|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
9.8.2012 19:23:17   
Moretta
Krisv Jaz sem bila pri njemu na UZ-u v 6. in 8. tednu nosecnosti. Potem sem se na nuhalno narocila k njegovi hcerki Ursuli. NI obvezno. Gres tam kamor tebi pase.


(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 4776
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
11.8.2012 11:41:32   
Goldy
Tale tema je čisto zamrla. user posted image Upam, da jo nosečke oživite naprej!!! user posted image Vsem veliko, veliko sreče in lepih nosečnosti!!!


_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Moretta)
Neposredna povezava do sporočila: 4777
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
11.8.2012 13:35:07   
Buska
tudi jaz sem imela 2 UZ pri dr. Resu,potem pa me je napotil k svojem G

_____________________________

nas soncek Jaka nas je obiskal 8.1.2013
...............
http://lb1f.lilypie.com/U0qmp1.png

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 4778
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
12.8.2012 16:25:58   
krisv
Moretta in Buska, hvala za odgovore.

Imam pa še eno vprašanje, ki me mori že od začetka postopkov. Ali delati do NS oz. prvo trimesečje ali biti na bolniški? Delam namreč z otroci s posebnimi potrebami, težje in težko prizadetimi. V letošnjem šolskem letu smo imeli v oddelku primer 5. otroške in vodenih koz. Možnost, da me kak otrok (nenamerno) poškoduje je tudi večja. Ampak sem pa tip človeka, ki je težko kr doma in leži, pa še Reš in moj g. sta oba mnenja, da ni potrebe po bolniški. Mene je seveda strah, kaj pa če gre kaj narobe in se bom potem krivila za to, glede na to, da nam nosečnost ni bila glih "podarjena".

... odpiram debato, če bi imela katera kaj za povedat oz če je v podobni situaciji...

(odgovor članu Buska)
Neposredna povezava do sporočila: 4779
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
12.8.2012 18:37:05   
vesper
krisv tudi jaz sem bila že od začetka postopka IVF v dilemi kako in kaj z bolniško. Sem tudi oseba ki zelo nerada leži in lenari in naplošno sovražim nedelo. Tudi jaz imam delo, kjer sem večina v gibanju in sem obkoržena z ljudmi. Meni je moja G kr sama priporočala bolniški stalež in tako sem že od vsega začetka postopka IVF in do danes ko sem v 19.tednu nosečnosti, v bolniški. Pa ti moram povedat, da sem prav vesela. Sploh si ne predstavljam, da bi morala 8h ali več delat in se z nekom pogovarjat user posted image user posted image Je pa res, da so mene mučile nenormalne slabosti do 15.tedna. Še sedaj jih imam občasno. Kakorkoli se odločiš, jaz ti svetujem, da sedaj najbolj misliš na sebe in na bitjece ki ga nosiš user posted image Jaz sem prej vedno gledala na druge, sedaj pa to delo dajem za 9.mesecev na stran in uživam user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu krisv)
Neposredna povezava do sporočila: 4780
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
18.8.2012 15:40:13   
Goldy
Jaz sem bila pri obeh nosečnostih doma. Sem pa že prej 1x imela en ss. Na koncu sem pri obeh nosečnosti končala prej v bolnici. Ampak se je vse izteklo kot kot je treba in imamo dva navihanca doma. user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 4781
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
19.8.2012 11:46:41   
cukica
Tudi jaz sem bila v prvi nosečnosti doma od prvega dne in sedaj sem tudi.Sem pa v 25 tednu,....

_____________________________

17.01.2011 Nejc

(odgovor članu Moretta)
Neposredna povezava do sporočila: 4782
Stran:   <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Stran: <<   < Prejšnja stran  188 189 190 191 [192]
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Druga nosečnost in rojstvo: dejstva in nas...
Se opogumljate, da bi se ponovno podali na pot? Za vas imamo nekaj koristnih nasvetov.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?