|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 18:21:06   
marijaa
Jaz imam obe posteljici takšni, da sta lahko tudi stajici, ko smo tam jer gradimo, jo dam notri igrat. Običajno oba v taveliko, ki ima tudi zadrgo ob strani, je od chicota.
Moja 2 sta stara dobrih  5 mesecev in do sedaj sta jedla:
zelenjava: krompir, brokoli, cvetača, korenček, bučke
sadje:banana, kuhano jabolko in hruška
ostalo: riževi kosmiči, polenta
Riževo kašico je Tian le pomešano s sadjem
Sem pa danes kupila tudi proseno kašo v dm od baby love in bom kmalu dala, ker je proso zelo zdravo in ne vsebuje glutena.
Za piškote se mi zdi pa še zelo hitro, še prehitro bodo hoteli sladkarije. Večina piškotov vsebuje gluten in sladkor, vsi pa mleko v prahu ali sirotko, od Linota pa celo med. No sicer pa vsaka po svoje.
Po urah imamo pa obroke tako:
1. obrok ob 5h -mleko
2.ob 9h  mleko
3. ob 13 h zelenjava ali sadje  Tian okrog 150 ml, Alina 180
4. ob 16 h mleko
5.ob 19 h mleko
6. Tian 150 ml mleka ob 22h, Alina ob 23h tudi do 200 ml
Alina spije okrog 300 ml nesladkanega čaja ali vode med obroki, skupaj ne naenkrat. Tian 200 ml vode.


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 376
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 21:01:20   
alex17
uau Marijaa, vaša pa veliko pojesta, pa jaz mislim kolk je naš ješč user posted image zdaj sva prišla na cel tamal kozarček ali pol tavelikega, vaša Alina pa že kar celega velikega user posted image zvečer poje Ian okoli 150 ml mlečne kašice, bi včasih še več pa mu ne dam, kok sem zlobna user posted image

jao ste gledale fuzbal?? matr sem bla jezna na te grobijane ameriške pa na sodnika ki je našim kar po tekočem traku delil kartone, njim pa niti očitnih favlov ni piskal, pol se pa pejmo enakopravnost user posted image no vsaj remi smo izvlekl, zdaj pa za alžirce navijat!!

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 377
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 21:31:13   
egleria
Patrik pa nikol ne poje celega tamalega lončka GH.. pa niti pol mleka ne pije povrhu čisto zmeraj.. če pa - pa zeloo malo..

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 378
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 21:34:26   
majčyca
IZVIRNO SPOROČILO: alex17

Žaži, pa kaj se ti pritožuješ, jeste na 4 ure pa sam 1x ponoči, pa to je raj! user posted image mi pa na 2,5-3 ure pa vsaj 2-3x ponoči, to je veselje user posted image

mali že neki časa spi na gugalniku na terasi, jaz pa čakam da se zbudi da greva na kosilo-bojo dons še bučke s krompirjem pa jutri, pol pa kaj druzga.
sinoči ga je pa že četrt na osem zmanjkalo, nisem mogla verjet-če bo šlo tko naprej bo že ob sedmih spat hodu user posted image se spomnim ko je bil še dojenček malček, smo se rihtal šele mal čez pol deseto (prej film pogledal), spat je šel pa od pol enajstih do enajstih, pol pa čedalje prej, zdaj gre tam med osmo in pol deveto. a je to normalno? pa zgleda že je, je bolj aktiven čez dan pa ga prej zmatra user posted image no pa saj je fajn, mam zase čas od osme ene 2 do 3 ure ko se prvič zbudi user posted image


Meni Pia že od vsega začetka gre spat ob 19h (včasih že malo prej, včasih zaspi kakšno minutko kasneje). Kopat pa se greva vedno ob 18h, ker je že takrat ponavadi tako zaspana, da je joj. Pa meni odkrito povedano prav paše, da hodi tako hitro spat, ker sem večinoma tako sama z njo (moj je v Nemčiji) in imam vsaj zvečer čas samo zase.



(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 379
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 21:37:01   
majčyca
Obroki pa so pri nama tako:
ob 6h mleko, ob 10h mleko, ob 13h kosilo zelenjavna ali sadna kašica, ob 16h mleko in pred spanjem (nekje ob 18.20) AM z riževo kašico. Ponoči pa se zbudi 1x ali pa 2x (čisto odvisno od tega, koliko zvečer poje preden zaspi).

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 380
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
18.6.2010 22:51:44   
marijaa
Ja Alina je res zelo ješča, še preveč,sploh zvečer, se ji tudi pozna, ima vsepovsod šlaufeke user posted image . Zaenkrat je še vse z veseljem jedla kar sem ji v usta dala. Nimam pa srca, da bi jo lačno pustila. Nima pa več zdaj nočnega obroka. Tian veliko majn je, gh se je zdaj navadil in rad je vse razen riževe kašice, če je pa sadje not pa tudi nekako poje, vsaj nekaj žlic. Aja pa blitve ni hotel jest, jo je oba dni vadil pluvanje v moj obraz in majco, ko sem mu dala pa hruškov frutek, ki je še ostal od prejšnjega dne, je pa takoj usta začel odpiratuser posted image Aja na blitvo iz maminega vrta sem prej pozabila  na seznamu kar sta že jedla.

_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu majčyca)
Neposredna povezava do sporočila: 381
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 8:38:49   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: MMMojca

Nincrli - koliko pa poje GH in koliko ml mleka potem še dobi? Naša je danes pojedla, po moji oceni, veliko krompirja+korenček+bučka in je čez pol ure zmazala še 190 ml mleka user posted image
Dopoldan pa je pojedla ene 50 ml sadne kašice in potem še mleko cc. 170 ml.


Tamali lonček+60 ml mleka, ko pa je zelenjavo, tisto ki mu skuham pa vsakokrat drugačno količino poje, zglada, da je odvisno kak mu je dobro user posted image pol mu dam še mleko čez. Drugače mleka zjutraj spije 180 in zvečer 180, čez dan pa 150.


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 382
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 12:14:05   
Žaži
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: Žaži

MMMojca, z GH menjaš en obrok mleka in ne da daješ oboje, je potem preveč vsega in ne je ali pa če je otrok jedec, potem poje in ga tišči v želodčku in poliva....

Pri nas je tako:

5.00 mleko
9.00 sadje (vedno dam raje sadje dopoldan, ker zna napenjati)
13.00 kosilo (zelenjava, riž, mesek, krompirček........)
17.00. mleko
20.30 riževa kašica in spanje
1.00 mleka (hudiča da ne more enega obroka izpustitiuser posted image user posted image )


Žaži, pa ti mi nič ne poveš, da imaš že 2 obroka zamenjana s sadjem in zelenjavo. jaz sem še na enem, ostalo je mleko in mlečna kašica zvečer. Joj, sej mojega skoraj 9 kilskega otroka stradam user posted image , moram mu jutri dat tud jaz še en konkretnejši obrok. Dobro, da pridem vsake toliko na RR.user posted image



Zala, skoraj sem se polulala zdaj zraven tega, od smeha namrečuser posted image user posted image user posted image . Pa saj ne stradaš ti svojega otroka z mlekom, jaz svojo stradam z GHuser posted image user posted image . Poglej si kcal od mleka in kcal od lončka GH in boš videla da ima mleko veliko več kcal kot lonček. In od lončka je dlje sitauser posted image . Še malo pa bo že 3 obrok GHuser posted image . Zaostajaš punca, zaostajašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 383
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 14:52:45   
alex17
dan čveke! že neki časa pakiram za na morje in gre počasi h koncu, me je prav zmatral! sem zase napokala en kufer, za tamalga pa enga in je vse nabito, ker že brisače in posteljnina tolk placa vzamejo user posted image
moj si bo mogu pa kar sam spakirat, mam dost enga otroka user posted image me prav skrbi da ne bom česa važnega pozabila... je bil pa Ian kar priden ta čas, tako da sem lahko v miru pokala.
upam samo, da se bo vreme drug teden kaj zrihtu, no v pon. bo menda še bolj tako tako (burja), pol pa lepše, upajmo!!!



(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 384
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 17:39:47   
nincrli
Naš je pa taka sitnobica dans pa ne vem a je vreme al zobki al kr vse skupuser posted image
alex17 uživajte!


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 385
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 19:56:45   
egleria
alex uživajte na morju user posted image

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 386
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 20:06:44   
alex17
egleria in nincrli, hvala, bomo! user posted image

je čez dan Ian ful malo spal, pol je bil pa že ob pol sedmih zmatran da joj in je kar vpil pa smejal hkrati, da sem ga šla pol kr takoj zrihtat in dat jest in je že ob pol 8h zaspal revček.

sva danes jedla 2 obroka GH-za kosilo bučke s krompirjem, potem pa pop. malica jabolko+banana od Hippa. no pa še mlečna riževa kašica za večerjo, to pa itak vsak večer dobi.

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 387
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 20:09:04   
somic
prvič ko smo šli na morje mi- to je bilo v drugi polovici marca, sem se tudi jaz full bala, da česa za patrika ne bom pozabila. sem očasi sppravljala skupaj stvari kar cel teden user posted image

drugič ko smo šli je bilo že lažje, tako da sem zdaj kar "ufurana" v to zadevo. je a ri meni tudi tako, da ima patrik en kovček in en ruzak, jaz pa en ruzak user posted image user posted image user posted image .

ni kaj najmanjši član, pa največ prostora zavzame- sploh v avtu- še voziček in stolček.

mi smo imeli danes piknik, je patrik užival na polno, non stop je bil pri nekomu v rokah, tako da zdaj že spi kakšne ol ure, kar je za njega čudež. normalno imava uro za sanje ob 20.30

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 388
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
19.6.2010 20:50:52   
alex17
evo še ena fotka-Ian s krstno verižico, pozerček mali user posted image

user posted image

(odgovor članu somic)
Neposredna povezava do sporočila: 389
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 11:23:54   
Oren
 
Mi imamo prvi obrok ob 9.00-takrat jemo riževo kašico z mlekom in sadjem, naslednji obrok ob 12.00 takrat ponavadi zelenjavo ali sadno kašico, gor ponudim mleko ki sploh ni zanimivo. POtem pa še mleko ob 15.00, 18.00 in 20.30 potem pa spanje do 9.00.Ona bi še kar jedla GH ob 15.00. Ponavadi poje okrog 150ml GH. Je to dovolj za en obrok? Kdaj ste ve prišle na 3 obroke GH na dan?

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 390
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 15:50:11   
ugi
Živio

Joj, kolk je za brat, na GG sploh ne morem več s tem mojim laptopom, imam po moje že čez 500 mailov za prebrat. Nimam sploh časa, še tle sem bolj po dijagonali prebrala, vidim, da ste že skoraj vsi na GH, jaz sem šele pred tremi dnevi začela z riževo kašico zvečer po žlički, sam je več okol ust, kot pa v ustih. Ni da bi se najedla od tega. V sredo gremo na morje, upam da se vreme res popravi, kot napovedujejo. Gremo pa na Pag v kamp Šimuni.

Pozdrav


_____________________________

Če imajo otroci doma zapik, ne bodo bežali drugam.
______________
Luka, 30. 3. 2005
Lara, 1. 1. 2010

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 391
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 16:18:04   
alex17
ugi, v Šimune greste, super, mi pa v Mandre ki so čisto blizu, samo šele 28. avgusta.

evo, mam vse spakirano in že v avtu zloženo, jutri dop. pa via obala user posted image se nam ne mudi ker mamo vselitev v apartma šele ob 14h, pa še vreme bo jutr še bolj kislo, glih za kofetkanje pa kak šoping, pol bo pa menda bolš user posted image

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 392
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 16:20:08   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: Oren


Ponavadi poje okrog 150ml GH. Je to dovolj za en obrok? Kdaj ste ve prišle na 3 obroke GH na dan?



ja, naj bi bilo dovolj. naš poje mali kozarček, se pravi 125 ml, pa ima dovolj ponavadi in noče več mleka čez. edino zvečer poje ca 150 ml Hippove probiotične mlečne kašice, samo to po flaški pa gre hitreje in brez packanja user posted image

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 393
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 19:43:41   
Oren
Jaz rabim en nasvet. Doma imam okrog 150 plenic trojkice, zdaj pa imajo v leclerku akcijo pa bi kupila spet ta bigbox ampak zaj ne vem kero cifro naj vzamem. Nazadnje je naša bejba imela 5600 kg...tak da ima zdaj pomoje čez 6...kdaj ste ve preklople na 4 pri plenicah?

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 394
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 20:14:23   
nincrli
IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Jaz rabim en nasvet. Doma imam okrog 150 plenic trojkice, zdaj pa imajo v leclerku akcijo pa bi kupila spet ta bigbox ampak zaj ne vem kero cifro naj vzamem. Nazadnje je naša bejba imela 5600 kg...tak da ima zdaj pomoje čez 6...kdaj ste ve preklople na 4 pri plenicah?


Ko je mel neki čez 6kg


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 395
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
20.6.2010 20:58:31   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Jaz rabim en nasvet. Doma imam okrog 150 plenic trojkice, zdaj pa imajo v leclerku akcijo pa bi kupila spet ta bigbox ampak zaj ne vem kero cifro naj vzamem. Nazadnje je naša bejba imela 5600 kg...tak da ima zdaj pomoje čez 6...kdaj ste ve preklople na 4 pri plenicah?


patrik ima čez 7kg, pa sva še kar na 3 in za sedaj ne vidim razloga da bi preklopila na 4. je pa tako, da imam doma še kar precej pleničk št 3, ker sem jih dobila za darilo, tako da niti nisem kupovala ne vem koliko. sem pa tudi jaz zdaj kupila nekajkrat ko je bil ta big box v akciji, ampak št 4.

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 396
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.6.2010 1:03:00   
viking95
Ugi, midve tud še nisva na GH, samo kašico jeva zvečer.

Uživajte na morju!

(odgovor članu ugi)
Neposredna povezava do sporočila: 397
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.6.2010 7:52:16   
MMMojca
Mi smo okrog 7 kg in smo preklopili na štirico (pampers premium care). So ji seveda še malo komot, ampak si nisem upala nabavit trojke, da mi ne bi spet ostale.

Je pa včeraj pojedla pribl. 90 ml kašice hruška in ni bilo potem potrebe po mleku user posted image . Po minešterci cc. 100 ml pa je potem še želela mleko - verjetno ni tako hranljiva.
Sem pa opazila, da če poje GH in potem še čez veliko mleka, poliva. Kar se prej ni nikoli dogajalo. Jo bom morala malo bremzat, zgleda.

(odgovor članu viking95)
Neposredna povezava do sporočila: 398
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.6.2010 9:28:01   
egleria
midva sva že preklopila na plenice št. 4 - samo pamperske ker so manjše od ostalih. sam so se mi itak spet zamerile user posted image danes zjutraj je bilo po celi plenici in Patrikovi ritki polno onih kristalčkov, zvečer se je pa pokakal in je šlo vse do sredine hrbta.. tak da nikoli več. te 3 pakete še porabim pol pa grem nazaj na hoferjeve..

po mojem je taveliki paket najbolje kupit 4 ker če vidiš da so mu prevelike lahko še zmeraj kakšen paketek trojke kupiš, če pa mu bo trojka premajhna potem pa ne boš mela kam dat tistih plenic user posted image

(odgovor članu MMMojca)
Neposredna povezava do sporočila: 399
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
21.6.2010 11:46:23   
grahek85
Encijan, nihče ni rekel nič o mazanju s kremo za nosečke (mogoče tudi zato, ker sem bla v MŠ oktobra). Sem pa sama našla članke, kjer je veliko o tem in večinoma so rezultati zaskrbljujoči, vsaj za kreme s kemičnimi filtri. Tukaj je en kratek a pregleden članek:

http://www.mladina.si/tednik/200931/pozor__kreme_za_soncenje_ 

Aha, vidim da si že sama našlauser posted image Sem se pa o tem pogovarjala z našo P, se je strinjala, prav tako gospa v lekarni. Se pa najde na to temo na natu več člankov v angleščini.


somic, lepe fotke user posted image Vidim, da ste se meli ful fajn user posted image


Mi mamo za zdaj en obrok zelenjeve sredi dneva, to je sam pol ločna zato se čez tudi dojiva. Zvečer pa riževo kašico z mojim mlekom na žlico in potem se čez spet dojiva. Ste pa super, takole na ure, mi2 sva bolj teksas. Včasih je lačen že po dobri uri, včasih pa zdrži tudi tri. Razen ponoči spi kot polh user posted image Je pa včeraj mislim da prvič jedel samo 6x na dan, sam sva bla pa čisto brez GH, ker ga je korenček precej zaprl.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu sisi77)
Neposredna povezava do sporočila: 400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  14 15 [16] 17 18   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?