|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 23:04:25   
buškolinka

user posted image







SONČKI 2010








         datum                                                   ime
        rojstva        nickname        PDP          otroka    teža    dolžina
user posted image   11.5.2010  Chihuahua  05.07.2010       Črt         1490 g  41 cm
user posted image  16.6.2010   Mala Biba    02.07.2010     Nejc       2900 g  48 cm
user posted image  19.6.2010   Balem          08.07.2010    Neža      3410 g  51 cm

user posted image  20.6.2010   mišu            29.07.2010    Carin      1800 g  43 cm
user posted image   24.6.2010   Niky31        14.07.2010     Kris        2120 g  44 cm
user posted image  25.6.2010   Candy24     03.07.2010    Oskar     4190 g  54 cm

user posted image   26.6.2010   Keri             01.07.2010    Larisa     XXXX g  YY cm
user posted image   28.6.2010   Kiwa            04.07.2010    Gaja      3080 g   51 cm
 user posted image  28.6.2010   Naomi1?       ? .07.2010    Naomi    3400 g   53 cm










user posted image  = 4   user posted image  = 5


< Sporočilo je popravil buškolinka -- 28.6.2010 23:05:59 >

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Julijke 2010 - 2.del
28.6.2010 23:08:33   
buškolinka
Kiwauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Naomi Sodja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  - predvidevam, da je šokirana mamica, ki se je pozabila podpisati julijkam prepoznavno ravno Naomi1, ki je še danes spraševala o potrdilu za spremljevalce - če se motim, me prosim popravi user posted image

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 0:43:59   
tix
Čer!

KAr dve novi pupi user posted image čestitke

JAz pa sploh ne morem spat, hodim po hiši gor in dol in premišljujem a so to popadki ali ne :) Me bolečine matrajo že dve uru na enakomerne intervale - samo je čudno malo v križu, malo spodaj malo v stegnih ....

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 7:58:47   
rozinca33
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  čestitke Kiwa in Naomi1 - lepo se cartajte user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tix)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 8:06:23   
anajrim
Dobro jutro!

Naomi 1 - ČESTITKE


Zdaj se je pa res začelo dogajati...super...kar ven letijo julijke in julijčki...super...komaj čakam našega...

Zdaj pa dokler je še hlad in prijetno zunej letim malo v shopping za našega NIka kaj nabavit...

lep dan vsem...

Tix - morda si pa naslednja ti...srečno


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu rozinca33)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 8:57:48   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: kenya

IZVIRNO SPOROČILO: nagaja28

ne morem verjet, da v postojni pa na široko povijajo. v ljubljani je samo pamperska že od vsega začetka, če je vse ok s kolki. jaz sploh ne mislim povijat na široko, če ne bo nujno. sploh pa ne v tej vročini.


Ja, to je tudi meni čudno. Razen, če ne naredijo takoj UZ kolkov. user posted image  Ampak ni mi jasno zakaj take razlike med p. Tudi jaz nimam namena povijat široko, če bo UZ o.k.

Jst pa verjetn kr bom, če ne druzga vsaj povijalno, da bom lažje otroka cartala, pride kr bl stabilen....pr prvem sm tud po leti povijala na široko, pa je mel kolke 1A, oba, sam manj sm ga oblekla....


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 8:57:50   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: _tina

Nosečke in že mamice, sporočam vam, da je danes  KiWA rodila punčko Gajo, težko 3080g in 51 cmuser posted image user posted image user posted image .
Porod je bil zelo hiter in še sama ne dojame, da ima pri sebi malo princesko.user posted image

lep pozdravček od Gajine teteuser posted image


ČESTITKE, pa velik cartanja in prespanih noči


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu _tina)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 8:57:53   
Srčekgirll
IZVIRNO SPOROČILO: DanijelaNeli

In še eno sporočilo...od katere Julijke,nevemuser posted image ...lahko rečem,da od gospe Sodjauser posted image







Ku-ku Naomi Sodja tu.
Moja starša sta presrečna in še malo v "šoku",zato vam kar sama sporočam,da imate danes od 17.41 ure naprej eno Slovenko več ,težko 3.400 g in veliko 53 cm.Se vidimo! *Pa pa*
 





user posted image user posted image user posted image Čestitkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 9:14:54   
đanika
jutro

Čestitke mamicam Kiva in Naomi...user posted image


Kako lepo komaj čakam.

Imam pa eno vprašanje če katera ve..

Kdaj nakažejo CSD denar, ki ga dobimo ob rojstvu??? Odločbo sem dobila 15.6.10

lep pozdrav

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 9:26:21   
šipek
Čestitam novima mamicama za GAJO in NAOMI! user posted image user posted image user posted image
Punce sedaj vodijo! Bodo sedaj "ven leteli" fantje? user posted image

Tix tudi mene jevčeraj zvečer tako čudno bolelo ob strani trebuha, na obeh straneh, da sem tudi začela razmišljat a je to to. In se je kar ponavljalo. Potem sem šla pa kar v posteljo in se je počasi umirilo in sem po dolgem času spala kot polhek.
A ni to smešno, vse čakamo, da bomo končno držale v rokah svoje štručke in da bo porod za nami, ko pa pridejo te bolečine pa... Jaz sem kar malo panična, priznam. Kar ne vem kaj to pomeni ali moram že v P, pa potem pomislim kako bo roditi... Jao, jao. user posted image

Đainika ne vem iz kje si, jaz sem iz LJ in če se prav spomnim, sem morala oddati vlogo do 3. v mesecu. Se pravi, če si oddala sedaj do 3. junija, potem bi morala dobiti nakazano ta mesec. Nakazujejo pa mislim da tam nekje od 12. do 17. dne v mesecu - je vedno objavljeno na internetni strani od CSD Šiška. Če si oddala kasneje, boš pa prišla na vrsto julija.

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 10:01:58   
micla
pozdravljene punce.....kje sm jst za kačami na tem našem forumu.
Ma enostavno ni časa. Berem še kar redno zjutraj ob kavici (kot dnevni časopisuser posted image ), pol me pa vedno neki zmoti, da nič ne napišem.

user posted image user posted image user posted image user posted image  Najprej čestitke vsem julijskim mamicam. Kako fajn zaporedje 2 user posted image , 2 user posted image  ste štancale. No zdej je šlo malo iz tira, ma se bo že uglihalo.user posted image

V glavnem današnjo noč sem tudi jst mislila, da bomo leteli v P....zvečer je itak vsakič idrija, ker mi začne user posted image  tako brcat da skačem v luft po 5 cm in se sploh ne moremo umirit in zaspat. No včeraj sem šla okol polnoči v postlo in takoj ko sem se ulegla se mi je začelo vrtet in ful sem slišala pretakanje po trebuhu, ko da bi mela 5 litrov vode noter in me je začelo zvijat spredaj in se nadaljevalo v križ. Enkrat, dvakrat trikrat....nouser posted image  pol sm se pricingala do kopalnice in nisem vedla al bom bruhala, al bom driskala al bom kar rodila. Tista bolečina od spredaj in potem proti križu me je prou spomnila, kako je bilo prvič pri popadkih in sem ž mislila, da se jje začelo. No pol sm bla eno uro pri školjki in čakala kaj bo sledilo. Potem pa kar naenkrat me začne tako pucat, da sm mislila, da se bom izsušila. 
Zdej pa ne vem, al so to že kake predpriprave, ker sem od dostih slišala, da te zna pred porodom kar samo spucat - kot en naravni klistir al pa mi je kaj res tako nrdilo slabo, da se je končalo z drisko.
Bomo vidli, kako bo danes....zaenkrat sem uredu.

Sicer imam vse prištimano ampak zaenkrat še v škatlah, ker samo čakam, da se preselimo....čeprav se mi vsak dan bolj zdi, da se bomo selili že z dojenčkom, ker se stalno neki zavlačuje s predajo stanovanja. Edini problem je, ker se i tako zelo ne da neki n veliko čistit in spravlat, ker bomo itak šli od tle, tko da pri nas sploh ne zgleda nič da ima za prist še en član. Še celo posteljca je še v škatli spravljena v kleti, ker še vedno upam, da jo bom že v novem stanovanju sestavla.

Eno vprašanje....a katera planira dopust že konec avgusta al boste šle več ali manj vse v septembru za malimi štručkami? Jst sm tudi mislila, da bomo šli drugi teden v septembru in bi šli tudi moji starši v  istem terminu, samo zdej je fora, ker se je moja sestra na novo zaposlila in ne dobi dopusta čez poletje in bi mogel bit nečak zato doma brez morja letos. Pa je moja mama predlagala, da ga pelje ona  samo je pa treba it pred 1. septembrom, ker potem se mu začne šola. Zdej pa ne vem, al si upam it že konec avgusta al raje počakat na september. itak da bi mi pašalo, da bi bla mama zraven, ker bi lahko pazila na "ta veliko", moj pa bi brez skrbi surfal...ja pač se bo mogel odpovedat surfanju če ne bo druge...

Evo....zvoni na cerkvi deseto, tko da šibam kej pospravit in pripravit za kosilo.

Imejte se, pa srečno če kera že diha v nizkem štartu.

DanijelaNeli....imaš ZS.


_____________________________

micla

(odgovor članu šipek)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 10:12:47   
nagaja28
čestitke Kiwa in Naomi1 za vajini punčki user posted image user posted image user posted image user posted image .
lepo se crkljajte

pri nas še nič rednega otrdevanja in bolečin, se pa mali napenja na vse strani in muči mamico user posted image .
zdaj pa grem v trgovino po sadje. se mi je okus čisto obrnil. bi samo sadje jedla in solato user posted image

(odgovor članu buškolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 10:24:26   
DanijelaNeli
Pozdravljena...
Tix...res...mogoče pa se pripravlja user posted image  za prihod na svet...

Jaz sem že v pogonu..pranje,pol likanje,kuhanje...mislim kar eno mini čistko po dnevni in kuhinji...ker zdaj sem par dni kar zapustila vse skupaj...Ker smo non stop zunaj,pa pr tašči sem non stop nekaj pucala...po vseh teh zabavah...

Danes pa lahko pride že Arne domov...morem poklicat kakšni so izvidi za zlatenico,ker je bil malo rumen včeraj...




(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 10:25:25   
Martinčka
micla midva greva s ta malo na dopust konec avgusta.. oziroma sva rekla da je vse odvisno od vremena, da se bova prilagodila vremenu!

soncekray jaz pa catimini kupujem preko melijoe.com in so imeli razprodajo že pred enim mescem... sem tudi spet nekaj kupila.. pa še od drugih znamk seveda, ampak sem tokrat kupila za 3 mesce velikost ker imamo res vsega preveč... vsak ki pride pofirbcat kako imava kaj pripravljeno za user posted image  reče da sva nora koliko cotk imava in kako ne bo nič ponosila... pa se ne sekiram preveč, važno da sem uživala v nakupovanju teh cunjic, pa itak ne bo to najin edin otrok ker želim imeti tri če bo vse po sreči, tako da bomo že porabili vse cotke ob svojem času!

mišu niti najmanj si ne predstavljam kako ti je hudo... ti pa lahko povem da če si 100% da bo vse ok če greš na hitro domov, da lahko zahtevaš da te spustijo domov, ker te ne morejo pod prisilo držati noter.. sam podpisat boš morala da greš ven na svojo željo!

kiwa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  kako suuper!!! čestitke!!!! Naomi1 tudi tebi čestitke!user posted image

naši user posted image  se pa danes že 3 kolca... boga revicauser posted image ....



(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 10:34:39   
đanika
Šipek hvala vlogo sem dala 31.5 dobila odločbo 15.6 pol verjetn dobim nakazano v juliju. user posted image

Nagaja28 tudi meni se to dogaja sploh nisem lačna sam sadje bi jedla lubenice ananas....se moram prav potrudit da spravim kaj konkretnega v sebe. Vrjetno je to zaradi vročine.


lep pozdrav

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 11:04:58   
Martinčka
tudi jaz ne morem jest "prave" hrane... itak mi najbolj paše vse kar je sladko, ampak sicer pa mi najbolj pašejo zdajle marelice, nektarine, breskve... fajn mrzle.. mmm... če pa mi zapaše kaj toplega je pa to čokolešnik ali gresuser posted image ... nikakor ne morem juhe jest ali zrezke v omaki!? njet... tako da samo za mojega to skuham jaz pa planem po sadjuuser posted image ... no kakšne testenine mi še grejo po grlu če je že treba...
user posted image
đanika jaz sem vlogo oddala 16.6. in sem včeraj dobila odločbo... pri nas nakazujejo vsakega 18ga se mi zdi... tako da dobim drug mesec nakazilo...

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 11:10:07   
šipek
Đanika, če si vlogo oddala že 31.5. bi pa po mojem denar že morala dobiti! Sem prav pogledala na njihovo stran - 14.6. so bila izplačila. Hmmm... Saj to misliš enkratno pomoč ob rojstvu otroka, ane?
Ker sedajle mi je padlo na misel, da če misliš porodniško nadomestilo, ga pa itak dobiš šele, ko ti sploh začne teči porodniški dopust. Meni je začel teči porod. dopust. 14.6. in predstavljam si, da bom za prvih 14 dni meseca junija dobila še plačo pri svojem delodajalcu (v začetku julija), od 14.6. pa do 30.6. pa porodniško nadomestilo od CSD, ki ga nakažejo tam okoli 15. v mesecu (torej okoli 15.7.).
Torej jaz sem dobila takrat denar za enkratno pomoč ob rojstvu otroka - namesto paketa. In dobila sem tudi 2 odločbi. Ena je prišla najprej za to, da sem prejela enkratno pomoč ob rojtvu otroka. Drugo pa sem dobila malo kasneje, kjer piše za porodniško nadomestilo.
Sem se sedaj čisto razpisala user posted image  Ma, se vidi, da mi je že dolgčas... Jaz bi na tvojem mestu kar poklicala na CSD, če kaj ne štima. Sedaj imaš čas klicati okoli, ko bo otroček, se ti bo verjetno manj dalo reševati stvari...
Upam, da sem ti kaj pomagala! user posted image

(odgovor članu đanika)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 11:15:46   
DanijelaNeli
CSD/paket:jaz sem oddala vlogo 11.06.,odločbo pa sem dobila včeraj.Gospa na zavodu mi je rekla,da bo nakazilo v mesecu juliju.



(odgovor članu šipek)
Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 11:44:49   
kenya
Živjo!
Čestitke Naomi1 za user posted image   user posted image   user posted image   user posted image . Julij se še začel ni, pa je že pravi naval dojenčkov user posted image .
Jutri je pa že TandJ na vrsti, če sem si dobro zapomnila. Vso srečo user posted image .  Prej pa  mogoče še tix in tinca? user posted image

Tudi jaz bi jedla samo sadje pa solato. Sem včeraj nakupla tolk sadja, pa ga do danes že več kot pol ni user posted image . Itak sem pri nas edino jaz mahnjena na to hrano. No, pa palčke gredo tudi v promet.  Nikoli jih nisem jedla, zdej pa brez problemov zmažem cel paket v zelo kratkem času user posted image . Noge so še kar o.k., presenetljivo.

Drugače se je pa naša user posted image  malo umirila. Včeraj popoldan je bila presenetljivo mirna, me je že malo zaskrbelo. Tako da jo je blo treba kar malo porukat, da se je premaknila. Imamo pa še vedno probleme z izbiro imena, še kar nič dorečenega user posted image





_____________________________

Nobody promised you easy life.

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 12:00:13   
Martinčka
kenya midva še tudi nimava imenauser posted image ... vsakemu rečeva da se bova odločila ko se dete rodi... čeprav moj trdi da bi bilo bolje to zdaj opravit ker ve da bo med ali po porodu vse po mojeuser posted image user posted image user posted image ... sam se nikakor ne dogovoriva kaj bo... se večkrat pohecava da sej če ji midva ne bova izbrala imena, ji bo pa tako sociala po 30 dneh od poroda dodelila imeuser posted image .. haha... hec je sam ker sva skos govorila da bo ime skrivnost dokler se dete ne rodi (ker nisav imela namena poslušat pripomb)... zdaj pa v bistvu res nimava imena in vsak misli da nočeva povedat ker skrivama... nihče ne verjame da pač še nimava imena... haha

nič grem kupit zdaj barvo za steno za otroško sobico... in slikice za na steno...sem take lepe slikice našla-ročno delo, ki se mi full dopadejo in jih grem kupit da bo ta teden sobica končana!




(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 13:37:11   
anajrim
Ojla punce!

jaz sem nazaj s shopiinga...sem dobila kar lepo število majic in kratkih hlač za našega pobalina...zdaj sem pojedla pico in grem počivat...ker mi je danes v trebuhu zelo zelo čudno...morda pa se kaj dogaja...

papa


_____________________________

Nik 24.10.2007
Tadej 14.7.2010


(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 14:47:20   
nagaja28
mene tudi prebava nekaj heca zadnje čase user posted image .

TandJ, jutri bomo mislile nate. čim manj stresa in čim več lepih trenutkov user posted image

(odgovor članu anajrim)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 15:42:27   
TandJ
ojla.
ja jutri sem pa že kar jaz na vrsti... me kr malo zvija :) in to od tega da ne vem kaj pričakovati. ful bi rada imela lokalno anestezijo, da bi otročka takoj v roke dobila, sam moja ginekologinja pravi, da v lj ne marajo dajat lokalne amapk splošno. pa nihče mi nič ni znal odgovorit kako vse skupaj izgleda. res te premalo pripravijo na to.
drugače pa že komaj čakam našega dojenčka. se tok veselim user posted image
tudi trebuh komaj čakam da gre papa, ker danes že umiram od te vročine...

mi drugače računamo dopust na vikendu že konec julija...

punce uživajte in se slišimo čez kakšnih 14 dni!
papa

(odgovor članu nagaja28)
Neposredna povezava do sporočila: 123
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 16:09:12   
arruba
Dan,

sem celo dopoldne letala naokrog, zdaj pa mal čekiram, kooiko novih julijčkov je že..

Kiwa & Naomi1, čestitke!!
TandJ, tebi pa jutri želim veliko sreče in da bi se vse izteklo tako, kot si želiš!
Tix, če že predihavaš, enako tudi tebi!
 
Zdaj bo pa treba kakega fantka naštimat, a ne user posted image
Naš je zaenkrat še čist zadovoljen in nič kaj ne kaže, da bi se mu kam mudilo, pa saj je prav tako, naj lepo počaka do roka, da ne bo pol panike z vsem, kar naju še čaka julija..me pa prav močno močno brca v rebra, tako da mi včasih kar sapo vzame- sem mislila, da bo zdaj manj brcal, ko je že tak velik, ampak me nekako ne uboga.. že zdaj, kaj še bo, ko pride ven haha..če bo kaj po mami, bo predvsem trmast.. mi je mama razlagala zgodbe, kak sem se po tleh metala da so me morali mal z mrzlo vodo polit, da sem dala mir user posted image user posted image user posted image
 
Martinčka, midva tudi še nimava imena, imava samo seznam par imen, ki so nama obema všeč, pa bova potem izbrala, ko se mali rodi. je pa kar težko, a ne.. par mojih kolegic je imelo imena izbrana že skoraj takoj, ko so zanosile, midva pa sva zgleda bolj "lene" sorte.
 
Micla mi bomo šli na dopust šele septembra, ker imam rok konec julija. A ni zdaj tako, da lahko otroci v šoli dobijo 5 dni fraj kadar hočejo - pa mogoče lahko za nečaka to porabite in greste vsi skup septembra? 
 
Mišu, Mala biba - držta se, upam, da se bo vse uredilo user posted image user posted image user posted image
 
Držim pesti, da bo jutri spet kakšna lpa novička objavljena.
 

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 124
   RE: Julijke 2010 - 2.del
29.6.2010 16:14:30   
arruba
Aja, sem še pozabla napisat - če katera namerava kupit Angelcare sem bila danes v Rutarju v LJ in jih imajo nekaj znižanih na 79 EUR. Po moje zato, ker nekaj ful prenavljajo, kier je pol pritličja zaprtega, pa je vsa otroška oprema kar nekam zbasana na sredi.

Pa še to - a je katera mogoče že naredila ekspertizo glede ležalnikov/gugalnikov za dojenčke? Jaz ga še nisem kupila, ga pa bom, ampak se mi trenutno ne da kaj preveč s tem ukvarjat k je tolk vroče in sem rajši doma na hladnem..

(odgovor članu arruba)
Neposredna povezava do sporočila: 125
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Čudni prvi znaki nosečnosti
Včasih prvi znaki nosečnosti niso prav nič romantični oziroma so lahko prav "čudni" in naporni. Kakšni, preverite v čl...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?