|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.7.2010 16:22:04   
nagaja28
čestitke kayci, oton in mareli user posted image user posted image user posted image

arruba in naja le glejta, da ne pobegneta k avgustovkam user posted image

mi smo danes že cel dan budni in mami komaj čaka, da bi šla lahko malo počivat, pa nič. upam, da to pomeni, da bomo ponoči celo noč spali user posted image

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 801
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.7.2010 18:08:11   
Martinčka
IZVIRNO SPOROČILO: nagaja28

čestitke kenya, martinčka, tea, kate user posted image  user posted image  user posted image  za vaše sončke. zdaj bomo pa res počasi zaključile tale forum.
naja, micla, nicolina, držimo pesti, da boste tudi ve čim prej v klubu mamic user posted image . srečno

martinčka, vidiš, da teža ni bila tako visoka. user posted image  čisto razumno, da je skrb vsake mamice, da bo morala težko dete iztisnit, samo meritve po morfologiji nikoli ne morejo bit natančne. upam, da ni bilo prehudo in da uživate doma.


Nagaja da ti povem da je bil iztis taaaako lahek da joj.. trikrat sem potisnila pa je bila zunajuser posted image ... res je bilo tako lahko jo iztisnit, pa ne vem ali imajo keglove vaje kaj pri tem, ampak to je bil res mačji kašelj... mene so veliko bolj matrali popadki ki so mi še krče v ledvicah povzročali in na koncu so mi morali posteljico ročno odstranit pod narkozo in sem zaradi tega precej boga... sicer pa sam iztis je bil pa res en dva tri, hvalabogu!

sicer pa ja, hitro se zmotijo pri teži... naša pupa nosi še vedno številko 50 in ji je super prav, bodiji so ji celo malo veliki, čeprav so jo namerili da bi naj bila velika 51!? jaz pa sem bolj malo nakupila številke 50 ker sem mislila da bo tako velika.. v soboto že lahko gremo ven, ampak bomo zaradi mene še bolj pred hiško ker sem res bolj slabotna.. sicer pa je naša valentina super pridna in spi in je kot hrček!  moja edina skrb so dojke ki so prepolne in trde kot kamen da si jih ves čas masiram da ne dobim mastitisa... upam da bo vse ok!

za vse ki še čakate držim pesti da bo vse ok in da boste kmalu v klubu novopečenih mamicuser posted image

DanijelaNeli oprosti ker sem tudi tebi poslala sms o rojstvu, ampak sem te imela v skupini od prej in sem te pozabila ven zbrisatuser posted image ...

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 802
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.7.2010 19:10:16   
Kiwa
Martinčka, upam, da boš kmalu spet pri močeh!
Glede trdih dojk.. tudi jaz sem imela prve dni grozne bule, sem mislila, da mi jih bo razneslo. Zato sem šla po ročno črpalko in mi res prav pride. Sicer po približno desetih dneh nisem več imela bul, ampak imam sedaj zjutraj še vedno ful polne. Si jih spraznim s črpalko, potem pa to mleko shranim, da Gajo ponoči nahrani fant. Ker tole nespanje mene zelooo utruja in sem zaradi tega tečna ko user posted image

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 803
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 5:49:16   
arruba
Dobro jutro,

ne morm spat pa sem šla RR preverit - vidim, da bom na koncu res zadnja user posted image
Hja ni kaj, nekdo pač mora bit..mam sicer še 3 dni časa, da ostanem pri julijkah - a če padem pod avgustke, bom še lahko šla z vami kdaj na kafeuser posted image user posted image user posted image

Đanika, Mareli in Micla, čestitke in
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mislim da je Miclin Alan definitivno prevzel vodstvo v merah!!
Naja, ti imaš danes PDP, če se ne motim - upam, da bo vsaj tvoj user posted image  točen, če že naš tolko zamuja. Je kar zoprno, zdaj so se že krepko usuli sms-ji in klici z vseh koncev, kaj še čakamo - ja kaj neki, sem se očitno odločla, da ne bom rodila a ne - mislm pa kaj folku ni jasno, jim bomo že sporočil, ko bo - sploh pa, kdo pravi, da moram čist vsakemu povedat vse! Me ne moti, če me kličejo sestra pa prjatlce, ki itak vse vejo, ampak ne pa kr eni k lih da se dobr poznamo.. ko da nisem že tak dost nervozna user posted image user posted image
Uhh sem se morala mal spihat!!

Jutri imam še zadnji CTG pri G, potem pa v soboto v porodnišnico, da se zmenimo, ali bi malega deložirali ali ga še mal pustimo uživat..sam to bo zabavno k bo jutri dež in mraz jaz pa še vedno ne morm obut drugega ko Crocs japonke..bom še ozebline staknila ha ha

user posted image  in mamice, uživajte še naprej pa upam, da se vam čimprej rpidružim na tadrugi temi user posted image

(odgovor članu Kiwa)
Neposredna povezava do sporočila: 804
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 8:58:59   
candy24
IZVIRNO SPOROČILO: arruba

mam sicer še 3 dni časa, da ostanem pri julijkah - a če padem pod avgustke, bom še lahko šla z vami kdaj na kafeuser posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image Valda, da boš šla z nami! Še jaz sem ti dolžna sadno kupo oz. ledeno kavo od takrat, ko sva bili enkrat na srečanju Julijk sami v zvezdi. Kako sva se mastile, jezik pa nama je tekel kot namazan. user posted image user posted image

Pa saj veš kako pravi pregovor; kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje! user posted image Držim pesti za tebe in prav tako za vse ostale, ki še čakate! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 805
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 11:09:33   
naja7
arruba  moj PDP je uradni in tisti, ki ga niso zaj 3 mesce spreminjali 30.7user posted image drugače sem pa imela 5 PDP-jev pri vsakem drugač moja prejšnja g je rekla 24.7 potem si je premislila je prestavla na 27.7, na NS mi je rekla 29.7, potem je moj novi g rekel 30.7, AMPAK on bi mi še en rok dal nekje okoli 3 ali pa 4 avgusta, skratka niso se že mogli dogovorit, zato sem pa živčna že od 15 julija, kdaj se naša beba odloči, da bi le prišla mav h nama no...

Tudi, če padem med avgustovke, se ne bom tja slinila, ker ne poznam nobene, no sej tudi tukaj ne ampak smo toliko časa že na vezi, da se mi zdi da sem se kar navezala na vasuser posted image user posted image user posted image user posted image moj pravi, da sem že obsedena z RR, da bolj prebiram forume kot pa karkoli drugegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Nič grem v trgovino, da dobim meseka za kosilo...

Jutri imam pa tako v bolnici pregled, sicer mi je mav čudno, ker mi je g samo rekel, da se naj tako kot jutri med pol9 in 9 kar v bolnici oglasim... Vprašala sem sestro, če rabim kaj poklicat ali kaj, je pa rekla sej imate tako napotnico, ne rabite nč klicat, tako da mi ni nč jasno, bom prišla dol kot kakšna utrgane neučakana kokoš z velikim trebuhom, ne vem, ne vem, bomo videli v kakšno sramoto se bom spravilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu candy24)
Neposredna povezava do sporočila: 806
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 16:58:37   
Naomi1
Anajrim.....
bila sem v sobi 8. mogoče sva se pa celo v sprejemni srečale oz. če ne vsaj v kopalniciuser posted image . Jaz visoka,blond z očali.....
V porodnišnico so me sprejeli ob 11h (13.7).....imam občutek da sva se skupaj mučile v porodni sobiuser posted image


(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 807
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 17:00:37   
Naomi1
nagaja28.
tudi sama sem rodila v vijolčni porodni sobi. Mogoče si me prav ti nasledila.
Ven so me odpeljali ob cca. 9huser posted image

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 808
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 19:27:42   
nagaja28
naomi, jaz sem prišla v porodno okoli osmih zvečer 14.7., tako, da je bila najverjetneje še katera vmes user posted image .
a je tebe mogoče beno vprašal, na pregledu za kolke, ko smo čakale v vrsti, če si ok? ker si se nekaj dol sklonila. če ja, potem vem, katera si, drugih se pa tam v vrsti bolj ne spomnim user posted image .

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 809
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 20:43:33   
arruba
IZVIRNO SPOROČILO: naja7

Jutri imam pa tako v bolnici pregled, sicer mi je mav čudno, ker mi je g samo rekel, da se naj tako kot jutri med pol9 in 9 kar v bolnici oglasim... Vprašala sem sestro, če rabim kaj poklicat ali kaj, je pa rekla sej imate tako napotnico, ne rabite nč klicat, tako da mi ni nč jasno, bom prišla dol kot kakšna utrgane neučakana kokoš z velikim trebuhom, ne vem, ne vem, bomo videli v kakšno sramoto se bom spravilauser posted image user posted image user posted image user posted image



Ja men je rekel isto tak da grem v soboto zjutraj v akcijo..saj kaj pa bi blo, če bi imela popoadke, se tudi ne bi posebej najavljala. Ampak bom jutri vseeno še v P poklicala, za vsak slučaj, če mi pogrnejo rdeč tepih user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: candy24

Kako sva se mastile, jezik pa nama je tekel kot namazan. user posted image user posted image



Ja to pa res, je lahko žal vsem, ki so manjkale user posted image user posted image

No, saj mogoče pa ne bom zadnja, sem se spomnila, da pikapolonica ni še nič javila

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 810
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.7.2010 23:24:10   
krasevka
Pozdravljene,
jaz se vam prav nič ne javljam in sem vam pozabila tudi povedat da sem rodila. SORRY user posted image !
14.7 ob 2.33 sem rodila sinčka Marcela (3910 g, 54, cm)

Pridno raste in večinoma spi, bratec in sestrica sta navdušena, midva z možem pa seveda tudi.

Lepo se cartajte s svojimi dojenčki.

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 811
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 14:10:20   
naja7
A imam že monologe al kako???? evo me iz bolnice nazaj doma, načakala sem se kot zmešana... CTG pokazal, še kr močne in redne popadke nekje na 7-10 minut, ampak sem čisto zaprta...
In neka mesar dohtrca je bla, da me tako boli spodi da joj... Bomo videli, kaj še prinese danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu krasevka)
Neposredna povezava do sporočila: 812
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 15:56:53   
šunkica
Ej, jaz sem pa ke čekiram tale forum. Zdej se bom pa mal javla, da naja7 ne boš imela monologa user posted image .
Moj PDP je zadnji v mesecu in sem pošteno nesrečna, ker včeraj ctg ni zaznal niti enega samega popadka. Drug teden moram spet na kontrolo in bojim se da detece sploh ne misli na plano.

Naja7 ali ti te popadke ki jih pokaže ctg čutiš in kako močno?

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 813
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 16:13:57   
arruba
No, jaz sem tudi še tukaj, nobeno od domačih zdravil ne zaleže user posted image , tak da monologov še ni treba zganjat!!

Me prav zanima, kaj porečejo jutri v PO, danes je namreč naš bebo malo len in skoraj nič ne brca, ker drugače ima še vedno vsak dan prave raztezalne vaje, menda se pa pred rojstvom mal umirijo.Tudi na CTG-ju je bil danes tudi bolj mir, tako da upam, da se kaj pripravlja, da ne bom na koncu res avgustka.. saj sem vedla, da bi se morala pri njih pofočkat (sem celo jaz odprla temo avgustke 2010, bi mi moral bit že takrat vse jasno user posted image ).

Naja, Šunkica, Pikapolonica in vse druge, ki še čakate/čakamo, SREČNO!!




(odgovor članu šunkica)
Neposredna povezava do sporočila: 814
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 19:13:42   
đanika
Ojla punce

Čestitke novim mamicam vsem ki še čakate naj vam hitro mine.

Mi smo doma vsi zelo srečni naš Jaka je zelo priden lepo je in spančka. Je blo kar hudo samo smo že poazbili Zvečer napišem več in kako slikico dodam.

Lp.


(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 815
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 19:57:43   
anajrim

IZVIRNO SPOROČILO: Naomi1

Anajrim.....
bila sem v sobi 8. mogoče sva se pa celo v sprejemni srečale oz. če ne vsaj v kopalniciuser posted image . Jaz visoka,blond z očali.....
V porodnišnico so me sprejeli ob 11h (13.7).....imam občutek da sva se skupaj mučile v porodni sobiuser posted image




Ja jaz sem prišla v porodno 14.7, ob 19h...tako da si ti do tedaj že rodila!!! Jaz sem bila v sobi 9...sem bila pa zadnja na UZkolkov in če se ne motim si bila ti pred mano...kot pravi nagaja si se nekaj naslonila na šipo...je res???user posted image user posted image user posted image -No morda smo se pa res vedele...

Arruba - tudi če greš med avgustovke te bomo z veseljem povabile na kavo...okuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 816
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 21:02:53   
naja7
No prav pol pa še hvala bogu nebom zganjala monologovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
šunkica ja čutim, te popadke, kako so močni hmmm kako nej ti rečem js imam zelo visok prag bolečine, na ctg se je krivulja povzpenjala med 60 in 80 mene to ravno ne boli neki pretirano, me je pa pregled bolel in sem že 2x 2-3 kaplice krvi opazla ko sem šla na WC, to je verjetno od nasilnosti zdravnice... ker o kakšni sluzi in čem podobnem ni znakov, tako da čep je še vedno tam...

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 817
   RE: Julijke 2010 - 2.del
30.7.2010 22:55:37   
kenya
Čer,

Mi smo včeraj prišli iz porodnišnice. Čestitke vsem, ki ste med tem časom tudi dobile svoje male zakladke. Micla, tvoj Alan je pa korenjak nad korenjaki user posted image

Neverjetno, kako se mi vedno vlečejo tisti trije dnevi v p. kot cela večnost. Sam porod je bil super. V ponedeljek mi je ravno pri g., pol minute preden me je hotela pregledat začela odtekat voda, tako da so me kar direkt napotili v p. Tam pa totalna gužva, ampak ker mi je že odtekala plodovnica, sem imela hvala bogu prednost. Potem sem čakala vse do 15. ure na prosto porodno sobo. Tam so mi še malo predrli mehur, da je odtekla vsa plodovnica oz. pomoje je bilo ogromno, ker je vse čas teklo. Potem smo čakali popadke, ki so bili dokaj neredni in ne tako zelo močni, zato sem bila prepričana, da bo trajalo in bodo potrebni umetni. Prišla je še ena babica in mi jo ob vsakem popadku usmerila dete dol proti porodnem kanalu. Jaz sem popadke komot predihavala, mse smo smo pa veselo debatirali. Čakala sem še hujše popadke, potem je pa babica kar naenkrat rekla naj grem na hrbet da me pogleda in samo rekla pritisni. Pritisnila sem dvakrat in mala je bila zunaj, jaz pa čisto presenečena, kako je šlo na tak ''eleganten'' način, po manj kot eni uri ne tako hudih popadkov. Babica je bila prava carica user posted image user posted image

Arruba,naja, šunkica saj boste tudi ve kmalu dobile svoje user posted image . Eni smo pač na vrsti bolj na koncu.
Srečno jutri v Po arruba user posted image
Naja, meni pri nobenem porodu ni šel čep, tako da to nima nobene veze. Jaz po 3 porodih sploh ne vem kako izgleda Držim pesti da bo čimprej akcija.


_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu naja7)
Neposredna povezava do sporočila: 818
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 9:20:09   
srursa
Ojla.

Čestitke novim mamicamuser posted image user posted image user posted image

Nam se je rodila Ana 24.7.. Imela je 4100 g in 53 cm. 
V  sredo sva prišli domov.

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 819
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 11:51:55   
petrca2507
šunkica...moji popadki na pregledu pri G, 12 dni pred PDP (oz. 6 dni pred porodom) so prišli tudi na 99, pa nisem kaj dosti čutila. V bistvu je bila bolečina podobna menstrualni, pa mal sem se potila vmes. Ampak ta bolečina ni bila nič proti tisti, ko so prijeli umetni popadki. user posted image   Tudi v P so na CTGju popadki kazali med 70 in 90, pa sem jih komaj kaj čutila. Tako da je po mojem od vsake posameznice odvisno, kaj je zanjo bolečina oz. kako močne popadke ima.

kenya...tak porod, kot si ga imela ti, si pa verjetno vsaka nosečnica želi. Jaz sem tudi najprej optimistično upala na tak porod, potem je bil pa pravo nasprotje. Ampak sem preživela. user posted image

Mi se imamo drugače super. Nika je pridna in se zbuja na približno 4 ure. Jaz pa v tem času počivam, celim šive in nabiram energijo, da bova kasneje lahko pridno vozičkale. Sedaj jo na sprehod vozita moja starša.

Čestitke vsem novim mamicam user posted image

_____________________________

www.petrca.net

(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 820
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 12:18:14   
Naomi1
ne nisem bla jaz tista katero so spraševali če je ok. tista punca je bila druga mogoče tretja za mano.

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 821
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 13:39:03   
đanika
oj

no da še hitro povem kako je bilo pri nas...V soboto 24.7 so me sprejeli ker je bil CTG slab ravna črta.
Čez viken sem ostala na opazovanju in ker se do ponedeljka ni zgodilo nič so mi naredili še UZ in ugotovili da je malo plodovnice. V torek zjutraj sem takoj ob 8.30 dobila gel po 20 minutah so se začeli popatki ob 12 so bili tako močni da sem komaj stala user posted image  ob 14.30 me preleda G in ugotovi da sem parajt za v porodno ker sem imela vse stvari v sobi na odelku nisem mogla niti svojga poklicat nastane kr mal panika. Ni blo časa za britje in klistir kr na mizo user posted image  metem so poklicali mojga in je prišel ob 15.30 takrat se je začelo. Popatki so bili zelo močni in intenzivni vse skupaj je trajalo 2 uri in ob 17.40 se je rodil naš Jaka. Bila sem šivana. Šivi malo bolijo drugače pa se že veselo cartamo. Punce kr pogumno popatki malo bolijo potem je pa lušno...user posted image

sem dodala slikice

lp držim pesti za ostale.

(odgovor članu Naomi1)
Neposredna povezava do sporočila: 822
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 20:23:54   
boni25
Ojla punce,no vsaj tiste,ki se niste sle v rim.Sicer me ni na seznamčku,ampak sem tudi mej julijkam.Rok sem imela 29.dogaja se pa se nič.In ker smo jutri ze 1.bomo očitno imeli avgustovskega otročka.Sem ze kar naveličana,ker je to drugi otork sem pričakovala da bom sla kaj prej rodit,a očitno bo zamudnik tako kot prvi.
No upam da kmalu gremo da je ze vse to za nami.

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 823
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 22:05:06   
arruba
Hja kaj naj rečem..definitivno bomo imeli malega gusteljna namesto julijčka user posted image user posted image

Zjutraj sem bila v porodnišnici, nič se ne dogaja, CTG je pokazal celo 1 popadek, tudi na pregledu ni bilo videt, da se karkoli pripravlja, tak da so me poslali domov in grem v ponedeljek še enkrat. Zgleda, da bomo malo nabirali kilometre med LJ in PO..Aja, pa rdečega tepiha mi niso pogrnili, po moje jih je skrbelo, da bo blaten, če bi bil slučajn še dež user posted image

Mi je blo pa kar mal čudno - pa ne vem, ali je tako samo čez vikend - ko sva zjutraj prišla, ni bilo v recepciji sploh nikogar, da bi naju usmeril, tak da sem pol eno sestro uhakljala na hodniku, da mi je povedala, kje imajo CTG.. pa ko sva odhajala čez kake 3 ure še vedno ni bilo nobenga..še dobro, da sem včer prej poklicala, da so mi razložili, da moram najprej na CTG, drugače bi še zdaj blodla po porodnišnici in se spraševala, kam moram it.. kaj čmo, prvič mama pa nimam pojma user posted image  ne vem pa, kak bi zgledalo, če bi prišla urgentno rodit - bi morala okrog laufat, kje je kdo al kaj??

Kenya uaaau tak easy porod si po moje želi vsaka, ampak me začetnice najbrž lahko to kar odpišemo

pa da ne pozabim,
čestitke in user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za vse nove mamice, pa da bi vsi vaši otročki pridno spali vsaj po 4 ure v kosu 
 
Jaz se grem pa zdaj naspat, dokler me še nihče ne komandira, da hoče sred noči malicat user posted image

(odgovor članu boni25)
Neposredna povezava do sporočila: 824
   RE: Julijke 2010 - 2.del
31.7.2010 23:27:33   
naja7
Jah, tudi pri nas bo naša bejba očitno padla v avgust, neko črvičasto otrdevanje sicer je enkrat na 5 enkrat na 7 enkrat na 10 minut, tako da ne vem, upam da postane kaj močnejše in mi da to znak da dam pot pod noge proti P.

Ja arruba tudi jaz sem imela probleme v P v petek ko sem bila, ker so nesposobni da bi usta odprli, kaj in kako, tako najprej nisem znala dati vode... Nek čuden postopek s tamponi...  In to v lonček, ki jih mi uporabljamo ko imamo piknik... Sploh ne kot v laboratoriju in potem me ženska še nazmirja ,da nisem normalna zakaj sem tampon namočila v vodo.... Ko sem prila na Ctg me je priklopila in šla h sosednji da ji je sem in tja prestavljala sondo čez 20 minutk prišla k meni in rekla aha mi imamo pa popadke bo kr dosti vas bom kr odklopla... Dobro prav... Zdravnica pa itaq ne ve da mogoče če lateks rokavico tiščiš nekam kjer ni nč navlaženo al kakorkoli, da boli ko bi te odirali od znotraj...

Važno, da nisem bila sploh odprta in imam ponovi vajo v ponedeljek, če me danes ponoči ne zvije ali jutri čez dan...
Nič moram si danes še spočiti ker ne vem koliko mi je še ostalo prespanih noči...

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 [33] 34   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?