|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prvi znaki
13.6.2010 13:09:08   
tanjusi
Pa dajmo še stotičuser posted image
kdaj ste začutile prve znake nosečnosti in kakšni so le ti bili

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prvi znaki
13.6.2010 13:37:22   
Urshy78
jaz sem v že na polovici nosečnosti,  pa še zmeraj nimam nobenega posebnega znaka user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prvi znaki
13.6.2010 13:40:09   
Soncchhek
prvi znak? krči krči krči.....sem mislila da so menstrualni....pa niso bili....
in ta rdeča je par dni zaostajala.....kar nikoli poprej ni....
potem pa se je začelo, slabost, juhu bruhu....ipd.


(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prvi znaki
13.6.2010 13:44:08   
špica84
pri men so bili prvi znaki zelo obcutljive prsi ter zelo pogosti obiski wc

(odgovor članu Soncchhek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prvi znaki
13.6.2010 13:56:26   
Katy78
Mene je začelo najprej špikat v predelu jajčnikov (par dni pred testom oz. par dni preden bi morala dobiti M in sem bila prepričana, da jo bom tudi dobila), nato se me začele boleti prsi (nekaj časa sem morala ponoči nositi modrček), slabosti pa so prišle kasneje, šele nekje okoli 10. tedna.

(odgovor članu špica84)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prvi znaki
13.6.2010 15:53:40   
alejna
Meni je bilo slaaaaboooo,ze v prvih tednih,nisem imela apetita in vse kar mi ponavadi disi,mi je na zecetku fuuuul smrdelo (mehcalec,parfumi,samponi,cistila...Mc Donalds user posted image )

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prvi znaki
13.6.2010 15:57:46   
žabica13
pri meni ni bilo niti enega znaka, niti slabo, niti krči, niti vonjave...nič. Ni čudno da mi je user posted image  zaostajala že 10 dni, pa še nisem pomislila da sem noseča user posted image . Kakor smo me vsaka svet zase, ravno tako so "prvi znaki" svet zase. Ene takoj vedo, druge še po par mesecih nosečnosti komaj vedo da so noseče. Če si tega želiš, ti želim veliko sreče in en velik user posted image

(odgovor članu alejna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prvi znaki
13.6.2010 20:03:38   
pikizenc
Jaz sem imela samo večje prsi, pa skos še občutek, da bo user posted image  pršla.

(odgovor članu žabica13)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prvi znaki
13.6.2010 20:09:53   
KOLIBRI
Identični kot pred M - občasno boleči jajčniki, občutljive prsi. Potem so znaki kaj kmalu izginili in zdaj se počutim, kot da sploh nisem noseča (13.teden) - tok, tok! user posted image

(odgovor članu pikizenc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prvi znaki
14.6.2010 16:55:36   
Kiwa
Mene so, še preden bi morala dobiti M, full bolele prsi. Me nikoli prej niso tako. Potem pa je tudi test že 5 dni pred M pokazal user posted image .
Srečno!

(odgovor članu KOLIBRI)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?