|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 5:35:36   
Čebel@
jutrouser posted image

spala 5 ur,ker sva šla še na mlajuser posted image user posted image user posted image

katjuša.....sta hotla za darilo € in prijatelji vedno kupimo skupaj(se bo nabralo 500€).....ma meni je zato veliko,ker zdele trenutno res nimam kešauser posted image user posted image

kolumbo......cifra:50€/osebo za poroko in 5€/osebo za krst

sjmm......UŽIVAJTEEEEEEEE!user posted image user posted image user posted image

tanči..........hellowuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

urša......upam da je šla vročina stranuser posted image user posted image user posted image user posted image


grem v službo,ob 15.00 pa na crkveno....lep danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 7:57:21   
sjmm
jutro!

ena kofica:

user posted image


jz sm že xxxl kofe pospila...noč je bla katastrofna...no, sej se je že do polnoči zbudil ene 6x...zakaj...user posted image user posted image user posted image user posted image

zdej še spi

čez pol urce ..ustaj!!!!!!!

jz še ene cote brzinsko potegnem s peglo in še ene iz sušilcauser posted image user posted image

še par svai iz hladilnika..pa smo!

pol pa preizkus, če gre vse in vsi u avtouser posted image

HVALA ZA LEPE ŽELJE VSEM!

FAJN SE MEJTE!  SEJ SE KEJ OGLASM!!user posted image


_____________________________

SAŠKA 25.4. 1995
JAN PETER 7.12. 1998
MIHA 26.3. 2001
MAJ 19.2. 2009

VSI MOJI SONČKI

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
3.7.2010 8:53:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu sjmm)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 9:23:55   
tanci29
JUTRO

sjmm-en fajn dopustek vam želim, pa mal si spočij in uživejteeeee vsi na kupuuser posted image user posted image user posted image user posted image

kolumbo-sliši se fajn kar ti bo tist stric zrihtov...kok boste mel šikano vse skupajuser posted image user posted image user posted image

urša-sej se mi je zdelouser posted image ..kako Nejčko...kaj ga pa daje revčka

mi pa dones šibamo u Laguno mestna plažauser posted image ..če že ne gremo na morčita...ajde papa uživkejte

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 14:11:44   
Katjusa
dan.....

same uživačice, ene na morju ene na poroku spet druge na bazenuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jst pa sama doma in komi čakam, da moj pride.... ju3 imama varstvo ker grema v Vitanje delat.... komi čakam, da bo konec kaj sma si šla toliko dela nardituser posted image user posted image user posted image user posted image

kuham sosilce za nas tri, da si nafilamo lačne želodčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 17:43:53   
simonakr
Dan! Dejte nehat dražit z morjem in bazenom! user posted image user posted image No mi smo glih kar imeli nevihto, hvala bogu brez toče. Se je pa kar fltno ohladilo.

Vse ki ste ali ki greste na morje - uživejte, spočijte se in imejte lepo vreme!

Šibam se mal relaksirat! Če mi bo tamala dovolila user posted image

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
3.7.2010 20:47:22   
Katjusa
sale sparina ni več normalna.... dobesedno sem si zdle mrzel pir odprlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image smo bli prej zunaj smo se mal pr sosedih igral in smo se šli domov v bazenček namočit ker sta bla oba čist gnila..... potem smo šli pa še na en sprehodek in smo prišli domov spet vsi prešvicani.... zdej sem jih v banji namakala no zdej sta pa že vsak v svoji postelji..... mojga še ni me je pa klical, da so čez mejouser posted image user posted image user posted image user posted image

simonakr dej ti nam kako ploho pošl.... blo je sicer oblačno in je nakaj ropotalo tam zgoraj sam ni nič dol padalo pa bi prav pasal... kdaj greste pa vi na morje oz. na dopust?

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 7:46:52   
simonakr
Jutro! Eno ta hitro kavico user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša mi gremo na morje šele 12.8, dopust se mi začne pa pa že 2.8 tko da bom še mal frej pred dopustom.

šibam na kavico

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 7:59:27   
tanci29
jutro

katjuša-res je vroče ja..mogoče bo danes kaj manj

simona-sej bo hitro minilo do tvojega dopusta...dnevi kar letijo okoli

čebela-kako ste se imeli na poroki

(odgovor članu simonakr)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 8:09:15   
tanci29
hej

sem si kuhala kofi, pa erik si je zaželek koruzo papcat..kok bo kokodakcal danesuser posted image

mi smo se imeli včeraj fuuuuul fajn...bili smo u senčki...čofotali u bazenčkih, ta malih, ta velkih, po toboganu...vse smo obdelali...res je bilo fino

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 11:27:34   
Čebel@
jutro/danuser posted image user posted image user posted image

spala sva do zdeleuser posted image user posted image user posted image user posted image ......domov sva prišla pa ob 2.30,ker je bil moj user posted image  že full zmatran,jaz pa itak lohk še ene 2 uri plesalauser posted image user posted image user posted image user posted image ....poroka full lušna,full dober žur so naredili,ženina so nam ukradliuser posted image ,v eni igrci sem mogla sodelovat in je bilo smeha še in jošuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .....tudi z možem sem veliko plesala(drugače on sploh ne pleše) in že zato mi je bilo vsečuser posted image user posted image user posted image user posted image

zdej se pa baševa s piškoti,Hano babi daje ajat,midva bi mogla pa v trgovino ker je prazen hladilnikuser posted image

lep danuser posted image

< Sporočilo je popravil Čebel@ -- 4.7.2010 11:29:20 >

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 18:06:11   
Urša08
helov

Vidim oz. berem kako uživate user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci super za uživanje na bazenuuser posted image user posted image user posted image

čebel@ ful dobr da sta se mela super na poroki, plesala, žurala user posted image user posted image user posted image user posted image

Katjuša vidva pa kr delavno danes, pridna pridna user posted image user posted image user posted image user posted image pa nič obupavat, a veš kok bo luštno ko boste na svojemuser posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo jeeeee za peskovnik user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 18:08:53   
Onasiss
Dan...

ste me kaj pogrešale??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na hitro... domov smo prišli včeraj ponoč... uživali smo maximalno.

Srečala in spoznala sem Tamiko in njene kralje in sovsi res enkratni....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Toliko od mene... se javim še zvečer....


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 18:09:26   
Urša08
Še malce poročanja. V petek zvečer Nejc zakuha na mal čez 39, calpol pomaga in spimo vso nočko, zjutraj mal čez 6 pa že slišim - mami jutro je je treba vstati user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in Nejc brez vročineuser posted image kaj ga je dajalo pojma nimam. Predvidevam malce da je bilo od prekurjenosti. Ker je bil ok, se odločimo da gremo na vikend, da praznujemo očkovih 50 let. Imeli smo se super, uživali, šli z gondolo na Vogel, tortica je bila tud lepa tako da je bil res lep vikend. Pa tud pasalo je nič kuhatuser posted image user posted image user posted image . Je pa mene ulovil en prehlad in sem čist sesuta, dons sem kr na ležalniku poležavala tko da upam, da gre čim prej stran od mene ker rabim energijo.

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 18:10:02   
Urša08
IZVIRNO SPOROČILO: Onasiss

Dan...

ste me kaj pogrešale??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Na hitro... domov smo prišli včeraj ponoč... uživali smo maximalno.

Srečala in spoznala sem Tamiko in njene kralje in sovsi res enkratni....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Toliko od mene... se javim še zvečer....



welocome back user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kako slikico uživanja prosimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 22:21:19   
Onasiss
sjmm... verjetno sem prepozna..pa vseeno jaz sem vzela za našo ene 3 bodije s ta dolgimi rokavi, če bi glih kej padal...
pa ene 7 majčk s kratkimi in ene 5 bodijev s kratkimi rokavi, 5 hlač, 4 oblekce.... no skratka vsak dan sem jo zih ene 3x preoblekla, čeprav smo bili cel dan na plaži... no u glavnem se je za zajtr in večerjo obvezno popackala, pol pa še ko smo  šli u otroški disko....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


u glavnem, jedla sem k pras...ica... zredila sem se pa za 2 kili.... moj me je za...je...ba..vu, da SEM FULLLLL BAJSIKA...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image večerje so ble res fenomenalne.....

spoznal smo tri družine z majhnimi otročki....


aja se moram pohvalit... moj Tyson je, razen prve noči, spala po celo noč do osmih zjutraj brez gundžanja in jambranja....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sam ne upam prehitro se hvalt, da bo zdaj spet kr neki....user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
4.7.2010 22:22:37   
Onasiss
evo še nekaj slik...
user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

So what....

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:24:37   
baki
jutrooooooo.

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:25:22   
Urša08
jutro

Spali do 7 samo jaz bi še user posted image user posted image user posted image . Prehlad me še kar noče zapustit tako da bo očitno še mal trajalouser posted image . Sedaj grem pa kavico popit, da se mal ulavfamuser posted image .

Onasiss lepe slikice, pa super za uživanje, dobro hrano in spanje user posted image user posted image user posted image Imaš še dopust ali se je iztekel?

(odgovor članu Onasiss)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:26:07   
Urša08
Baki jutrouser posted image . Kako ste? Ste dobili regres?

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:37:13   
simonakr
Jutro!

Onasis - lepe slikce!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Da k seb pridem!

V soboto sva šla z mojim v kino - sva šla Mrk gledat ( kr v redu film), Sva prišla bolj zgodej user posted image in sva spala samo ene 4 urce. Celo nedeljo sm prihajala k seb, naspala se še nism, to bom še mal rabla!

grem kofetkat

_____________________________

"Nihče ni nikoli tako visok kot tedaj, ko poklekne k pomoči potrebnemu otroku."

RDEČI NOSKI

19.2.2009 se je rodil naš škorček Larisa

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:43:54   
baki
a ste že vstaleuser posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:46:46   
Urša08
Simonakr jutrouser posted image ej super za malce "žuranja" user posted image Še eno vprašanje imam zate k si ravno iz tega fohauser posted image user posted image user posted image A sme nosečnica vzet kake tablete oz. pastile za grlo? Ma me tok grlo boli pa ne vem če sploh lahko kej vzamemuser posted image a je karkoli da si olajšam tale moj prehlad razen lekadolčkov? hvala tiuser posted image

Baki ja mi smo ob 7 vstali , sam jaz bi še spalaaaauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:51:46   
baki
IZVIRNO SPOROČILO: Urša08

Baki jutrouser posted image . Kako ste? Ste dobili regres?
regresa še nismo dobliuser posted image user posted image

(odgovor članu Urša08)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: malčki palčki/malčice palčice februarčic0...
5.7.2010 7:53:33   
baki
urša...jst bi tudi še spala.se mi še nč ne da.moj je v službi tk da morem še kuhat.vreme je pauser posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?