|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mala Lina
31.5.2010 18:35:47   
Raho
Moja favoritka je Maja K. Je enkratna.
Glede Line pa podpis pod tiste, ki pravijo, da je dekletce ubogo. Po včerajšnjem pogovoru s Polesom in Valičem in po tistem, ko jo je tista bjonda iz žirije vprašala, če gre z njimi v Tivoli, se mi je resnično zasmilila v dno duše. Deklica sploh ne ve, kaj tam dela.

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Mala Lina
31.5.2010 20:19:57   
valči
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Moja favoritka je Maja K. Je enkratna.
Glede Line pa podpis pod tiste, ki pravijo, da je dekletce ubogo. Po včerajšnjem pogovoru s Polesom in Valičem in po tistem, ko jo je tista bjonda iz žirije vprašala, če gre z njimi v Tivoli, se mi je resnično zasmilila v dno duše. Deklica sploh ne ve, kaj tam dela.


Podpis,če lahko.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Mala Lina
31.5.2010 21:23:09   
krtek 1
IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

ah; kaj ste tako črnogledi?

če bi vaš otrok imel podoben talent, bi ga zagotovo spodbujali in mu pomagali ta talent razviti. slovenski talenti zagotovo niso nevemkakšna izkočnica v svet... ne verjamem. kaj pa je svetu mar za eno malo deželico? to, da smo odkupili licenco, ja... to je pa dobro za - koga že?

sicer pa malo v razmislek: koliko otrok je, ki imajo po šoli vsak dan kakšen krožek ali trening... pa se nihče ne pritožuje, da nimajo nič od otroštva. pa da starši delajo do 19h in jih vidijo samo pred spanjem?








Edini pameten in resničen odgovor.Pa kaj vas je sama zavist,al kaj?!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Mala Lina
1.6.2010 11:21:26   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: krtek 1

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

ah; kaj ste tako črnogledi?

če bi vaš otrok imel podoben talent, bi ga zagotovo spodbujali in mu pomagali ta talent razviti. slovenski talenti zagotovo niso nevemkakšna izkočnica v svet... ne verjamem. kaj pa je svetu mar za eno malo deželico? to, da smo odkupili licenco, ja... to je pa dobro za - koga že?

sicer pa malo v razmislek: koliko otrok je, ki imajo po šoli vsak dan kakšen krožek ali trening... pa se nihče ne pritožuje, da nimajo nič od otroštva. pa da starši delajo do 19h in jih vidijo samo pred spanjem?








Edini pameten in resničen odgovor.Pa kaj vas je sama zavist,al kaj?!



glej krtek 1. vsi imamo pravico do svojega mnenja in če naše mnenje ni enako tvojemu ne moreš rečt da smo zato vsi ki drugače mislimo nespametniali zavistni oz. je naše mnenje nespametno.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:17:07   
zofka15
Res po mojem je tudi zavist na prvem mestu,ker pač vaše malčice,srčice nimajo takega glasu kajti vsi ne morejo imet.Naj zmaga sem glasovala zanjo in tudi v finalu bom dala glas njej.
Kaj tekega ne slišiš vsak dan.
Glede starostne meje bi mogli oni sami določit kdo lahko gre in kdor ne.A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?
Saj ni vsak dan.Joj ste nekatere zavistne in moreče s takimi izjavami.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:20:54   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: zofka15
.A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?



ne, ob 20. sta v postelji.

user posted image



(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:26:34   
Anonimen
Vsaj z moje strani 200% ni zavisti ... tamala je stara leto in pol in sploh v avtu zelo rada poje (zaenkrat v enem svojem jeziku) in če se bo izkazalo, da je vsaj pol toliko nadarjena kot tale Lina, jo bom z veseljem vsak dan na ure petja vozila, če bo le hotela hodit, pa v prvih vrstah bom na nastopih v glasbeni šoli ... samo na kaj takega, pa ni variante, pa mi lahko pri 7ih zna kako operno arijo v piko zapet ... 

(odgovor članu barika)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:29:13   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Res po mojem je tudi zavist na prvem mestu,ker pač vaše malčice,srčice nimajo takega glasu kajti vsi ne morejo imet.



ja točno, sama zavist me je ker moja 10 mesečnica ne poje tako lepo... user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Glede starostne meje bi mogli oni sami določit kdo lahko gre in kdor ne.A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?
Saj ni vsak dan.



jaz vem da svoji pri 7 letih, pa tudi, če bi pela tko dobr kot Lina, al pa še boljš nebi nikol dovolila na tak šov...
Verjamem da so (nekateri) 7 letniki do polnoči (včasih) pokonci ampak v nedeljo (ko je naslednji dan šola) pa pomoje ne.. Vsaj zase lahko trdim da moja vsekakor ne bo...

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:41:11   
mojamura

IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Res po mojem je tudi zavist na prvem mestu,ker pač vaše malčice,srčice nimajo takega glasu kajti vsi ne morejo imet.Naj zmaga sem glasovala zanjo in tudi v finalu bom dala glas njej.
Kaj tekega ne slišiš vsak dan.
Glede starostne meje bi mogli oni sami določit kdo lahko gre in kdor ne.A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?
Saj ni vsak dan.Joj ste nekatere zavistne in moreče s takimi izjavami.


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:43:41   
muška
OK sem šla zdaj točno iskat ta njen OHOHO nastop in sem razočarana in to zelo. Mala konkretno mino seka, ampak seveda ker je otrok se ji to oprosti, izgovorjava AN je nikakva, ampak ker je otrok se ji to oprosti,....

BV , moje skrono mnenje , ne zasluži si finala, je dobra za svoja leta, ampak tako dobra pa tudi ne.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Mala Lina
1.6.2010 12:54:56   
mojamura
amen!



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:02:25   
zofka15
Najboljša je bila ženska Tarzan..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:35:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

Samo eno vprašanje: KJE ZABOGA JE KONČALA HAJDI?
A ni bila tudi ona perspektivna mlada pevka? Up? Nova zvezda? Bodoča vrhunska pevka?

Se opravičujem, Talentov ne gledam, nimam pojma kdo je Lina, vidim pa da gre za otroka in malo prezgodaj se mi zdi za taka tekmovanja. Za otroka ni dobra ne zmaga v takem formatu, kot absolutno ni dober poraz. Kakor koli, želim ji vse dobro.



O Hajdi je bil ne dolgo nazaj prispevek na tv-ju, da se ne more uveljavit kot odrasla pevka, ker ima tipičen otroški glas, ki je prepoznan predvsem po pesmi "naš kuža". Enostavno je kariero pevke opustila takoj ko je videla, da je nihče ne more furat, nobena založba.

(odgovor članu bomboncek1)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:35:53   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: zofka15
A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?


Ne, niso, niti pod razno. Moji otroci vedo, da je njihovo mesto ob 20.00 v deželi Ajatutaja.

In ja, ful sem zavistna, da moj otrok, ki šteje 2 pomladi, ne poje tako.user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, ti zofka, ga pa tudi mimo pičiš.

Saj je lepo, da deklica tako lepo poje, ampak a ne bi bilo boljše, da prepeva v konkurneci sebi enakih (vsaj glede starosti). A je katera od vas pomislila, kakšno razočaranje bo za deklico, če v finalu ne bo zmagala? A se katera zaveda, kakšne posledice ji to lahko pusti? Predvsem zaradi tega, ker je tako preforsirana?


(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:40:30   
zofka15
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

IZVIRNO SPOROČILO: zofka15
A vaši otroci pa nikoli niso do polnoči pokonci?


Ne, niso, niti pod razno. Moji otroci vedo, da je njihovo mesto ob 20.00 v deželi Ajatutaja.

In ja, ful sem zavistna, da moj otrok, ki šteje 2 pomladi, ne poje tako.user posted image user posted image user posted image user posted image  Mislim, ti zofka, ga pa tudi mimo pičiš.

Saj je lepo, da deklica tako lepo poje, ampak a ne bi bilo boljše, da prepeva v konkurneci sebi enakih (vsaj glede starosti). A je katera od vas pomislila, kakšno razočaranje bo za deklico, če v finalu ne bo zmagala? A se katera zaveda, kakšne posledice ji to lahko pusti? Predvsem zaradi tega, ker je tako preforsirana?




Ja raho imaš prav predvsem zadnji odstavek.Sicer nevem zakaj potem nimajo nekih starostnih omejitev.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:42:48   
F*S*M
IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

Samo eno vprašanje: KJE ZABOGA JE KONČALA HAJDI?
A ni bila tudi ona perspektivna mlada pevka? Up? Nova zvezda? Bodoča vrhunska pevka?

Se opravičujem, Talentov ne gledam, nimam pojma kdo je Lina, vidim pa da gre za otroka in malo prezgodaj se mi zdi za taka tekmovanja. Za otroka ni dobra ne zmaga v takem formatu, kot absolutno ni dober poraz. Kakor koli, želim ji vse dobro.



mislim, da hajdi dela na hypo banki v celju, kot neka bančna svetovalka


_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Mala Lina
1.6.2010 13:48:13   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Res po mojem je tudi zavist na prvem mestu,ker pač vaše malčice,srčice nimajo takega glasu kajti vsi ne morejo imet. Joj ste nekatere zavistne in moreče s takimi izjavami.



Jz sem že dva dni na Helexu, ker se ne morem sprijaznit, da moja tavečja nima takega posluha. Škoda...res, ker si ful želim dobiti tisti denar...


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu zofka15)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Mala Lina
1.6.2010 14:00:07   
HuAnita


Samo eno vprašanje: KJE ZABOGA JE KONČALA HAJDI?
A ni bila tudi ona perspektivna mlada pevka? Up? Nova zvezda? Bodoča vrhunska pevka?



Na banki v Celu dela, suha kot prekla, vedno urejena, zgleda, da je kar premožnauser posted image

(odgovor članu bomboncek1)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   [Brisano sporočilo]
1.6.2010 14:17:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Mala Lina
1.6.2010 14:21:48   
pety78
parkrat v komuni, nesreče pod vplivom alkohola, sposoja denarja, spolna aktivnost na javnem mestu....


Ah, daj daj daj...




_____________________________



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Mala Lina
1.6.2010 14:25:29   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: zofka15

Res po mojem je tudi zavist na prvem mestu,ker pač vaše malčice,srčice nimajo takega glasu kajti vsi ne morejo imet. Joj ste nekatere zavistne in moreče s takimi izjavami.



Jz sem že dva dni na Helexu, ker se ne morem sprijaznit, da moja tavečja nima takega posluha. Škoda...res, ker si ful želim dobiti tisti denar...



Daj, pošlji še meni dva, ker mi Apaurin več ne prime pri mojem velecenjenem razočaranjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   [Brisano sporočilo]
1.6.2010 14:25:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Mala Lina
1.6.2010 14:53:12   
mojamura
IZVIRNO SPOROČILO: Raho

Saj je lepo, da deklica tako lepo poje, ampak a ne bi bilo boljše, da prepeva v konkurneci sebi enakih (vsaj glede starosti). A je katera od vas pomislila, kakšno razočaranje bo za deklico, če v finalu ne bo zmagala? A se katera zaveda, kakšne posledice ji to lahko pusti? Predvsem zaradi tega, ker je tako preforsirana?




raho, jaz sem pomislila....1. stran te teme:

IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

glede Line bi rekla samo to, da sem želela da včeraj zmaga, ker si nisem znala predstavljati kaj bi bilo če ne bi zmagala. Mislim da je naučena in pripravljena le na zmage, na poraz pa ne. tudi jaz mislim, da bi morala biti neka spodnja starostna meja pri talentu.


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Mala Lina
1.6.2010 14:58:32   
pety78
ja kokr češ, je pa soseda tk da da "sem čula, brala," odpade.


A pol si z Lopate? user posted image

Parkrat naj bi bila v komuni, praviš? Droge?


_____________________________



(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Mala Lina
1.6.2010 15:13:56   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: F*S*M

IZVIRNO SPOROČILO: bomboncek1

Samo eno vprašanje: KJE ZABOGA JE KONČALA HAJDI?
A ni bila tudi ona perspektivna mlada pevka? Up? Nova zvezda? Bodoča vrhunska pevka?

Se opravičujem, Talentov ne gledam, nimam pojma kdo je Lina, vidim pa da gre za otroka in malo prezgodaj se mi zdi za taka tekmovanja. Za otroka ni dobra ne zmaga v takem formatu, kot absolutno ni dober poraz. Kakor koli, želim ji vse dobro.



mislim, da hajdi dela na hypo banki v celju, kot neka bančna svetovalka


res je

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?