|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 21:52:17   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Če bomo tokrat zaj.....in glasovali proti, spora ne bomo rešili nadaljnjih 50 let. Torej, jaz grem na referenfum in bom glasovala ZA!!!!!

Ja - ampak to ni nujno slabo, a veš - ker se splača čakati, čez 50 ali pa magari 200 let si bodo Hrvati namreč morda čudežno premislili in vrnili vse, kar so si zdaj prilastili. Če verjameš! user posted image

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 21:53:51   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Če bomo tokrat zaj.....in glasovali proti, spora ne bomo rešili nadaljnjih 50 let. Torej, jaz grem na referenfum in bom glasovala ZA!!!!!

Ja - ampak to ni nujno slabo, a veš - ker se splača čakati, čez 50 ali pa magari 200 let si bodo Hrvati namreč morda čudežno premislili in vrnili vse, kar so si zdaj prilastili. Če verjameš! user posted image

user posted image user posted image user posted image
Ampak zmajaz, dobro nam kaže. Trenutno vodimo 16 proti 13 (šteti vsi PROTI in neopredeljeni) user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:13:42   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Če bomo tokrat zaj.....in glasovali proti, spora ne bomo rešili nadaljnjih 50 let. Torej, jaz grem na referenfum in bom glasovala ZA!!!!!

Ja - ampak to ni nujno slabo, a veš - ker se splača čakati, čez 50 ali pa magari 200 let si bodo Hrvati namreč morda čudežno premislili in vrnili vse, kar so si zdaj prilastili. Če verjameš! user posted image


jaz vztrajam pri tem, da to s čakanjem ni noben argument. mam 100krat raje nerešen problem, kot pa problem, "rešen" v mojo škodo. kam se nam pa res mudi? v EU smo itak že, v NATU tudi, če bi se že komu moralo mudit, so to prej hrvati.
mislim, kaj, a pol se bojo pa madžari en dan spomnili, da je murska sobota njihova in jim jo bomo dali, da ne bodo slučajno čez 50 let hoteli še maribora?

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:16:05   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


Najlažje je srat in hujskat naivne ljudi proti sistemu. To zna najbolje od nekdaj. Vse ostalo je pa itak dokazal v svojem mandatu....


ja, medtem ko v Pahorjevem mandatu se nam pa res v SLO cedita med in mleko. ne ga srat no.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:20:32   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pingi

Glasovala bom proti.

Argument, da "če se ne bo rešilo zdaj, se ne bo nikoli" je naravnost smešen. Hrvaška ima itak nerešena mejna vprašanja z vsemi svojimi sosedamiuser posted image  Pa tudi druge države znotraj EU (npr. Belgija in Nizozemska) imajo nerešena mejna vprašanja, pa ni to nič tragičnega.

Bistvena grožnja tega sporazuma je v tem, da pristaja na večno hrvaško zahtevo, da se meja določa po mednarodnem pravu, kar pa zanika tisto, kar Slovenija ima že od nekdaj in je bila naša dediščina ob osamosvojitvi.

Pomislite, kako bi vam bilo, če bi vam vzeli del parcele na kateri živite, za katero veste, da je vaša in jo uporabljate tudi npr. za vrt ali pa imate tam igrala. Potem pa bi vam sosed rekel, da je tam njegovo, vam pa dovoli (ker je tako dober, seveda), da jo čez en del prečkate, ko greste v štacuno.

Malo karikiram, ampak se mi zdi, da veliko Slovencem "dol visi" za še tisto malo morja, ki ga imamo.

Skratka, mislim, da ne bi smeli popustiti pritisku naše južne sosede.

O tem, zakaj pa je sploh prišlo do referenduma, pa ne bom pisala. Referendum bo in jaz se ga bom udeležila, kot sem se vseh do zdaj.
Je pa res, da se mora človek malo podučiti, o čem sploh glasujeuser posted image

Pa pametno odločitev vam želim!


Pingi, mešaš pojma lastništvo in posest. Če imaš določeno stvar v lasti, potem je to nekje točno določeno, pri meji z mejniki. Če mejniki niso določeni, potem lahko ti misliš, da imaš mejo tam in tam, tvoj sosed si pa to isto mejo predstavlja po svoje. Če se ne moreta zmenit, pokličeta geodete (arbitre), da mejo zakoličijo. In potem je tvoja lastnina točno znana.
Posest pa pomeni, da nekaj uporabljaš, pa četudi ni v tvoji lasti. Teoretično smo imeli v posesti celotno morje do Albanije. Kar pa ne pomeni, da je zato tudi naše, a ne? Meja - torej definirano lastništvo med Slovenijo in Hrvaško pa na morju ni bilo določeno, pa če se mečemo na trepalnice. Je stvar interpretacije vsake vpletene strani, kaj si želi in kje vidi mejo. Mi pravimo eno, hrvati drugo. Skupne rešitve očitno nismo sposobni najti.
Zdaj, najslabše, kar nas lahko doleti na arbitraži, je, da arbitri Piranski zaliv razdelijo na pol. To je najslabše. Vendar pa ima vsaka stran možnost predstaviti vsaka svoje argumente, dokumente, listine,... in potem menda bodo že sčarali eno obema stranema všečno rešitev, z nekaterimi deli ne bo zadovoljna ena stran, z drugimi druga, ampak eno sredino se pa le lahko najde.
Še ena stvar je, ki je moje tehtanje za ali proti nagnila v prid arbitraži. Ko se je določalo našo mejo z Avstrijo, Italijo, Madžarsko, je bila Slovenija oziroma Jugoslavija sredstvo za mnedsebojno izkoriščanje in izsiljevanje velikih velesil. Za tehtanje njihove moči. In zato je tudi danes tako kot je, velika slovenska manjšina v Italiji, izginjajoča manjšina v Avstriji in na Madžarskem. Potrebe, želje prebivalcev Slovenije za velesile takrat niso bile pomembne, pomembno je bilo v prvi vrsti njihovo medsebojno izsiljevanje. Zdaj pa so zadeve trenutno drugačne. Vsi imajo poln kufr naših koncev in Balkana, preteklih 20 let, ko je bilo to območje na svetovni tapeti, vse velesile imajo svoje probleme drugje in bi radi, da se naši problemčki rešijo, da oni ne bodo več imeli problemov z nami. Tako se v arbitražo ne bo vtikal nobeden od zunaj oziroma velesile si želijo, da se končno zmenimo. Imamo možnost narediti brez vtikanja drugih. Tako je sedaj. Kaj bo čez 20. let? V tem času se lahko veliko spremeni.  Lahko pa tudi, da zasedemo Hrvaško in bomo imeli morja, kolikor ga bomo hoteli user posted image .
Če kdo vidi kakšno drugo rešitev v doglednem času, pa kar na plan z njo.

Pomlad08, meja z Madžarsko je določena, s Hrvaško ni, ne mešat jabolk in hrušk. BTW, Nemčija obstaja od leta 1871, kako so potem 180 let določali mejo?

Še glede dolgega čakanja na rešitev oziroma nereševanja zadev.
Če malo pogledaš zgodovino, je že tako, da dlje kot se zadeve ne rešijo, bolj se problemi kopičijo in bolj megleni postajajo, določene stvari se pozabijo, določene spregledajo, velikokrat pa se zraven osnovnega problema nakopiči še cel kup drugih. In potem imaš čez 3 generacije štalo, ker stvari vidijo še bolj pristransko kot pa so dejansko bile od začetka - samo poglej današnje zdrahe med partizani in domobranci, po 65-ih letih še ni konca.
Druga stvar, ki pa se mi zdi zelo pomembna za prebivalce ob meji, je, da trenutno nobeden, ne na naši, ne na hrvaški strani ne ve povsem jasno, na čem je. Kje živi, kam se ga šteje, na katero stran mora iti po ta, ona tretja dovoljenja, kje lahko prečka mejo in kje ne, ali je mejo sploh prečkal, kdo mora popraviti nasipe, kam plačuje davke,... povsem življenjske zadeve. Dokler meja ne bo določena, se bodo ti problemi nadaljevali in oteževali življenje ljudem ob meji.

< Sporočilo je popravil Ankica. -- 31.5.2010 22:30:14 >

(odgovor članu pingi)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:22:34   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08
mam 100krat raje nerešen problem, kot pa problem, "rešen" v mojo škodo. kam se nam pa res mudi?

Kot prvo, ne vem od kod ideja, da bo problem rešen v našo škodo - ker možnosti sta itak dve: ali se reši zdaj in bodo vsaj neke zadeve rešene v našo korist, če ne bodo pa čez 200 let Hrvati rekli, da so ozemlja, ki so jih zdaj zasedli, itak njihova, ker so v njihovi "lasti" že vsaj 200 let in bomo izgubili vse.  Kot drugo se pa sploh ne gre se za to, da bi se mudilo, ampak za to, da problem v nobenem primeru NE BO NIKOLI rešen tako, da bi ali mi ali Hrvati dobili vse, kar hočemo eni in drugi. Mi smo pa lahko, če ne pride do arbitraže, samo na slabšem, ker z arbitražo bomo vsaj nekaj dobili nazaj, če ne bodo pa Hrvati zagotovo obdržali prav vse, kar zasedajo danes, ker je ni zadeve, ki bi jih prislila, da kaj vrnejo - prostovoljno pa zagotovo ne bodo.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:29:27   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.



Pomlad08, meja z Madžarsko je določena, s Hrvaško ni, ne mešat jabolk in hrušk.


Seveda je določena, v Ustavi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:34:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08


jaz vztrajam pri tem, da to s čakanjem ni noben argument. mam 100krat raje nerešen problem, kot pa problem, "rešen" v mojo škodo. kam se nam pa res mudi? v EU smo itak že, v NATU tudi, če bi se že komu moralo mudit, so to prej hrvati.
mislim, kaj, a pol se bojo pa madžari en dan spomnili, da je murska sobota njihova in jim jo bomo dali, da ne bodo slučajno čez 50 let hoteli še maribora?



A daj ne kompliciraj, kot politični agitatoruser posted image

Kakšno škodo pa boš ti imela, če boš glasovala za arbitražo.....a že vsi vemo končni izid, kakor se bodo arbitri odločili ali kaj....user posted image

Danes in že skoraj dve desetletji je škoda ta, da se to nerešeno mejno vprašanje vedno pojavlja pred vsakimi volitvami.....če se že ne pleše po grabi, se pa grozi.......in jaz, kot tudi velika večina Slovencev imamo škodo samo od tega, ker se volitve dobivajo na takih brezveznih in neosnovanih incidentih.....torej tako naši kot hrvaški politiki še kako ustreza nerešeno mejno vprašanje.....

meni osebno bi pa bolj ustrezalo rešeno.....ker ne bi vsake štiri leta poslušala klovne, ki že 20 let mlatijo eno te isto prazno slamo......ampak bi potem bili primorani mlatiti nekaj novega......vendar uspešnost na volitvah je bolj zagotovljena, če ljudstvu ponudiš zunanjega sovražnika, potem domači problemi niso več tako pomembni.....

In glede na to, da se 20 let nismo uspeli dogovoriti s hrvaško stranjo pa naj nam rešitev dajo drugi......sporazum Drnovšek - Račan pa je zdaj naenkrat postal super sporazum, še pred nekaj leti pa je bil skoraj izdaja Slovenije......svašta......

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:34:47   
pomlad08
zmajaz, razumem, kaj hočeš povedat, samo ne strinjam se pač. ni pene user posted image
konc koncev res ni bistveno ...

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:37:08   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


meni osebno bi pa bolj ustrezalo rešeno.....ker ne bi vsake štiri leta poslušala klovne, ki že 20 let mlatijo eno te isto prazno slamo......


user posted image verjem mi, bodo našli kaj novega, brez skrbi user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:40:29   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


meni osebno bi pa bolj ustrezalo rešeno.....ker ne bi vsake štiri leta poslušala klovne, ki že 20 let mlatijo eno te isto prazno slamo......


user posted image verjem mi, bodo našli kaj novega, brez skrbi user posted image



Če bo večina glasovala proti jim ne bo potrebno iskati novega......zakaj pa bi se brez veze trudili.....no, mogoče kakšen pasji ali mačji škandal za intermezzo, da izgledajo bolj izvirni......

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 22:49:12   
zmajaz
Zdajle ravno gledam razpravo na TV SLO1 o tem sporazumu. Saj ne vem a naj se smejim al jočem zraven no. Nasprotniki sporazuma imajo res odlične argumente, no. Po eni strani se nam nikamor ne mudi z reševanjem spora, po drugi strani pa kot PROBLEM arbitraže navajajo, da se bo reševanje spora zagotovo zavleklo še na kakih 5 let. user posted image  In njihov predlog, kaj bomo storili, če bo referendum zavrnil arbitražo: "Hrvatom bomo predlagali, da se pogajamo na načelu pravičnosti." Ja super - a nismo ravno to počeli zdaj že 20 let pa se nismo premaknili niti za milimeter bližje rešitvi?  Podrugi strani je pa tip sam sebe pokopal, ko je rekel, da potem ko bodo Hrvati v EU, se jim itak ne bo več nikamor mudilo rešiti spora, ker njim ustreza status qvo - torej je (očitno, ne da bi se zavedal) še sam priznal, da če ne bomo rešili tega z arbitražo, SPLOH NE bomo rešili, ker potem bo Hrvatom to še manj v interesu.

Kot drugo se bunijo, da je v sporazumu termin junction namesto "territorial contact" in ker nikjer v mednarodnem pravu niso mogli najti, da bi junction pomenilo territorial contact - torej hočejo v mednarodnem pravu najti termin, ki ga mednarodno pravo sploh NE POZNA, enostavno ne obstaja, in zdaj govorijo, češ da to ni to, ker nikjer ne piše, da junction pomeni territorial contact. Adijo pamet. Pa saj to je absurd no.

Sicer pa I rest my case - samo upam, da bodo ljudje dovolj pametni, da bodo prav izbrali in en bodo nasedali spletkam opozicije. Ne morem verjeti, da bi šla opozicija dejansko celo tako daleč, da dela škodo lastni državi. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 31.5.2010 22:54:39 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 23:03:05   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.



Pomlad08, meja z Madžarsko je določena, s Hrvaško ni, ne mešat jabolk in hrušk.


Seveda je določena, v Ustavi.



Meja je bila določena v Trianonski mirovni pogodbi 4. junija 1920.

(odgovor članu pomlad08)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 23:16:57   
pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.



Pomlad08, meja z Madžarsko je določena, s Hrvaško ni, ne mešat jabolk in hrušk.


Seveda je določena, v Ustavi.



Meja je bila določena v Trianonski mirovni pogodbi 4. junija 1920.


Ne, v ustavi RS so med drugim določene tudi meje. Predvidevam, da je ustava dostopna kje na netu? Men se je sicer zdele res ne da iskat, grem raj spat. Good night user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
31.5.2010 23:26:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica.



Pomlad08, meja z Madžarsko je določena, s Hrvaško ni, ne mešat jabolk in hrušk.


Seveda je določena, v Ustavi.



Meja je bila določena v Trianonski mirovni pogodbi 4. junija 1920.


Ne, v ustavi RS so med drugim določene tudi meje. Predvidevam, da je ustava dostopna kje na netu? Men se je sicer zdele res ne da iskat, grem raj spat. Good night user posted image



Jo imam na polici na dosegu roke, pa nisem našla notri nič o mejah.

Drgač pa, lahko noč in mirne sanje želim user posted image .

(odgovor članu pomlad08)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 6:39:23   
marijaa
Prvič je mejo z Hrvaško z aje  bal že Kardelj po končani drugi svetovni vojni zaradi pomankanja znanja zemljepisa, meja bi mogla potekat pri Savudriji in ne po Dragonji.
Bom pa glasovala ZA, ker se ta spor vleče že predolgo in se še dolgo bo, če se ne bo nekaj konkretnega okrenilo,ker imam pa že res poln kufer, da pri vsakih poročilih je že 15 let na tapeti spor med Slo in Croacio.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 7:16:12   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


Najlažje je srat in hujskat naivne ljudi proti sistemu. To zna najbolje od nekdaj. Vse ostalo je pa itak dokazal v svojem mandatu....


ja, medtem ko v Pahorjevem mandatu se nam pa res v SLO cedita med in mleko. ne ga srat no.


Se popolnoma strinjam s teboj! Totalni nesposobnež!!!! Ampak saj ne gremo na volitve, no. Ne izbiramo med eno ali drugo politično stranko. Odločamo se o popolnoma drugih stvareh. Ampak seveda, nekateri hočejo vse skupaj zrelativizirati na raven volitev, kaj pa! In to je totalno zavajanje ljudi...

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 7:18:11   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz
Ne morem verjeti, da bi šla opozicija dejansko celo tako daleč, da dela škodo lastni državi. user posted image

Ne bi bilo prvičuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 7:33:38   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Če bomo tokrat zaj.....in glasovali proti, spora ne bomo rešili nadaljnjih 50 let. Torej, jaz grem na referenfum in bom glasovala ZA!!!!!

Ja - ampak to ni nujno slabo, a veš - ker se splača čakati, čez 50 ali pa magari 200 let si bodo Hrvati namreč morda čudežno premislili in vrnili vse, kar so si zdaj prilastili. Če verjameš! user posted image


jaz vztrajam pri tem, da to s čakanjem ni noben argument. mam 100krat raje nerešen problem, kot pa problem, "rešen" v mojo škodo. kam se nam pa res mudi? v EU smo itak že, v NATU tudi, če bi se že komu moralo mudit, so to prej hrvati.
mislim, kaj, a pol se bojo pa madžari en dan spomnili, da je murska sobota njihova in jim jo bomo dali, da ne bodo slučajno čez 50 let hoteli še maribora?



Tole z Mursko pa je argument vreden vseh pohval. Ne kliči po argumentih drugih, če jih sama ne premoreš. Vsaj preberi sporazum in ne lajaj v luno besed, ki jih prebereš s plakatov.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 7:38:05   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08

IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


Najlažje je srat in hujskat naivne ljudi proti sistemu. To zna najbolje od nekdaj. Vse ostalo je pa itak dokazal v svojem mandatu....


ja, medtem ko v Pahorjevem mandatu se nam pa res v SLO cedita med in mleko. ne ga srat no.


Se nam ne. Sam se tud ostali Evropi in svetu ne. A je za to tud Pahor kriv? Ne ga srat no. Pa Pahorja trenutno ne podpiram, da se razumemo.

Sam tale referendum nima nobene zveze z aktualno politiko in ga opozicija grdo zlorablja v svoje politične namene. Taki kot si ti jim pa nasedajo.

(odgovor članu pomlad08)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 7:55:14   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: pomlad08
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09
Najlažje je srat in hujskat naivne ljudi proti sistemu. To zna najbolje od nekdaj. Vse ostalo je pa itak dokazal v svojem mandatu....

ja, medtem ko v Pahorjevem mandatu se nam pa res v SLO cedita med in mleko. ne ga srat no.

Se nam ne. Sam se tud ostali Evropi in svetu ne. A je za to tud Pahor kriv? Ne ga srat no. Pa Pahorja trenutno ne podpiram, da se razumemo.

Sam tale referendum nima nobene zveze z aktualno politiko in ga opozicija grdo zlorablja v svoje politične namene. Taki kot si ti jim pa nasedajo.

Točno tako! Če jih pa dobro poslušaš, kako se lovijo v svojih argumentih in padajo v lastne zanke pri argumentiranju ti je pa itak takoj jasno, kdo tu muti - tisti, ki govori resnico, ne pada v lastne zanke.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 8:11:09   
*miska.mcc*
da popravim rezultat!user posted image

jaz :ZA!
moj:ZA!
oče:ZA!
mati:ZA!
stari ata:ZA!
stara mama:ZA!
tasca:ZA!
tast:ZA!
sestra:ZA!
svak:ZA!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 8:11:42   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

da popravim rezultat!user posted image

jaz :ZA!
moj:ZA!
oče:ZA!
mati:ZA!
stari ata:ZA!
stara mama:ZA!
tasca:ZA!
tast:ZA!
sestra:ZA!
svak:ZA!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image



user posted image user posted image
Samo glejte, da boste vsi tudi šli na volišče. user posted image

< Sporočilo je popravil zmajaz -- 1.6.2010 8:12:09 >


_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 8:14:24   
*miska.mcc*



user posted image user posted image
Samo glejte, da boste vsi tudi šli na volišče. user posted image


da!

mislim, da drugič v zg samostojne Slovenijeuser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Referendum-kako boste glasovali?
1.6.2010 8:42:08   
ksenjak
Po vsej verjetnosti ZA.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?