|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Mama, kje si?
22.8.2010 22:53:05   
katy83
user posted image user posted image

pa se spet nekaj dogaja. user posted image

Kerensa, upam da ti/vam uspe najti Markovo mamo. user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
   RE: Mama, kje si?
22.8.2010 22:54:07   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: katy83
pa se spet nekaj dogaja. user posted image

Evo, moj g. Mož pravi, da mu je Mauro/Marko po telefonu rekel, da je iz limonade nastal triler. user posted image

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1377
   RE: Mama, kje si?
22.8.2010 22:56:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: katy83
pa se spet nekaj dogaja. user posted image

Evo, moj g. Mož pravi, da mu je Mauro/Marko po telefonu rekel, da je iz limonade nastal triler. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 1378
   RE: Mama, kje si?
22.8.2010 23:09:02   
katy83
IZVIRNO SPOROČILO: njamka

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: katy83
pa se spet nekaj dogaja. user posted image

Evo, moj g. Mož pravi, da mu je Mauro/Marko po telefonu rekel, da je iz limonade nastal triler. user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ja, je res nekaj takega. Pa dobro je tudi, da je ta "naš" Marko še na hece. user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1379
   RE: Mama, kje si?
22.8.2010 23:12:00   
Kerensa*
Tole jutri bo pa kava, kakršne se že dolgo nisem tako veselila. Ne glede na to, kaj bo rekel. Res. Komaj čakam.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 1380
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 7:42:21   
madmax2
Kerensa spoštujem tebe, da si pripravljena pomagati sočloveku pa tako ali drugače. Nič nimam proti, da Marko išče mamo verjetno bi jo tudi jaz če bi bil posvojen. Glede zapostavljanja v šoli hm ni bilo takega občutka pa sva bila sošolca do 6. razreda. Je pa dejstvo če pride 3 leta star otrok k novi družini je to težko prikriti da ni posvojen, kolikor je meni znano sicer se ne spomnim pri katerih letih so mu morali itak povedati da je posvojen. Kot je omenjeno me ne moti dejstvo, da išče mamo, moti me motiv iskanja in srčno upam da se motim. Glede zagotovila, da bi mami pomagal materialno in finančno tole je pa iz trte zvito, sicer nevem od kje bi dobil sredstva in me tudi ne zanima, razen če mu "biznis" cveti. Moti me članek v oni, kjer je predstavljen kot revež, ki nima kje živet, razlogi pa niso navedeni, sem pač človek ki hoče slišati obe strani, resnica pa je ponavadi nekje v mes.

Kerensa upam, da ti bo tudi razložil "dogodek" iz sobotnega popoldneva??

Pa lep dan še naprej 

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1381
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 9:09:39   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007
le zakaj hoče mamo najtiuser posted image vse bolj se mi dozdeva, da zaradi finančne in materialne podpore...user posted image upam, da se motim...

Tudi jaz upam, da se motiš. Predvsem zato, ker je sam rekel, da jo je pripravljen sprejeti, kakršnakoli je in da ji je pripravljen tudi finančno/materialno pomagati. user posted image user posted image user posted image  




(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1382
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 9:14:52   
ronja
Predvsem zato, ker je sam rekel, da jo je pripravljen sprejeti, kakršnakoli je in da ji je pripravljen tudi finančno/materialno pomagati.

To je zelo lepo, vendar bi vsaj toliko lahko naredil tudi za svojega otroka, če mene vprašate. Sem pač mahnjena na to, da je treba za otroke poskrbet! In mi je pač nedoumljivo, da ima nekdo energijo, denar in čas za svoje starše, za svoje otroke pa ne. Ja, čudna sem, vemuser posted image .

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 1383
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 9:21:17   
RAKICA2007
Kerensa* prijetno kavo z g. Možem in Markom... pa upam, da bodo informacije uspešne user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1384
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 9:41:15   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: madmax2
Kot je omenjeno me ne moti dejstvo, da išče mamo, moti me motiv iskanja in srčno upam da se motim.

MadMax... pa saj, če smo vsi skupaj popolnoma iskreni - ne vemo motiva iskanja. Lahko samo sklepamo po tem, kar je bilo napisano v medijih oz. kar je on rekel novinarki in novinarju. Tisti, ki imajo morda z njim kakšno slabo izkušnjo (takšno ali drugačno), lahko seveda sklepajo o drugačnih motivih, ampak... ampak jaz mu verjamem, da bi res rad samo vedel, čigav je in od kod je. To sklepam po sebi, ne po njemu.

Danes, ob kofetu, bova o tem prvič govorila v živo in mislim, da znam razmeroma dobro preceniti ljudi, tako, da sklepam, da bom ugotovila, ali govori resnico ali ne. In danes bom izvedela tudi bistvo - ali želi, da jo iščem ali ne (to, kar smo se že nekajkrat spraševali).

(odgovor članu madmax2)
Neposredna povezava do sporočila: 1385
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 10:24:10   
thaiss
sem v zaostanku 3 tedenskega branja zaradi dopusta, upam da se prebijem skozi user posted image
če pa pravilno sklepam po zgornjem postu, se boš Kerensa danes dobila z Markom.
srečnouser posted image


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1386
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 11:07:48   
špelin@
Itak sem prepozna, ker so najbrž že na kofetu, ampak, Kerensa*, daj ga vprašaj, zakaj te je skenslal??

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 1387
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 11:08:48   
Kerensa*
Nisi še prepozna user posted image  - še pijem svojo podaljšano jutranjo kavo. Ko jo pa spijem, ga pa jaz pokličem, če ne bo on že prej tukaj. In ja, seveda - bom vprašala. To in še marsikaj drugega.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 1388
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 13:00:05   
thaiss
no pa sem se le prebrala vse od 43 straniuser posted image user posted image  
klopčič se odvija, bravo Kerensa&Co


IZVIRNO SPOROČILO: kuzma

...
Skratka, moje mnenje je, da je Kerensa gospa N.V


user posted image user posted image user posted image  tu sem se pa fajn nasmejalauser posted image



Intermezzo, ki nima zveze z Džovano...

Eto, sem rekla, da bo danes fajn dan... Našla sem SVOJO teto in SVOJEGA bratranca po očetovi strani, pa še na kofe grem s starim kolegom, s katerim se nisva videla cca. 10 let.

Aaaaa... me happy. user posted image
carica siuser posted image


Klical me je Mauro/Marko. No, konkretno je klical mojega g. Moža in vprašal, če se lahko jutri dobimo v LJ na kavi. Ja seveda, da se lahko
user posted image user posted image

_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu kuzma)
Neposredna povezava do sporočila: 1389
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 15:45:39   
enea
Dajmo, Kerensa, dajmo, kaj je to tvoje user posted image nekam dolgo, nas pa pustiš čakatuser posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 1390
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:11:52   
*miska.mcc*
user posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 1391
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:13:22   
ronja
Očitno si majo veliko za povedatuser posted image . POtrpljenje je božja mastuser posted image .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 1392
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:15:35   
*miska.mcc*
neneuser posted image
kokr jo jst poznam, ma zihr na telefonu dostop do netauser posted image .....bi sla lahko kj "lulat" vmes!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1393
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:42:12   
enea
samo to ni več samo  user posted image , je že pozno kosilo ali zgodnja večerja,... user posted image user posted image
mah ja kaj čmo, ku čičat in čakat, da se Kerensa pojavi s svežimi novicami,...user posted image













samo dej se hitro, k bom umrla od radovednosti, baba pač,....user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 1394
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:46:42   
*miska.mcc*
mah...
vceri sem cakala, da mi stroj s kisom opere, danes bom cakala, da se kerensa javi.....

ej, zenska, jst zacnem cez 10  dni ZARES delat! bi rada še kaj spala vmes!user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 1395
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:50:56   
enea
sej upam da je že tukaj, samo ima cel roman za napisat, da bomo imele kaj prebrat. res upam, k me že čisto po luftu meče, ker čakam novice, pa vsake toliko F5 prtisnem,..user posted image user posted image

Offtopic, miška čestitke za službo,..user posted image user posted image , kako se ti pa cunje zdijo,..user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 1396
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:54:09   
ronja
enea, zgoraj imaš Uporabniki na tej temi:... in dokler je ni gor, nič ne piše.

Miška, a si že poletela, al še kar kurblaš metlo?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 1397
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 19:57:32   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

enea, zgoraj imaš Uporabniki na tej temi:... in dokler je ni gor, nič ne piše.

Miška, a si že poletela, al še kar kurblaš metlo?



Kerense ni nikoli gor, ker se "skriva"user posted image

< Sporočilo je popravil enea -- 23.8.2010 20:10:10 >

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1398
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 20:00:08   
ronja
Aja, vidiš, jaz sploh nisem na tekočem!user posted image Sploh nisem vedela, da se to da - svašta!

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 1399
   RE: Mama, kje si?
23.8.2010 20:07:18   
Frodo Bisagin
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Aja, vidiš, jaz sploh nisem na tekočem!user posted image Sploh nisem vedela, da se to da - svašta!


Meni se pa zdi, da je potreben cas, da se zgodba osmisli. Prevec se mi zdi prikladno vse to. Prav ko se ljudje zacnejo rahlo "dolgocasit", ko se zacnejo porajati vse glasnejsi pomisleki zakaj je dal Kerenso na ignore .... cudezni preobrat. Po nekajmesecni tisini tip se hoce spovedat user posted image

Pa rahlo neverjetno se mi zdi, da tip poklice g. moza, a Kerensa zraven mirno sedi in caka na kavo. Kolikor jo poznam, je bolj verjetno, da bi g. moza cez okno vrgla in  telefon pogoltnila od hitenja, da se javi user posted image

< Sporočilo je popravil Frodo Bisagin -- 23.8.2010 20:08:04 >


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 1400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  54 55 [56] 57 58   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?