|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 20:22:34   
Reby
zoo - zakaj pa se ne bi dobile dopoldan, ko še ni take vročine (npr. 9 ali 10h). Popoldan v avto in tja, ko je že vse razgreto, pa še kaka nevihta...

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 20:39:00   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: Reby

zoo - zakaj pa se ne bi dobile dopoldan, ko še ni take vročine (npr. 9 ali 10h). Popoldan v avto in tja, ko je že vse razgreto, pa še kaka nevihta...


hm user posted image , ob 8h se šele s postelje zbašemo....meni nekako paše popoldne, drugače pa kakor se boste zmenile...predlagajte...

zup2, hodiš na dinamično ali na igrivo vadbo?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 21:38:06   
Sempervivum
IZVIRNO SPOROČILO: lana70


IZVIRNO SPOROČILO: Reby

zoo - zakaj pa se ne bi dobile dopoldan, ko še ni take vročine (npr. 9 ali 10h). Popoldan v avto in tja, ko je že vse razgreto, pa še kaka nevihta...


hm user posted image , ob 8h se šele s postelje zbašemo....meni nekako paše popoldne, drugače pa kakor se boste zmenile...predlagajte...



Ja, mi tudi. Oz. kakor kdaj. Včasih spimo dlje, včasih vstaneva že ob 6-ih. Meni vsekakor popoldne veliko bolj ustreza.


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 21:39:01   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Reby

zoo - zakaj pa se ne bi dobile dopoldan, ko še ni take vročine (npr. 9 ali 10h). Popoldan v avto in tja, ko je že vse razgreto, pa še kaka nevihta...


vo, jaz tudi predlagam dopoldaski termin. ;en ud bolj ustreza, pa res te popoldanske nevihte...

Če pa večini ustreza popoldan se bomo pa pač prilagodile še ta dopoldanske user posted image

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
4.7.2010 22:23:04   
zup2
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

zup2, hodiš na dinamično ali na igrivo vadbo?


Lana obiskujeva vadbo za zgodnji razvoj, so pa vmes tudi ure dinamične vadbe. Moram rečt da je fino, sploh ker Hana po vadbi omaga za dobre tri urce user posted image .

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 10:52:15   
gapii27
dobro jutro, dober dan.... no že druga kavica na mizi...tamala v ležalkah, klepetata sto na urouser posted image

lepo dopoldne

(odgovor članu zup2)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 11:04:04   
lučka 25
dober dan user posted image

Midve sva že s suho-mokrega sprehoda. Zdaj pa že sestavljava s kockami. Je pa spet mal jokica, ker zgoraj desno štirka ven bode, š**** se že čutijo skozi dlesen,....tako da samo še vprašanje časa kdaj bo ven pribodla. No, saj spi dobro, rez težav. Ma pa revca pod pazduhama (še posebej pod desno) vse vneto od vročine, al pa od alergij. user posted image  Bomo videli kaj bo jutri P rekla, ko imava posvetovalnico.

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 15:06:50   
mojsonček
Dan!

bentiš... ve, že na drugem delu jst pa še prvega nisem prebrala do konca...user posted image

Goldy a ste še zmer na našem koncu?

ZOO ma upam, da bo vse tko k mora bit, da lahko prideva... bom spremljala kaj se boste zmenile...

jst sm čisti bizi...user posted image  prou pogrešam mal časa sam zase... tamala je totalni naspidiranc...

soparne pozdravčke vsem

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Porodne zgodbe)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 15:29:35   
lana70
Kdaj ste začele z uvajanjem GH??? Pri katerih mesecih naj bi začeli? Mi se namreč še vedno polno dojimo, jemo pa že na 2 uri, tako da upam, da ne bomo prišli na vsako uro user posted image . No, katera ura je dogovorjena za ZOO???

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 15:51:10   
lučka 25
mojsonček, vidim da si vsa naspidirana. Pa mala tudi. Glede časa te pa zastopim,....ga manjka. Upam, da se kmalu vidimo.

lana, mi smo začeli pri dobrih 5 mescih. Bi prej, pa smo meli še alergije na mleko, jaca,...pa smo čakali ponovne alergološke teste, pa nasvete od alergologinje. Ko pa so zaečli am je pa res ekspresno uspelo uvesti kar 2 obroka GH. Zali sva z zelenjavo za kosilo, pa potem s sadjem za dop. malico, nato sva uvedli mlečno kašico, potem pop.malico s skutkami pomešanimi s sadjem al pa joguti, nato pa šele z zajtrkom. Vem, da je miška začela z uvajanjem pri  starosti 4 mescev, lepo počasi, kljub temu da je še polno dojila, pa po moje še sedaj doji. Ene so pa začele s kašico zvečer,...ne vem nasvetov po še pa še.

zoo: evo mene. Sporočam, da naju žal ne bo. Končno smo našle en termin pred dopusti s 3 sošolkami, da se dobimo z otroci. Gremo pogledat od ene dojenčka (ki se mu pa ta naziv že isteka, kaj pa čmo če smo mogle uskladit nas čas, zdravstveno stanje 6 otrok...user posted image ). Tako, da kdaj drugič z veseljem.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 21:00:16   
lana70
Še en kvešč user posted image : nečakinja ima vodene koze.....se bojim, da jih dobi tudi moja, nekateri pravijo pa da bi bilo boljše, da jih sedaj preboli. Kaj menite?

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 21:33:40   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Še en kvešč user posted image : nečakinja ima vodene koze.....se bojim, da jih dobi tudi moja, nekateri pravijo pa da bi bilo boljše, da jih sedaj preboli. Kaj menite?


Nečaki so jih tudi imeli kaka 2 meseca nazaj. In smo se izogibali vsem kontaktom. Če se prav spomnem, ni fajn, da se jih dobi kot mali dojenček. Tako so meni svetovali.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 21:39:52   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
Vem, da je miška začela z uvajanjem pri  starosti 4 mescev, lepo počasi, kljub temu da je še polno dojila, pa po moje še sedaj doji. Ene so pa začele s kašico zvečer,...ne vem nasvetov po še pa še.



En popravek...
Začela pri 5 mesecih.
Bi pa začela pri 4-ih, če bi bili lepo donošeni.
Pričela sem pa z mlečno kašico zvečer - tako narejeno z mml. Uvedli in takoj začeli spati celo noč.
Zelenjavo in sadje sem pa zelo počasi uvajala. Smo imeli še zelo dolgo pri obroku poleg GH tudi mleko.
Ja dojim in molzem pa še vedno user posted image , a je količina že precej padla.

PS (dodatek posebej za lano): Danes smo uvedli rukolo.


< Sporočilo je popravil miska73 -- 5.7.2010 21:41:50 >

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
5.7.2010 22:15:13   
lučka 25
miška, vdiš sem že nekaj pomešala. Ja si res rekla, da bi začela pri 4, ampak ker sta nedonošenčka ste pa začeli pri 5. No, važno da je en nasvet več. user posted image  Si me pa z rukolo sprovocirala, jo bom jaz tudi probal dat N.

lana, kaj pa vem kako je s temi vodenimi kozami. Jaz sem slišala, da tako majhni je bolje da jih nimajo. Ali pa se zgodi, da se lahko kasneje ponovijo, če jih prehitro dobio. Tako da jaz ne bi hodila okoli otrok z vodenimi kozami.

Čeprav zadnjič sem mislila eni mami rečt, k je bla s hčerko na sprehodu, k je mela še polno svežih noric, res pa tud že veliko hrastic, da naj ne izpostavlja otroka, ker je to prevelik napor zanj. Mi je pa zanimivo, da jaz jem jih dobila kot otrok, pa to kar v močni obliki, pri 27 letih pa so se mi ponovile. Sem mogla bit 3 tedne!!! na bolniški, ker baje ni bilo dobro za mene, pa ker ponavadi so 3 faze noric oz. lahko 3x izbruhnejo in so dalj časa kužen...No otroke pa P pošiljajo v vrtec že takoj ko se hrastice začnejo delat (pa tud če je še kakšna svež). Pravijo pa, da je ponavadi več noric v telesu, še posebej na dihalih in je zato potrebno, da si pazljiv in otroka ne izpostavljaš naporom,...

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 11:17:14   
lučka 25
No, midve sva od pediatrinje. Mere so kar manekenske 9245g in 75cm. Glede na 1 leto niso prav velike, je  zgleda po mamici (ja,ja v otroštvu sem bla šlang, puberteta je pa svoje prineslauser posted image )
Ker smo zadnje dni mal pokušal kako je kaj z alergijo na jaca (ker testiranj še nismo dočakali, zamujajo z vabilom že 2 mesca). In posledično se je pojavil AD v hudi obliki pod pazduhami, malo je pa vse pospešila še poletna vročina. Tako, da smo sedaj dobili eno kremo, ki k sreči ni stereoidna, da jo 1x dnvno mažemo in še sirup (podoben kot Claritin), da stanje normaliziramo. Jap, pa seveda spet dieta brez jajc user posted image

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 12:31:09   
Reby
lučka - ojej, upam, da pikice čimprej izginejo in ta alergija tudi. Še dobro, da veste, da so kriva jajca.
Maš ZS glede ju3 user posted image
lana - jaz sem mu dala 1 obrok goste hrane že takoj, ko je dopolnil 4 mesece, vmes prej pa malček banane, tu in tam kakšno žličko. Začela sva s korenčkom, bučkami, sadjem - jabolko, hruška, banana.
zoo - tudi mene v četrtek popoldan ne bo

_____________________________

http://www.sladkinasmehi.si
S tortami (pri)čaramo sladke nasmehe in ustvarjamo spomine. Naše poslanstvo je otrokom v težkih trenutkih (bolni, revni in otročki s posebnimi potrebami) pričarati sladek nasmeh.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 18:31:44   
lana70
Torej, KDO PRIDE V ČETRTEK V ZOO?

< Sporočilo je popravil lana70 -- 6.7.2010 18:35:47 >


_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu Reby)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 20:41:12   
lana70

IZVIRNO SPOROČILO: lana70

Torej, KDO PRIDE V ČETRTEK V ZOO?


...če bi katera želela, lahko tudi dopoldne.

_____________________________

.....in prišla je Živa....

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 21:26:27   
ledenka
če se boste zmenile za popoldan, prideva user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 22:14:30   
sapi
 
Ooo že drugi del jaz pa še nič napisala ...

Midva z najino miškolinko uživava. Dvakrat na teden se sprehajava oz sprehajam v Volčjem potoku. Greva kar takoj, ko se zjutraj zbudi, da še ujameva nekaj svežega zraka pred vročino. po novem od 16h naprej pa do večera ne spi več. V glavnem je na sporedu akcija saj hoče vse videti kaj se dogaja in cmevčkanje z vetrovi. Zjutraj se velikokrat zbudi z vetrovi in jokom še kar med spanjem. En dan ji ustreza en položaj malo bolj, naslednji dan spet drugi položaj tako, da jo premetavam iz enega položaja v drugega. Ampak za enkrat še ni panike, da se jo ne bi dalo pomiriti vsaj za nekaj časa. Najbolj ji ustreza sveži zrak zato, če le vreme dopušča greva ven. Jo pa moram pohvaliti saj ponoči lepo spi tudi po dojenju lepo brez problemov spi naprej. Danes je od 22 zvečer spala do 4.30. Toliko o nas.

Reby super že 2.del
Zup kam pa hodiš na vadbo s tako malo dojenčico, se prav zanimivo sliši.
lučka upam, da bo alergijo čimprej prerasla
sonček lepo se imejte na dopustu. Mi gremo septembra kooommaajjj čakam.
biba, če sem hotela kam iti sem sem se morala navaditi ali pa doma sedeti. Na začetku me je bilo strah in sem šla krajše destinacije potem pa čezdalje daljše. Sedaj ni več problem veselo šibam naokoli. Edino hudo je, če začne jokati vendar na srečo ni nikoli jokcala dolgo. Sem se tudi že ustavila jo pogledala, če je vse ok in šla dalje. Sem bila tako bolj pomirjena. Pa ogledalo tudi pomaga.

_____________________________

V&V ... in najine sanje so dvakrat postale resničnost.

(odgovor članu lana70)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
6.7.2010 22:23:04   
Sempervivum
Reby, škoda, ker ti popoldne ne ustreza user posted image

Jaz skoraj ziher pridem tam nekje okrog 4-ih. Odvisno pač od tega, kdaj se zbudimo in pojemo. Ponavadi smo ob treh že zunaj, računam še malo fore, za ziher. user posted image  Kimsy, Gapii, Lana, Biba, Mojsonček ... kaj pravite user posted image  Lahko mi pustite telefonske na ZS. Neviht menda ne bo, sem šla gledat Meteoalam.

Ajsi, men bi bilo super, če prideta! Mogoče bom lahko pa tokrat M akrobacije videla, ker zadnjič mi je ušla user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
7.7.2010 11:54:31   
Goldy
Sam pozdravček!user posted image

mojsonček - ne, nismo več v vaših koncih, smo bili samo v soboto. Pridemo pa 24.7. in ostanemo cel teden.user posted image

Kje ste vse? Se potepate, kaj?user posted image

_____________________________

Pa smo 4!!!

(odgovor članu Sempervivum)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
7.7.2010 13:57:32   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: Goldy

Sam pozdravček!user posted image

mojsonček - ne, nismo več v vaših koncih, smo bili samo v soboto. Pridemo pa 24.7. in ostanemo cel teden.user posted image

Kje ste vse? Se potepate, kaj?user posted image


Ah škoda user posted image  Mi gremo pa takrat za 11 dni na morje. Pa bli tako fino, da bi se lahko dobili. Pa drugič.

(odgovor članu Goldy)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
7.7.2010 15:05:57   
gapii27
ojla babike

tamala sem spravla mal spat upam, da vsaj do 16.00 potegneta, da pol fajn zdržita do osme-poldeveteuser posted image

za jutr še nič ne vem... a ste se kaj zmenle? kolk vas bo ?

caw

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Otročki po IVF/ICSI 2.del
7.7.2010 16:57:55   
sonček33
Ojla!
Mi smo predčasno zaključili dopust in se vrnili domov - vzrok - angina. Lovrek je zbolel.
Smo pa kljub vsemu uspeli spoznati super duper truper fajn pupi - Se* in Zarjo!  Kava je bila sicer kratka, a prima in fajn klepet ob njej. Lovro pa zdaj govori Zarja Zarja.user posted image

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




Ugled zavarovalnice
*m*o*j*c*a*

Katera izmed naštetih zavarovalnic po Vašem mnenju uživa največji ugled?

Grawe (7%)

Triglav (65%)

Generali (11%)

Tilia (1%)

Merkur (3%)

Maribor (13%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!