|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.10.2010 22:04:39   
birdy
Še mal pa moj pride, jst sem odplesala en vroči ples, mam od speeda pri tem kar eno rajso po rokiuser posted image Ne, mal sem se opekla z robom likalnika, ma sem talent.
Lep večer vsem skupaj in se beremo jutriuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4976
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 6:42:17   
Čebel@
jutrouser posted image

user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4977
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 6:47:45   
Čebel@
Hana še spi,mene je pa mož zbudil in nisem mogla več zaspatuser posted image .....ob 9.00 imam G-upam da bom videla našega user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image kje naj kupim kostanj???v četrtek ga bojo v vrtcu pekli,ampak v dežju ne bom šla v gozduser posted image

glede noric...res sem vesela,ja,ker sem celo življenje mislila,da jih nisem prebolela in zdej mi je res odleglo,ker user posted image  ni v nevarnostiuser posted image user posted image user posted image

urša.......kako je s tabo????

user posted image  se oblečt.....se tipkamo kasnejeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4978
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:11:49   
Urša08
Punce hvala vam za pikepoke - zlate ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Včerej sem čist obležala, pa školjko okupirala. Je šlo vse vn iz mene karkoli sem popila al pojedla. Še dobr da je moj bratranec prišel na kavo, da se je z Nejcem igral, pa še po Žiga smo šli skup. Popoldan je pa moj prevzel tko da sem bla jaz včeraj res na bolniški. Se mi zdi da sem danes boljša - vsaj sedim lahko tko da upam, da je najhujše za mano. Nejca mam dons še doma, Žiga je pa v vrtcu.

čebela in birdy dobr opravta danes na pregledu

vas morm še vse za nazaj prebrat tko da tekom dneva upam, da mi ratauser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4979
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:12:53   
Urša08
čebela kostanj se ponavadi na tržnici dobi al pa v kakšnem velikem trgovskem centru -hiper merkator, interspar,...

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4980
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:35:16   
Čebel@
sem prišla domov še na čokolino,zdej pa v ZDuser posted image -upam,da ne bo vaga preveč pokazalauser posted image user posted image ......Hana je spet šla full z veseljem v igralnicouser posted image user posted image user posted image user posted image ....vsi so bili full pridni,tko da sem na hitrco lahko še z vzgojiteljico poklepetala in ni nobeden jokal ko sem bila notr,so pa mahali,ko sem šlauser posted image user posted image user posted image

urša......držim pestke da je mimouser posted image user posted image user posted image user posted image kako pa je Nejc?.....hvala za info. o kostanu-moram it na lovuser posted image

birdy....zdele verjetno že uživaš v gledanju vašga user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image ,pa pa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4981
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:46:34   
tanci29
HELLLLLOOOOOO

A ME ŠE POZNATEEEEEEEEEEEEEEEEE

ravnokar so nas priklopli v svetuser posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4982
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:49:40   
sjmm
jutro, dan!!!!

čebelc@....hvala za lepo kavico!

čebelc@ in birdy...fajn opravita na pregledih!!!!

urša...sam d si mau bolš,,,super, upam, da bo šlo hitro na bolje!!!!

mi2 sva kr pospala...je bla pa noč kr ok...je bil dolgo u svoji postlci....sam ta človeček čist skoz neki govori, vzdihuje, piha, jamra...celo nočuser posted image

no, zdej sva si pa mislije namočila in jih bova pomsala z mlekcom, pa en kofetek že diši...dons sva sama...Maj pa že v svetu risank...mu pustim še da pojem, pol pa greva med duploteuser posted image

aja...pa vreme je prekrasno...a se vam ne zdiuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4983
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:51:52   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

HELLLLLOOOOOO

A ME ŠE POZNATEEEEEEEEEEEEEEEEE

ravnokar so nas priklopli v svetuser posted image

IIIIIIJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
WELCOME TO THE WORLD user posted image
kdaj kurblamo kulikopter user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4984
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 8:56:48   
TAMIKA3
dan user posted image

user posted image user posted image user posted image na delovnih mestih ... Mai doma ... čakava uro, da odrineva via MBuser posted image
zmenek je bil uspešen user posted image ... sem 2kg lažja user posted image user posted image
urša... me vesli, da si boljše ... za vsak slučaj še malo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
čebel@ in birdy ... uspešen pregled, naj se user posted image user posted image čim lepše vidita user posted image user posted image
sjmm ... user posted image za prespano nočko ... a ga luna nosi? ... dober tek user posted image
tanci... kako ste se privadili na novo okolje?


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4985
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:04:12   
TAMIKA3
petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy... kakšen je bil prvi delovni dan? kako so pupe?

baki... a še spiš? a nik še kašlja? user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4986
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:05:56   
Ajvy
oi....

Včeraj prvi delavni dan...hm..kot da imamo razprodajo....noro.....

NOčka je bila obupna...če ni ena je druga jamrala....tko da ne vem...kaj se bo iz tega izcimlo....

Birdy...fino fajn glej user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebela...vse lepo na pregledu.....

Urša....welcome back...revčka ena...dobr da nisi dehidrirala....drži se...veliko mislim na vaju punce...

Tamika...jutro turbo mami ...spet si čist preveč pridna....

Sjmm....dober tek .....pa lep dan želim

Ajvy---pejt delat user posted image

< Sporočilo je popravil Ajvy -- 5.10.2010 9:11:03 >


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4987
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:08:10   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi....

Včeraj prvi delavni dan...hm..kot da imamo razprodajo....noro.....

NOčka je bila obupna...če ni ena je druga jamrala....tko da ne vem...kaj se bo iz tega izcimlo....

Birdy...fino fajn glej user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebela...vse lepo na pregledu.....

Urša....welcome back...revčka ena...dobr da nisi dehidrilala....drži se...veliko mislim na vaju punce...

Tamika...jutro turbo mami ...spet si čist preveč pridna....

Sjmm....dober tek .....pa lep dan želim

Ajvy---pejt delat user posted image



saj še nisem nič naredila user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a si dopoldan?




_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4988
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:09:32   
TAMIKA3
PUNCE, KAJ JE ZDAJ S SREČANJEM user posted image SE VIDIMO??

nam bi najbolj odgovarjala kakšna nedelja user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4989
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:12:24   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi....

Včeraj prvi delavni dan...hm..kot da imamo razprodajo....noro.....

NOčka je bila obupna...če ni ena je druga jamrala....tko da ne vem...kaj se bo iz tega izcimlo....

Birdy...fino fajn glej user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebela...vse lepo na pregledu.....

Urša....welcome back...revčka ena...dobr da nisi dehidrilala....drži se...veliko mislim na vaju punce...

Tamika...jutro turbo mami ...spet si čist preveč pridna....

Sjmm....dober tek .....pa lep dan želim

Ajvy---pejt delat user posted image



saj še nisem nič naredila user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a si dopoldan?





kako ne---vsi so že popredalčkani....

Od 12 do 20 sem....taka full smotana ura....cel dan mi gre...ampak kaj češ...tut to se mora

KAko ste vi---kako si ti?

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4990
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:13:08   
petrušk_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce hvala vam za pikepoke - zlate ste user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Včerej sem čist obležala, pa školjko okupirala. Je šlo vse vn iz mene karkoli sem popila al pojedla. Še dobr da je moj bratranec prišel na kavo, da se je z Nejcem igral, pa še po Žiga smo šli skup. Popoldan je pa moj prevzel tko da sem bla jaz včeraj res na bolniški. Se mi zdi da sem danes boljša - vsaj sedim lahko tko da upam, da je najhujše za mano. Nejca mam dons še doma, Žiga je pa v vrtcu.

čebela in birdy dobr opravta danes na pregledu

vas morm še vse za nazaj prebrat tko da tekom dneva upam, da mi ratauser posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sam da si boljš


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 4991
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:13:15   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy... kakšen je bil prvi delovni dan? kako so pupe?

baki... a še spiš? a nik še kašlja? user posted image user posted image user posted image user posted image



helouuu...
ne vročina še prisotna...ampak samo zvečer...sva glih od P....je reku da je tak virus, da je 2 dni vročina, pa pol 2 dni ne pa pol spet 4 dni bl zvečer....pogledal je še 1x ušeska....v enem čist mal mal vnetja, tko da za vsak slučaj trakec do jutri, da se nebi kaj hujšega razvilo....bolniška še do petka, ampak jutr pa u četrtek grem mal u šiht, drgač bom pomoje knižco dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4992
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:13:21   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

HELLLLLOOOOOO

A ME ŠE POZNATEEEEEEEEEEEEEEEEE

ravnokar so nas priklopli v svetuser posted image

IIIIIIJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEE
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
WELCOME TO THE WORLD user posted image
kdaj kurblamo kulikopter user posted image user posted image




oo ohallo...super, da si nazaj....


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 4993
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:28:00   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

oi....

Včeraj prvi delavni dan...hm..kot da imamo razprodajo....noro.....

NOčka je bila obupna...če ni ena je druga jamrala....tko da ne vem...kaj se bo iz tega izcimlo....

Birdy...fino fajn glej user posted image user posted image user posted image user posted image

Čebela...vse lepo na pregledu.....

Urša....welcome back...revčka ena...dobr da nisi dehidrilala....drži se...veliko mislim na vaju punce...

Tamika...jutro turbo mami ...spet si čist preveč pridna....

Sjmm....dober tek .....pa lep dan želim

Ajvy---pejt delat user posted image



saj še nisem nič naredila user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a si dopoldan?





kako ne---vsi so že popredalčkani....

Od 12 do 20 sem....taka full smotana ura....cel dan mi gre...ampak kaj češ...tut to se mora

KAko ste vi---kako si ti?

ura je res čudna ... kar se mora se mora

hvala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zaenkrat smo ok... upam, da tako tudi ostane user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4994
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:29:15   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy... kakšen je bil prvi delovni dan? kako so pupe?

baki... a še spiš? a nik še kašlja? user posted image user posted image user posted image user posted image



helouuu...
ne vročina še prisotna...ampak samo zvečer...sva glih od P....je reku da je tak virus, da je 2 dni vročina, pa pol 2 dni ne pa pol spet 4 dni bl zvečer....pogledal je še 1x ušeska....v enem čist mal mal vnetja, tko da za vsak slučaj trakec do jutri, da se nebi kaj hujšega razvilo....bolniška še do petka, ampak jutr pa u četrtek grem mal u šiht, drgač bom pomoje knižco dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


          user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4995
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:31:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

HELLLLLOOOOOO

A ME ŠE POZNATEEEEEEEEEEEEEEEEE

ravnokar so nas priklopli v svetuser posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa kje si ti punca......kako ste, kaj dogaja novega...


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4996
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:35:56   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image




helouuu...
ne vročina še prisotna...ampak samo zvečer...sva glih od P....je reku da je tak virus, da je 2 dni vročina, pa pol 2 dni ne pa pol spet 4 dni bl zvečer....pogledal je še 1x ušeska....v enem čist mal mal vnetja, tko da za vsak slučaj trakec do jutri, da se nebi kaj hujšega razvilo....bolniška še do petka, ampak jutr pa u četrtek grem mal u šiht, drgač bom pomoje knižco dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



to zveni kolkr adenoviroza..ti je kaj poimenoval ...al je rekel samo virus...
Uf tega se spomnim pr Tarji...2 dni bruhanja, 2 dni driske, 2 dni vnetih uše, 2 dni vnetega grla, 2 dni izpuščajev...tko 14 dni,....takrat sem misnla da, se mi bo zmešalo...
Upam, da to ni to..,.in da čimprej prebrodite ta virus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4997
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:36:58   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image

ajvy... kakšen je bil prvi delovni dan? kako so pupe?

baki... a še spiš? a nik še kašlja? user posted image user posted image user posted image user posted image



helouuu...
ne vročina še prisotna...ampak samo zvečer...sva glih od P....je reku da je tak virus, da je 2 dni vročina, pa pol 2 dni ne pa pol spet 4 dni bl zvečer....pogledal je še 1x ušeska....v enem čist mal mal vnetja, tko da za vsak slučaj trakec do jutri, da se nebi kaj hujšega razvilo....bolniška še do petka, ampak jutr pa u četrtek grem mal u šiht, drgač bom pomoje knižco dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



uf, tele viroze...naj hitro mineuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 4998
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:38:05   
Urša08
Ne boste verjele ampak sem na kavču zaspala, Nejc se je pa lepo igraluser posted image user posted image user posted image no sedaj sem mu mal kavčka odstopila pa risanko dala.

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 4999
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:39:30   
TAMIKA3
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ne boste verjele ampak sem na kavču zaspala, Nejc se je pa lepo igraluser posted image user posted image user posted image no sedaj sem mu mal kavčka odstopila pa risanko dala.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za mami in Nejca


_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5000
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 [200] 201 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?