|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.6.2011 18:48:36   
Reby

Kalaxy (3.6.2011)
Majalina (19.06.2011)
Nellika (01.09.2011)
Pokamoka (12.10.2011)
punsha
Maja_V (11.11.2011)
Beatrice (29.11.2011)
mala81 (07.12.2011)
Anci banci (20.7.2011)
Roži_ (27.07.2011)
Reni36 (11.7.2011)
Goldy (31.08.2011)
Reby (07.09.2011)
 
 
 
  
 
 


Mapesi (12.6.2011) user posted image  user posted image
mismis (12.07.2011) user posted image  user posted image
nana7 (19.08.2011) user posted image  user posted image
 
user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
sayuri user posted image Lovro&Zara , pf user posted image Lana , Gloria user posted image Nik , Amelia user posted image Kaja , Goldfish  user posted image Jaka , Anime  user posted image Uroš&Tjaša , Mijavček    user posted image Tristan&Ema , Konina  user posted image user posted image Gašper&Erazem , barchy81  user posted image   user posted image    Jakob&Domen,  Hope2 user posted image Lovro , Abrauser posted image  Pinky36user posted image   Sabina,  Sonček33user posted image   Lovro,  Nokes   user posted image Vitan&Ivana,  Zvezdica  user posted image    Patrik,  Hedviga user posted image    Miha&Špela,  Dakec  user posted image   Isabella,  Shuka   user posted image  Maj,  Jadrnica  user posted image    Katarina, Dobrovoljčica   user posted image Maj&Eva,    Sonček85  user posted image   Aleksander, LaraLight  user posted image Izak&Zarja,  Ledenka user posted image  Maks, Kalina  user posted image   user posted image   Nikolaj&Maksim, Kicsi  user posted image   user posted image   Lovro&Tilen,  Mojsonček user posted image Zoja, Stijan user posted image   Jakob&Florjan,  Sabsa user posted image Sara 
Goldy user posted image Alja, Blanč user posted image   Lara&Bernard ,  Mandreja user posted image Tara , Mlinčkovi user posted image user posted image  Taja&Anja, Rubin user posted image user posted image   Gaja&Zoja ,  Lučka25 user posted image  Neža, Lsica user posted image   Maja,  anci banci  user posted image   Svit, Jazzz27 user posted image    Boris, Bumo user posted image   Lana, Shadow user posted image    Ajda&Simon, Sempervivum  user posted image    Klemen, Tobika user posted image    Nina, Serendipity user posted image     Zarja, Obayifo user posted image Enej, Reby user posted image Tomi, Krucikauser posted image  Karolina, miska73  user posted image   user posted image     Nejc&Rok, Oktavijauser posted image   Larisa, spelka12 user posted image Oskar, jona3user posted image   Tara, Punsha user posted image Enej, Lu33 user posted image Žana, Andreja user posted image Jure, A.jrad user posted image Jakob, dafi  user posted image   user posted image     Alen & Benjamin, kimsy user posted image Kiara, gapii27  user posted image   user posted image     Ažbe & Jakob, Lana08 user posted image Krištof, 7lina7 user posted image Luka, Lana70 user posted image Živa, vitaebella  user posted image   user posted image biba007 user posted image Lovro Bor, Sapi user posted image  Vita, Zup2 user posted image Hana, Tejalea  user posted image   user posted image     Aleks & Žiga,Fargesia user posted image Andraž, Barbig user posted image user posted image   Eneja&Ela, Kajšica user posted image   Eneja,Hermy1user posted image Brina, Tanja_jes user posted image Staša, Bituser posted image Aljaž, Petyyyuser posted image Rok, S*user posted image Kaja, Urshy78user posted image Tian, Mojškrauser posted image Gal, Mateja33user posted image Jan, JonaKlarauser posted image Gaber, Betricija user posted image Sara, Špica user posted image Žana, TetaM user posted image Isabelle , Cukica user posted image Nejc, FoxyLady user posted image Tanaja, Upanje81  user posted image user posted image Karla&Jona,  Lina10  user posted image user posted image Katja & Špela, Ivyy  user posted image  Luka, Registrirana  user posted image  Mark, Pikachu user posted image Lana, Womanpolice user posted image Erika,
mapesi user posted image     Lana&Lan



Objemčkometer:
  user posted image           user posted image
 
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JUNIJA
 
Petek, 17.6.
Reby - pregled
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JULIJA
 
Ponedeljek, 4.7.
Maja_V - morfologija
 
 
 user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ/JUNIJ user posted image
  user posted image     ZVESTE NAVIJAČICE:     user posted image
 
Pija76, Gigi1, Stella Rossa, bbpikica, gold fish, T1979, arneja, zvezdica, MBT1979, bambi75, Zarja1, Sulfinija, marjetka cvetka, Tanja_Jes, bit, Sempervivum, mojsoncek, lucka25, miska73, Krucefiks, Bumo, Serendipity, Obayifo, ledenka, spelka12, jona3



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4626
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.6.2011 18:50:34   
Reby
Ah, sem popravila seznamček, zdej pa mi je vse ven vrglo user posted image

Tale tema pa res zamira. Kje ste vse?
mapesi - čestitke za L&L user posted image
punsha - kako si, cerklaža mimo?
Maja_V - tole je pa res napor, ko boš še malo dlje, bi bilo bolje, da si kr bolniško zrihtaš.

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 4627
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
6.6.2011 21:23:03   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

Maja_V - tole je pa res napor, ko boš še malo dlje, bi bilo bolje, da si kr bolniško zrihtaš.


ja, saj sem mislila tako, ampak mi je rekla moja G, da dokler je z nosečnostjo vse ok, moram pač delat... bom delala vsekakor dokler bom lahko ko pa več ne bo šlo, pa bom nehala... saj bo... važno je to, da smo noseči, hehe!!!


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4628
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2011 19:46:44   
Reby

Majalina (19.06.2011)
Nellika (01.09.2011)
Pokamoka (12.10.2011)
punsha
Maja_V (11.11.2011)
Beatrice (29.11.2011)
mala81 (07.12.2011)
Anci banci (20.7.2011)
Roži_ (27.07.2011)
Reni36 (11.7.2011)
Goldy (31.08.2011)
Reby (07.09.2011)
 
 
 
  
 
 


nana7 (19.08.2011) user posted image  user posted image
 
user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
sayuri user posted image Lovro&Zara , pf user posted image Lana , Gloria user posted image Nik , Amelia user posted image Kaja , Goldfish  user posted image Jaka , Anime  user posted image Uroš&Tjaša , Mijavček    user posted image Tristan&Ema , Konina  user posted image user posted image Gašper&Erazem , barchy81  user posted image   user posted image    Jakob&Domen,  Hope2 user posted image Lovro , Abrauser posted image  Pinky36user posted image   Sabina,  Sonček33user posted image   Lovro,  Nokes   user posted image Vitan&Ivana,  Zvezdica  user posted image    Patrik,  Hedviga user posted image    Miha&Špela,  Dakec  user posted image   Isabella,  Shuka   user posted image  Maj,  Jadrnica  user posted image    Katarina, Dobrovoljčica   user posted image Maj&Eva,    Sonček85  user posted image   Aleksander, LaraLight  user posted image Izak&Zarja,  Ledenka user posted image  Maks, Kalina  user posted image   user posted image   Nikolaj&Maksim, Kicsi  user posted image   user posted image   Lovro&Tilen,  Mojsonček user posted image Zoja, Stijan user posted image   Jakob&Florjan,  Sabsa user posted image Sara 
Goldy user posted image Alja, Blanč user posted image   Lara&Bernard ,  Mandreja user posted image Tara , Mlinčkovi user posted image user posted image  Taja&Anja, Rubin user posted image user posted image   Gaja&Zoja ,  Lučka25 user posted image  Neža, Lsica user posted image   Maja,  anci banci  user posted image   Svit, Jazzz27 user posted image    Boris, Bumo user posted image   Lana, Shadow user posted image    Ajda&Simon, Sempervivum  user posted image    Klemen, Tobika user posted image    Nina, Serendipity user posted image     Zarja, Obayifo user posted image Enej, Reby user posted image Tomi, Krucikauser posted image  Karolina, miska73  user posted image   user posted image     Nejc&Rok, Oktavijauser posted image   Larisa, spelka12 user posted image Oskar, jona3user posted image   Tara, Punsha user posted image Enej, Lu33 user posted image Žana, Andreja user posted image Jure, A.jrad user posted image Jakob, dafi  user posted image   user posted image     Alen & Benjamin, kimsy user posted image Kiara, gapii27  user posted image   user posted image     Ažbe & Jakob, Lana08 user posted image Krištof, 7lina7 user posted image Luka, Lana70 user posted image Živa, vitaebella  user posted image   user posted image biba007 user posted image Lovro Bor, Sapi user posted image  Vita, Zup2 user posted image Hana, Tejalea  user posted image   user posted image     Aleks & Žiga,Fargesia user posted image Andraž, Barbig user posted image user posted image   Eneja&Ela, Kajšica user posted image   Eneja,Hermy1user posted image Brina, Tanja_jes user posted image Staša, Bituser posted image Aljaž, Petyyyuser posted image Rok, S*user posted image Kaja, Urshy78user posted image Tian, Mojškrauser posted image Gal, Mateja33user posted image Jan, JonaKlarauser posted image Gaber, Betricija user posted image Sara, Špica user posted image Žana, TetaM user posted image Isabelle , Cukica user posted image Nejc, FoxyLady user posted image Tanaja, Upanje81  user posted image user posted image Karla&Jona,  Lina10  user posted image user posted image Katja & Špela, Ivyy  user posted image  Luka, Registrirana  user posted image  Mark, Pikachu user posted image Lana, Womanpolice user posted image Erika,
mapesi user posted image     Lana&Lan, mismis user posted image user posted image Brina & Zarja


Objemčkometer:
  user posted image           user posted image
 
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JUNIJA
 
Petek, 17.6.
Reby - pregled
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JULIJA
 
Ponedeljek, 4.7.
Maja_V - morfologija
 
 
 user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ/JUNIJ user posted image
  user posted image     ZVESTE NAVIJAČICE:     user posted image
 
Pija76, Gigi1, Stella Rossa, bbpikica, gold fish, T1979, arneja, zvezdica, MBT1979, bambi75, Zarja1, Sulfinija, marjetka cvetka, Tanja_Jes, bit, Sempervivum, mojsoncek, lucka25, miska73, Krucefiks, Bumo, Serendipity, Obayifo, ledenka, spelka12, jona3



(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4629
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2011 19:47:33   
Reby
mismis - še tukaj čestitke za princeski Brino in Zarjo. Lepo se cartajte user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4630
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
13.6.2011 19:58:43   
Goldy
mismis - čestitke!!!

Kako kaj user posted image ??? Nič se ne javljate.user posted image

Jaz imam pregled 30.6. Takrat bom že v 31t se mi zdi. Sem v redu, le križ me malo muči. Pač all inclusive paket. Sem pa od danes naprej na dopustu.user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4631
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 9:01:40   
reni36
mismis  č e s t i t a m !

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4632
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 10:04:44   
punsha
ooooo mišmiš, nisem vedela...čestitke!!! Uhuu, super, še enkrat, čestitam user posted image user posted image user posted image

Moja cerklaža je za mano. Zaenkrat vse ok. Ležim. Na srečo doma user posted image . Jutri pokličem, če so slučajno prisotne neke bakterije, da ne bi povzročile razpoka mehurja. Upam da je kul. Še za sesnamček, morfologija 29.6.

Ja ni nas kaj dosti tukaj gor... Kako si ti Reby, pa Maja.V?
Lep dan user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu reni36)
Neposredna povezava do sporočila: 4633
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 14:24:40   
sabsa
Mismis čestitam še tukaj! In postala si mami.

Jaz sem v 9. tednu, obe pikici ok, se lepo razvijata in pridno rasteta.

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4634
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 14:26:49   
sabsa
Punsha zakaj si pa ti imela cerklažo? In v katerem tednu? Meni jo bodo tudi naredili, preventivno, ker nosim dvojčke, pa sem že prvo punčko mesec prej rodila. A kaj boli postopek? Ti ga naredijo na živo ali te uspavajo? Koliko časa si pa bila v bolnici?

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4635
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 14:44:31   
punsha
sabsa V prejšnji nosečnosti so mi rekli, da mi naslednjič naredijo cerklažo zaradi prezgodnjega poroda v 34 tednu. Zaradi konizacije imam skrajšan maternični vrat. Sedaj so mi jo delali v 16 tednu. In je bila že kriza, ker vratu praktično ni bilo več, tako da so mi jo naredili čisto v materničnem ustju. Bilo je pa tako... na ponedeljek sem bila sprejeta v P, ko so mi naredili pregled, vzeli kri, en kup papirjev za podpisat... Naslednji dan je bil pa na vrsti poseg. To delajo pod splošno narkozo. Sam poseg traja nekje 10-20 min. Itak pa tisti dan potem kar prespiš, no vsaj jaz sem ga. Spomnim se, da sem jokala da me boli, ko sem se prebujala iz narkoze, okoli pa en kup zdr. osebja. Potem sem takoj zaspala nazaj. Imela sem infuzijo in železo (ga imam premalo), pa antibiotike ter proti bolečinam. Tako bolečin nisem potem nič čutila, vse je bilo ok. Počutje kar vredu, malo slabosti in glavobol. To je pač različno, kako prenašaš narkozo. V glavnem nič takega, ni hudo. Mene je še najbolj motil kanal v roki za zdravila, ko se mi je vse vnelo. Na petek sem šla pa potem domov. Sicer ne vem kaka je praksa, kdaj te spustijo. Ker jaz naj bi imela pregled šele na nedeljo, pa je v petek delal ravno moj G in se me je usmilil, naredil pregled in spustil domov. Sedaj pa ležim, kolikor se le da. Še malega smo dali v vrtecuser posted image , ker bo tako najbolje za vse. Jaz lahko več ležim, on se bo pa tudi navadil in mu bo luštno. Ma to imam sicer še kar slabo vest. Vedno sem govorila, da ga bom imela doma, dokler bom jaz doma. Ampak tam mu bo sigurno bolje, jaz ne morem letati z njim, ga loviti, ustvarjati, se potikati okoli, kot sva do sedaj vse to počela. Saj bo... Koliko imaš ti starega otroka?

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 4636
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
14.6.2011 19:13:30   
Maja_V.
ojla, jaz sem sicer kar ok, rada bi že začutila kakšne gibe, pa očitno še ni moj čas za to  user posted image
malo me skrbi pregled v diabetološki ambulanti, ko mi bodo delali test za sladkorno bolezen... si kontroliram sladkor večkrat in mi kar precej skače...
drugače pa, jutri še delam, potem pa par dni dopusta, 3 dni Prage, 4 dni morja, vmes to testiranje, potem pa spet nazaj na šiht...
komaj čakam na morfologijo, me prav firbec mantra, kaj bo, čeprav mi je načeloma vseeno, samo da bo vse ok! user posted image

no, uživajte! čau


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4637
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
15.6.2011 18:07:53   
punsha
Še tukaj napišem. Sem danes klicala za izvide za tiste bakterije na cerklaži. In so žal prisotne user posted image . Sedaj samo močno upam, da bodo antibiotiki prijeli in pozdravili vse skupaj, v nasprotnem primeru lahko pride do razpoka mehurja...do tistega najslabšega. Sploh ne bom napisala user posted image . Danes res ni moj dan. Vse je narobe. Še malega je moj sedajle odpeljal v dežurno, je čisto bogi user posted image

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 4638
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
15.6.2011 18:09:19   
punsha
Aja, še za seznam, če bi mi mogoče katera dodala ,moj PDP je 8.11.2011

_____________________________

27.12. 2009 sem postala mamica čudovitemu fantku

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4639
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
15.6.2011 21:45:04   
Goldy
Punsha - ej, držimo pesti, da se pozdravi in da bo vse ok.... Saj mora biti, kajne. Zdaj pa res počivaj in se poskusi čim manj obremenjevat (čeprav vem, da je težko).

Maja_V - ti, popotnica, ti!!!user posted image Držim pesti za čim boljše rezultate na diabetološki.

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu punsha)
Neposredna povezava do sporočila: 4640
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
22.6.2011 16:26:02   
srečica17
Tudi jaz "pašem k vam".

Že kar nekaj časa vem za nosečnost, pa nisem upala pisati sem zaradi lanskoletne slabe izkušnje (spontani splav v 9.tednu).
Zdaj pa upam, da je najbolj kritično obdobje za mano.

Včeraj sem delala nuhalno svetlino in glede na mojih 43 let je bil kar dober rezultat 1:381. Kljub temu sem danes opraavila še biopsijo horionskih resic. In zdaj čakam na dobre rezultateuser posted image

Po datumu zadnje M je moj pdp 7.1. 2012, glede na nuhalno pa 27.12.2011. Ta razlika je verjetno zato, ker sem imela punkcijo že 9. dan ciklusa - sem tako dobro odreagirala na terapijo.

Imam pa že enega sina, ki je star 11 letuser posted image

Vsem nosečkam želim srečno nosečnost in zdrave dojenčke!

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4641
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.6.2011 11:05:11   
anci banci
he he...je pa tud že čas da se jaz kaj javim....lepo pozdravljene nosečke

punsha...držim pesti, da tegobe minejo

srečica17.....čestitke

Maja V....držim pesti da čimboljše rezultate na diabetološki..jaz se s sladkorno in isulinom borim že o 12 tedna nosečnosti

goldy in reby..kako kaj nosečke...cajt kr leti a ne?

no jaz sem mislila, da bomo že rodili, pa se je moj mulc premislil in sem zarad njega en cel teden preležala v prodnišnici...izsilila sem odhod domov in zdej raje doma čakam da se zadeva okrepi, pa da že vidimo tega razgrajača....res da je 4 tedne prezgodaj, amapk zadeva je že pripravljena za nizki štart

mismis...se tukaj čestitke:)

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4642
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
23.6.2011 11:16:43   
Goldy
Oooo!

anci - kdaj imaš rok? Vidim, da te sinko malo heca. user posted image Jaz sem ok. čas pa kar leti. še 10 tednov.user posted image

punsha - kaj novega???

srečica17 - superca, čestitke in dobrodošla!

Maja_V - upam, da je s sladkorjem vse ok!

Jaz sem po starem. Mi je pa vročeeee. user posted image



_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4643
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
24.6.2011 10:52:32   
anci banci
Goldy..rok imam 20.7...pa sem 15.6 dobila popadke, MV je šel čist na nulo odprta že, čep je tud že šel, amapk so se poapdki nehal in so rekl da je bolj da počakajo da se samo začne...zdej pa čakanje...kdaj bo gospodič dal zeleno luč za ponovni odhod v porodnišnico...
uf teh 10 tednov bo pa minilo kot šus...


dobr da je danes dež, da lahko diham.)

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4644
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
24.6.2011 11:45:28   
Goldy
anci - jap, pravo olajšanje je danes z dihanjem. a že čist pred ciljem, si je dete zmislilo, da bi in potem da ne. Ejej.....user posted image Hitro teče čas....

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu anci banci)
Neposredna povezava do sporočila: 4645
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
24.6.2011 14:00:11   
Reby
Oj nosečkice. Kako ste kaj? Mi se tudi že bližamo 30. tednu. In  gremo za 1 teden na morje. Komaj čakam!

srečica - dobrodošla med nami. Sicer nismo ne vem kaj pridne čveke zadnje čase user posted image  Super za rezultat na NS!
Goldy in anci - a nista na FB frendici? Ajajajaj..... user posted image
punsha - ojej. Srčno upam, da bo vse ok z bakterijami. Saj najbrž zdej dajo AB. Držim pesti.
sabsa - a kr 2 pikici imaš? A ti niso vstavili samo 1 zamrznjenčka ali se motim?
No, pa grem popravit seznamček.


< Sporočilo je popravil Reby -- 24.6.2011 14:13:29 >


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4646
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
24.6.2011 14:05:36   
Reby

Nellika (01.09.2011)
Pokamoka (12.10.2011)
punsha (08.11.2011)
Maja_V (11.11.2011)
Beatrice (29.11.2011)
mala81 (07.12.2011)
srečica17 (07.01.2012)
Anci banci (20.7.2011)
Roži_ (27.07.2011)
Reni36 (11.7.2011)
Goldy (31.08.2011)
Reby (07.09.2011)
 
 
 
  
 
 


nana7 (19.08.2011) user posted image  user posted image
sabsa user posted image  user posted image
user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
sayuri user posted image Lovro&Zara , pf user posted image Lana , Gloria user posted image Nik , Amelia user posted image Kaja , Goldfish  user posted image Jaka , Anime  user posted image Uroš&Tjaša , Mijavček    user posted image Tristan&Ema , Konina  user posted image user posted image Gašper&Erazem , barchy81  user posted image   user posted image    Jakob&Domen,  Hope2 user posted image Lovro , Abrauser posted image  Pinky36user posted image   Sabina,  Sonček33user posted image   Lovro,  Nokes   user posted image Vitan&Ivana,  Zvezdica  user posted image    Patrik,  Hedviga user posted image    Miha&Špela,  Dakec  user posted image   Isabella,  Shuka   user posted image  Maj,  Jadrnica  user posted image    Katarina, Dobrovoljčica   user posted image Maj&Eva,    Sonček85  user posted image   Aleksander, LaraLight  user posted image Izak&Zarja,  Ledenka user posted image  Maks, Kalina  user posted image   user posted image   Nikolaj&Maksim, Kicsi  user posted image   user posted image   Lovro&Tilen,  Mojsonček user posted image Zoja, Stijan user posted image   Jakob&Florjan,  Sabsa user posted image Sara 
Goldy user posted image Alja, Blanč user posted image   Lara&Bernard ,  Mandreja user posted image Tara , Mlinčkovi user posted image user posted image  Taja&Anja, Rubin user posted image user posted image   Gaja&Zoja ,  Lučka25 user posted image  Neža, Lsica user posted image   Maja,  anci banci  user posted image   Svit, Jazzz27 user posted image    Boris, Bumo user posted image   Lana, Shadow user posted image    Ajda&Simon, Sempervivum  user posted image    Klemen, Tobika user posted image    Nina, Serendipity user posted image     Zarja, Obayifo user posted image Enej, Reby user posted image Tomi, Krucikauser posted image  Karolina, miska73  user posted image   user posted image     Nejc&Rok, Oktavijauser posted image   Larisa, spelka12 user posted image Oskar, jona3user posted image   Tara, Punsha user posted image Enej, Lu33 user posted image Žana, Andreja user posted image Jure, A.jrad user posted image Jakob, dafi  user posted image   user posted image     Alen & Benjamin, kimsy user posted image Kiara, gapii27  user posted image   user posted image     Ažbe & Jakob, Lana08 user posted image Krištof, 7lina7 user posted image Luka, Lana70 user posted image Živa, vitaebella  user posted image   user posted image biba007 user posted image Lovro Bor, Sapi user posted image  Vita, Zup2 user posted image Hana, Tejalea  user posted image   user posted image     Aleks & Žiga,Fargesia user posted image Andraž, Barbig user posted image user posted image   Eneja&Ela, Kajšica user posted image   Eneja,Hermy1user posted image Brina, Tanja_jes user posted image Staša, Bituser posted image Aljaž, Petyyyuser posted image Rok, S*user posted image Kaja, Urshy78user posted image Tian, Mojškrauser posted image Gal, Mateja33user posted image Jan, JonaKlarauser posted image Gaber, Betricija user posted image Sara, Špica user posted image Žana, TetaM user posted image Isabelle , Cukica user posted image Nejc, FoxyLady user posted image Tanaja, Upanje81  user posted image user posted image Karla&Jona,  Lina10  user posted image user posted image Katja & Špela, Ivyy  user posted image  Luka, Registrirana  user posted image  Mark, Pikachu user posted image Lana, Womanpolice user posted image Erika,
mapesi user posted image     Lana&Lan, mismis user posted image user posted image Brina & Zarja


Objemčkometer:
  user posted image           user posted image
 
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JUNIJA
 
Sreda, 29.6.
punsha - morfologija
 
Četrtek, 30.6.
Goldy - pregled
 
 
PREGLEDI NAŠIH NOSEČK JULIJA
 
Ponedeljek, 4.7.
Maja_V - morfologija
 
Torek, 5.7.
Reby - pregled
 
 user posted image  NOVE NOSEČKE MAJ/JUNIJ user posted image
  user posted image     ZVESTE NAVIJAČICE:     user posted image
 
Pija76, Gigi1, Stella Rossa, bbpikica, gold fish, T1979, arneja, zvezdica, MBT1979, bambi75, Zarja1, Sulfinija, marjetka cvetka, Tanja_Jes, bit, Sempervivum, mojsoncek, lucka25, miska73, Krucefiks, Bumo, Serendipity, Obayifo, ledenka, spelka12, jona3


< Sporočilo je popravil Reby -- 24.6.2011 14:12:58 >


_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4647
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
27.6.2011 13:14:34   
Maja_V.
pozdravček...

evo, imela sem OGT TEST za sladkorno, so mi jo na mojo veliko žalost potrdili user posted image , diete se že kar skrajno držim, pa so vrednosti krvnega sladkorja še zmerom visoke, tako da pričakujem insulinsko zdravljenje...(saj to sem nekako pričakovala, ker imamo v družini težko sladkorno in ker sama nimam idealne teže... ampak vseeno sem žalostna in razočarana)... upajmo, da bo vse ok...
Meja za sladkorno v času nosečnosti je 5.1.

Drugače sem v 20. tednu (3.dan), kg so pa šli gor za +2.5, se kar trudim, da se ne bi preveč zredila, saj se tudi ne smem.
Gibov pa mislim, da še ne čutim, nisem čisto prepričana... Mu/ji pa občasno poslušam srčka z Angelsounds napravo, je kr fajn, ko ga slišiš, kako močno utripa..user posted image

Komaj čakam na morfologijo, 4.7., upam, da je vse ok, kontrolni pregled pri ginekologinji imam pa 15.7. in ne 29.7. kot je bilo sprva rečeno. Vmes imam pa še kontrolo pri diabetologu.

Zdaj sva bila malo na dopustu, je bilo kar luštno...zdaj pa spet na šiht... mi kar ni, po pravici povedano, ampak je treba še malo denarce služit user posted image

lepo se imejte in uživajte.


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 4648
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
27.6.2011 13:23:08   
srečica17
Moj oče ima starostno sladkorno, ki jo uspešno nadzoruje s tabletami. Zadnjič , ko si je meril sladkor v krvi, sem ga za hec zmerila tudi sebi in ugotovila da je (sredi dneva) 6,8.
Najbolje, da povem svoji G , da me da že pred 24. tednom na testiranje, Ane????
Trenutno sem 13.teden nosečnosti.
Maja V......imaš kje na netu jedilnik, dovoljena živila, ali bi mi lahko malo opisala kakšne diete se držiš. Hvala!

(odgovor članu Maja_V.)
Neposredna povezava do sporočila: 4649
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
27.6.2011 14:49:09   
Maja_V.
IZVIRNO SPOROČILO: srečica17

Moj oče ima starostno sladkorno, ki jo uspešno nadzoruje s tabletami. Zadnjič , ko si je meril sladkor v krvi, sem ga za hec zmerila tudi sebi in ugotovila da je (sredi dneva) 6,8.
Najbolje, da povem svoji G , da me da že pred 24. tednom na testiranje, Ane????
Trenutno sem 13.teden nosečnosti.
Maja V......imaš kje na netu jedilnik, dovoljena živila, ali bi mi lahko malo opisala kakšne diete se držiš. Hvala!


Pozdravljena. Dobro bi si bilo izmeriti sladkor na tešče in nato 1.5 ure po jedi, pa boš videla, kako bo. Pa glede na to, da imaš v družini diabetes, mogoče res ne bi bilo slabo, da greš na test, je pa različno od ginekologov kdaj te dajo. Mene je dala v 19. tednu, ampak nekatere dajo že prej.
kar se tiče jedilnika... zaenkrat ga še nimam, še čakam odgovor moje sodelavke, ki je dietetičarka. Važno je, da se izogibaš IZDELKOM IZ BELE MOKE, SLADKARIJAM, OD SADJA LAHKO KAKE JAGODE, JABOLKE, NEKTARINE, BRESKVE, NE SMEŠ PA LUBENICE, MELONE, POMARANČ, GROZDJA. Ne smeš pa jesti prekomerne količine sadja tudi ne. Imeti moraš 6 obrokov na dan (oz. vsaj 5): zajtrk, malica, kosilo, malica, večerja, povečerek. In naj bodo pravilno razporejeni čez dan. Pa biti morajo mešani, pri čemer moraš paziti na koliino ogljikovih hidratov in maščob, da jih ni preveč. Pa vlaknine so tudi pomembne. Pa seveda pomembna je telesna aktivnost (sprehodi, plavanje), najbolje 20 minut po glavnih obrokih. če imaš seveda možnost za to, jaz zaradi službe lahko to izvedem le 1x na dan.

lahko ti dam primer enega jedilnika, iz ene zloženke o sladkorni.
Zajtrk: črna žemljica (ali 2 manjši), 2 - 3 kose piščančjih prsi (ali nemastnega sira), jabolko, čaj z limono slajen z umetnim sladilom.
Dopoldanska malica: sadje, kozarec navadnega jogurta ali črna žemljica
Kosilo: nemastna goveja juha, riž, dušen kos svinjine, ali piščančjih prsi, dušena zelenjava
Popoldanska malica: sadje, kozarec navadnega jogurta ali črna žemljica (to kombiniraš po želji, lahko tudi pol posneto mleko en kozarec namesto jogurta)
večerja: polnjeni paradižniki (2 kosa) z hrenom in pusto skuto, kos polnozrnatega kruha (to je pač v primeru, no jaz tega že ne bi jedla, heheuser posted image )

Upam, da sem ti kaj pomagala...


_____________________________

"V vsakem, še tako majhnem koraku, je smisel življenja!"
*13.10.2011 ob 7.54 se je za naju začelo novo življenje, obsijano s sončkom! Čebelček najin: neskončno te imava rada in zate bi naredila prav vse!*

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 4650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  184 185 [186] 187 188   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?