|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 9:52:58   
zup2
Dobro jutro user posted image !

Evo, midve sva že umiti, previti in nahranjeni, sedaj pa spančka zraven mene in upam, da mi uspe kavico v miru spiti user posted image . Včerajšnji dan jo je čisto zmatral in je skoz spala, ponoči pa se je zbujala na 3 ure, tako da sem malo zaspana. Sem bila navajena, da ponoči malo več spi, danes pa takole user posted image .
Saj mi bo še nerodno, ker me tako hvalite user posted image , moram pa priznati, da sem res srečna. Po toliko letih in neuspešnih postopkih te tudi nočno vstajanje in celodnevno delo ne utrudita, ampak izpopolnita!

Uživajte v nekoliko ohlajenih dneh!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 9:55:17   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia
bitka, csd se reče, ker je center za socialno delo in ne socilano delo center. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja, danes je res fajn k je mal bolj hladno. jaz pa sept na pijačko in pol v štacuno.user posted image


Fargi, a nisi ti že na porodniški...pa še zmer ljudi sekiraš user posted image ?? Saj smo vse vedle, kam mora it...tja k je zoprno!! Pejt rajš na kavo...mogoče bo pol boljš!

Bitka, ne ji zamerit, manjka ji služba....očitno!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 10:33:52   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

dobro jutro!

bitka, csd se reče, ker je center za socialno delo in ne socilano delo center. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




kok znaš bit pa ti zoprna user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 10:46:14   
bit
Evo me nazaj,

kje sem že bla CSD, SDC, DCS...itd....user posted image

tko dobila papirje... neki papirja sem že popisala ...ostalo morajo v službi.... pol pa mojga odvlečem  da podpiše očetostvo.user posted image

Hermy1 ..pa kdo bi ji zameru...mladičku našemu...user posted image k je taka simpa

Zup2... kar naj ti bo nerodno...kar je res je res....vsi 3je ste ena presrečna družinica ki kar kipi od sreče... in prav je tako. Se ti pa rade volje pridružim na kakšnem ravnem sprehodu.user posted image

< Sporočilo je popravil bit -- 16.6.2010 10:47:42 >

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 11:24:34   
špica84
bitka a si za en sprehod okol bejzbol igrisca user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 11:38:40   
BarbiG
Dobro jutro. Ja zame je šele jutro. Sm do prejle spala k ubita. user posted image Si grem zdele kosilo pripravit pol pa verjetno spet spat, ker se mi zehaaaaaaaaa. user posted image

Zup, nč ti bit nerodno, ste tolk lušna, pa presrečna družinica za vidt. Pa teb se tud nč ne pozna, da bi pred kratkim rodila, kaj šele, da si bila šivana. Si res fit mama. user posted image

Bit, jst pa ne vem, kako bi tele hlače lahko zavezala pod trebuhom k pa nč pod njega ne vidim. user posted image Se bojim, da bi zavezala kej druzga k sploh ni treba. user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 12:19:22   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

bitka a si za en sprehod okol bejzbol igrisca user posted image


ooo soseda...rade volje sam sem dogovorjena s sodelavko čez pol ureuser posted image

a rečeva jutri ob 12ih

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 12:20:28   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Bit, jst pa ne vem, kako bi tele hlače lahko zavezala pod trebuhom k pa nč pod njega ne vidim. user posted image Se bojim, da bi zavezala kej druzga k sploh ni treba. user posted image



ehehe ...zakaj pa imamo ogledala v stanovanju...user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 12:36:53   
špica84
lahko jutri okol 13,če ti paše user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 12:39:40   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: špica84

lahko jutri okol 13,če ti paše user posted image


paše ..se dobiva ob 13 pred Tušem.user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 12:47:03   
špica84
prav se strinjam,pa še spotoma do olive na pico hehe.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 13:44:43   
mojškra
Dobila odločbo komisije, so mi podaljšali le do 30.6.2010. Ne vem, zakaj podaljšujejo le za en mesecuser posted image  Odgovora na pritožbo pa še nisem dobila.

Jaz pa nisem spala od 3 zjutraj naprej, sem pa nadoknadila zdaj, ko me je poštar ob 13 uri zbudil.user posted image user posted image user posted image .

Pri nas ful dežuje, grmi, bliska...Lepo uživajte, jaz grem zdaj delati lazanjo.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 14:38:14   
Fargesia
bit in hermyuser posted image user posted image user posted image

špica, hlače sem ti po pošti priporočeno poslala.

mojškra, men so tud skos sam za en mesec podaljševali, samo enkrat so se očitno zmotili, pa so mi za 2 meseca.user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 14:42:40   
bit
mojškra... meni so ene 3x po en mesec podalševali, potem pa za dva meseca. Za koliko časa je pa O zdravnica zaprosila? tudi to je važnouser posted image
Moja vem da je na začetku zaprošala samo po en mesec.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 14:48:00   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

bit in hermyuser posted image user posted image user posted image



Hermy a ti vidiš kako se zadnje čase mularija obnaša. to ni za nikamor...user posted image

nobenega spoštovanja, kam to pelje user posted image

Fargi... RTI user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 14:57:49   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit
Fargi.
.. RTI user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image jst mam tud tebe rada!!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 15:58:19   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: bit

mojškra... meni so ene 3x po en mesec podalševali, potem pa za dva meseca. Za koliko časa je pa O zdravnica zaprosila? tudi to je važnouser posted image
Moja vem da je na začetku zaprošala samo po en mesec.



Ne vem točno za koliko časa je dala zdravnik. Moja ginekologinja je samo v materinsko napisala, ostalo pa je blo itak iz urgence. Še dobro da so mi sploh podaljšali, ker je splošni zdravnik dal predčasno na komisijo, še preden imam izvid od moje G. No saj imam zdaj naslednji teden kontrolo pri svoji G, pa če ne bo ok, bo pa zdaj napisala za naprej. Jaz upam, da se je placenta mal dvignila, vsaj tak občutek imam.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 17:20:10   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

bit in hermyuser posted image user posted image user posted image



Hermy a ti vidiš kako se zadnje čase mularija obnaša. to ni za nikamor...user posted image

nobenega spoštovanja, kam to pelje user posted image

Fargi... RTI user posted image



Bitka, jest mislim, da jo morava poklicat na en resen razgovor user posted image !!!

Takole nama krade vso avtoriteto!!

user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 17:24:56   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1
Bitka
, jest mislim, da jo morava poklicat na en resen razgovor user posted image !!!

Takole nama krade vso avtoriteto!!

user posted image


kdaj in kam gremo?! user posted image user posted image user posted image

user posted image

pa še neki lepega...
user posted image



_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 18:20:28   
Teta M
Evo še mene

Bila pri osebni G, bebice ni niti gledala,ker sem v petek imela nuhalno, drugače pa je z mano vse ok, nič več ascitesa in tudi jajčniki so ok. In sem jo seveda vsa navdušena vprašala,če grem pa lahko zdej v službo in ona mene reče da kje pa, to pa ne, da sem še vedno v rizičnem obdobju(13 teden teče) in naslednji pregled pri njej je 21.7.,dala je navodilo za splošno zdravnico,ki bo mogla spet pošiljat na komisijo....Je pa rekla da mi priporoča morje.,če bom šla, da je to dobrosošlo,samo bom pač mogla prekinit bolniškouser posted image ,bom še videla kaj bom naredila glede tega....(planirano pa imava pred 21.7.)...no pa bom očitno vsaj še do 21.7. doma.....
Sem pa vesela da je tudi z mano vse ok, od tega ležanja in počivanja sem ostala čisto brez kondicije,tako da bom pa sedaj malo spremenila zadeve in vsak dan sprehod vsaj za 1 urco,ker to pa ne pelje nikamor....user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 19:08:34   
mojškra
IZVIRNO SPOROČILO: Teta M

Evo še mene

Bila pri osebni G, bebice ni niti gledala,ker sem v petek imela nuhalno, drugače pa je z mano vse ok, nič več ascitesa in tudi jajčniki so ok. In sem jo seveda vsa navdušena vprašala,če grem pa lahko zdej v službo in ona mene reče da kje pa, to pa ne, da sem še vedno v rizičnem obdobju(13 teden teče) in naslednji pregled pri njej je 21.7.,dala je navodilo za splošno zdravnico,ki bo mogla spet pošiljat na komisijo....Je pa rekla da mi priporoča morje.,če bom šla, da je to dobrosošlo,samo bom pač mogla prekinit bolniškouser posted image ,bom še videla kaj bom naredila glede tega....(planirano pa imava pred 21.7.)...no pa bom očitno vsaj še do 21.7. doma.....
Sem pa vesela da je tudi z mano vse ok, od tega ležanja in počivanja sem ostala čisto brez kondicije,tako da bom pa sedaj malo spremenila zadeve in vsak dan sprehod vsaj za 1 urco,ker to pa ne pelje nikamor....user posted image


user posted image Fino da je z bebico in s tabo vse ok. Pa če imaš tako dobro G, da ti bo dala še bolniško, bodi vesela, upaj le, da ti komisija odobri. Saj vidiš, da meni kljub takim diagnozam, niso odobrili, ker sem v pisarni user posted image user posted image user posted image No zdaj pa imam za en mesec, bom videla kaj bo naprej, upam da tudi meni podaljšajo, jaz pa itak ne smem nikamor, niti v trgovino. Samo da sta z otročkom vredu.

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 20:24:49   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

kdaj in kam gremo?! user posted image user posted image user posted image



ja drug teden...a je prav...da ti malo rit sprašimouser posted image pred greš rodit  user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 20:26:38   
bit
Teta M superca da si ti in baby dobro... user posted image   

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 20:47:13   
hermy1
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

kdaj in kam gremo?! user posted image user posted image user posted image



ja drug teden...a je prav...da ti malo rit sprašimouser posted image pred greš rodit  user posted image



Drug teden je zame gud...a torek??? al kdaj...a to še določimo??

Jasno, da mora še po navodila pridet...od starejših se uči user posted image , da bo znala rodit!!!

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 20:50:11   
Fargesia
jaz imam pregled v torek...in to pač traja...tak da če se kje okol porodnišnice dobimo, pol ni problema.

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?