|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 21:58:55   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

jaz imam pregled v torek...in to pač traja...tak da če se kje okol porodnišnice dobimo, pol ni problema.


men je tut vredu v torek...

kdaj pa imaš pregled? Uro mislim?... lah ti pa z Hermy družbo delava v čakalnici...user posted image

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 22:24:22   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

jaz imam pregled v torek...in to pač traja...tak da če se kje okol porodnišnice dobimo, pol ni problema.


men je tut vredu v torek...

kdaj pa imaš pregled? Uro mislim?... lah ti pa z Hermy družbo delava v čakalnici...user posted image



user posted image user posted image user posted image ob 8.45 ga imam.


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 22:34:37   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: bit

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

jaz imam pregled v torek...in to pač traja...tak da če se kje okol porodnišnice dobimo, pol ni problema.


men je tut vredu v torek...

kdaj pa imaš pregled? Uro mislim?... lah ti pa z Hermy družbo delava v čakalnici...user posted image



user posted image user posted image user posted image ob 8.45 ga imam.




ob 11. .....pa reči da se ti mudi ker moraš it na kavouser posted image
če boš pa prej pa zvrcni Bitka je prec pr tebiuser posted image
Hermy bomo tud počakali...sej smo vajene ane... k je pridna pa hodi migatuser posted image

< Sporočilo je popravil bit -- 16.6.2010 22:35:16 >

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 22:39:45   
Fargesia
štima!user posted image kje pa? štorklja?

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
16.6.2010 23:52:33   
hermy1
user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: bit

ob 11. .....pa reči da se ti mudi ker moraš it na kavouser posted image
če boš pa prej pa zvrcni Bitka je prec pr tebiuser posted image
Hermy bomo tud počakali...sej smo vajene ane... k je pridna pa hodi migatuser posted image


Sej mam ob 10 konc...do 11 pa valjda ne bom hodila do ??? štorklje?

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 7:46:29   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: hermy1

user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: bit

ob 11. .....pa reči da se ti mudi ker moraš it na kavouser posted image
če boš pa prej pa zvrcni Bitka je prec pr tebiuser posted image
Hermy bomo tud počakali...sej smo vajene ane... k je pridna pa hodi migatuser posted image


Sej mam ob 10 konc...do 11 pa valjda ne bom hodila do ??? štorklje?


velja . tam kot ponavadi.  pri jokiciuser posted image

(odgovor članu hermy1)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 7:49:10   
bit
Dobro jutro,


kar zavidam vam ker lahko tako dolgo spite..user posted image

user posted image

zbute seeeee zunaj je lep danuser posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 8:01:47   
špica84
no dobro jutro,jaz sem ze ta prva ki ne more spat.

bitka hvala za kavico user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 8:32:16   
špica84
fargi hvala ti za hlače,so lih tako kot bi jih po meni delal user posted image

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 8:32:28   
mojškra
Dobro jutro

Jaz se ponavadi vstanem ob 7h, tamalga spravim v šolo, potem pojem zajtrk, nato pa včasih zaspim nazaj user posted image , včasih pa ne.


(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 8:45:26   
Teta M
Jutroooo še od mene zaspanke!

No danes je pa sveže zunaj, končnoooo....

(odgovor članu mojškra)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 9:13:50   
S*
Dobro jutro!

Evo mene po dolgem času. Včeraj smo imeli morfologijo in z najinim user posted image je vse o.k. Pikica je pridno sesala palček in veselo brcala. Vse mere so v mejah normale, MV je zaprt in dolg 4,5 cm. Posteljica pa leži spredaj, zato so brcike tako nežne in komaj čuteče.

Dobila sem tudi dovoljenje za na morje, tako da bom prekinila bolovanje. Sedaj ga imam do 1 julija, tako da ne bom nič podaljševala ampak bom pokoristila ves dopust, potem pa grem avgusta nazaj na bolniško, je rekla ginekologinja da bo že kaj napisala, da mi ne bo treba v službo user posted image   user posted image   user posted image .

No toliko na kratko, sedaj pa zajtrk user posted image .

(odgovor članu Teta M)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 9:17:14   
Fargesia
dobro jutro!

pri jokici... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: špica84
fargi hvala ti za hlače,so lih tako kot bi jih po meni delal user posted image

odlično!!!me veseli. k so mi res hude hlače...user posted image user posted image user posted image

S*, odlične novičke!!!user posted image user posted image user posted image

men je oz bo propadlo pa 4 dni starega in 10 dni novega, ker sem bla skos doma...drugače pa ostali novi (letošnji) in unega drugo leto lahko koristim do 31.8., ker je v šolstvu mal drugače in ne rabimo do konca junija pokoristit.user posted image


< Sporočilo je popravil Fargesia -- 17.6.2010 9:19:33 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 9:17:15   
špica84
ja jaz mam tudi se 36 dni dopusta,ki mi bo propadel ce ga ne pokoristim user posted image

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 9:28:43   
bit
S* ....superca.... za krasno novičkouser posted image  
Tudi sama imam spredaj ležečo posteljico... pa ti povem da močne brcike še pridejo...moj razgrajač točno ve da se je začel Modial 2010.user posted image

pa kaj večkrat se oglasi..

(odgovor članu S*)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:31:02   
Inana_
Drage user posted image
Sem tako vesela svežega vremena, ker mi je prav antipatično sonce ratalo, in me ful bolj slabi, če mi je vroče, čeprav sem zmeraj sonce oboževala. Zdaj bi pa samo dežuser posted image . Še nekaj dni in imam prvi UZ, samo ne vem, kam treba it. A je to tam, kot smo hodile do zdej na UZ, ko smo ble v postopku al je to v leonišču??
Vamp mam pa taaaak, že od punkcije naprej, verjetno je hiperstimulacija al kaj. Baje pol usahne in začne rast taprav trebušček user posted image . Fajn čvekajte še naprej, da prikličete dež. user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:35:32   
špica84
inana uz imas tam ko si med postopkom hodilas na uz.
bitka a še velja za sprehod

(odgovor članu Inana_)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:40:55   
BarbiG



user posted image



Fargesia (10.07.2010)
špelka (17.07.2010)
Rojena77
S*
Urshy78 (28.10.2010)
mojškra
petyyy (02.11.2010)
jona klara
mateja33 (11.11.2010)
jona klara (18.12.2010)
teta M (25.12.2010)
špica84 (31.12.2010)
honey (08.01.2011)
cukica

 
user posted image
 

Bit (22.08.2010)
mojškra (12.11.2010)

 
  user posted image

hermy1 (18.08.2010)
Kajšica (02.08.2010)

Tanja_Jes (06.08.2010)
 
user posted image
 

gasilka    (28.07.2010)
BarbiG (03.08.2010)

atina1

user posted image   RODILI SMOuser posted image
 
sayuri user posted image Lovro&Zara , pf user posted image Lana , Gloria user posted image Nik , Amelia user posted image Kaja , Goldfish  user posted image Jaka , Anime  user posted image Uroš&Tjaša , Mijavček    user posted image Tristan&Ema , Konina  user posted image user posted image Gašper&Erazem , barchy81  user posted image   user posted image    Jakob&Domen,  Hope2 user posted image Lovro , Abrauser posted image  Pinky36user posted image   Sabina,  Sonček33user posted image   Lovro,  Nokes   user posted image Vitan&Ivana,  Zvezdica  user posted image    Patrik,  Hedviga user posted image    Miha&Špela,  Dakec  user posted image   Isabella,  Shuka   user posted image  Maj,  Jadrnica  user posted image    Katarina, Dobrovoljčica   user posted image Maj&Eva,    Sonček85  user posted image   Aleksander, LaraLight  user posted image Izak&Zarja,  Ledenka user posted image  Maks, Kalina  user posted image   user posted image   Nikolaj&Maksim, Kicsi  user posted image   user posted image   Lovro&Tilen,  Mojsonček user posted image Zoja, Stijan user posted image   Jakob&Florjan,  Sabsa user posted image Sara 
Goldy user posted image Alja, Blanč user posted image   Lara&Bernard ,  Mandreja user posted image Tara , Mlinčkovi user posted image user posted image  Taja&Anja, Rubin user posted image user posted image   Gaja&Zoja ,  Lučka25 user posted image  Neža, Lsica user posted image   Maja,  anci banci  user posted image   Svit, Jazzz27 user posted image    Boris, Bumo user posted image   Lana, Shadow user posted image    Ajda&Simon, Sempervivum  user posted image    Klemen, Tobika user posted image    Nina, Serendipity user posted image     Zarja, Obayifo user posted image Enej, Reby user posted image Tomi, Krucikauser posted image  Karolina, miska73  user posted image   user posted image     Nejc&Rok, Oktavijauser posted image   Larisa, spelka12 user posted image Oskar, jona3user posted image   Tara, Punsha user posted image Enej, Lu33 user posted image Žana, Andreja user posted image Jure, A.jrad user posted image Jakob, dafi  user posted image   user posted image     Alen & Benjamin, kimsyuser posted image Kiara, gapii27  user posted image   user posted image     Ažbe & Jakob, Lana08 user posted image Krištof, 7lina7 user posted image Luka, Lana70 user posted image Živa, vitaebella  user posted image   user posted image biba007 user posted image Lovro Bor, Sapi user posted image  Vita, Zup2 user posted image Hana, Tejalea  user posted image   user posted image     Aleks & Žiga

Objemčkometer:
 
     Miklarom - Taja , cukica , Pikovit, Tiki55, Loremi, n74  


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JUNIJU

petek, 18.06.
BarbiG - UZ
bit - APN



ponedeljek,21 .06.
Inana - UZ


torek,22 .06.
Urshy78 - morfologija
Tanja_Jes - pregled
mojškra - pregled + morfologija
špica84 - nuhalna

sreda, 23.06.
BarbiG - pregled


četrtek, 24.06.
bit - pregled


ponedeljek, 28.06.
cukica - UZ


torek, 29.06.
mateja33 - morfologija
jona klara - pregled

sreda, 30.06.
honey - NS


PREGLEDI NAŠIH NOSEČK V JULIJU

torek, 02.07.
bit - UZ

torek, 13.07.
hermy - pregled

torek, 20.07.
špica84 - pregled
honey - pregled

sreda, 21.07.
tetaM - pregled


NAŠE NOVE NOSEČKE V MAJU

honey (LJ)
Inana (LJ)

NAŠE NOVE NOSEČKE V JUNIJU

cukica (LJ)
Foxylady (LJ)




  user posted image     ZVESTE NAVIJAČICE:     user posted image
 
Pija76, Gigi1, Stella Rossa, bbpikica, gold fish, T1979, arneja, zvezdica, MBT1979, bambi75, Zarja1, Sulfinija, marjetka cvetka, Womanpolice, BEBIII, Tanja_Jes, mismis, bit, Reby, Goldy, Sempervivum, mojsoncek, lucka25, miska73, Krucefiks, Bumo, Serendipity, Obayifo, ledenka, spelka12, jona3






(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:44:50   
BarbiG
Dobro jutro, dober dan, ves nasmejan.

Smo se danes spet zbudili dobre volje, k so znosne temperature. user posted image Edini problem mi dela koža na trebuhu, k me že prov boli od vsega raztegovanja. Pa mažem in mažem, ampak mislim, da bo tokrat koža kr ornk razpokala. user posted image

Bit, vidim, da se nekej za kavico menite. user posted image

S*, super novičke. Lepo, da je z user posted image vse v redu. Zdaj pa res lahko začneš na polno uživat v nosečnosti. user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil BarbiG -- 17.6.2010 10:45:45 >

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:48:37   
bit
Ooo dejte me pohvalit ...user posted image

likala sem 2 uri skupi.... tamale cunice....za čmrlja.user posted image   pol ne bom več, sam prvič, pol bo sušilc naredu svoje.user posted image

zdej grem pa mal noge v luft dat.

Špica ob 13 velja?

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:50:08   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: BarbiG

Bit, vidim, da se nekej za kavico menite. user posted image



ja je treba Fargi pospremit v porodnišnico user posted image

(odgovor članu BarbiG)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 10:53:26   
špica84
ooo bitka si bila pridna,pa saj lahko še k meni mal prideš,ko se mi ravno nič ne dauser posted image .
Fargi kaj pa če dam jaz bitki dinarčke,pa ti jih ona potem preda user posted image

(odgovor članu bit)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 11:03:25   
FoxyLady
Lep pozdrav!

Naj vam javim današnje rezultate prvega UZ: našli so eno pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image ,ki je vlka 10 mm in srček bije user posted image user posted image user posted image .
Tako da lep napredujemo. Čez 14 dni pa pregled pri moji ginekologinji.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 11:04:01   
špica84
foxylady iiiiiiiiiiiiiiiiii user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu FoxyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: Nosečke po IVF/ICSI 3. del
17.6.2010 11:06:55   
bit
IZVIRNO SPOROČILO: FoxyLady

Lep pozdrav!

Naj vam javim današnje rezultate prvega UZ: našli so eno pikicouser posted image user posted image user posted image user posted image ,ki je vlka 10 mm in srček bije user posted image user posted image user posted image .
Tako da lep napredujemo. Čez 14 dni pa pregled pri moji ginekologinji.




čestitke user posted image   user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu FoxyLady)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?