|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:40:40   
TAMIKA3
nič punce ... mi2 greva na Štajersko user posted image ... lep dan user posted image user posted image

_____________________________

Največja radost na svetu je družinska sreča. Zavest, da imaš zmeraj nekoga, ki te ima rad, je največji zaklad. Zato je življenje lepo.
22.3.2002 MARIN 3510g,51cm
25.12.2004 TIAN 4190cm,53cm
3.8.2006 MAI 4610g,57cm
15.2.2009 TRISTAN 4790g,54 cm

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 5001
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:41:27   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Ne boste verjele ampak sem na kavču zaspala, Nejc se je pa lepo igraluser posted image user posted image user posted image no sedaj sem mu mal kavčka odstopila pa risanko dala.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam da sta si malo odpočili...sej dan je ravno za spat...in počivat


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5002
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:42:27   
Urša08
Ajvy res maš zoprn delovni časuser posted image

petrušk eto za Evo user posted image user posted image user posted image user posted image

Tamika a ni dobr strojček za depilacijo, jaz sem ful zadovolnauser posted image user posted image user posted image Dobro opravita z Maijemuser posted image

Sjmm
kar počasi, sej vreme je res za en drek, vidva se kr razvajajta s akavico in risankamiuser posted image user posted image user posted image

čebela Nejc že od nedelje zvečer ne bruha, je živahen tko da bo šel jutri najverjetneje v vrtec.

Tanci helo user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5003
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:43:07   
sjmm
tamika...itak pridna že od zgodnjih ur...pa dobro opravita z Maijem...a je kaj posebnega ???

tanči...lepo, da so vas spet povezali s svetomuser posted image ...kako ste se kaj navadli na novo okolje??...pa kdaj se kaj oglasi na kak kofetek...lahk tud z mladino...se bojo mau igraluser posted image

ajvy....naj ti hitro in lepo minejo delovne uriceuser posted image

mi2 sva mau dnevno u red spravla...sam zravn Maja je nastalo več razmetanega kot pospravlenga...k je tok turbo pospravlu d je šlo kr po luft....zdej pa sušilc kliče, pakej je treba u lonce vržt...popoldna...šoping...morm še plonk listek sestavtuser posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5004
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:43:39   
Urša08
Punce danes pride kolumbo z Jurijem domov iz porodnišnice. Če bo utegnila se bo zvečer javilauser posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5005
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:46:21   
sjmm
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce danes pride kolumbo z Jurijem domov iz porodnišnice. Če bo utegnila se bo zvečer javilauser posted image


jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! pol je vse ok....sej jz sm pa mela na četrtek CR...sm šla u pondelk domou....sm komi čakala svojo pojstlo in vse moje ptičke...sigurn je enako s kolumbo.....ooooo, kok je to lepo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5006
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:46:28   
Urša08
Ajvy saj dons je v planu počitek, sej za kaj druzga sploh nisem. Bo mel danes moj gospodinjstvo čez. Jaz samo dopoldan za naju z Nejcem poskrbim. user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 5007
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:48:22   
sjmm
no, zdej je pa Maju popustila una jutranja flaša z mlekom in grisolinom, tak d bo treba neki za papcat prpravt, ker zadnje čase je fuuul siten, če ne dobi hitr za jest user posted image

urša...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za dremež


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5008
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 9:58:16   
Čebel@
sem nazaj.......mi je naredila UZuser posted image user posted image user posted image .......user posted image  je pokazal spoluser posted image user posted image user posted image me drži,da bi šla,kar kej kupit za bejbijauser posted image .....spol bo zaenkrat še skrivnost-čez 5t imam morfologijo in gre možek zraven,tko,da če še 1x isto pove-boste pa izvedeleuser posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 5.10.2010 10:04:21 >

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5009
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:14:34   
Čebel@
tanci........WBuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....smo te pogrešale ZELOuser posted image

sjmm.....jaz tudi z enim ušesom celo noč poslušam Hano,ki stoka in se premetavauser posted image ...vreme:za user posted image user posted image user posted image user posted image

tamika......user posted image user posted image user posted image si z likanje-upam,da je bilo mišljeno likanje in ne depiliranje in da si od kocin 2 kili lažjauser posted image user posted image user posted image hecuser posted image .......dobro opravita v MBuser posted image

ajvy.......uf butast urnikuser posted image te maledve počakata,ko prideš domov?

srečanje......a sem jaz kaj falila in se kej menite?user posted image

petrušk........šment nouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

urša.......priden Nejc,da te je pustil počivatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .......super da ne bruha več-naj tako ostaneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jupiiiiiiiii kolumbo že pride domovuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


mogla bi it na pošto,pa tko lije da me sploh ne vleče venuser posted image

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 5010
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:25:13   
tanci29
čao bejbe..

evo mi smo zopet priklopljeni na internet in siol tv..kdo bi si mislil da moraš na take stvari v današnjih časih tok časa čakatuser posted image
drugače pa smo se preselili in smo že en mesec v naši hiški...imamo se ful dobro..sicer je še kar nekaj dela , čakamo še omare tko da smo bolj po kavbojsko ampak je SUPERRRRRRRR

kako ste kaj ve?...a mogoče dobim kakšno obnovo, ker nimam pojma kaj dogaja..

vem da je kolumbo rodila fantka...a je Jure ali Jurij?
kako kaj ostale nosečke? a je kera nova?
kako kaj ostale preseljenke, je že vsem uspelo?

malčki palčki malčice palčice so vsi ok?   pa mamice tudi?

uf 1000 vprašanj...

danes imam dopust ker imava s Hano cepljenje...lp

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5011
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:29:40   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

čao bejbe..

evo mi smo zopet priklopljeni na internet in siol tv..kdo bi si mislil da moraš na take stvari v današnjih časih tok časa čakatuser posted image
drugače pa smo se preselili in smo že en mesec v naši hiški...imamo se ful dobro..sicer je še kar nekaj dela , čakamo še omare tko da smo bolj po kavbojsko ampak je SUPERRRRRRRR

kako ste kaj ve?...a mogoče dobim kakšno obnovo, ker nimam pojma kaj dogaja..NO TI MALO POMAGAMuser posted image

vem da je kolumbo rodila fantka...a je Jure ali Jurij?JURE
kako kaj ostale nosečke? a je kera nova?PETRUŠK JE TAZADNJA ZAENKRAT
kako kaj ostale preseljenke, je že vsem uspelo?MIHAILO IN CLAUD STA TIK PRED VSELITVIJO,KATJUŠA SE JE PA ŽE PRESELILA

malčki palčki malčice palčice so vsi ok?   pa mamice tudi?JAP

uf 1000 vprašanj...NA TOK TI JIH PA NE ODGOVORIMuser posted image

danes imam dopust ker imava s Hano cepljenje...lp STA MALEDVA DRUGAČE UREDU?

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 5012
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:35:28   
tanci29
čebela tenksuser posted image

maladva sta uredu...

kako gre Hani v vrtcu?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5013
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:38:59   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

čebela tenksuser posted image

maladva sta uredu...

kako gre Hani v vrtcu?
moram rečt da superuser posted image user posted image user posted image je mela 1 teden krize,zdej pa spet z veseljem teče v igralnicouser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 5014
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:40:56   
birdy
Hej hoj, jst iz pregleda. Še vedno je fant, G je bil pa čist pafuser posted image , ko je naračunal težo. Dečko ma že 2530g, jst pa še točno dva meseca do konca. Tko da je reku da bi blo pametno če grem na dieto, uno za sladkorne bolnike. Sem rekla, ja, da ne bo tok velik, pa je reku, sej velik bo tko al tko, sam da še večji ne bo.
Drugač je pa vse ok, ubistvu kej dost druzga sploh ni komentiru ker je bil pomoje preveč šokiran od težeuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5015
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:47:46   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

čebela tenksuser posted image

maladva sta uredu...

kako gre Hani v vrtcu?
moram rečt da superuser posted image user posted image user posted image je mela 1 teden krize,zdej pa spet z veseljem teče v igralnicouser posted image


no ful fajn...kako pa buši?

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 5016
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:49:07   
petrušk_
 
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

IZVIRNO SPOROČILO: petrušk_

IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

petrušk... kako ste? vročina popustila?user posted image user posted image user posted image user posted image




helouuu...
ne vročina še prisotna...ampak samo zvečer...sva glih od P....je reku da je tak virus, da je 2 dni vročina, pa pol 2 dni ne pa pol spet 4 dni bl zvečer....pogledal je še 1x ušeska....v enem čist mal mal vnetja, tko da za vsak slučaj trakec do jutri, da se nebi kaj hujšega razvilo....bolniška še do petka, ampak jutr pa u četrtek grem mal u šiht, drgač bom pomoje knižco dobilauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



to zveni kolkr adenoviroza..ti je kaj poimenoval ...al je rekel samo virus...
Uf tega se spomnim pr Tarji...2 dni bruhanja, 2 dni driske, 2 dni vnetih uše, 2 dni vnetega grla, 2 dni izpuščajev...tko 14 dni,....takrat sem misnla da, se mi bo zmešalo...
Upam, da to ni to..,.in da čimprej prebrodite ta virus user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ajej ajej...bog ne daj ajvy...norišnca..se mi zmeša....user posted image user posted image user posted image user posted image

ne je reku da je sam virus in da naj bi zj čez 2 dni blo dobr


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 5017
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:49:14   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Hej hoj, jst iz pregleda. Še vedno je fant, G je bil pa čist pafuser posted image , ko je naračunal težo. Dečko ma že 2530g, jst pa še točno dva meseca do konca. Tko da je reku da bi blo pametno če grem na dieto, uno za sladkorne bolnike. Sem rekla, ja, da ne bo tok velik, pa je reku, sej velik bo tko al tko, sam da še večji ne bo.
Drugač je pa vse ok, ubistvu kej dost druzga sploh ni komentiru ker je bil pomoje preveč šokiran od težeuser posted image


o birdy...velik fant bo.sam da je vse ok, mogoče pa ni dobro tehtal, telim meritvam jest ne verjamem čist..a ime imata že izbrano?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5018
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:51:04   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: sjmm

IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Punce danes pride kolumbo z Jurijem domov iz porodnišnice. Če bo utegnila se bo zvečer javilauser posted image


jeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!! pol je vse ok....sej jz sm pa mela na četrtek CR...sm šla u pondelk domou....sm komi čakala svojo pojstlo in vse moje ptičke...sigurn je enako s kolumbo.....ooooo, kok je to lepo...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



superrrrrrrrrr...welcome home ))))


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu sjmm)
Neposredna povezava do sporočila: 5019
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 10:55:24   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: TAMIKA3

nič punce ... mi2 greva na Štajersko user posted image ... lep dan user posted image user posted image

dbr zrihtejta 


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu TAMIKA3)
Neposredna povezava do sporočila: 5020
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 11:02:20   
tanci29
hej petrušk..kako pa kaj ti? nosečnost ok? kaj je z Evico?

(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5021
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 11:02:40   
birdy
Tanci, sej če bi sam enkrat meru bi še rekla da gre za napako. Tko je pa trikrat meru. Pa moj G ni en panik tko da mu kr verjamem. Pa tud pri Neli in Kristi je zadel zelo dobro tko da mislm da dobre meritve dela.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrušk_)
Neposredna povezava do sporočila: 5022
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 11:05:11   
petrušk_
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

hej petrušk..kako pa kaj ti? nosečnost ok? kaj je z Evico?


nosečnost ok...običajne slabosti....

eva pa je mela 3 tedne nazaj hudo slinovko - 14 dni...in ji je tolk imunski sistem podrlo, da koj k je pršla nazaj v vrtec je spet zbolela...viroza...2 dni huda vročina 2 dni nč...zj pa spet pomalem kuha...ampak bolj proti večeru....
mal ušeska bolijo, kašla...pa tko naprej...nč luštnga ampak bo moglo minit....

pošl še kakšno slikco od vašega novega domeka

vi ste ok???


_____________________________

petrušk_

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 5023
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 11:11:02   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

IZVIRNO SPOROČILO: Čebel@

IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

čebela tenksuser posted image

maladva sta uredu...

kako gre Hani v vrtcu?
moram rečt da superuser posted image user posted image user posted image je mela 1 teden krize,zdej pa spet z veseljem teče v igralnicouser posted image


no ful fajn...kako pa buši?
rasteuser posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 5024
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.10.2010 11:11:44   
tanci29
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

Tanci, sej če bi sam enkrat meru bi še rekla da gre za napako. Tko je pa trikrat meru. Pa moj G ni en panik tko da mu kr verjamem. Pa tud pri Neli in Kristi je zadel zelo dobro tko da mislm da dobre meritve dela.


ne sej nisem misila da gre za napako, ampak pri teh meritvah so odstopanja sam to...ziher ve kaj in kako se meri tale tvoj dohtar, tko da če on pravi da je velik fante pol bo že držalo...kako so kaj pupe?

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 5025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  198 199 200 [201] 202   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
To pravilo je moje fante rešilo pred ugrab...
Mama je odkrila, da je pravilo, ki ga je otrokom postavila nekaj let prej, verjetno rešilo njihova življenja.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?