|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
30.12.2011 19:48:05   
srečica17
Naša  mala "srečica"user posted image  se je rodila 22.12. ob 11.32........50 cm in 3300 g. V ponedeljek sva prišli domov, v sredo pa žal šli še za eno noč nazaj v P , ker je bilirubin tako narastel in sva morali pod lučko.
No zdaj smo doma, in zares je lepo, kot v pravljici!
Vsem želim srečno in zdravja polno novo leto in lepo praznovanje. Predvsem pa......lepo nosečnost do konca in zdravega dojenčka!!!user posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4751
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
3.1.2012 10:21:46   
mala06
Živijo!

Z malo zamude nam vsem želim v novem letu predvsem mirno nosečnost in zdravega user posted image .

srečica čestitke za malo princeso in polno užitkov ob cartanju user posted image user posted image user posted image

upam, da ste lepo preživele praznike in ste stopile polne energije v novo leto. Jaz pa komaj čakam ponedeljka, ko bom zopet videla svojga škratka in da vidim, kako kaj napredujemo. Po kilah ziher user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4752
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
3.1.2012 19:49:35   
Aleda
Srečica čestitkeuser posted image user posted image user posted image lepo se cartajte in uživajteuser posted image

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4753
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
3.1.2012 20:24:01   
RedSonja
Srečica iskrene čestitke za vašo srečico user posted image

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4754
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
5.1.2012 15:47:51   
barb71
Srečica user posted image  tudi z moje strani. Sem skoz spremljala tvojo lepo zgodbo.
Upajmo da tudi jaz dočakam tak srečen konec, kajti po vseh neuspehih mora tudi uspeh priti. Če nas leta prej ne dohitijo.

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4755
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
7.1.2012 8:19:12   
srečica17
Barb hvala za čestitke ( in vsem ostalim seveda tudi).....Tako srečo vam res privoščim in to čimprej!!!!user posted image user posted image user posted image
Mi uživamo 100/huser posted image

(odgovor članu barb71)
Neposredna povezava do sporočila: 4756
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
19.1.2012 10:44:45   
Anonimen
Čestitke vsem ki ste postale mamice s pomočjo IVF postopka.Upam,da se še katera tuki javi ko ji bo uspelo.Malo motivacije za vse nas,ki na to še čakamo.
L.p

(odgovor članu srečica17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4757
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
29.2.2012 11:55:11   
krisam
živjo, zanima me kolikšne so možnosti v prvem poskusu z ivf- jutri imam namreč punkcijo in sem zelo mirna in sproščena, ker vem da se borim za pravo stvar. ampak nekje sem prebrala odstotek ki mi ni všeč. V prvem poskusu naj bi bil le 30%. ali je to res ali je to....dobrodošla vsaka info kar se tiče tega. lp

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4758
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
1.3.2012 11:15:20   
Goldy
krisam - joj, o procentih je tako težko govoriti. Poznam nekaj parov, ki jim je uspelo v prvem postopku, pa nekaj, ki jim ni. Nam je v tretjem, drugič pa v prvem...user posted image To, da si sproščena je super - držim pesti. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 4759
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
1.3.2012 13:09:50   
Matkurja

IZVIRNO SPOROČILO: krisam

živjo, zanima me kolikšne so možnosti v prvem poskusu z ivf- jutri imam namreč punkcijo in sem zelo mirna in sproščena, ker vem da se borim za pravo stvar. ampak nekje sem prebrala odstotek ki mi ni všeč. V prvem poskusu naj bi bil le 30%. ali je to res ali je to....dobrodošla vsaka info kar se tiče tega. lp

Nam je ratalo v prvo, tko da kar pozitivno.

(odgovor članu krisam)
Neposredna povezava do sporočila: 4760
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
1.3.2012 14:00:38   
RedSonja
Tudi nam je ratalo v prvo, tako da je vse možno.
Sproščenost je pa itak večina vsega tako da kar tako nprej.

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4761
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
1.3.2012 17:44:45   
mišamašaa
Meni je tudi ratalo v prvo. Pa nič nisem bila sproščena, ampak sem bila čisto prestrašena. Potem pa sem videla, da sploh ni bilo nič hudega. Tako, da jaz se ne strinjam, da je sproščenost vse. Če ti je namenjeno ti je namenjeno in to je to. Sedaj pa še 3 mesece in bo majhna pikapoka tukaj.
Držim pesti za vse, ki to še dajete skozi.

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4762
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
1.3.2012 18:17:05   
špica84
Nam je tudi sreči ratalo v prvo.

(odgovor članu mišamašaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4763
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
9.3.2012 6:27:42   
balonchek
Hej,

no za spodbudo naj še jaz povem, da je nam ratalo v drugo in to z zamrznjenčkom,
sedaj sem dopolnila 9 tednov nosečnosti user posted image

Kar se sproščenosti tiče, zagotovo pri zamrznjenčkih ko ni punkcije, je ves postopek
praktično samo to, da ti ga vstavijo in nimaš stresa glede tega, samo jaz sem bila
ob čakanju na rezultta ravno pri drugem še bolj živčna, ker sem skos razmišljala
kako v prvo ni uspelo, kaj če spet ne bo....sem si pa vseeno ponavljalo, ker sem nekje
na forumu prebrala, kako so zamrznjenčki zakon, da se še lažje primejo, in očitno
je pomagalo user posted image

Ne obupajte, ko končno zagledaš tisti plus, pozabiš na to, da je za tabo že 3 in več let truda...

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 4764
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
9.3.2012 9:07:12   
jona klara
nam je prvi ivf ratal v prvo, sedaj star mali 14 mesecev, za drugega otroka pa nbi uspel, pa sem bila prvič živčna, drugič pa dosti manj, če se prime se, sploh je važno kako je zarodek razvit, ne samo vgnezditev, če ni dober se ne bo prijel.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu balonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 4765
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
20.3.2012 20:26:23   
krisam
Sicer sem bolj prisotna na drugem forumu oz drugi temi (postopek ivf) ampak se vam lahko sedaj pridružim tukaj. Hvala za vse spodbudne besede...in tudi nama je ratalo v prvo. Imela sem punktiranih 15 celic, os tega 10 oplojenih, 1Bc vstavljena 6.3. in mi je v nedeljo pokazalouser posted image
tako da jutri imam test da mi samo še potrdijo veselo novičko. Sem pa dobila pošto iz GK LJ da od 9-ih eskimčkov ni obstal niti eden tako da še hvala bogu da se je obdržala ta pikica ki jo grejem. In tudi naprej upam da obstane vseh 9 mesecev.

vsem srečkam nosečkam srečno in zdravo pot skozi življensko pot (najlepšo) in čimveč pluskov za tiste ki se še trudijo.

_____________________________

čakava, da nama posije sonček!!!

(odgovor članu jona klara)
Neposredna povezava do sporočila: 4766
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
22.3.2012 10:03:25   
Anonimen
Dekleta mene pa zanima če mi lahko poveste tiste ki ste bile v IVF postopku,če ste imele kak znak da se je zarodek prijel ali niste imele nobenega znaka in je bil test pozitiven.Mene seveda muči to,ker se je sedaj ko se bliža čas za test,ponehal vsak znak ki bi mi dal vedeti da se je prijelo.Nisem več napihnjena,prsa me ne bolijo,so le povečana,pa tudi v jajčnikih se je vse umirilo.Zelo vam bom hvaležna če mi boste posredovale svoje izkušnje.Danes je 12 dan in testa si ne upam narediti,ker me je strah rezultata,čeprav vem da je to najbolj jasen rezultat.Pa še nekaj,vstavili so mi 2blastocisti na 5 dan.Prosim za vaše izkušnje.Zelo vam bom hvaležna

(odgovor članu krisam)
  Neposredna povezava do sporočila: 4767
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
22.3.2012 14:52:05   
benji
Tudi jaz sem ena izmed srečk ki jim je uspelo v prvo. Imela pa bi vprašanje glede napihnjenosti oz. velikosti trebuščka.
Sem namreč v osmem tednu in precej težko že prikrivam nosečnost (v službi), saj je trebušček zelo opazen user posted image .
Kakšne so vaše izkušnje,..ali bo napihnjenost popustila, ali je možno da imam dejansko tako velik buši user posted image . Ali to pomeni da lahko pričakujem da bo pač med večjimi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4768
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.3.2012 7:48:50   
waiting
Anonimna jaz nisem imela popolnoma nobenega znaka, sama v sebi sem bila prepricana, da ne bo uspelo,
ze v sam postopek (3 po vrsti) sem sla brez kakrsnega koli upanja.
Ko se je blizal cas testa me je zacelo mocno zvijati (tipicni menstrualni krci) to je trajalo 4 dni a user posted image
od nikoder. Takrat sem naredila test in takoj se je pokazal +.
Sedaj sem v 7 mesecu in razen neznih brcik ne cutim da sem sploh v veselem pricakovanju, pri meni ni bilo niti enega tipicnega znaka,
no ja razen izostanek user posted image

benji tudi jaz sem bila mocno napihnjena in komaj skrivala trebuh,
na nuhalni mi je povedala, da je to zaradi stimulacije in tiste po IVF imamo na zacetku vecji trebuh
sedaj lahko recem, da se je lepo umirilo in ne raste vec tako hitro..

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 4769
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.3.2012 8:46:58   
mala06
Tudi pri meni je bilo podobno kot pri waiting. Meni so vsi znaki izginili nekje 6. dan po ET in sem tudi že obupala ampak, mi je nato test pokazal črtice. Bila pa sem sploh proti večeru kar napihnjena in to je trajalo nekje en mesec. Nisem pa imela nobenih slabosti, bolele so me samo brdavičke, prsi pa ostala nespremenjena. Tako, da se na znake ni nekaj za ozirat, ker smo si vse različne.

(odgovor članu waiting)
Neposredna povezava do sporočila: 4770
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.3.2012 9:41:25   
benji
waiting, hvala za info. Si me lepo potolažila.

Rada bi počakala z novico do nuhalne, pa že sedaj težko prikrivam saj sem bila do sedaj "ploh", in je zdaj toliko bolj očitno. Saj sem vesela da imam kaj božati, samo če bi se nadaljevalo s takim tempom bi bila  pa kriza user posted image  user posted image  user posted image . Daleč je še november.

Glede znakov pa lahko rečem, da en dan so bili, drugi dan jih ni bilo. Kakšen dan so me prsi bolele bolj, kakšen dan manj, enako glede napihnjenosti. Par dni me je zvijalo v jajčnikih, na koncu pa sem imela bolečine kot pred M. Te se pojavijo še zdaj kakšen dan. Slabost me je obiskala okoli 6. tedna, za par dni,..zdaj je že bolje.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4771
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.3.2012 19:06:02   
Aleda
Jaz sem imela od začetka malo napihnjene prsi in malo me je šraufalo potem je vse to ponehalo. Test je bil pa pozitiven. Tako da na znake se res ni za ozirat. Tut jaz sem mislila da se verjetno ni prijelo, potem sem 11 al 12 dan nardila test zjutraj in skoraj nisem mogla verjet ker sem zagledala plusek, kar tresla sem se. Trebuščka pa nisem imela napihnjenega, sigurno pride to od stimulacije saj je moja g še nekaj časa potem ko me je pregledovala rekla da imam povečane jajčnike.
Uspelo nama je pa v 2 postopku in 14. 3. se nama je rodila mala Laura.

(odgovor članu benji)
Neposredna povezava do sporočila: 4772
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
15.4.2012 11:50:17   
RedSonja
Nosečke po IVFju kako ste? Javite se kaj in poročajte kako napredujete ;).
Jaz sem ok, pričakujemo punčko. Edino malo me skrbi, ker imam predležečo posteljico. Ampak vem, da bo vse ok.
Sicer pa mala že prav veselo brca v trebuščki :)

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4773
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.4.2012 19:39:15   
mala06
Tale tema je pa res kar malo zaspala.
Pri meni je nosečnost do sedaj potekala brez vsakršnih težav in upam, da bo tako do konca user posted image Sem pa v 30. tednu in pričakujemo user posted image . Muči me edino nosečniška sladkorna, ki mi jo bolj kot ne uspe uravnavati z dieto. Je pa tu in tam še vedno mal povišana in upam, da ne bo potreben inzulin. Mi pa že občasno otrdi trebuh a hitro mine.
RedSonja sseveda, da bo vse ok. Samo pozitivno naprej user posted image

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4774
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
9.8.2012 12:28:53   
krisv
Dekleta, ki vam je uspelo zanositi v postopkih pri Rešu, imam eno vprašanje. Kako je s pregledi pri njemu po user posted image ? Prvi UZ, da potrdi nosečnost, o.k. Kaj pa potem? Ali moraš tudi na NS k njemu? Hvala za odgovore.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 [191] 192   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?