|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kopalke ali nagec?
26.6.2010 21:18:47   
Ulla80
mene ne moti, če so otroc nagi na plaži. sam ok - mene ne moti, tud če bil kak odrasu nag. mene neb motlo niti č dva seksata na plaži. ker me resnično drugi nič ne brigajo in mi dol visi kaj počnejo in kakšni so. samo zato, ker mene pač nemoti, ne morem rečt - zato ker mene ne moti, lahko jaz skačem naga po plaži. al pa moji otroc. zato ker mene ne moti, če bi kdo seksal na plaži, se bom pa jst zdejle mal dol dala. ker moja svoboda se neha tam, kjer se začne svoboda drugih ljudi. in nekatere moti. moti jih seks, motjo jih nage riti. tudi otroške.  in če jaz na javni plaži, ki ni fkk, ne skačem okol z nago ritjo, tud moji otroc ne bojo. ker je to javna plaža. in tam naj bi bili v kopalkah, vsi. jaz tud če dam med sončenjem modrc dol, ga oblečem tist moment, ko vstanem. ne hodim po plaži z nagimi joškami, v kampu vtgovini jih ne tiščim prodajalki pod nos. čeprov so svetovne! in nag otrok ni zame nič drugačen kot nad odrasu - lahko je za koga moteč. in ja, eni se zgražajo, drugi se pa naslajajo. jaz kot starš sem pa dolžna otroka kolkr se da zaščitit pred enimi in drugimi. in kot član neke družbe mi tud ne sme bit pretežko upoštavet nekih norm, tukaj je to kopalke na rit na javni plaži. če se mi bo pa zdelo, da moj otrok ful zamuja zarad tega, bom pa šla na fkk.
in ja, ko jima na dvorišču naštimam bazenček, sta notri naga. ker ju živboh ne vidi, razn mene in ker tud če se bi tamal pokakal notri, nebi bil nek big deal.na morju pa ni glih prijetno, če ti drek mim frisa priplava.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu baby blue)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: kopalke ali nagec?
26.6.2010 21:33:00   
marta82
Moj je bil in bo v plenički ali kopalkah na javnih plažah. 1. zaradi fotoaparatov, telefonov ipd., za katere ne veš kakšne lastnike imajo, 2. zato ker ni ravno "kulturno" da se pokaka v morje, 3. ker to ni FKK in so kopalke predpisane,...pa še bi lahko naštevala.

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: kopalke ali nagec?
26.6.2010 22:12:52   
uršula83
Mene pa sam zanima če ktera hod npr. u Maredo na morje? Kr tm je sred kopališča speljana kanalizacija v morje...pa to ni edini kraj kjer je tko urejeno...sicer glih drek ti verjetn ne prplava mim kr je že mal preveč predelan, se pa kopaš v razredčenem dreku user posted image tko de če lhk izbiram, raj vidm de mi usake pou ure en drekc mim prplava ku pa de sm cela u dreku user posted image
Sicer sm pa js za nageca v vodi in pleničko na plaži. Načeloma. Če bi mi blo kej sumljiv al pa le preveč gužva pa kr plenička skos.


_____________________________

čakamo že drugi zakladek

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: kopalke ali nagec?
27.6.2010 9:17:26   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: frutolina

ti bom povedla kaj je najboljše za 10mesečnika - do 3 leta naj bi imeli otroci v morju neoprenske hlačke. zaradi ledvičk...če hočeš info iz prve roke povprašaj za nasvet pediatrinjo.



Ja točno tako, moja babica je tudi imela te neoprenske hlačje, ko je čofotala v potoku in ker so bile njene ledvice vedno zdrave je to dajala gor tudi svojim otrokom, tako da...

(odgovor članu frutolina)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: kopalke ali nagec?
27.6.2010 18:45:05   
smokyhawk
na morju pa ni glih prijetno, če ti drek mim frisa priplava.


hmmm....a govoriš iz izkušenj???user posted image malo verjetno....user posted image pa če poznaš svojega otroka in veš da se je že pokakal in da se več nebo,zakaj nebi bil nagec v morju.....user posted image če pa veš da se še ni,pol pa pač daš plavalno pleničko gor....user posted image mislim pa da ti eno leto porodniške da povedat da se mal z otroku spoznaš pa veš kdaj se bo podelal....user posted image user posted image

pa dokler na JAVNI PLAŽI,tko kot praviš,ne bo ZNAKA da mora tamali biti v kopalkah ker je to kao bol humano do drugih potem bo nagec...user posted image mislim javna plaža....HALOOO.....tko kot praviš,enga mot druzga ne...in če te mot,pač glej stran in se ne sekiraj tko kot pravš da se ne....user posted image
mislim mot te ne če bi dva sexala na JAVNI plaži,da se pa ena naga ritka okol potepa se ti pa ''gravža''...pa ki ma to rep pa ki ma to nogo...????če nočeš da so nagi jih pač ne met nazga,kar se tiče pa zdravja pa ne predavaj naokoli,razen če nimaš pred priimkom dr.medicine napisano!!!!user posted image user posted image


(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: kopalke ali nagec?
27.6.2010 19:27:13   
Ulla80
IZVIRNO SPOROČILO: smokyhawk

na morju pa ni glih prijetno, če ti drek mim frisa priplava.


hmmm....a govoriš iz izkušenj???user posted image malo verjetno....user posted image pa če poznaš svojega otroka in veš da se je že pokakal in da se več nebo,zakaj nebi bil nagec v morju.....user posted image če pa veš da se še ni,pol pa pač daš plavalno pleničko gor....user posted image mislim pa da ti eno leto porodniške da povedat da se mal z otroku spoznaš pa veš kdaj se bo podelal....user posted image user posted image

pa dokler na JAVNI PLAŽI,tko kot praviš,ne bo ZNAKA da mora tamali biti v kopalkah ker je to kao bol humano do drugih potem bo nagec...user posted image mislim javna plaža....HALOOO.....tko kot praviš,enga mot druzga ne...in če te mot,pač glej stran in se ne sekiraj tko kot pravš da se ne....user posted image
mislim mot te ne če bi dva sexala na JAVNI plaži,da se pa ena naga ritka okol potepa se ti pa ''gravža''...pa ki ma to rep pa ki ma to nogo...????če nočeš da so nagi jih pač ne met nazga,kar se tiče pa zdravja pa ne predavaj naokoli,razen če nimaš pred priimkom dr.medicine napisano!!!!user posted image user posted image




sam ti pa nis glih čist diht al kaj je s tabouser posted image

dej si še enkrt preber moj post, pa pol preber še svojga, pa se mal zamisl, no. k to kar si napisala ne kaže ravno na neko uravnovešeno osebnost.

kje sem pa napisala da mene kaj moti, da me moti če so otroci nagi? nism. napisala sem sam, da nekatere pa moti in zato moji otroci pač niso nagi.
in kje sem karkoli o zdravju govorila? oMFG, enim pa res dogajauser posted image


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: kopalke ali nagec?
27.6.2010 19:29:49   
Ulla80
pa dokler na JAVNI PLAŽI,tko kot praviš,ne bo ZNAKA da mora tamali biti v kopalkah ker je to kao bol humano do drugih potem bo nagec...


sej tud nasplošno ni znaka, tud za odrasle ne. pa je menda jasno, ne vem no, sam debilom je treba očitno napopat znak, da se ima na javni plaži kopalke goruser posted image mislim a ni to jasno, ne rabiš bit glih ful brihtn zato. in to velja za vse ljudi. in zame je otrok tud človek. ne neko eksta srčano, luškano nevemkakšno bitje. človek.


_____________________________

..tko ovdje ne poludi, taj nije normalan!

Spet se mi je na bolš poslabšalo!!

Ja znam da me ljubite, u ljubavi je spas, izpred oči mi se gubite, volim i ja vas!

(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: kopalke ali nagec?
27.6.2010 21:23:57   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Ulla80
in zame je otrok tud človek. ne neko eksta srčano, luškano nevemkakšno bitje. človek.



A dej no dej. So pa ja sončeki nageci, ritke pa zluftane user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ulla80)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: kopalke ali nagec?
28.6.2010 13:32:25   
smokyhawk
in če jaz na javni plaži, ki ni fkk, ne skačem okol z nago ritjo, tud moji otroc ne bojo. ker je to javna plaža.
  • in tam naj bi bili v kopalkah, vsi. jaz tud če dam med sončenjem modrc dol, ga oblečem tist moment, ko vstanem. ne hodim po plaži z nagimi joškami, v kampu vtgovini jih ne tiščim prodajalki pod nos. čeprov so svetovne!
  • in kot član neke družbe mi tud ne sme bit pretežko upoštavet nekih norm, tukaj je to kopalke na rit na javni plaži.
glej,s to izjavo si ti dala meni vedet,da te pač motijo nage riti...pač nisi povedala direkt,si pa nakazala ''med vrsticami''pa prosim ne ozmerjaj me s kako neuravnovešeno osebo,ker tudi jaz tebe nisem...in če sem prav razvidila iz posta se mi zdiš ti odrasla oseba, tudi jaz sem,in zato se ne mislim spustit na tak nivo,kakršnega si se ti s tvojimi žalitvicami in mislim kritiko v normalnem odraslem pogovoru sprejet...in če mi pač neki ne odgovarja kar si napisala bom pokritizirala nazaj.....

kar se tiče pa zdravja,pa nisem na tebe mislila,tle se pa opravičujem,sn misla da sn pravilno prlimala not,očitno sploh nisemuser posted image ampak na post višje,zaradi tega ker sem do zdaj 2 pediatrinji vprašala,svojo sedanjo in sosedo ki je že v upokoju,pa še babico svojo in so mi vse rekle da ljudje dandanes zelo pretiravamo in da ni nič bol zdravo kot pa morska voda....sevda pa ne priporoča da bi otroka nagega imeli v vodi zdej 24h na dan(no ja,pač mal pretiravam) in da ga je pač treba ko prideš iz vode umit pod tušem in ni nobenga blema.....tko da, v prihodnje se naj raje iz neta postne not kar zdravniki pravjo,ne pa tko iz ust do ust,ker se mi to zdi čista bedarija....vsak doktpor bo drgač reko,vsak ima pač svoje mnenje,in moja je rekla da je čist kul....

tko da...

adiiiiijouser posted image



(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: kopalke ali nagec?
28.6.2010 13:44:14   
aprilčica07
Vidim, da se mnenja krešejo..user posted image

No, naš 3 letnik bo v kopalkicah, tamala pa v vodi v plavalni plenički, zunaj pa po vsej verjetnosti v navadni... user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu smokyhawk)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: kopalke ali nagec?
28.6.2010 21:25:06   
altaja
Punce, hvala za mnenja - takšna in drugačna.

Danes sem kupila kopalke, za vsak primer.. bom vidla kako bo in če se mi bo zdelo mu jih bom oblekla - v primeru, da bo na igralih ali na plaži kjer je gruča ljudi. Drugače pa bomo poskusili najti čim bolj osamljen kotiček, kjer bo mali lahko nagec, jst pa topless user posted image

Lep dopust vsem!


_____________________________

you're so funny, you're so fine, you're so perfect, you're so mine...
-------------------------------

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?