|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
3.1.2011 20:37:06   
Eva19
zaljubljena upam da se meni to ne bo naredilo, ker nameravam ostati na takem načinu prehranjevanja. za zajtrk sadje in pa ločevanje še vedno naprej, vendar ne po dieti. tko je naredila kolegica in že dolga leta drži vsaj približno isto težo. namen je tak. pa potem itak še zdraven, po principu manj žri user posted image tko da res upam da mi uspe

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
4.1.2011 12:06:50   
pinky86
Aaaaaaaaaaa jutri dan D user posted image hehe drgač dogaja nič...
Mali se ne da user posted image

Zaljubljena bomo 2011 ja hehe par dni samo vmes, pa kar nov letnik user posted image

Witch hvalaaaa user posted image

< Sporočilo je popravil pinky86 -- 4.1.2011 12:07:12 >


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
4.1.2011 14:43:17   
zaljubljena23
witch, ni ga...Enostavno sem se navadila tako, da sme jedla večkrat na dan v manjših količinah, pred N sem vsako večer še izvajala trebušnjake, v času N pa je pripomogla k izgubi kg še dieta za nosečniško sladkorno..




_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
4.1.2011 14:47:32   
egleria
meni pa ni do tega da bi skos ločevala hrano.. si ne predstavljam potem kako bi bilo, ko bi bili kakšni rojstni dnevi, pikniki, potem mogoče morje pa tam značilne morske jedi.. potem še pride kakšna bolezen vmes ko ti nič ne paše jest in moreš potem nadoknadit z vitaminčki ipd..
potem ko otrok zraste te pa pri kosilu vpraša zakaj ne ješ isto kot on..
ni to za mene user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
4.1.2011 16:07:46   
witch
pinky user posted image gremo jutri v akcijo user posted image  user posted image

zaljubljena to je pa lepo brati. Ker tudi meni ni do nekih diet (vedno je vse nazaj prišlo). Tudi jaz zdaj prakticiram večkrat na dan in bolj malo, pa malo sem kruh črtala iz jedilnika, pa sladko (čeprav tega že prej nisem veliko jedla), pijem že od prej vodo in nesladkan čaj (tu in tam kakšen sok, ki ga zdaj pač nebo). In pa začela sem se ukvarjati z jogo user posted image sicer sama doma, amapk upam, da bo. Imam eno knjigo pa cd z navodili. Mogoče enkrat ko bo več denarja pa bom šla na kakšen tečaj. Moj kolega uči plesati v plesni šoli in razmišljam da bi se vpisala in pridno plesala user posted image No... začetek je že, bom pa nadaljevala vse dokler nebo pikice user posted image Takrat se pa bom malo umirlia user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.1.2011 10:29:22   
zaljubljena23
witch, glavno da je začetek..Sja začeti je najtežje, potem pa zalaufa

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
5.1.2011 20:16:14   
pinky86
Nič akcije danes user posted image

Witch jaaaaa, kar hito se vpiši na ples, to je pa zame ena taka super sprostitev user posted image Komaj čakam, da se nama z dragim uspe vpisati na kakšen tečaj uwiiii drugo leto verjetno user posted image

nočkauser posted image


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 13:35:11   
Lun1ca
Jaz pa mam spet eno veselo novičko!! user posted image

Z malo zamude je danes ob 10:45 povila naša pinky86. Žiga se je rodil velik 54cm in težek 3620g. user posted image
Čestitke in vse lepo velikemu Žigiju in seveda mamici in očku! user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 13:36:18   
egleria
piiiinky??? sumljiva si user posted image si po mojem že kr šla v rim user posted image

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 13:42:05   
witch
pinky čestiteke user posted image user posted image user posted image melemu Žigu pa vse dobro user posted image user posted image

_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 14:16:05   
donna22

IZVIRNO SPOROČILO: Lun1ca

Jaz pa mam spet eno veselo novičko!! user posted image

Z malo zamude je danes ob 10:45 povila naša pinky86. Žiga se je rodil velik 54cm in težek 3620g. user posted image
Čestitke in vse lepo velikemu Žigiju in seveda mamici in očku! user posted image user posted image user posted image user posted image




Čestitke, pinky86user posted image user posted image

Sicer pa je tudi lil_ včasih sodelovala na naši temi, na februarčicah sem vidla, da je 3.1. rodila dvojčici Loti in Neli, čestitke tudi njejuser posted image user posted image

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 14:38:20   
zaljubljena23
pinky, iskrene čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 14:48:28   
Eva19
iskrene čestitke pinky...
punce jaz mam pa novo službico...danes je za mano uspešen drugi delovni dan user posted image sicer ni nič takega, delam v eni kavarnici, zraven je pa še pekarna in slaščičarna, tko da tudi tam pomagam, če je gužva. sem pa ful zadovoljna, ker imam izredno ugodni delovni čas in sicer trenutno od 7h zjutraj pa do 12 ure, v poletnih mesecih pa od 7h do 2h... delala bom samo dopoldne, kar je krasno, zaradi Lie user posted image pa ker trenutno imam kar veliko dela še s šolo, in imam vsak dan od 12 do 3h, ko grem po Lio še čas za šolo, pa potem seveda še zvečer. od doma do službe imam pa slabih 10 minutk z avtom, tko da superca user posted image je pa res da se kar ornk na delaš, danes se mi je zdel kot bi bla tam pol urce user posted image ker je res skos polno...ampak meni to ustreza. pa še tam se fino zmigam, kar pripomore k moji dieti, ki moram rečt da super napreduje. kilce gredo že dol user posted image tud težko mi ni nič, tko da sem kar pridna.

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 15:04:13   
anckica
pinky86-čestitke, veliko zdravja in veselja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Eva19)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
7.1.2011 16:08:06   
egleria
ooo sem očitno prehitro on post oddala.. se mi je kr zdelo da bo nekaj! čestitke pinky! lepo se cartajte.. je pa res pravi veliki korenjak vaš Žiga! user posted image

(odgovor članu anckica)
Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
8.1.2011 10:06:39   
witch
ja lil_ se pa že dolgo ni oglasila tukaj user posted image čestitke za princeski user posted image user posted image user posted image user posted image

eva tudi tebi čestitke za službo user posted image user posted image


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu donna22)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
8.1.2011 19:50:23   
zaljubljena23
user posted image user posted image user posted image oo eva, čestitke za novo službico

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
8.1.2011 22:14:42   
BabyKitty
pinky86 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zaljubljena23)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 4:10:13   
Lun1ca
Ja punce kje ste se pa zguble, daje taka tišina tu? user posted image

No kr ob tej uri pač nimam kaj bolj pametnega za delat, se bom pa jaz malo razpisala, če se že ve nič ne javite user posted image

Danes smo dopolnili 32. teden jupiiii še malo, še malo.. Če bi blo po mojem grem čez 5 tednov kr rodit.. Trebuh kar ne neha rastit in je že resnično v napoto - grem na živce že sama sebi. Skos hodim lulat, trga me po kolkih in katastrofalno me boli križ. Tamali se je odločil, da bo skos rinil nekam vstran od mene, tak da me včasih prav raztegne, polek tega je očitno precej močen, ker ob kakih brcah prav trzam zraven, da ne govorim o tem kak je fajn ko se loti mojih reber in vedno desnih.. Hja pa bog ne daj, da sem predolgo na nogah, ker pol o gležnjih ni duha in ne sluha. Nespečnost me muči, pa še na živce mi gre ko traja 10 minut v postli, da se prekucnem iz enega boka na drugega. Ojoj pa bog ne daj da mi pade kaj na tla, ker to gor pobrat je prava umetnost?! user posted image Aja pa hodim ko račka ja.. moj se mi pa smeji?! user posted image
Kaka fajna nosečnica sem ne? Sam jamram hehe user posted image

No pa še mal lepše stvari.. Začela sem s pranjem in čudovito je potem zlagat te mičkene cotike (takrat pozabim na vse tegobe). Šola za starše tudi gre proti koncu (2x še + 1x praktične vaje), v ponedeljek pa pokličem za individualni posvet za EA.
Drugače pa imama že za otročka vse pripravljeno (manjka še edino nekaj kozmetičnih stvari), ta teden so me še presenetli (moj dragi in tašča) in se je naenkrat znašla v sobi previjalna miza - točno tista, ki mi je bila grozno všeč in sem bla čist navdušena, še solzico sem od sreče potočla user posted image
No da jo mal pokažem http://www.lip-poljcane.si/spletna-trgovina/previjalne-komode/kristina.php - ona bela spodaj. Ah ja - čudovita je user posted image user posted image

Tak zdaj ko sm se pa mal razpisala grem pa delat kremo za torto, ker danes praznujemo RD od sestrce od mojga.. Bo pa naporen vikend, ampak jaz sm se že odločla, da bom kolk se da počivala in držala vse 4 od sebe. Dobesedno user posted image

Lep vikend punce, pa javite se kaj user posted image


_____________________________

Najin ♥ prišel 25.3.2011

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 12:37:27   
BabyKitty
Lun1ca lepo da malo obudiš temo user posted image uživaj v zlaganju cotk, ker potem ko bo user posted image ne bo tako fino zlagat user posted image za EA se pa kr zmen... je super user posted image zelo lepo presenečenje sta ti pripravila dragi in tašča... mene rada bolj v negativno smer presenetita user posted image

Zdej grem pa jst praznovat RD od moje sestrce user posted image torte pa ne dobi ker hujša user posted image

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 13:03:15   
pinky86
Hey punce...HVALAAAA za čestitke ;)) Bom bolj hitra, ker mi je babi svetovala, naj vsaj 14 dni ne gledam TV-ja, ne gledam v računalnik in ne berem knjig, da odpočijem učke od napora...tko da jo kar ubogam.

Uglavnem ponoči mi je začela odtekati voda...popadke sem imela zelo blage, tko da so mi zjutraj dali umetne...3urce in pol sem jih z mojim dragim predihavala (so bili kar intenzivni), potem pa potiskanje...sem bila baje čisto tiho, so se kar čudili user posted image Samo katero olajšanje ko "pade" mali ven - neverjetno!!

Žiga je bil malo rumenček, ampak nič hujšega...smo bili včeraj na kontroli, pa so ga ocenili kar na uč, da je OK, ker ima res že čisto lepo kožico. Drugače smo se pa že kar lepo navadili...ponoči se je začel malo manj zbujat, tako da se lahko kokr tok naspiva z dragim. Je pa zelo umirjen, radoveden in potrpežljiv dojenček user posted image Dojenje je steklo, je pravi jedec...edino jaz sem imela v prvih dneh malo preveč mleka, pa so me FUL prsi bolele user posted image Zdaj je že boljše...tut bradavice se mi utrjujejo, jih pa skos mažem z lanolinom, ker sem imela res občutljive na začetku.

Lepo se imejte in izkoristite sonček...pa-pa


_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu BabyKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 13:03:59   
pinky86
Lun1ca zelo lepa previjalna user posted image in lepo presenečenje....

_____________________________

"My past is my lesson. My present is my gift. My future is my motivation."

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 16:22:18   
witch
Najprej z malo zamude čestitke malemu Patriku za prvi rojstni dan user posted image  user posted image egleria upam, da ste lepo praznovali user posted image

Lun1ca user posted image za taščo in fanta user posted image previjalna mi je pa všeč user posted image evo saj bo hitro marec tukaj in bo user posted image pokukal na svet pa bo spet vse lažje (no ali pa težje user posted image to sem ti za tolažbo user posted image ). Drugače pa ima moja sestra 30.3. rok in se še čisto nič ne pripravlja user posted image res da si ti skoraj en mesec pred njo... ampak si pa že pridna user posted image

BabyKitty upam, da ste lepo praznovali s torto ali brez user posted image Kako pa je Tristan?

pinky user posted image za dobro izkušnjo ob porodu user posted image zdaj pa le uživaj z malčkom user posted image

zaljubljena kako pa je vajin Nej?

Pri meni ni pa nič novega user posted image moja M me spet heca user posted image danes je 31.dan cikla in O še kar ni user posted image Moj user posted image je bil prejšnji teden na spermiogramu. Tak da zdaj čakava izvide. Malenkost se je začelo premikati... Bomo videli kaj bodo rekli za naprej.


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu egleria)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
15.1.2011 21:02:27   
zaljubljena23
Witch, hvala mi smo kar ok...Malo nam nagajajajo danes krčki in upam, da bomo tole pregurali, da ne bo predolga noč..Drugače pa izkoristimo lepo vreme in smo zunaj

_____________________________

23.4.2009, plusek...17.5.2009 si odšel med angelčke...
23.4.2010, plusek...17.12.2010 si prijokal na svet...
23.4.2012, plusek... 26.12.2012 PDP...

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Kljub mladost bomo mamice :) 2
17.1.2011 18:37:02   
witch
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
januar
x.1. witch, 25,  (14. krog)

x.1. anckica (x. krog)
x.1. anity_1 (x. krog)

februar
 

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

user posted image

marec

12.3.2011 Lun1ca


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


donna22, 23, Ptuj user posted image Zala, 2. julij 2009
eva19, 19, Domžale user posted image Lio, 17. november 2009
innes4, 21, Jesenice user posted image Tim, 29. maj 2010
egleria, 21, Velenje user posted image Patrik, 12. januar 2010
sunshine84, 25, Jesenice user posted image  Mia Klara, 28.05.2010
nincy29, 19, Nova Gorica user posted image Nik 1.5.2010
BabyKitty, 21, Kranj user posted image Tristan 2.12.2010
zaljubljena23, 25, Ptuj-Rače user posted image Nej 17.12.2010

lil_, 23, LJ, user posted image user posted image Loti in Neli 3.1.2011
pinky86, 24, Lj - okolica user posted image Žiga 7.1.2011




_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu pinky86)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Pomanjkanje Omega 3 maščob: depresija in A...
Omega 3 maščobe skrbijo za ravnovesje v našem telesu. Pomanjkanje naj bi se kazalo v poporodni depresiji in nastanku ADH...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?