|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
17.1.2011 18:39:29   
witch
Punce jaz sem spet malo seznamček uredila. Če so pri kateri kakšne napake jih javite user posted image Ali pa če sem kakšno pozabila.
Hmm nič ni več user posted image user posted image , še edina, ki tukaj bolj redno sodeljuem samo jaz še vedno čakam plusek user posted image



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
17.1.2011 19:53:52   
anity_1
O witch, super!!! Sem že mislila, da seznama sploh ni bilo, pa se mi je zdelo, da smo ga imeli user posted image lahko pa me vpišeš, da M ne pričakujem 24.1.
Zanima me pa, kje kaj hodi AinR.. Ve katera, kako je ona?

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
17.1.2011 20:02:05   
Eva19
punce moja Lia danes prvič spi v taveliki postelji... šele zdej se zavedam da doma nimamo več dojenčka ampak mlado damico user posted image joj, prehitro gre vse skup... prej sm se spomnla da bi ji uredila posteljo, ker mi je iz male postelje začela plezat vn, in sem naredila zaključek da je bolš če pade ven iz velike postelje, ki je veliko nižja, kot iz tamale, kjer bi bil kar hud padec. sva mela pa spuščeno čist do tal že,sam je tamala tok spretna gibčna in močna, da je znala splezat na vrh ograje... no zdej sva pa pri tavelki postelji naredila eno ograjico v taki višini kot so tiste ki jih lahko kupiš,samo da sva midva malo improvizirala s stvarmi ki sva jih našla doma, in je moj prav odlično skup spravu tako ograjco.. poleg postelje na tleh sva dala za vsak slučaj še en jogi, ki ga noben ne uporablja...na koncu postelje ima luknjo da lahko zleze gor...in sva se prej skos tam mal igrale, da se je mal navadla...prej jo pa nesem tja, in zdej že eno uro spi, vmes sem jo šla že petkrat gledat in prav lepo spančka notri brez problema user posted image

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
17.1.2011 20:54:24   
BabyKitty
Eva19 prehitro rastejo ja... madonca user posted image dobro ste zrihali s posteljico... jaz bom mojemu malemu kupila tole http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/otroske-postelje/140-x-70-cm/sonja-mladinska.php oz. nekaj podobnega... me mami ena iz mothercare-ja samo je precej dražha od te user posted image

witch super za seznamček... smo kar malo pozabile nanj user posted image dobro da mamo tebe user posted image

Drugače se pa moram pohvalit da imam sanjskega dojenčka user posted image ponoči stalno spi po 7 ur, poje in potem še 4 ure... vglavnem spimo ponavadi do 11ih user posted image joka skoraj nič, krčkov nimamo, danes sva bila v posvetovalnici in imamo 5300g in 59cm (porodna 3800g in 53cm) vglavnem polno dojim in se super lepo redi... upam, da čimdlje ostane tako user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
18.1.2011 11:58:23   
egleria
jaa naš mali je pa dopolnil 1 leto.. kam gre čas?
praznovali smo v soboto. Patrik je užival.. v glavnem fajn smo se meli..
jaz sem pa službo dobila.. zdej enkrat začnem delat user posted image
lepo da uživate vse doma s svojimi dojenčki..
witch tebi pa želim da se ti čimprej uresniči želja po pluseku!

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
18.1.2011 14:39:18   
Eva19
elgeria čestitke za službo user posted image kakšno delo boš pa opravljala?

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
18.1.2011 18:49:42   
egleria
v mcdonaldsu bom delala user posted image   preko študenta

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
19.1.2011 12:28:51   
zaljubljena23
Egleria, čestitke za službo...

Babykitty, lepe mereuser posted image

Mi smo tudi imeli včeraj prvo posvetovalnico, imamo 4410g in 54,8 g (porodna teža 3260g in 50 cm)...

Witch, želim ti, da se nam kmalu pridružiš na spodnjem delu seznama..Drugače pa kako si kaj?



_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
20.1.2011 19:11:14   
pinky86
IZVIRNO SPOROČILO: BabyKitty
Drugače se pa moram pohvalit da imam sanjskega dojenčka user posted image ponoči stalno spi po 7 ur, poje in potem še 4 ure... vglavnem spimo ponavadi do 11ih user posted image


user posted image

Najin pa še ni tako "priden"...se ponoči še kar zbujamo ene 3x (na dobri dve urci user posted image ), pol pa včasih traja tut eno uro predno gremo nazaj spat. Še posebej če se še kaj pobruha in ga je treba preoblečt...zjutraj pa tut že kar zgodaj vstanemo, tam med 7 in 8...potem ko ga pa umijeva in še malo poje, pa spi ko top.

Joka tudi zelo malo, bolj stoka če je lačen al mu pa kej ni prav. Zdaj ga že nekaj dni vetrovi dajejo, tko da se kar napenja...mormo mal bolj pridno začet kupčke podirat, ker mu velikokrat ne gre. Še eno kremico sem naročila iz Celja, da ga bova mal masirala po trebuščku, baje pomaga sproščati tale zrak iz črevesja.

Morm pa povedat, da sem komaj čakala spet spanje na trebuhu, pa še vedno ne morem user posted image Imam tko polne joške, da lahko spim samo na hrbtu user posted image ker me drugače vse preveč tišči jao jao

Witch super za seznamček user posted image

Lii čestitam za spanje v novi VELIKI postelji user posted image in Patriku za prvi rojstni dan user posted image

Babykitty in zaljubljeni pa za pridna fanta, sta tudi dobra jedca vidim user posted image




_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
21.1.2011 11:16:53   
egleria
pinky meni se je isto zgodilo.. komi sem čakala spanje na trebuhu in evo spet nisem mogla zaradi mlekarn user posted image ampak sem potem nekot spodvila noge pod sebe in sem pač spala z ritjo v luft pa z rokami pod glavo user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
24.1.2011 14:54:31   
pinky86
IZVIRNO SPOROČILO: egleria
...ampak sem potem nekot spodvila noge pod sebe in sem pač spala z ritjo v luft pa z rokami pod glavo user posted image user posted image user posted image user posted image

Ok, tega si čist ne predstavljam hah user posted image ampak si pa našla pozo!! user posted image No zdj po dojenju se lahko uležem na bok, pa če si dam tamal povšter pred prsi, da imam ta zgornjo roko gor naslonjeno je tut fajn...smo iznajdljive ne user posted image mormo bit.

Mi smo se pa danes kopali. Popek ma tko lep user posted image Se ni nič pritoževal mali, samo ko mu je laske umivala, drugače je pa samo radovedno gledal s svojimi velikimi okicami. Danes je star 17 dni in ima že 4200g. Ven pa spet ne mormo, ker pri nas sneži.

Pozdravček


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
25.1.2011 13:27:34   
BabyKitty
Elow punce... po dolgem času malo pozdravim user posted image

egleria čestitke za službo user posted image

pinky86 če odkriješ kakšen dober recept proti prdanju, prosim sporoči user posted image ker jaz sem probala že vse živo pa ni nč pomagal... no razn to, da sm umaknila mleko iz svojega jedilnika... ampak to je zadevo samo polovično umililo user posted image glede spanja na trebuhu si pa jst povšter zvijem tko da mam glavo precej visok in omilim pritisk na zadevce user posted image

Madonca punce, jst sm pa danes tok lena user posted image kr ležala bi v postli in se mi sploh ne da vstat user posted image pa sm spala k angelček skoraj do 10.30 pa mali tudi še vedno veselo počiva user posted image se vidi da bi se mogla učit, pa še službene zadeve moram porihtat... waaa kok sm lenoba user posted image pa še nezadovoljna sm z vremenom user posted image zuni je tok mrz, da mi niti malo ne diši šetkanje z vozičkom... bo mogu mali počakat na spomlad... tkt pa akcija user posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
25.1.2011 16:07:44   
witch
egleria user posted image user posted image za službo user posted image si že začela delati?

zaljubljena mali Nej pa ima lepe mere user posted image user posted image kar tako naprej user posted image

egleria in zaljubljena hvala za lepe želje user posted image user posted image tudi jaz upam, da se bom kmalu selila po seznačku navzdol. Drugače ni nič novega. Plusek ali M bi naj bila konec tega tedna. Tak da močno držite pesti user posted image Ne vem če sem vam že povedala, da je moj hodil na spermiogram. Izvidi bi naj bili v enem tednu, in ja jutri bo 14 dni in izvidov še ni user posted image so čudežno izginili. Jutri pa grem do G in imajo da mi najdejo papirje pa me ne briga kje. Tak da še čakava kako se bo odvijalo naprej.

pinky upam, da ti bo kmalu uspelo najti kakšne pripomočke za spanje na trebuhu user posted image Kako je pa vajin malček?

BabyKitty vidva s Tristanom pa kar lenarita user posted image saj je prav tako user posted image user posted image dokler ti še mulček pusti ti kar izkoristi user posted image Vreme bo pa itak kmalu lepo in boste lahko vozičkale user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
26.1.2011 13:44:15   
pinky86
Ojla

Witch najprej nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zate, da bo plusek!! Joj, upam da ga res niso zgubil, izvida namreč...verjamem, da tvojemu dragemu ni nič do tega, da bi mogel še 1x oddat vzorec user posted image Zdaj gre en najin kolega, ker jima tut ne rata, pa pač potem vse preverijo...in mu je tok zoprno ufff sej si kar predstavljam.

Babykitty sej je fajn če prdi user posted image gre vsaj odvečni zrak ven...mi smo mel ubistvu mal težavic s trdim trebuščkom in napenjanjem zarad tega zraka v črevesju, drgač pa prdne tut ko en ta velik user posted image se prav nareživa z očijem! user posted image Rešitev: kupčke pridno podirat, pa masaža trebuščka in mazanje s kremico. Mi je patronažna priporočila "Kremo proti krčem" iz Celjskih lekarn...sem jo naročila in ga maževa ene 2-3x na dan... Sam poštnina je pa draga ko #/$&$&($# user posted image Moram rečt, da je ful boljše, pa tut pri kupčkih smo pridni tko da kar gre user posted image

Mi smo danes izkoristili +3 stopinje in smo šli hitro ven. Sonček se je sicer vmes skril, ampak je blo pa vseeno fino.

Najin Žiga je fajn...zdj se je začel mal pritoževat, ko da dava na kavč počivat, pa ful je že buden čez dan, včeraj od 15h do 21h, vmes je sam ene parkrat zadremal user posted image Drgač pa itak v naročju je najbolj srečen dojenček na svetu user posted image Sam men pa skor križ pol ven vrže!

Jaz moram tut zdj začet diplomo naprej pisat...zdj ko me šivi več ne bolijo in lahko normalno sedim user posted image ufff to bo še dela user posted image


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
27.1.2011 18:44:28   
Lun1ca
Witch tebi oz. vama pa res veliko user posted image ! Je že čas da se nam pridružiš k nosečkam in da boš kmalu mamica! user posted image

elegria čestitke za šiht! Pa da bo čim več dinarčkov user posted image

pinky kak se pa reče tej kremici? Bomo mi tudi potem to nabavli za vsak slučaj, če bojo kaki krči. Raje to ko pa kak čajek. Se mi zdi da je boljša izbira, sploh, če praviš da pomaga.

Mi smo pa danes meli redni pregled v 34. tednu in ni bil nič kaj dober. Namreč maternično ustje oz. vrat je še čisto tanek, torej se načeloma že odpiram. Moj G me je poslal kr v porodnišnico in so mi potem nardili CTG, ki ni kazal nobenih popadkov in vaginalni UZ. Sem mogla pol še kašljat na silo, da je spremljal, če se ob tem kaj odpiram in se na srečo ne. Prav tako še ustje ni lijakaste oblike in so me spustili domov. Mi je potem nardil še UZ preko trebuha in je rekel, da je otroček kr velik, lepo obrjen na glavico in čisto nizko spuščen in pač "ready to go". Posledično pač pritiska na maternični vrat in zato je ta že čist tanek. Ampak baje ni take krize, pa so me lepo poslali domov. Morem pa počivat. Otroček pa mora zdržat v mojem bušeku še vsaj 2 tedna. Mam pa zdaj normalno naprej tedenske preglede kr pri mojem G.
Jaz upam, da res še počaka vsaj 2 tedna, če ne 3 do 37. Sem se danes kar malo prestrašla, sploh ko mi je moj G reko, da bom verjetno mogla kr v porodnišnici ostat in tam lepo čakat na porod.. par tednov v porodnišnici?!?!?! Se mi kr zmeša!!! user posted image
No zato bom pa zdaj lepo vse 4 od sebe držala doma in počivala. Še v trgovino več ne grem sama sem se odločla user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
28.1.2011 14:01:24   
witch
Lun1ca user posted image user posted image user posted image user posted image da user posted image še malo ostane pri tebi user posted image

Da še tukaj sporočim. Moja M je prišla danes točna kot ura. Tak da gremo v 15. krog.
In ja... izvidi spermiograma so se našli. Sestra pri g mi je samo rekla, da moram priti na pogovor do g in po napotnico za neplodnostno. Nič ni hotela povedati kaj je narobe s spermiogramom. Tak da bom naslednji teden vedela več.



_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
28.1.2011 14:17:30   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: witch

Lun1ca user posted image user posted image user posted image user posted image da user posted image še malo ostane pri tebi user posted image

Da še tukaj sporočim. Moja M je prišla danes točna kot ura. Tak da gremo v 15. krog.
In ja... izvidi spermiograma so se našli. Sestra pri g mi je samo rekla, da moram priti na pogovor do g in po napotnico za neplodnostno. Nič ni hotela povedati kaj je narobe s spermiogramom. Tak da bom naslednji teden vedela več.





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
28.1.2011 22:26:19   
egleria
lun1ca in witch user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
28.1.2011 23:00:25   
BabyKitty
witch user posted image user posted image

Lun1ca ti lepo počivaj pa se pusti še malo razvajati... za piščančka pa ne skrbi... zdej si že tako daleč, da bo v vsakem primeru vse super... jst sm bla v 35. tednu 1 cm odprta in imela redne popadke na 2 minute... pa so mi zaustavili porod in se je mali rodil 3 dni pred PDP, tko da res ne skrbi, boš na koncu tako kot jst prosila naj gre že enkrat vn user posted image

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
29.1.2011 8:09:45   
Lun1ca
witch ojoj user posted image pa držimo pesti da je z izvidi vse ok user posted image

BabyKitty Ja sej ko sm čakala tam na urgenci na vrsto sem se spomnila na tebe user posted image Drugače so mi pa itak takoj rekli, da sploh ne bi blo take panike, če bi rodila, ker je že čist dovolj razvit in velik. Mene je blo sam strah, da bi mogla not v porodnišnici ostat, kao do poroda, pa potem ne bi še rodila par tednov..
No se zdaj pa pridno počivam in res pazim, da nisem preveč na nogah. Me prav zanima kaj bo v petek rekel moj G..


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
29.1.2011 17:51:45   
Eva19
heej!

se že dolg nisem nič oglasila. odkar delam nimam več tolk časa, ker pridem domov že tko utrujena, potem je pa treba pospravt, skuhat, it po Lio, celo popoldne je potem posvečeno njej, tko da, zvečer ponavadi padem v posteljo user posted image

drugač smo pa bolni user posted image že dva dni zjutraj in zvečer 38.5 vročine, grozno kašlja, ima poln nosek... jo filamo z vsem mogočim, dons smo ji mogl dat pa še svečko, ker je dopoldne tko grozno jokala, mi ni blo nč jasn zakaj, potem sem jo pa porajtala da jo zvija v trebuhu, jo je tok bolel revčko, da je kr kričala zravn. no potem smo dal svečko, se je še eno uro fuuul matrala, potem se je pa končno odprl, je šlo fuuul velik vn, počutje je bilo pa potem takoj boljše, je bla prec dobre volje, kljub vročini in prehladu. ma bom mogla spet do dohtarja in zatežit da naj mi že da kaj za bolj uravnovešeno prebravo. jaz poskrbim zato da ima primerno prehrano, velikokrat kompot iz suhih sliv spije, ali pa sladkane kamilice, spije ful na dan...ma ni da ni...samo stanje je pa skos isto, matranje tako, da mi gre kr na jok zravn... še dobr da sem dan taprav čas porajtala v čem je problem, drugače sem sigurna da bi jo mogla peljat na klistir. upam da se stanje izboljša kmalu...

mam pa še ful dela danes, sem dobila 15 kg mladega bikca, treba razpakirat, dat v vrečke, napisat gor kaj je, pa v skrinjo dat zmrznit user posted image pa je spet zaloga za nekaj časa narejena...

punce lepo se imejte!

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
31.1.2011 11:07:09   
Eva19
no evo, lihkar od zdravnika...smo spet na ventolinu, imamo bronhitis že tretjič v enem letu... user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
1.2.2011 17:44:11   
egleria
eva pikepoke za Lio user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.2.2011 15:47:03   
mladika
Da se še jaz malo javim!!Nisem pozabila na vas ne mislit,sam sem bolj aktivna na drugih temah,ko še čakamo na +!!Da vam poročam operacijo sem preživela,ni bilo tolk hudo,okrevala sem tudi že dovolj,v ponedeljek grem pa še šive ven pobrat.Skratka našli so mi 2 endometrioma na D jajčniku,kup zarastlin na L jajčniku,neki so še po matrnici šarli (ne vem točno kaj),pa še rekonstrukcijo enega jajčnika z enim šivom so mogli narest...in ob vsem tem nej človek zanosiuser posted image no zdej so me poštimali in načeloma bi moglo bit zdaj vse ok.Tak da eno M počakamo pol pa veselo na delo!!!user posted image Punce držte pesti da bo že nasledni mesec +!!!user posted image ...matr sem optimist!!!!

_____________________________

Mi še zmeram upamo!!!:)

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
6.2.2011 13:57:12   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: mladika

Da se še jaz malo javim!!Nisem pozabila na vas ne mislit,sam sem bolj aktivna na drugih temah,ko še čakamo na +!!Da vam poročam operacijo sem preživela,ni bilo tolk hudo,okrevala sem tudi že dovolj,v ponedeljek grem pa še šive ven pobrat.Skratka našli so mi 2 endometrioma na D jajčniku,kup zarastlin na L jajčniku,neki so še po matrnici šarli (ne vem točno kaj),pa še rekonstrukcijo enega jajčnika z enim šivom so mogli narest...in ob vsem tem nej človek zanosiuser posted image no zdej so me poštimali in načeloma bi moglo bit zdaj vse ok.Tak da eno M počakamo pol pa veselo na delo!!!user posted image Punce držte pesti da bo že nasledni mesec +!!!user posted image ...matr sem optimist!!!!



Oooo, super, pa se stvari le premikajo naprejuser posted image user posted image Zdaj pa bo hitro user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mladika)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?