|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 132 [133] 134   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Junijčki 2010
7.6.2011 11:10:28   
katka katy
ojla punce

user posted image user posted image  V S E   N A J B O L J Š E   T I M O T E J  user posted image user posted image  čeprav mal kasnouser posted image

Scarlet: kaj avto? važn da je s tabo in s tvojimi otročki vse vredu, daj se mal mirkaj, pa upam da tud kaj počivaš, saj veš to je dobro za tvoj trebušček.user posted image

me še vedno piskamo in hropemo, sedaj je še slabše kot je bilo v četrtek, ko smo šle h pediatru. zgleda da je ventolin orng pucat začel. upam da bo vsega tega kmal konc, ker sem že sita vesga, in sam še vegetiram naokol. danes imam sistematiko pa bomo videl kaj bo rekla.
lep dan še naprej

_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3301
   RE: Junijčki 2010
7.6.2011 20:05:55   
scarlett_
Hvala punce za vse lepe besede! Z mano in otročkom je seveda vse ok, ker nisem imela čisto nobene hitrosti, šlo je samo za premalo znanja in izkušenj zapeljat tako dolg avto mimo tistega stebra (na drugi strani pa stena). Flore na ni bilo, je bila doma za atijem.

Mene je pa včeraj dokončno zob izdal, me je bolel že kak teden, včeraj pa enostavno nisem več mogla zdržat in sem šla privat tja kjer mož sicer hodi. Seveda naju je ponovno udarilo po žepu (300eur - a lahko verjamete??), poleg tega pa je dr. rekel, da bi moja zobarca to mogla videt, ker je bila res prava luknja. No, od zoba mi je ostalo samo še minimalno zunanje stene in ko rodim, dobim mostiček. Na 4ki. Prej me ne morejo slikat. Mi je pa zdaj veliko bolje in sem ful zadovoljna, da sem šla! Pa saj pravijo vsaka nosečnost en zob, ani tako? user posted image

Midva sva v iskanju stanovanja, ker se do avgusta selimo po najini odločitvi. In samo, da vam kot zanimivost povem kakšen problem je dojenček. Danes sem klicala na 5 oglasov in od tega so me 3 zavrnili zaradi dojenčka. Sploh ne morem verjet, baje da so po blokih ljudje, ki jih jok moti in potem kličejo stanodajalce, zato ti raje ne oddajajo družinam. Večji problem je najdit stanovanje s dojenčkom, kot pa s psom. Ko sva pa 2 leti nazaj iskala to stanovanje (prej sva bila v mojem enem miniaturnem), pa ni bilo nobenega problema, ko sva bila sama.. user posted image

Flora je prebolela 6. bolezen v zadnjih dneh.

Včeraj pa se je odločila in naredila 2 koraka. Je bila ful smešna, najprej se je držala za kavč, potem se je spustila in dolgo gledala pred sebe in kar naenkrat zakorakala, naredila samo 2 koraka in padla na nos. Jaz sem zraven sedela na kavču, ampak sploh nisem dojemala kaj se dogaja, čeprav sem jo gledala, tako da je nisem mogla ujet, res ne. Si nisem mislila, da bo že zdaj poskušala hodit! user posted image

Vse najboljše Timoteju tudi od mene, čeprav tako pozno!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3302
   RE: Junijčki 2010
7.6.2011 20:39:47   
meymey
Tudi od mene čestitke, Timotej!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vreme pa ga res serje zadnje dni. Danes je bilo dopoldne lepo, popoldne pa oblačno, zdaj zvečer pa tu pa tam celo malo prši. Kopali smo se samo dopoldne, še vedno nam pa ni uspelo prit na rajsko plažo v Loparju. SMo bili tam samo na ogledu in je res rajska... predvsem za otroke. 

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3303
   RE: Junijčki 2010
8.6.2011 21:40:47   
Kiya
Midva sva se končno odločila glede poletnega dopusta, gremo pa v Bovec, akontacija je že plačana user posted image

A ima katera že mogoče kakšne izkušnje s pohodniški nahrbtniki, tistimi ki imaš potem otroka notri?

Sej načeloma, glede na težo, bi lahko imeli kenguruja, samo smo dobili en nahrbtnik in se mi zdi brez veze, nekaj drugega kupovati.

Vreme je pa tudi te dni zelo slabo, naj bi bilo pa konec tedna zopet izboljšanje user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3304
   RE: Junijčki 2010
8.6.2011 22:21:18   
scarlett_
Kiya, a prideta jutri v Koloseja? In vse ostale tudi, seveda!

Pomoje je tisti nahrbtnik dosti boljši kot kengurujček in če sta ga že dobila, pa sploh super! Vaša ideja za dopust se mi zdi krasna, to se boste imeli ful dobro! user posted image user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3305
   RE: Junijčki 2010
9.6.2011 11:41:42   
meymey



IZVIRNO SPOROČILO: Kiya

Midva sva se končno odločila glede poletnega dopusta, gremo pa v Bovec, akontacija je že plačana user posted image

A ima katera že mogoče kakšne izkušnje s pohodniški nahrbtniki, tistimi ki imaš potem otroka notri?

Sej načeloma, glede na težo, bi lahko imeli kenguruja, samo smo dobili en nahrbtnik in se mi zdi brez veze, nekaj drugega kupovati.

Vreme je pa tudi te dni zelo slabo, naj bi bilo pa konec tedna zopet izboljšanje user posted image

 

Bovec je odlična ideja!! Kar pa se tiče nahrbtnika, pa je moja izkušnja naslednja. V dvoje je super. Če imaš nekoga, ki ti rihta otroka za tvojim hrbtom. Če pa si sam, pa je bolj težko, ker moraš snet nahrbtnik za vsakič, ko morš otroku kaj dat, popravit,... 

Pri nas so ponoči kakšne nevihte, ali nalivi, čez dan pa lep sonček ali delno oblačno vreme, tako da smo kr zadovoljni z vremenom. Boljše kot pa da bi sonce skoz žgalo. je pa res, da se Tomi še ni kopal, ker ga imamo bolj v plitvini, kjer je topla voda in mali max uživa. Globoka voda je brrrrrrr!!! user posted image

A se dobite v Koloseju? Fajn se mejte, pa pozdravite vse!

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3306
   RE: Junijčki 2010
9.6.2011 22:20:10   
katka katy
čer punce

jaz sem pa dobila podaljšano porodniško, se moram mal pobahat, sem bla kar presenečena, ko me je popoldne poklicala. jupiiiiiiiiiiiuser posted image

kiya: res dobra ideja za dopust,user posted image jaz pa mojga nikakor ne morem prepričat da bi šli kdaj mal v hribeuser posted image . kar se pa tiče kengerujčka, ti pa ne morem svetovat, ker nimam nobenih izkušenj na tem področju.
mi gremo letos prvič po najmanj petih letih na morje. odločila sva se za Pakoštane (pine beach). gremo pa prvi teden v avgustu.
lep pozdravček,pa vreme zrihtajte.user posted image

_____________________________

naši sončki prehitro rastejo

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3307
   RE: Junijčki 2010
11.6.2011 11:26:06   
Kiya
Sej ne da se nam je včeraj cel dopust podru user posted image , ker moj nastopi v novi službi že s 1.7. in ne 1.8. kot je bil plan, ampak se je dal potem vse zmenit user posted image
Pa tok sva odlašala z akontacijo in dva dni nazaj plačala, potem pa tole user posted image

Danes smo dali našo user posted image v avtosedež, ker se nama je včeraj na poti v BTC in iz njega v lupini obrnila na bok user posted image , v Tobiju je zdaj ful visoko in ji je všeč, moram pa še poštudirat kam bi ji lahko kakšno igračo naštimala in kako se da sedež v ležeči položaj.

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3308
   RE: Junijčki 2010
11.6.2011 22:56:23   
scarlett_
Kiya, spodaj je taka siva ročka, ki jo dvigneš in potem lahko sedež "zapelješ"naprej ali nazaj. Zelo podobno, kot navadni sedeži v avtu.
Super, da je Julija zadovoljna!!

Flora jutri praznuje 1. rojstni dan. Seveda obujam spomine, tako kot vsaka mamica ob takem času, jaz pa mogoče še toliko bolj, glede na to, da je pri nama šlo za zavestno odločitev, da greva zjturaj v P, kjer pa me je Pušenjak potem poslal takoj rodit. Tako sva zvečer dobila zdravo punčko!!!
Tudi Flora mi je danes dala tako veliko svojih mokrih poljubčkov, kar ne morem verjet, kot da bi čutila..

Jutri bomo doma sami trije, ati ji bo tortico naredil in po zgodnjem kosilu se bomo kam zapeljali, ne vem na Zbilje ali Bled..
Piknik pa ima naslednjo soboto! user posted image

(odgovor članu katka katy)
Neposredna povezava do sporočila: 3309
   RE: Junijčki 2010
12.6.2011 15:25:06   
Kiya
Flora V S E  N A J B O L J Š E  user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3310
   RE: Junijčki 2010
13.6.2011 7:43:51   
meymey
Hej hej! Smo že nazaj doma v kruti realnosti in seveda jutranji megli. user posted image  Gremo septembra ali avgusta spet nazaj...

Najlepše in najboljše pa za eno leto želim naši rožici Flori!!! user posted image
Hvala Scarlett_, dobila sem CD. Bom zdajle pogledala. user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3311
   RE: Junijčki 2010
13.6.2011 11:01:27   
scarlett_
Najlepša hvala vsem!!

Včeraj smo preživeli prav prijeten dan, zgodaj vstali, ati je naredil torto, jaz kosilo in po zgodnjem kosilu smo šli proti primorski. Potem pa od Fiese proti Piranu in potem smo se ustavili nazaj v Fiesi na eni plaži in se je Flora vsa navdušena igrala. Ponavadi veliko več prehodiva, ampak se meni že kar pozna na kondiciji. In to v 4. mesecu, kaj šele bo! user posted image
Tako, da smo se imeli super, preprosto ampak luštno. Zdaj pa priprave na piknik v soboto!

Meymey, ste bili vi 1 teden ali 14 dni? CD pa sem ti poslala ravno na tisti dan, ko si že šla, sem bila malo pozna, upam, da je še ok.

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3312
   RE: Junijčki 2010
13.6.2011 20:33:52   
joli07
ojla, kako ste kaj ? Jaz sem takooo utrujena. Že en teden mi ga tamal ponoči full sračka, tako da spet vstajam po 10 x na noč, da ga mirimuser posted image user posted image user posted image , pa še toliko letanja imam vsak dan, da sem že čist zmešana. Danes sem bila še pri zobarju, ker me je prejšnji četrtek začel bolet zobuser posted image user posted image . Mi ga je lani ena zobarca tako slabo zaplombirala ( sploh mi ga ni dobro ščistila, pa gor vrgla plombo, tako da je šlo vse naprej), da mi je sedaj moral uničit živec. Sem mislila, da bom kar umrla, saj sem prvič v življenju dobila tudi anestezijo. Zdaj imam neko zdravilo noter, naslednji mesec pa ga bo poštimal do konca.

Dopust : mi gremo pa letos v začetku avgusta. Upam, da nam do takrat v večini uspe poštimat dom, da si bomo lahko malo spočili.

Flora vse najlepše za prvi rojstni dan še od mene user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3313
   RE: Junijčki 2010
13.6.2011 22:01:50   
scarlett_
joli imava pa skoraj podobno zgodbo. Si prebrala moje zgoraj? Jaz imam zdaj zdravilo do 22., potem pa ven, tisto kar mi je pa ostalo od zoba se pa maje, ne vem, če bo zdržalo do poroda..
Držim pesti tudi zate!!

(odgovor članu joli07)
Neposredna povezava do sporočila: 3314
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 17:54:51   
Kiya
Punce a se bomo počasi preselile med otroke ali bomo kar pri dojenčkih ostale user posted image

Mi smo danes dobili pogodbo za vrtec, drug teden imamo pa sestanek v vrtcu z vzgojiteljico in pomočnico.

Novega skoraj nič ni, razen da se je Julija naučila kako priti na zakonsko posteljo in se sedaj veselo gor potegne čim ima možnost user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3315
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 19:47:34   
meymey
Ja po m oje da bi kar lahko :D. A boš ti imela to čast, Kiya? user posted image

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3316
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 20:27:20   
scarlett_
Sem šla gledat, pa še ni grupe. Kiya, tudi jaz predlagam, da imaš ti to čast user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3317
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 20:48:24   
Kiya
A bomo še naprej Junijčki ali kaj drugega?

Scarlett ste že pripravljeni na piknik?

Meymey kako ste? Ste imeli še kaj uvajanja v varstvo?

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3318
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 21:04:45   
scarlett_
Pomoje, da so junijčki kr simpatični user posted image

Uf, smo že kr nekaj pripravljeni, nekaj pa še ne. Pekla (slaščice in kruh) bom jutri popoldan, tko da računam na Floro, da bo pridna tacajt, ker sva sami. Zelenjavo bom pa zrezala v soboto dopoldan, ko bo spala. Meso ima pa možek čez. Kar je bilo treba nakupi (pijača in krožnički ter podobne zadeve) pa imava že vse na kupu.
Samo še treba je ljudi nekako poštimat, ker je moja mami tak konflikten človek in skoraj nobenega ne mara, ampak midva se ne ozirava na to in kljub temu povabiva, samo pol je treba malo red z njo naredit..

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3319
   RE: Junijčki 2010
16.6.2011 21:41:19   
Kiya
Super user posted image , samo še lepo vreme pa bo perfektno user posted image

Mi imamo pa namen zdele v teh dneh sprobati nov nahrbtnik, se je moj potem odločil in kupil novega, bolj udobnega za njegova ramena, saj je bil tisti ki smo ga dobili bolj tko. Je pa vzel Deiter ali nekaj takega.

Pa sončne špegle sem naročila preko ebaya za Julijo, bom vidla kok jih bo sploh želela nositi user posted image

Je pa moj danes začel z dopustom, tako da bomo bolj kot ne okol hodil user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3320
   RE: Junijčki 2010
17.6.2011 7:03:58   
meymey
Uvajanja ne bo, ker je tistih par dni ko je bilo na razpolago mali zbolel, potem smo šli na morje, zdaj pa je varuška na dopustu. Na uvajanju je bil 4 dni, vendar popolnoma brez težav. Teta mu je všeč, tam ima še  druge otroke in se ful zamotai. V bistvu mu bo lepše kot pri meni user posted image . Moram gret... otroci in dec priganjajo...

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3321
   RE: Junijčki 2010
17.6.2011 16:03:26   
scarlett_
Jst ne morem več user posted image Tok sem utrujena, ampak res tok, da to ni več možno. Kr zaspala bom stoje. Že 3 dni se cele dneve pripravljam na piknik, danes sem pekla že od 6ih zjutraj, v trgovine laufam in itak sva skos sami in imam še Floro zraven. Zdejle sem ji dala muholovec (nov in umit, ni še rabljen user posted image ) in upam, da bo 10min miru. Čez dan absolutno ne gre več spat, pol gre pa tok sama seb na živce, da ni za verjet! Aja, da ne omenjam, da mi skos telefon zvoni, ker so vsi neki prekregani med sabo..

Punce, kok sm vesela ta tale forum! Sam mal se spiham, pa je prec bolš! Grem naprej! user posted image

(odgovor članu meymey)
Neposredna povezava do sporočila: 3322
   RE: Junijčki 2010
17.6.2011 18:42:32   
Kiya
Scarlett nič ti ne zavidam, danes je pa še tako muhasto vreme in je naša totalna tečka user posted image

Zdele se je malo zamotila in hodi gor in dol po stanovanju, ima prepoved iti na balkon ampak zdele se je ravno pred balkonska vrata postavila in samo čakam kdaj bo šla ven user posted image

(odgovor članu scarlett_)
Neposredna povezava do sporočila: 3323
   RE: Junijčki 2010
17.6.2011 18:47:39   
Kiya
Sem odprla novo temo na forumu čvekamo o naših otrocih 

http://www.ringaraja.net/forum/Junij%C4%8Dki_2010/m_5729251/tm.htm

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3324
   RE: Junijčki 2010
22.6.2011 20:32:04   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu Kiya)
Neposredna povezava do sporočila: 3325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  130 131 132 [133] 134   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  130 131 132 [133] 134   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?