|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.6.2010 23:21:07   
Anonimen
Aja še to - zanimivo, ker je zgleda pri vseh isto. Ležalnik mu gre na živce! Je notri par minut in potem se začne zvirati in grde face dela.

Me pa nekaj zanima. A ste že vse dale ven tisto varovalo v Maxi Cosi lupinici, tiste ki jo imate? Je mogoče manj varno, ampak veliko bolj udobno. Naš se tudi tam notri dost igra, mu gor obesimo igračke, pa mu je ok.

Pa še to - kdaj je najbolje potovati z dojenčkom (mislim na morje). Zjutraj, ponoči, zvečer? Malo se pripravljamo, me je kar strah, kako bo zdržal, ker zadnje čase se še 15 min noče vozit, že tuli, vožnja pa bo trajala 6 ur. Gremo v Vodice. A mislite da so še premajhni za tako dolgo pot? Me je mami prestrašila prejle in babica seveda, da je še premajhen in oh in sploh.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
2.6.2010 23:39:53   
marijaa
kia Jaz absolutno priporočam , če je možno potovanje ponoči. Zvečer ga daš v lupinico kakor spat pa je mir. Mi smo šli z Patrika njegovi stari mami v Bih(Mostar) pokazat, ko je imel 3 mesece in je prvič celo noč spal. Tudi kasneje na morje in enkrat v Nemčijo smo ponoči nikoli ni bilo problemov, tudi ceste so bolj prazne. Le enkrat smo šli iz BIH sredi dneva in je bila živa groza, ko se je naspal je tulil,pa še na zastoje smo naleteli, pa tudi doma dolgo ni hotel zaspat, ker je vseeno v avtu dosti spal.
temence Jaz sem mu tudi danes oprala s šamponom od Mustele.
nincrli Jaz sem pa ravno z zelenjavo začela od sadja sem dala le kuhano jabolko in pa banano, surovo, da ne bo pomote. Jaz vse sama pripravim, le 2 krat sem dala kozarček od frutka jabolko+ korenček. Zelenjavo naročim na moja tržnica.si in mi pripeljejo na dom. Roba je iz ekoloških kmetij, v zabojčkih pa dostavljajo na dom po Lj in okolici. Jaz sem zelo zadovoljna z njihovimi pridelki, le ful dragi so. No bučke in krompir so bili od njih.
jok!


_____________________________

Sedaj nas je pa toliko kot prstov na roki.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 6:47:24   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: KiA***



Me pa nekaj zanima. A ste že vse dale ven tisto varovalo v Maxi Cosi lupinici, tiste ki jo imate? Je mogoče manj varno, ampak veliko bolj udobno. Naš se tudi tam notri dost igra, mu gor obesimo igračke, pa mu je ok.



Kia, ma kakšno varovalo? Kaj misliš tisti vložek izpod hrbteničke, ki se ga odstrani, ko je dojenček večji?

Ti kar brez panike do Vodic, res pa raje ponoči, da mu ne čisto zmešaš bioritma. No, mi gremo letos samo do Istre, ker do Visa, kamor smo hodili res vsako leto, se mi pa letos ne da. Se moram pripravit na večjo gužvo in bolj škifo morje kot na Visu, ma bomo že preživeliuser posted image .

< Sporočilo je popravil Zala01 -- 3.6.2010 6:57:55 >


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 7:05:08   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Mene še nekaj zanima...kako vam uspe da spijo čez dan 2 uri v kosu? Nam to skoraj nikoli največ dobro uro drugače pa 40min/al pa pol ure. Res je da mi čez noč spi 12 ur skupaj, brez zbujanja....čez dan pa ni varjante...in pol je popoldan tak sitna da joj.


Oren, če ti pa spi 12h v kosu, pa po moje ne moreš pričakovat, da ti bo še podnevi spala. Verjemi, da ti je bolj tako. Ja, malo je tako pridnih dojenčkov.user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 7:44:02   
egleria
IZVIRNO SPOROČILO: marijaa

kia Jaz absolutno priporočam , če je možno potovanje ponoči. Zvečer ga daš v lupinico kakor spat pa je mir. Mi smo šli z Patrika njegovi stari mami v Bih(Mostar) pokazat, ko je imel 3 mesece in je prvič celo noč spal. Tudi kasneje na morje in enkrat v Nemčijo smo ponoči nikoli ni bilo problemov, tudi ceste so bolj prazne. Le enkrat smo šli iz BIH sredi dneva in je bila živa groza, ko se je naspal je tulil,pa še na zastoje smo naleteli, pa tudi doma dolgo ni hotel zaspat, ker je vseeno v avtu dosti spal.




sam a ni tak da kao v lupinici ne sme bit več kot 2-3 ure skupaj. nam so v materinski tak pravli..
drugače pa definitivno potovanje ponoči ja..user posted image

(odgovor članu marijaa)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 8:08:12   
Gwendolen
A tisti vložek v lupinici? Mi smo ga ven vzeli pri 3,5 mesecih, ker je vsakič, ko smo jo dali v lupinico tulila kot zmešana. Ko smo ga dali ven, pa ni bilo več problemov. Jo je zgleda nerviral. Pa še glavico je že dobro držala. Ko je pa med potjo zakinkala in ji je glavica omahnila malo na stran, smo jo pa malo podložili s strani, da jo je imela naravnost.

Mogoče smo prekmalu vzeli ven, ampak prej nismo mogli nikamor, ne da bi bila jaz čisto potna od njenega dretja že preden smo sploh zapustili domači prag. Pa kar trdo se je naredila, ko smo jo hoteli položiti noter. Jah, karakter, ni kaj...

_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 8:38:17   
Isabelle
Spanje-zvečer jo dam spat ob 20-20:30 in spi nekje do 7 zjutri.Dopoldan zadrema za kakšne 15-30min.Po kosilu sem pa ugotovila da jo moram dat spat v mir ker če ne je tečka.Učeri je po kosilu zaspala za 2 uri in je bla potem ceu popoldan super.Preden sem ji začela dajat riževo kašico zvečer (oz. zdej ji dajam Plasmon piškot) se je zbudila kdaj tudi sredi noči, zdej pa spi tudi do 12 ur.
Potovanje-ko smo šli v Moravske smo šli zjutri in je bla v avtu ful pridna, več al manj je skos spala.Julija gremo na Pag in mislimo it ful zgodi zjutri, okol 5 že, tko da smo najkasneje ob 9 tam, ko še ni tolk močne vročine.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 8:52:19   
grahek85
Živjo!

IZVIRNO SPOROČILO: Oren
Mene še nekaj zanima...kako vam uspe da spijo čez dan 2 uri v kosu? Nam to skoraj nikoli največ dobro uro drugače pa 40min/al pa pol ure. Res je da mi čez noč spi 12 ur skupaj, brez zbujanja....čez dan pa ni varjante...in pol je popoldan tak sitna da joj.


Ej našmu kr rata, recimo 1x na teden (več niti ne). Je pa fino, če sem jaz kje blizu, da mu dam dudo al ga pa malo pobožam, če se kaj predrami. Sam ne rata vedno.


varovalo iz lupinice smo mi dali ven pred kakim mesecem (če ne še več), je res ful bolš. A ti si dala celega? Mi smo dali sam tisto peno pod ritko ven, tak da ma lok okoli glave še vedno (tak je tut v navodilih). Sam bomo tudi tisto počasi dali ven, je mali že predolgi user posted image

KiA, za potovanje je verjetno najboljš, da se odpravite takrat, ko mali že tako spi. Če vam tkole lepo spi celo dopoldne, potem ni panike, (zelo) zgodaj zjutraj pejte in je. Pa vmes se je treba na cca dve ali tri ure ustavit pa ga dat mal iz lupince, tko so nam rekli na MŠ.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 10:57:11   
nincrli
Mi gremo pa v poreč letos pa bo tudi nekaj vožnje do tja, tak da bomo verjetno ponoči šli.
marijaa super, da mate spletno tržnicouser posted image pri nas ni kaj pametnega.
Sem mu pa danes dala hipp zelenjavno kašico pa je par žličk pojedo pa ni hoto več, mu ni bla preveč všeč, sam ga bo treba na to navadit, tak da bo zdaj par dni zelenjavo dobival.
No naš spi tud do 12 ur, samo ne v kosu, tak da verjetno zato podnevi manj rabi. Danes sma spala do 9 oz. jaz sem spala on pa je okoli gledal in me pustil spat, sem včeraj šla pozno spat pa nekam nisem mela mirne noči.
Pa še prala sem pol pa še sred noči v sušilc šla dat, da izkoriščam nočni tokuser posted image

Sma misla it ven pa se je vreme spet skisalo, ah kaj sem pa spala tak dolgo pa mašuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 11:20:44   
Oren
Saj vem da naša pupika veliko spanca dobi čez noč, ampak se mi zdi da se ji čez dan prav pozna če spi recimo kako uro skupaj-je potem kot drugi otrok. Veliko bolj rapoložena, samo se bi smejala...se mi zdi da se prav vidi da je naspana. Taka je recimo zjutraj-res pravi sonček.

Mene nekaj zanima,kdaj so vaši pobalini začeli malo več jesti GH. Mi2 sma še vedno na porciji dveh ledenih kock-sicer je pa res da bo ju3 en teden od kar dobiva GH. Ji vse sama doma pripravim. Skuham v parnem kuhalniku potem zmiksam in zmrznem. Meni se zdi da to kar jaz pripravim je veliko bolj ukusno kot lončki. Imamo na vrtu čist mladi korenček pa je tako dober da bi lahko non stop jedla. Vas dosti kuha doma?

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 11:31:59   
grahek85
Sem šla v nabiralnik in je not od Mullerja katalog, naslednji teden bodo Hippove kašice v akciji (160g in 190g 0.95€, 220g pa 0.99€). Sam tolko v vednost user posted image

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Oren)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 12:04:04   
Gwendolen
O, super, da bo akcija v Müllerju... Take reči vedno pridejo prav. Sicer še nismo začeli, ampak si delamo malo zaloge.user posted image

Sem vas hotela vprašati, če že dajete svoje user posted image kaj sedeti? Mi imamo v ležalniku dvignjen zgornji del, pa v vozičku malo, ker se Mutsyjev športni del itak ne poleže čisto. Drugače jo imamo pa kar ležečki bolj, no, nositi se hoče bolj pokonci, itak. Se tako ali tako kar sama od sebe ful dviguje. Sem ji pa prejle naštimala malo ono blazino za dojenje - sem jo zvila v kifeljc in dala malo na sredo v polsedeči položaj, pa ji je kar všeč.

Ajaaaa... pa glasujemo tudi še, a ne? user posted image
http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/13967/mala-radovednica.html


< Sporočilo je popravil Gwendolen -- 3.6.2010 12:11:12 >


_____________________________

Pokukaj! ;-) http://www.mojalbum.com/gwendolen
-------------------------------------------------------------
We're walking in the air
We're floating in the moonlit sky
The people far below are sleeping as we fly

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 12:28:56   
alex17
mi bomo šli na morje (v Fieso) enkrat zjutraj ker ni tako daleč, potem na Pag pa zelo zgodaj da bomo pred tahudo vročino tam, pa itak z vmesnimi postanki da se vsi pretegnemo in kaj pojemo. no naš se vsaj rad vozi tako da upam, da ne bo kake hude panike.
je prejle v vozičku začel kar nenadoma nekaj jokat, pa sem ugotovila da je bil lačen-je potem pojedu več kot pol kozarčka breskve z rižem, je kar usta na široko odpiral user posted image bomo zgleda kmalu popapali cel kozarček...
super da bojo Hippove kašice v akciji, bo treba it iskat!

grem danes popoldne z najboljšima frendicama v Kolosej, gremo gledat Sex v mestu 2 (gremo vedno skupaj, smo šle že enko user posted image ) in bo tamalga imel brat od mojga in res upam, da ne bo kake hude panike-enkrat mu bo dal jesti riževo kašico (namesto zvečer) in enkrat previl, upam pa, da bo tudi kaj zaspal ker bo sicer zvečer cela tečka.

(odgovor članu Gwendolen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 12:34:23   
alex17
IZVIRNO SPOROČILO: Zala01

IZVIRNO SPOROČILO: Oren

Mene še nekaj zanima...kako vam uspe da spijo čez dan 2 uri v kosu? Nam to skoraj nikoli največ dobro uro drugače pa 40min/al pa pol ure. Res je da mi čez noč spi 12 ur skupaj, brez zbujanja....čez dan pa ni varjante...in pol je popoldan tak sitna da joj.


Oren, če ti pa spi 12h v kosu, pa po moje ne moreš pričakovat, da ti bo še podnevi spala. Verjemi, da ti je bolj tako. Ja, malo je tako pridnih dojenčkov.user posted image



se strinjam! user posted image pridnih pa seveda pomeni za starše, za dojenčke je menda bolj normalno da ne spijo toliko časa skupaj (vsaj brala sem o tem v tistem članku Sodobni pogledi na spanje dojenčkov, kao da je to boljše za dojenčke, kar mi je malo v tolažbo user posted image )

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 12:48:31   
Žaži
Na morje je najboljše iti z malim otrokom ponoči, ker praviloma celo noč kar prespi. Jaz sem tudi od 2 meseca dalje s sinom hodila čez celo slo nekako vsaj 1x mesečno in vedno podnevi v času opoldanskega spanca in je vedno v kosu bil brez hranjenja, nazaj pa isto v tem času.


Zbujanje v joku se ponavadi začne ko otroci začnejo sanjati, ponavadi je to pri nas pomenilo, da sem ga pomirila in dala nazaj spat, ker je to praviloma pomenilo da ni niti slučajno naspan in je bil potem še cel dan siten.
Živa se še ni tako zbudila, vedno je dobre volje, če pa vidim da ni še čisto taprava ali pa da je preprosto premalo časa spala (kot spi ponavadi v tistem času) jo pustim in zaspi nazaj, včasih jo moram malo pobožati, največkrat dati rokico, dudo in zaspi.


Oren, če ti spi ponoči 12 ur brez zbujanja, potem ji je to verjetno dovolj za dan. Jaz bi jo samo začela navajati hoditi spat samo enkrat sredi dneva, tako kot hodijo v vrtcu, takrat ponavadi zaspijo, ker je dovolj ur od nočnega spanca in če boš dovolj dolgo vztrajala in res vedno ob isti uri, se bo navadila začela takrat sama spati. Jaz sem se ponavadi takrat v veliko posteljo zraven vležem in je v 5 minut več ni in spi kako uro in pol. Bi pa večina nas tukaj zamenjala za 12 ur brez hranjenja v sekundiuser posted image .
Spi za Živa tudi 12 ur ponoči, samo dvakrat vseeno še je vmes, potem dopoldan eno uro, sredi dneva dobro uro, potem pa do večera nič, morda tu pa tam malo zadrema v vozičku. Je pa sreča samo to, da ponavadi kar sama zaspi kjerkoli že je, jo ne rabim uspavati. ina sem morala namreč še preko 1 leta vsakič nositi za zaspat in to tudi po uro dolgo. WTF. Samo je očitno bil takšen, ker se nisem jaz sedaj v dveh letih tako spremenila, da bi bila na meni da je bilo tako. Ne vem no...........Zdaj je že mimo, takrat sem se pa ful sekirala.

(odgovor članu alex17)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 13:33:43   
Encijan
No, pa sem vas našlauser posted image , se bolj redko oglašam in tudi preberem vas malo z zamudo. Se pozna, da imamo poleg našega januarčka še eno živahno malčico, ki bi bila zadnje časa samo zunaj, pa če je sonce ali pa dež. Sploh dežnik je zadnje čase aktualen in luže...

No, naš januarček je vse bolj "mobilen", po nekajkrat na dan se prevali s hrbta na trebuh, pa tudi drugače se premika, ima ene svoje fore, z rito se dvigne gor in potem drugje pade dol, tako da me je že kar malo strah, če ga pustim spati v taveliki postelji. Ponočli lepo spi, čeprav se zadnje čase malo večkrat zbudi, tako da se malo več dojiva, ampak ponavadi brez problema zaspi nazaj, tako da se naspim. Zjutraj po umivanju rad še malo potegne, tudi čez dan še večkrat zaspi, enkrat malo dlje, drugače pa po pol urce po dojenju recimo, ali pa v avtu. Se čez dan kar nabere nekaj ur, precej več spi kot je prvorojenka, ampak saj sta si tudi drugače čisto različna, Blaža skoraj ne rabim nosit za uspavanje, Špelo pa sva prenosila še in še, tudi dolgo...

Sem dolžna še podatke za tabelco, pri dveh mesecih je imel 4800g in 57cm, pri dobrih treh pa 5600g in 59cm. Sva bila pa zaradi pikic in trdovratnih temenc pri dermatologu in sva dobila kremo in posebno hladilno mazilo, pa spet imamo nek dermatitis, še niso čisto ziher kateri, imava čez 1 mesec kontrolo, pa bomo videli. Koža je bila v par dneh OK, samo je problem, ker se pikice ponavljajo. No, saj se bo sčasoma umirilo, vsaj pri prvi se je.

Od tretjega meseca naprej gre pri nas teža bolj počasi gor, a je user posted image še vedno lepo okrogel in ponavadi dobre volje, zato o GH šele razmišljamo, začeli pa bomo, ko bo čas. Se mi pa zi, da ga dlesni občasno že bolijo, saj včasih kar ne more sesati in zavrača dojko, pa joka zraven. A že ima kateri od vaših zobke? Jaz sem pri prvi že pri dveh mesecih pomislila nanje, ker se je tako zelo slinila, a je prvi zobek pokukal šele pri dobre pol leta, tako da je vse skupaj zelo relativno.

Vožnjo naš pobalinček tudi lepo prenaša, samo da je sit, sva bila v LJ že sama (dobrih 100km v eno stran), pa je pot tja prespal, nazaj grede pa se je zabaval z igračkami z loka in ni nič kaj sitnaril. Problem je edino, če pred vožnjo ful dolgo spi, potem mu postane dolgčas in sem se morala dvakrat presesti nazaj med oba otroka, da sem ga zabavala. To se nam je zgodilo obakrat, ko smo bili pri mojih na obisku, zato zdaj gledamo na to, da pravi čas oddidemo in spi lepo v avtu.

Ko se boste naslednjič srečale, se vam pa morda pridruživa, zdaj ko sem videla, da tudi sama zmoreva tako dolgo pot - no, če se dobimo kje na Štajerskem, bom pa še bolj vesela. Super, da ste se imele lepo...

Encijan

(odgovor članu Žaži)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 13:51:42   
grahek85
Naš se mi zdi da je večino časa v vsaj malo dvignjenem položaju, čisto na hrbtu sploh več noče bit. Razen v igralnem centru oz. ko se igramo s pliškoti in ko spi. Zdej naklon se pa spreminja, od čiso majhnega do skoraj pokončnega. Čisto zares sede je pa bolj malo časa, čeprav zdaj se že čisto sam potegne naprej in bi frajer kar sedel, sam ga še heca ravnotežje.

Encijan, lepo da si se javila user posted image anita goitan je pisala, da so zobek dobili že pri treh mesecih, drugače ni pa še nič konkretnega pri januarčkih user posted image nas je pa nekaj v pozoru, čakamo.


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 13:53:02   
grahek85
U, danes mamo pa mi 5 mesecev user posted image  

_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 14:25:33   
MMMojca
Grahek85 - user posted image user posted image user posted image

Naša pa brez problema spi 2-3 ure popoldan, ne glede na to, da sedaj prespi že 12 ur samo z enim bujenjem. Ne vem, mi smo že zgodaj uvedli to rutino in deluje.

Vrtec - imamo šanso za mesto v zasebnem vrtcu, ki pa je zasoljeno drag - sva se odločila, da poskusimo in vidimo za to eno leto, če bo ok. Jo bom pa začela uvajati že z 10-imi meseci (drugače ne gre user posted image )

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 14:41:15   
polho3006
Punce pozdravljene!

Pri nas imamo pa zadnje dni probleme s spanjem. Zaspi med 20. in 21. uro in se zbudi že ob 23. in potem fešta do jutra. In to traja od kar smo prišli iz morja. Na morju je spal SUPER pondnevi in ponoči, sedaj pa...smo prespali dve noči na mojem domu in je spal kot polhec...celo zjutraj je potegnil enkrat do 8.30 enkrat pa do celo do 9.30, tukaj pa...4.30 konec spanja. Ne vem kaj mu je.

(odgovor članu Encijan)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 15:03:46   
grahek85
polho, mogoče sprememba okolja?


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 15:20:03   
kimsy
ploho3006 - men naša tako lomi, ko sm jst par dni pred user posted image , vedno, drugače mi pa spi celo noč, sam kaj ko ta pms traja en tedn. Je pa dojena! In jst sm taka srečnica, ki sm dobila menstro en mesec po porodu in to kkljub polnemu dojenju. user posted image

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu grahek85)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 15:22:52   
Anonimen
Lupinica - Zala, ja, tisti vložek sem mislila. Saj po moje so že dosti veliki, ne vem no. Je tudi začel tulit, je prevelik že za tisto miniaturno zadevo. Grahek, a maš Maxi Cosi? Ker sem najprej mislila, da se to v kosu da ven, zdaj sem pa šla pogledat in daš dejankso lahko samo peno stran, tisto okrog glave pa ostane. Nikol ne bi sama pogruntala, nalovila pa tud kdo ve, kje so.

Ja drugač je pa res Vis ful daleč. Smo bili lani na Korčuli in je blo kar vožnje...

Spanje - danes je spal do 7h zjutraj, tako so me J bolele, da ni za povedat, sem ga zbudila zjutraj pol. Pa je spet potegnil do 11h. Ampak čez dan pa nikakor zaspat. Sploh  noče spat čez dan. Evo glih zdajle se matrava, da bi zaspal (jaz na compu user posted image  - on v košku), pa ne gre.

Dojenje - naš je začel tako nekako "peti" med dojenjem. Kar ene glasove spušča in mi še ni čisto jasno al pomenijo dobro al slabo. Tko kar v tri dni nekaj. A vam je kaj znano?

Sedenje - sem že pisala, tista na razvojni nam je rekla, nič sedet do julija, avgusta - ja pajade, skoz hoče sedet, se nagiba naprej, ni variante, da bi se leže pestval in v naročju ležal, mora nujno sedet. In ga pustim, da naredi po svoje.

Pikice po teleščku - imamo že 5 dni, pa sem klicala dohtarco kaj bi bilo. Je rekla, mogoče od hrane (ampak to vem, da ni - no, razen čokolada, sam prej s tem ni blo problemov), je rekla, da ga mogoče preveč oblačimo, ap je od tega.

MiniGrahek - vse najboljšeuser posted image

(odgovor članu Zala01)
  Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 16:04:36   
nincrli
Našega tud dajem v sedeč položaj, ker hoče tak bit in noče ležat, ne morem ga pa silit, da bo ležal, ker je potem jok. Tud v vozičku mora vse okrog videt, ko pa zaspi mu pa naklon znižam.
Smo bli prej v lidlu pa je moj tamalega nosu v kenguruju pa je rek en stric, da smo kot indijanciuser posted image svašta...

vse naj naj minigrahekuser posted image


_____________________________

Optimism always works!!!
Dedek mraz mi je prinesel najlepše darilo :D


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Prve snežinke 2010 - 2. del
3.6.2010 16:31:03   
grahek85
IZVIRNO SPOROČILO: nincrli
Smo bli prej v lidlu pa je moj tamalega nosu v kenguruju pa je rek en stric, da smo kot indijanciuser posted image svašta...


Mi2 sva bla tudi danes v Mercatorju s kengurujčkom, sva šla po kruh. Folk pa kar buli user posted image Niso vajeni, se mi zdi. Kake ženske se še prijazno nasmehnejo, češ luškan dojenček, stare mame pa moški pa bulijo ko tele v nova vrata. So hecni, res...

Hvala za čestitke user posted image

Jokajoča budnica user posted image


_____________________________

Najina mala velika ljubezen

(odgovor članu nincrli)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?