|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: marčevke2011
8.7.2010 9:04:34   
daissy
Ojla!

Nam pa postaja počasi slabo..sicer še ni hude krize, a je tak slabostni filing skoz prisoten. Beli tok se je nekako umiril...tudi špika me ne več spodaj....sem pa nekje v 5 tednu nosečnosti. Na preglede se nisem še nič naročila....imam v planu nekje v začetku avgusta, it na prvi pregled, ko se vrnemo z dopusta. Bom ju3 poklicala in se dogovorila za datum.

Sicer pa nisva nosečnosti še obešala na velik zvon.... poleg naju vedo še ene 3 moje prijatelce in to je zaenkrat  to....če mi bo postalo fajn slabo, tako kot v prvih dveh nosečnostih bodo itak vsi zelo kmalu sami ugotovil, kaj mi je.user posted image

Komej čakam nuhalno, in upam da se bo že videl spol....prvi najinem prvem otročku smo pravilno zadeli...in še v tretje upava in si srčno želiva zdravega otročka!!!
Zato že pridno jem Femibion....

Sicer malo cvikam, dvigovat moja dva nagajivca, ki seveda tudi še nič ne vesta, si pa želita dojenčka, ampak glede na to da pri obeh prejšnjih nosečnosti razen slabosti nisem imela posebnih težav,upam, da bo tudi v tretje tako.

Sem pa precej utrujena, popoldne ko pridem iz službe me kr zmanjka in ponoči spim, ko ubita....user posted image Zdej še lahko, dokler ni mojega velikega trebuha, takrat pa mizice ne rabim....user posted image
Stara sem pa 32...sinko jih ima 7, hci pa 5, možek pa 39. user posted image Upamo na še enga fantička, a tudi bejbe bomo veseli, samo da bo dete zdravo!!! Najbolj veseli bi bli pa obeh naenkrat...ampak to so že prevelike fantazije...na user posted image . Nimamo vsi take sreče.

Lepo se imejte, uživajte v svojih veselih pluskih in se kmalu kaj slišimo.





(odgovor članu *ava*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: marčevke2011
8.7.2010 9:32:25   
inia
Hmm...gledeh dveh...v moji družbi so si vedno vse želele po dva naenkrat, jaz sem pa rekla, da ni šans, da nimam nobene želje po dveh, da bo eden čisto zadosti. Čeprav sem si vedno želela tri otroke. No in grem na pregled in mi reče, da imam dva. Me je tam skoraj kap. Sem mislila pa kako ravno jaz. Me je bilo strah kot hudič. No preživeli smo in zdaj imamo že dva petletna fanta. Jaz upam, da bo tokrat samo eden. Na UZ je pokazal, da naj bi bila samo ena vrečka.  Drugače pa je bila pri meni vidna samo vrečka in nič drugega, je bilo še prehitro. Zdaj imam pregled spet v ponedeljek in bomo videli kako in kaj.

žabica_ Bolečine v jajčnikih imam pa jaz tudi grozne. včasih manj, včasih bolj. Če veliko migam in hodim okoli me boli kot hudič. Ampak me je  prvič tudi. Samo takrat sem se tolažila, da zato, ker sta dva.

Jaz se vsak dan počutim bolj uvela user posted image . Vsak dan se mi bolj vrti, slabo kot hudič. Ampak zanimivo, da te jutranje slabosti se meni povečajo popoldne in zvečer.

Bomo že preživeli. Bo pa potem toliko bolj luštno. user posted image

(odgovor članu daissy)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: marčevke2011
8.7.2010 10:28:41   
discoamela
Mene tudi špika in boli v sp.štuku...kakšenkrat imam prav občutek, da bom dobila M... user posted image  Upam, da bo vse ok.. napihnjenost malo pojenja, vsaj ne zgledam več kot v 5.mescu!! user posted image  Zgleda je bila kriva prebava, napihnjena čreva ...whatever... je mimo! Sem pa pila donat te dni in je mogoče pripomoglo tudi to...
Komaj čakam 1.pregled, ki bo šele naslednjo sredo, ampak vseeno..se že veselim, upam samo da bo vse ok!! Prsi vztrajno rastejo, ta vikend bom šla po športni modrček, ker me tiščijo vsi s kostjo...so že malenkost premajhni... tudi kakšno bolj široko majčko bom zrihtala, da mi ni treba tiščat trebuha not ... imam občutek da me vsi ravno v trebuh gledajo in si mislijo svoje... imam pa res samo oprijete majčke, po možnosti kuka popek ven....
Tudi meni se takoooo spi....kar ob poldan me sesuje, ne morem niti gledat!!! Potem pa spet okoli 16h..in potem že ob 21h grem spat....ojej ojej...sem hujša kot dojenčki user posted image ... Čudno mi je samo to, da nimam nobenega apetita...ponavadi sem v nosečnosti bila nora na kislo, na vloženo zelenjavo, gozdne sadeže, ..vse kar sem jedla je moralo bit kislo...(obakrat fantek)...tokrat pa nič...najraje ne bi jedla ves dan...user posted image  sem si naštimala plastenko in si skozi dolivam vodo, če ne se niti ne spomnem pit!!

Uf kako si jaz želim 2...!!!! Samo v družini nima nihče dvojčkov, tako da ni dosti upanja... sej tudi eden zna bit navihan za 2 - imamo že enega takega 5-letnika user posted image .

Pridno čuvajte svoje pikice, pa se beremo naslednji teden, grem pomočit noge v morje user posted image  .. če bo zadosti toplo...

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: marčevke2011
8.7.2010 10:45:14   
žabica_
Vidim, da smo vse nekak na istem (špikanje, utrujenost ....) - saj pravim, nosečniške radosti user posted image
Ste me pa punce kar malo pomirile glede špikanja. Sem že mislila, da mene čist tu mač špika, me je že skor začela panika hvatat user posted image

discoamela, a če ti kislo paše, pomeni, da bo fantek? user posted image   Kolegica je bla nora na kislo (tut v govejo juho si je žluknila kis) pa je res rodila (kar) dva fantka. Hmm, mogoče pa je res kaj na tem? user posted image Meni paše kechup - kaj pa to pomeni? user posted image user posted image user posted image


No, danes je pa tudi meni prvič slabo, ne slabost ampak prou tist slabo slabo slabo user posted image že vidm, da bom mela čez par dni že cel žur na wc-ju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: marčevke2011
8.7.2010 11:13:49   
discoamela
žabica_ : ne vem, ne vem... če bo tokrat punčka, ti bom znala povedat user posted image  .. ampak res je tokrat čisto drugačna nosečnost kot predhodnji dve.. je pa moja prijateljica obakrat hudo bruhala cele 3 mesce in je imela čisto enako obliko telesa, trebuha pri obeh, enak apetit, celo za iste kg se je zredila, pa je bil prvič fant,drugič punčka... dvomim, da ima to kakšno zvezo ... je pa v družini od mojega moža en kup fantov pa zelo zelo malo punc, tako da mislim, da bo spet fantek pri nas user posted image ... pa sem se tako nasmejala ko sem prebrala na eni spletni strani kaj je treba delati, da bo fant/punčka... pri nas je bilo vse tako, da bo spefant !! sva  user posted image točno na dan ovulacije, pred tem kar nekaj dni nisva, mož je bil v škornjih, sicer ne v vojaških, pa vendar.., bilo je res na hitrico ker je ta mali zaspal in sva izkoristila priliko...  fantek, ni kaj!
Mi je pa povedal bivši sodelavec recept za punčko (jih ima 4): "megla v jajcih" pa 3 dni pred O... ker so punčke baje bolj vztrajne... ;) bo treba poskusit naslednjič... he he

(odgovor članu žabica_)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   RE: marčevke2011
8.7.2010 12:17:38   
maja1985
Pozdravljene!

Da se še jaz malo javim ... taakoooooo sem utrujena ... zdajle sem tak spala dve uri, pa prej celo noč, pa še bi lahko spala ... joj, sem rekla dragemu, da ne vem, kak bom v soboto zdržala na poroki user posted image V jajčnikih me sicer vsake tok časa špikne, ampak ni nič hujšega, slabo pa ... skoraj vsako jutro bruham, čeprav navadno samo slino, ker itak nič ne jem ... sem shujšala za 1,5 kguser posted image Skoraj nič ne jem, ker mi ne paše ... ker karkoli začnem pripravljat, mi postane slabo user posted image Zdaj se mi je še voda začela upirat, tak da ne vem, kak bo ... se bo treba prisilit.
Prsi so se malo povečale, sicer ne neki fejst (bi mi pa pasalo, ker so bolj majhne user posted image ), me pa zelo bolijo ... mojega kar naganjam stran, ko se jih hoče dotikat user posted image Napihnjena sem pa tudi tak kot bi bila v nevem katerem mesecu user posted image Včeraj sva povedala še njegovima dvema ... sta se kar smejat začela in rekla, da sta itak slutila ... tak da že veliko ljudi ve ... pa vsi so rekli, da so sumili, ampak da niso upali vprašat user posted image

Lep dan vsem in čim manj težav! Pa saj bomo kmalu pozabile (če ne prej, ko bomo držale svoje štručke v rokah).

(odgovor članu discoamela)
Neposredna povezava do sporočila: 156
   RE: marčevke2011
8.7.2010 14:53:32   
Lun1ca
jaznoseca jah jaz sem tut še mlada zlo user posted image Oktobra bom 23. No in tudi ugotavljam, da je ogromno nosečk v mojih letih. Sem misla, da bom med redkimi, pa ni straha. 2 sošolki že rodila, ena noseča, itd. user posted image

naja17 a kr na dveh že? Wau.. No samo, da je vse ok. Ja jaz mam prvi pregled 13. 8. tak da bom v bistvu že v 10. tednu takrat. Je pa res, da bom pol tut NS mela kar hitro za prvim pregledom, tak da bom lahko hitro spet pol vidla svojo pikico user posted image .

Drugače, pa jaz tudi ne bi mela dveh naenkrat. Naj bota tak da prvo en, pa pol čez nekaj časa spet drugi user posted image Ampak če pa nanese tak, te pa pač maš kr dva naenkrat. Sej mogoče pa sploh ni slabo user posted image

Kar se pa znakov tiče... Še kr nobenih slabosti, edino danes ponoči ob 1ih sem se zbudla in imela prebavne motnje user posted image user posted image Ne vem, če to sodi k nosečnosti zraven user posted image ampak jedla nisem nič takega, da bi to povzročilo težave s prebavo. Edino prsi me bolijo in bolijo, pa tudi nekam ogromne že postajajo.. Vedno sm mela take male, zdaj pa bom počasi ko Andersonova user posted image Je šlo spanje na trebuhu papa.. sicer pa se je treba tak odvadit tega počasi user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: marčevke2011
8.7.2010 18:22:08   
emilija2008
ojla, da se še jaz malo javim... Še vedno me spremljajo te težave z  rjavimi izcedki... sicer niso obilni, me pa motijo, ker, tega v prejšnji noseč. ni bilo!user posted image  Kakor zgleda, tudi pregleda pred 02.08. ne bom mogla imeti pri svojem ginekologu ,ker je na dopustu. Zato bom še malo čakala, ne bom preveč paničarila in upala,da je kljub temu vse ok.

Se pa tudi sama sprašujem, kako kaj vpliva dvigovanje in nošnja otroka na nosečnost. Hčerka ima 15 kg, pa se še vedno dosti nosiva ...

Tako, da nekih posebnih znakov še vedno nimam... V prvi nosečnosti se je začelo po 6.tednu in kake 4 tedna je bila katastrofa z vrtoglavicami, slabostmi...


Za user posted image  pa ve samo mož in moja mami. Ostali pa bodo izvedeli po nuhalni, upam. V službi ne bi rada prehitro povedala, ker delam pri privatniku, pa nikoli ne veš....

Seveda, dobrodošle vse nove marčevke 2011- nas je pa že kar nekaj. lp

(odgovor članu daissy)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: marčevke2011
9.7.2010 7:47:08   
jaznoseca
jutro user posted image . Ja emilija2008 glede nošnje otročka je mene strah, ker mi je g rekel, da je pametno, da tega ne počnem, glede na prejšnji ss user posted image . Pa se trudim in malemu razlagam, da mamico križ boli (nočeva še nič razlagat) pa mi reče: mami mene tudi user posted image . Tako da, smeha je dovolj in naj se pohvalim - razen bolećih prsi in neapetita se izvrstno počutim!

Lun1ca ja, veliko vas je mladih mamic user posted image . Saj pravim, ni nekega pravila - najlepše je imeti otročke mlad.

Aja, na pregled sem naročena 26.07.2010, ker takrat pride g z dopusta. Sploh be vem kako bom zdržala do NS, da zvem če je vse ok....

Lepo bodite!

(odgovor članu emilija2008)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: marčevke2011
9.7.2010 7:55:03   
witch


1.3.11
inia, 3user posted image , 2user posted image , 15.7., ns, štajerska
Dulsineya, 2user posted image , 1user posted image , PREDLED, NS, kraj

2.3.11
3.3.11
anonimna user posted image , 5user posted image , 2user posted image , 13.7., ns sg

4.3.11
anonimna, 3user posted image , 1user posted image , 15.7. ns, štajerska

5.3.11
cekinka, 1user posted image , 0user posted image , PREGLED, NS, kraj
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1, 14.7., NS, PRIMORKSA

6.3.11
amnetist, 3user posted image , 1user posted image , 15.7., ns, KRAJ

7.3.11
emilija2008, 2user posted image , 1user posted image , 2.8., ns, kraj

8.3.11
9.3.11
10.3.11
žabica_, 2user posted image , 1user posted image , 22.7., NS, dolenjska
naja17, 1user posted image , 0user posted image , 26.7., ns, gorenjska

11.3.11
jaznoseca, 3user posted image , 1user posted image , 27.6., ns, Mb

12.3.11
13.3.11
daissy, 3user posted image , 2user posted image , pregled, ns, ljubljana

14.3.11
Lun1ca, 1user posted image , 0user posted image , 13.8., ns, Mb

15.3.11
16.3.11
17.3.11
18.3.11
19.3.11
20.3.11
21.3.11
22.3.11
23.3.11
24.3.11
25.3.11
26.3.11
27.3.11
28.3.11
29.3.11
30.3.11
31.3.11


x. 3.11
lina10, 2user posted image , 1user posted image
sisi*
smetkamarjetka


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: marčevke2011
9.7.2010 10:22:36   
lina10
Se še jaz javim,prvi pregled imam 26.07., PDPpo izračunih pa naj bi imela 10.03.2011.
Znakov nimam posebnih,kot da ni nič občasno se mi vrti pa kaj me špikne drugače pa vse o.k.
LP

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 161
   RE: marčevke2011
9.7.2010 10:29:31   
daissy
Evo danes sem dobila še datum prvega pregleda 21.7.....


lep pozdrav.....jutri pa šibamo na morje!!!!! jeeeeeeeeeee

(odgovor članu lina10)
Neposredna povezava do sporočila: 162
   RE: marčevke2011
9.7.2010 10:44:21   
naja17
Uuu, nas gre kar nekaj uživat na morje user posted image ... Kako pa boste s kopanjem? Se boste kaj čuvale? Kopalni tamponi? Rajši morje, v bazen ne?

(odgovor članu daissy)
Neposredna povezava do sporočila: 163
   RE: marčevke2011
9.7.2010 12:31:36   
Anonimen
Mi2 greva drug konec tedna na morje ... kopala se bom normalno, edin kopalke si bom preoblekla takoj, ko bom prišla iz vode. Greva na medene tedne, vendar jih bova morala zdaj malo prilagodit user posted image
Mi je pa danes grozno slabo ... shujšala sem za 2 kg ...  to verjetno ni najboljše user posted image

Lep dan vsem!

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 164
   RE: marčevke2011
9.7.2010 13:02:27   
_sanja_*
Še ena marčevkauser posted image

Ravno danes sem delala test, po skoraj 14 dnevni zamudiuser posted image  

Datum poroda bo nekje 5.3., bomo točno videli po pregleduuser posted image

Stara sem 24 let, doma imam 18m starega fantka, sem Celjanka.

Tokrat sem skoraj brez znakov (razen da mi je občasno malo slabo in da me bolijo bradavice, kar pa se mi dogaja tudi sicer), prvič so bili pa prisotni vsi možniuser posted image

Čestitam vsem sonosečkam.

Poklepetat pridem pa drugič. Pred nami je še dolga pot.  Smo ravno ponoči prišli z morja, pa me čaka gora stvari za pospravituser posted image

Srečno vsem nam! user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 165
   RE: marčevke2011
9.7.2010 15:14:45   
witch


1.3.11
inia, 3user posted image , 2user posted image , 15.7., ns, štajerska
Dulsineya, 2user posted image , 1user posted image , PREDLED, NS, kraj

2.3.11
3.3.11
anonimna user posted image , 5user posted image , 2user posted image , 13.7., ns sg

4.3.11
anonimna, 3user posted image , 1user posted image , 15.7. ns, štajerska

5.3.11
cekinka, 1user posted image , 0user posted image , PREGLED, NS, kraj
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1, 14.7., NS, PRIMORKSA
_sanja_*, 2user posted image , 1user posted image , pregled, ns, CE

6.3.11
amnetist, 3user posted image , 1user posted image , 15.7., ns, KRAJ

7.3.11
emilija2008, 2user posted image , 1user posted image , 2.8., ns, kraj

8.3.11
9.3.11
10.3.11
žabica_, 2user posted image , 1user posted image , 22.7., NS, dolenjska
naja17, 1user posted image , 0user posted image , 26.7., ns, gorenjska
lina10, 2user posted image , 1user posted image , 26.7. ns, kraj

11.3.11
jaznoseca, 3user posted image , 1user posted image , 27.6., ns, Mb

12.3.11
13.3.11
daissy, 3user posted image , 2user posted image , 21.7., ns, ljubljana

14.3.11
Lun1ca, 1user posted image , 0user posted image , 13.8., ns, Mb

15.3.11
16.3.11
17.3.11
18.3.11
19.3.11
20.3.11
21.3.11
22.3.11
23.3.11
24.3.11
25.3.11
26.3.11
27.3.11
28.3.11
29.3.11
30.3.11
31.3.11


x. 3.11

sisi*
smetkamarjetka


_____________________________

V življenju nikoli ničesar ne zamudiš, ker k tebi pride samo tisto, kar ti je namenjeno!

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 166
   RE: marčevke2011
9.7.2010 17:08:54   
inia
Mi gremo na morje konec julija in začetek avgusta. Se bom pa tudi jaz kopala normalno. In si potem preoblekla kopalke. Morje tako naj ne bi nič škodilo. Bazeni so pa baje bolj vprašljivi, ampak se tudi nosečk veliko kopa. Jaz sem že razmišljala tudi o bazenu, samo ne vem ali naj uporabim tampone ali ne.

Sem pa ugotovila pri sebi, da če se prejšnji dan res zelo najem ali da pojem velikokrat naenkrat mi je drug dan še bolj slabo. Če je zmerno, po malem pa je boljše. Paše mi pa itak neki ne.

Čestitke vse novim pridruženim.

(odgovor članu witch)
Neposredna povezava do sporočila: 167
   RE: marčevke2011
9.7.2010 20:33:41   
ametist
Juhej sonosečke, vikend je user posted image . Moju sinko je čist navdušen ob petkih ko mu poveva da je vikend in ve, da bomo 2,5 dneva skupaj. Jaz se sicer ful fajn počutim, sam trebuh imam pa noro napihnjen. Izgledam k bi bila v 5. mesecu, danes me je ena ženskica celo vprašala če čakamo na drugega. Jaz pa njej: " ja enkrat v prihodnosti že", kr nekaj, sem bila čist šokirana. Pijem tiste jogurte kao proti napihnjenosti, pa nič ne pomaga, jutri grem po Donat.
A ima še katera kakšen recept?
V glavnem, midva bova verjetno povedala kar po prvem pregledu k izgleda, da na nuhalni bom izgledala kot ostale pred porodom user posted image .

Uživajte vikend, pa kam na hladno pobegnite.

(odgovor članu inia)
Neposredna povezava do sporočila: 168
   RE: marčevke2011
10.7.2010 22:17:43   
Lun1ca
No da še jaz pozdarvim malo.

Tudi midva šibama na morje konec prihajajočega tedna. In ja kopanje.. sem omenla ko sem se šla naročit na pregled da grem na morje, pa je sestra sam rekla naj uživam kar se da user posted image če bi mogla bit na kaj pozorna bi to verjetno omenla ne?! user posted image Drugače sem pa tudi jaz rekla da si bom preoblačla kopalke takoj ko bom prišla z vode. Kopala pa se bom normalno v morju.. sej morje naj bi blo zdravilno a ne? zakaj bi pol škodlo moji pikici.. Načeloma sem pa prebrala, da ne priporočajo kopanja v bazenih, ker imajo ponavadi pretoplo vodo.. no to zdaj poleti verjetno ne drži.. pač naj temperatura vode ne bi smela biti višja od 30°C.

Nimam pa nobenih slabosti.. se mi zdi, da bi si kr zaželela včasih kero, da bi malo več občutka mela, da sem dejansko res noseča user posted image Tu pa tam, ampak res poredko, se mi rahlo zvrti in prsi me bolijo. Druga pa nič.. Spi se mi pa vedno že tak od nekdaj user posted image

jaznoseca Kam pa hodiš h G? Če ni skrivnost user posted image

(odgovor članu ametist)
Neposredna povezava do sporočila: 169
   RE: marčevke2011
11.7.2010 7:28:24   
jaznoseca
hej hej kako ste kaj nosečke?

Se malo javim, preden se naš junakec zbudi user posted image . Imam redko srečo, da spi malo dalje... Počutje zaenkrat še vedno ok, le malo me špika tam doli - le toliko, da me postane strah, da kaj ni ok user posted image . No, potem na wcju vsa prestrašena gledam, če je kakšna čudna barva in potem seveda olajšanje - boga pikica, že zdaj ji delam strese user posted image . Res komaj čakam NS.....

Aha witch pri pregledu si mi napisala narobe, si zamenjala številke user posted image  - takrat še nisem vedela, da se že lahko veselimo - pregled imam 26.07. Pa hvala, ker tako lepo skrbiš za naše inforuser posted image .

lun1ca hodim k najboljšem ginekologu - dr. Rosič na Ptuju user posted image . Pa ti?

Ste me čisto zmešale s tem morjem... jaz bi tudi šla.

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 170
   RE: marčevke2011
11.7.2010 13:53:17   
srečica17
Emilija tudi jaz sem imela rjavkast izcedek - čisto malo samo eno popoldne (Sem februarka), pa mi je ginekologinja rekla, naj ne nosim več kot 3 kg, zato raje nošenje tvojega otročka prepusti drugim. Prepovedala mi je spolne odnose in kopanje (v morju in v bazenu).
Tok za informacijo. Jaz zdaj nimam več izcedkov , upam da bo vse OK.
Drži se......pa veliko sreče vsem:-)

(odgovor članu jaznoseca)
Neposredna povezava do sporočila: 171
   RE: marčevke2011
11.7.2010 15:00:52   
emilija2008
Srečica17, hvala za informacije. Kar se nošenje otroka tiče, bo pa pri nas problem. user posted image Pri nas je to neizogibno, saj jo jaz vedno spravljam v vrtec,dvigujem v avtosedež,  pa tudi nasploh se me rada drži kot taki klopek,se obeša name itd... Nošenja drugih težkih stvari pa se nekako izogibam oz.prepuščam drugim. A tudi kopanje v morju ni zaželeno? Konec meseca gremo na kratek dopust, pa sem mislila, da v morju lahko. No, me res zanima, kaj mi bo svetovala moja ginekologija.

Sicer pa sem kot ponavadi.. včeraj sem bila cel dan na nogah, aktivna, ful vesela,ker ni bilo nobenega čudnega izcedka skozi dan... pa sem zbudim sredi noči za wc, pa  spet zagledam nekaj rozastega. izcedka.. pa to že ni več res...user posted image  No danes do zdaj je zopet mir... upam,da ta teden dobim pregled, da vidimo kako je na stvari... Me pa spet  nekaj boli križuser posted image  v ledvenem delu, pa prvič da mi je rahlo slabo v želodcu... ampak nevem,mogoče so to zgolj živci.

Joj, sem se najamrala..me je kar sram...

Lep preostanek popoldneva v hladni senčki..

(odgovor članu srečica17)
Neposredna povezava do sporočila: 172
   RE: marčevke2011
11.7.2010 15:49:53   
BeeBee
Ojla punce.

Jaz bi se vam tkoo rada pridružila ampak še nevem če sem med vami user posted image user posted image
Vglavnem.. 2 dni nazaj sem delala test in rezultat je bil takšen

------------------------>>>>

user posted image


Je + ali ni?!

Sicer imam doma še en test, me prav mika da bi ga ponovila, ampak me je groza da bi bla razočarana user posted image
Mogoče mi tut psiha malo deluje zraven, glede na mojo prejšnjo žalostno zgodbo..

Nevem.. Kdaj ga naj ponovim?

(odgovor članu daissy)
Neposredna povezava do sporočila: 173
   RE: marčevke2011
11.7.2010 16:29:42   
Lun1ca
Ja neki + se kaže. Jaz ti predlagam, da nardiš še kak testek. Naredi kak BC mini, FS al pa Seratec. Če je 2 dni od tega bi črtice že mogle bit vidne tam. To maš CB ne? Pri temu je pametno, da ga delaš po parih dneh izostale user posted image , ker rabi malo več hormončka da pokaže plusek.

Držim pesti, da se nam pridružiš user posted image user posted image in sporoči čim prej, da je to to user posted image user posted image

(odgovor članu BeeBee)
Neposredna povezava do sporočila: 174
   RE: marčevke2011
12.7.2010 9:33:26   
2.2.
hellooo   še ena marčevka......
PDP imam 15.3. po mojih izračunih 1. preglwed pa imam 28.7 upam da bo takrat vse ok, ker zdaj že eno dva dni nimam ni krčev v maternici, sicer pa pravijo da je druga nosečnost drugačna. pri prvi sem imela od prvega meseca non stop slabosti.
zdaj se pa kar bojim da nebo kaj narobe, ker na tej bebiki smo delali 1.5 leta.
upam na vse dobro.
pa še ta moja služba je katastrofalna; ta teden imam nočno sem sama drug teden pa cel dan. a ne bi še rekla da sem noseča, ker neveš kaj je na stvari.

sem se razpisala, aja doma pa imam 3.5 leta staro hčerko

(odgovor članu Lun1ca)
Neposredna povezava do sporočila: 175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  5 6 [7] 8 9   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?