|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.11.2011 11:46:59   
mala06
Punci hvala za odgovore! Zdaj mi je pa jasno user posted image No, sem danes točno 7 tednov srečka user posted image

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4676
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 10:27:22   
Anonimen
Ojla!
Kako smo IVF nosečke?Verjamem da kar žarite od sreče in tako je tudi prav.
Jaz imam sam eno prošnjo,da vse ki ste zanosile s tem postopkom pokomentirate na tej strani,da bomo vse ki še čakamo dobile upanje v ta postopek.Nekatere so dale že več postopkov skozi in verjamem da rabijo malo motivacije za naprej.Ena izmed njih sem tudi jaz.Hvala za razumevanje.
Lepo cartajte svoje trebuščke in uživajte v user posted image .

Anonimna IVF

(odgovor članu mala06)
  Neposredna povezava do sporočila: 4677
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 11:22:15   
Goldy
Jaz sicer nisem več nosečka, imam pa doma dva sončka spočeta z IVF (eden ICSI, drugi IMSI) metodo. Tako da ni za obupat. Hči je ratala v 3 poskusu, sin pa v prvem. user posted image

Srečno vsem!user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4678
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 12:13:03   
Soncek_29
Pozdravljene!
Jaz sem dobila recept in moram iti v Italijo po klomifen in prometrium. Menda je ta lekarna na Fernetičih.
Zanima me, če je kateri še ostala kakšna škatlica enega ali drugega doma, ker moram žez 3 dni že vzeti 1 tabletko (oziroma pol tabletke) klomifena, prevoza do italije pa do konca tedna nimam.
Odkupim!!!!!

Hvala vsem.
Lp

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4679
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 14:07:54   
mala06
Živijo!

Nama je uspelo v drugem postopki IVF. V prvem sem imela slab rezultat eno celico, ki pa žal ni hotla ostat pri nama. Sedaj sem pa imela tri, eno so vstavili in ostal nama je en pingvinček user posted image Tako, da tudi s mal celicam se da pridelat kakšnega pingvinčka.

(odgovor članu Soncek_29)
Neposredna povezava do sporočila: 4680
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 14:26:11   
kimsy
Še ena IVF-ovka! Prvo nama je uspelo v prvem postopku, imela 5 zamrznjenčkov. Zdaj nama je pa  v drugem s zamrznjenčki. Eskimček se nama pridruži v začetku marca! Že komaj čakamo! user posted image
Tako da ne obupat!

_____________________________

Nič ni nemogoče! So pa stvari lažje in težje dosegljive!

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4681
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
21.11.2011 23:59:00   
Ally78
Nama je uspelo v 3. poskusu. V prvem so mi prekinili postopek, ker nisem odreagirala, v drugem ni bilo transferja, v tretjem pa smo pridelali dva čudovita fantka! Ostal pa nama je tudi 1 zamrznjenček.

Samo pogumno in ne obupat!

Srečno vsem.

(odgovor članu kimsy)
Neposredna povezava do sporočila: 4682
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
22.11.2011 8:30:11   
Matkurja
Splh nisem vedela za tole temo.

Nama je v IVF postopku uspelo prvič, z eno punktirano celico. In čez dva meseca bomo to celico spravili na svet.

(odgovor članu Ally78)
Neposredna povezava do sporočila: 4683
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
26.11.2011 18:24:38   
jona klara
nama je uspelo v prvem ivf poskusu, čez 14 dni bo fantek star 1 leto, po novem letu pa smo zmenjeni za novo rundo, upam, da uspe tudi v prvo- že komaj čakamo.

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu Matkurja)
Neposredna povezava do sporočila: 4684
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
5.12.2011 14:18:31   
Anonimen
Dekleta hvala za vaše izkušnje upam da jih vsak dan več preberem,ker to mi vliva novo moč in voljo do postopka ki me čaka v drugem letu.Upam,da še katera napiše in deli svojo izkušnjo IVF z nami.Hvala vam,pa srečno

(odgovor članu jona klara)
  Neposredna povezava do sporočila: 4685
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
5.12.2011 22:08:56   
RedSonja
Da se pofočkam še tukaj. Danes bila na krvnem testu in pokazal betaHCG nekaj čez 2246 . Ratalo je po dobrih dveh letih - v prvem postopku IVF.

Tudi jaz sem dobila le dve škatli Utogestana. Je rekla sestra, da je to to.

Moram pa it tudi po Buscopan. A ga morate ve tudi jemati? ga jemljete vsak dan ali le po potrebi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4686
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
5.12.2011 22:36:02   
Matkurja
Jaz sem buscopan vzela samo en da, ker me je nekam črvičlo spodaj. Baje da je to proti krčem. Jaz ga potem nisem več vzela.

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4687
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 8:57:23   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: RedSonja

Da se pofočkam še tukaj. Danes bila na krvnem testu in pokazal betaHCG nekaj čez 2246 . Ratalo je po dobrih dveh letih - v prvem postopku IVF.

Tudi jaz sem dobila le dve škatli Utogestana. Je rekla sestra, da je to to.

Moram pa it tudi po Buscopan. A ga morate ve tudi jemati? ga jemljete vsak dan ali le po potrebi?



Še tukaj ČESTITKE!! Zanimivo! Jaz moram pa vstavljat utrogestan do 12 tedna in ravnokar rabim še 4 škatlice, da mi bo šlo skozi. Očitno je v Mb to drugače. Drugače počutje je super, nobenih slabosti, nič.

Lepo se imejte!!

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4688
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 14:03:34   
srečica17
Kakor jaz vem, se progesteron (Utrogestan ali Prometrium) vedno jemlje do 12.tedna nosečnosti.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4689
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 18:58:22   
Goldy
srečica17 - ni več tako. V Lj, ga dobiš samo 4 ali 2 škatli. Ostalo pa lahko da na recept tvoj G, če je takšne volje ali pa si ga lahko kupiš sama.user posted image Ali pa ga ne jemlješ, saj pravijo, da ni tako zelo potreben.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4690
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 19:30:18   
ninocka26
Kolikor sem jaz brala okoli je utrogestan potreben do 12. tedna, potem pa nalogo prevzame posteljica. Jaz bi šla na tvojem mestu do svojega G in prosila za recept ali pa zamenjala utrogestan za prometrium, ki ga dobiš v Italiji brez recepta. Jaz res ne bi tvegala po vsemu trudu, ki smo ga vložile, da smo prišle do pozitivnega rezultata.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4691
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 20:20:37   
Aleda
Čestitke RedSonja in Mala! Jaz sem dobila v lj utrogestana ene 2 škatle se mi zdi, potem pa nisem nič več jemala. Se ne spomnim ravno kako je bilo, zdi se mi da sem ga imela samo do prvega uz v lj na GK. Buscopan sem dobila ampak ga nisem niti enkrat vzela, ker nisem imela nobenih krčev.
Nama pa je ratalo v drugem IVF postopku, obakrat sva imela ICSI. Moj ima slabo seme, za po vrhu še jaz pa slabo reagiram na zdravila tako da so mi drugič povečali dozo in je bilo malo bolje. Prvič se sta bili dve celici, oplodili se pa nista. Naslednjič sta se od petih dve oplodili in obe so mi vstavili, vgnezdila pa se je samo ena in sedaj sem skoraj v 6. mesecuuser posted image pričakujemo marca.
Vsem ki se trudite želim,da bi prav kmalu zagledali pluskeuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4692
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.12.2011 22:22:44   
srečica17
No potem je to res nekaj novega. Kar sem do zdaj prebirala forume je vedno pisalo do 12, tedna....Tudi Reš mi je takrat tako svetoval......šla sem ga iskat v Italijo.
Imam pa še skoraj polno škatlo Prometriuma 200mg.....13 tablet.....če katera rabi, naj pove.

(odgovor članu Aleda)
Neposredna povezava do sporočila: 4693
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
7.12.2011 12:06:10   
Anonimen
Nosečke,kako lepo je vas brat.Tok lepih stvari se vam dogaja,kar tako naprej.Vse ki ste v kratkem zagledale plusek vam iz srca čestitam.Zelo  sem vesela da bo ta tema malo oživela,ker verjamem da marsikateri IVF-ovki pomaga in jo spodbuja za naslednji postopek.Jaz upam da se vam pridružim po novem letu.Ste me tako nabile z energijo,da bi šla kar v postopek,če bi bilo možno.Lepo cartajte svoje trebuščke in srečno do konca.
Se še slišimo

(odgovor članu srečica17)
  Neposredna povezava do sporočila: 4694
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
7.12.2011 15:44:52   
*sanela*
Še ena IVF-ovka nosečka user posted image . Zanosila v tretjem postopku z zmrznjenčki.
V ponedeljek imam krvni test. Prvi UZ naj bi imela v stari porodišnici, zanima me a ve katera kdaj po krvnem testu naj bi bil UZ?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4695
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
7.12.2011 16:04:41   
mala06
IZVIRNO SPOROČILO: *sanela*

Še ena IVF-ovka nosečka user posted image . Zanosila v tretjem postopku z zmrznjenčki.
V ponedeljek imam krvni test. Prvi UZ naj bi imela v stari porodišnici, zanima me a ve katera kdaj po krvnem testu naj bi bil UZ?


V MB sem imela 14 dni po krvnem uz. Za Lj pa ti žal ne znam povedat. Čestitke še tukaj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 4696
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
7.12.2011 16:21:14   
RedSonja
V Lj imam jaz tudi UZ 14 dni po krvnem

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4697
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
8.12.2011 10:01:33   
mala06
Jutro user posted image !

Eno vprašanje za tiste, ki ste imele utrogestan do 12 tedna, a ste ga takoj prenehale jemati ali ste to naredile postopoma? Meni je moj g. rekel, da se takoj nehajo, ker potem prevzame to vlogo posteljca. Nekje sem pa zasledila, da so punce postopoma nehale jemat. Jaz si jih moram vstavljat 3x po dve.

Hvala za odgovore, že v naprej!

(odgovor članu RedSonja)
Neposredna povezava do sporočila: 4698
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
8.12.2011 10:19:00   
ninocka26
Mala jaz ga bom postopoma nahala jemat, in sicer jutri začnem z 3x1 na dan - tako bo par dni, potem bom šla na 2x1 na dan za par dni in na koncu 1x na dan. Tako sem brala na internetu, pa tudi moj G mi je tako svetoval. Baje, da če nehaš na enkrat lahko pride do krvavitve.

(odgovor članu mala06)
Neposredna povezava do sporočila: 4699
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
8.12.2011 10:22:56   
mala06
ninocka26 hvala ti za odgovor. Saj to sem tudi jaz zasledila. Povej mi, kako si kaj in kolk tednov si ti nosečka. Jaz sem danes ravno 10t.

(odgovor članu ninocka26)
Neposredna povezava do sporočila: 4700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  186 187 [188] 189 190   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?