši postavili gor na oder in ona pač dela kot ji naročijo in to je meni bolano no...na koncu bodo pa starši pospravili njen denar, si kupili nov avto, njej pa mogoče dali 100 eur na knjižico. Čez 3 mesece pa itak nihče ne bo več vedel kdo je Lina, ker ona ni sposobna imet vsakodnevnih intervjujev, nastopov po Sloveniji, snemat album, itd. kar bi talent pač moral, če se hoče obdržat na sceni.

Tudi jaz mislim, da bi morali dat eno starostno omejitev, pa vsaj tam enih 12 let no, če ne že polnoletnost, bi bilo precej manj izkoriščanja ambicioznih staršev. Pa tako kot je ena napisala, tukaj ne gre za nastop otroka v okviru glasbene šole, na šolski predstavi ali na lokalnem tekmovanju. Tu gre za služenje na račun 7-letnega dekleta, ki nima pojma kaj se z njo dogaja.

Pa še to, ne rečem, da ni lepo odpela, sigurno med 7-letnicami nima konkurence. Verjemite, če izklopiš kdo je in njen obraz in samo poslušaš petje, pa je ona hudo povprečna, in če bi bila stara 15 ali 20 let, bi že davno padla ven. Zakaj, ker v glasu ni občutit pesmi, ni občutka v petju, ker ga ne more bit, ker punca ne ve o čem poje, ker ne ve kaj je ljubezen, razočaranje, takšnih občutkov ne pozna in jih seveda ne more prelit v svoj glas, kar pa je nujno, da pri pesmi res dobiš kurjo polt. Seveda se bo to naučila, ampak naj se pusti času čas, da punca dozori in potem pokaže kakšen talent je resnično v njej.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:04:08   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Punce drage - pa nismo mi na pravi strani Atlantika, da  bi se take stvari dogajale raznim Linam ipd. Če punci rata, bodo njeni dobil za nagrado kakšen avto, nekaj denarja, punči bo posnela en album, dala nekaj intervjujev, potem pa bo naprej živela svoje življenje in uživala v otroštvu. Vse bombastične napovedi o uničenem otroštvu ipd. pa so eno samo napihovanje dejanske situacije.



Ja? Vprašej Hajdi korošec, kaj ima od svoje slave. Pa moni. pa še kar je blo takih malih punčk v tistem času...

@arwenko - še to bi dodala k tvojemu postu (se strinjam z njim), da je žirija domov poslala 15 letno Ajdo, ki je I will always love you odpela odlično, tehnično absolutno popolno; žirija ji je to priznala, ampak če citiram ''te pesmi ne bi smela peti nobena ženska, ki ni bila nesrečno zaljubljena''. tolko pa o dvojnih merilih...


< Sporočilo je popravil Felicita -- 31.5.2010 13:05:42 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:15:03   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: pikica*

Punce drage - pa nismo mi na pravi strani Atlantika, da  bi se take stvari dogajale raznim Linam ipd. Če punci rata, bodo njeni dobil za nagrado kakšen avto, nekaj denarja, punči bo posnela en album, dala nekaj intervjujev, potem pa bo naprej živela svoje življenje in uživala v otroštvu. Vse bombastične napovedi o uničenem otroštvu ipd. pa so eno samo napihovanje dejanske situacije.



Ja? Vprašej Hajdi korošec, kaj ima od svoje slave. Pa moni. pa še kar je blo takih malih punčk v tistem času...



Ravno to hočem povedat - nič posebnega se jima ni zgodilo. A puncama zdaj kaj manjka v življenju? Zaradi tega nista niti obogateli, niti zavozili življenja. Pač ena izkušnja, ki jima je dala samozavest (ta pa nikoli ne škodi). Ampak pri nas je treba vsako zadevo malo napihnit in ravno to se sedaj dogaja s tem Lininim nastopom. Tresla se je gora - rodila se je miš.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:21:26   
poli*
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor
Tamala je srčkana zelo, zmago ji privoščim iz srca, ampak jz, teoretično, bi svojo hčerko mogoče raje odpeljala na "Prvi glasek gorenjske" ali podoben "natečaj" kjer bi za nagrado dobila 1 kilogram  čokolade ali pa liziko magari. Čeprav bi nam tistih nevemkolk tisoč evrov blazno prav prišlo, si ne bi upala na kocko postavljat otroštva lastnega otroka.


...Nekateri starši imajo prevelike apetite po zmagi, slavi in denarju na račun otroka...user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:29:47   
mini86
mene je mal zmotil tud to da k so lino razglasil kot zmagovalko je pokazalo njene starše-brez navdušenja, samo nasmeh..user posted image user posted image
k je toše peu je žena jokala kt da bi bla na pogrebu


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:48:21   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mene je mal zmotil tud to da k so lino razglasil kot zmagovalko je pokazalo njene starše-brez navdušenja, samo nasmeh..user posted image user posted image
k je toše peu je žena jokala kt da bi bla na pogrebu



Vsak po svoje reagira na neko situacijo. Če bi se mama začela po tleh metat od sreče bi se pa spet našla kakšna idealna RR mama, ki bi se zgražala v stilu "to je samo igra za televizijo - v resnici si pa že mane roke ob misli na nagrado".

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Mala Lina
31.5.2010 13:58:48   
malilump
Se strinjam z večino...Lina zelo lepo poje, ampak naj najprej uživa v otroštvu in še naprej vadi. Za glasbeno kariero bo imela čas, ko bo starejša.

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Mala Lina
31.5.2010 14:15:00   
alda
user posted image Arwenko in Felicita: podpis user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Mala Lina
31.5.2010 15:35:38   
barika
[.

< Sporočilo je popravil barika -- 31.5.2010 15:38:34 >

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Mala Lina
31.5.2010 18:31:27   
LERO
Super odgovori. Se strinjam z vami, vse OK, ampak ne vidim v tem neke trajne zadeve. Če bi zmagala Maja K. - upam, da zmagam, verjamem, da bo to uspešno izkoristila in si mogoče s tem dosegla svoje cilje. Če pa zmaga mala Lina, bo ta zadeva nekaj časa vroča, potem pa bo počasi pozabljena. Zdaj imajo starši močan vpliv, kaj pa bo čez nekaj let, se ne ve. Ji pa seveda vseeno privoščim, da bi, ko odraste, postala uspešna pevka.


(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?