|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: stranski učinki Klomifena
16.5.2011 17:11:01   
Anonimen
user posted image   vester še meni si odgovorila skoraj na vsa vprašanja, ker se psihično pripravljam na jutrišnji prvi posvet v neplodnostni MB. user posted image
Želim, ti da vama čim prej uspe pa naj bo to naravno ali ne, saj ko dobiš svojo user posted image to več ni pomembno. Uh, ko bi le jaz že bila tako daleč, da bi te preiskave bile za nama,....

(odgovor članu vesper)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: stranski učinki Klomifena
16.5.2011 20:21:09   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

user posted image   vester še meni si odgovorila skoraj na vsa vprašanja, ker se psihično pripravljam na jutrišnji prvi posvet v neplodnostni MB. user posted image
Želim, ti da vama čim prej uspe pa naj bo to naravno ali ne, saj ko dobiš svojo user posted image to več ni pomembno. Uh, ko bi le jaz že bila tako daleč, da bi te preiskave bile za nama,....



anonimna saj bo hitro minilo, boš videla. Samo, da se začne nekaj premikat in je že boljši občutek user posted image
tudi jaz tebi želim, da čimprej zagledaš user posted image predvsem pa ti želim čimkrajše čakalne vrste user posted image
K keremu dr. greš na prvi posvet?

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: stranski učinki Klomifena
16.5.2011 21:09:44   
Anonimen
Hvala za lepe želje. Greva pa k dr. Vlaisavljeviču. Imaš kakšne izkušnje z njim? Koliko sem zasledila je že prvič uz, spermiogram pa še ne, ne?



(odgovor članu vesper)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: stranski učinki Klomifena
17.5.2011 6:55:17   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Hvala za lepe želje. Greva pa k dr. Vlaisavljeviču. Imaš kakšne izkušnje z njim? Koliko sem zasledila je že prvič uz, spermiogram pa še ne, ne?





z njim skoraj ne rabiš imet izkušenj, za njega se ve, da je najboljši oz.da ne ponižujem drugih, med najboljšimi user posted image
Spermiogram ne, dobiš pa napotke za spermiogram ta dan, oz.sestra Jasna ali če ni nje, tvojga naroči kar na spermiogram, dala vama bo termin za spermiogram in potem kar za branje spermiograma, kamor bosta prišla skupaj. Potem se boste pa glede na izvide, odločili kako naprej.
Pošiljam ti kup user posted image za srečo danes.

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: stranski učinki Klomifena
17.5.2011 10:59:30   
pupika85
Vesper najlepsa ti hvala za tvoj izcrpni odgovor in vse potrebene informacije, zelo si mi pomagala pri tem, jaz pa bom sedaj videla kako bo pri mojem prvem obisku pri ginekologu in tudi mislim da se bom odlocila za maribor in nepolodnost. Tebi pa zelim veliko srece in da kmalu zagledas dolgopricakovaniuser posted image . Veliko uspeha in srece. Drzim pesti:)

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: stranski učinki Klomifena
17.5.2011 20:30:19   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: pupika85

Vesper najlepsa ti hvala za tvoj izcrpni odgovor in vse potrebene informacije, zelo si mi pomagala pri tem, jaz pa bom sedaj videla kako bo pri mojem prvem obisku pri ginekologu in tudi mislim da se bom odlocila za maribor in nepolodnost. Tebi pa zelim veliko srece in da kmalu zagledas dolgopricakovaniuser posted image . Veliko uspeha in srece. Drzim pesti:)


pupika85 hvala za lepe želje user posted image tudi jaz tebi želim enako in seveda, da boš imela za vse skupaj čimkrajše čakalne dobe in da ti čimprej pomagajo do tvojega user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu pupika85)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: stranski učinki Klomifena
17.5.2011 20:31:32   
vesper
anonimna kako je bilo danes?

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: stranski učinki Klomifena
18.5.2011 19:49:53   
Anonimen
No, da poročam, če si se že ti vesper tako potrudila in nam lepo obrazložila stvar. user posted image

Prvo sma se malo načakala, saj so imeli neki sestanek in menjavo uz-ja in se je zavleklo. No, ko sva prišla na vrsto sva povedala vse kar naju je vprašal in še več,.... user posted image   Obema so vzeli kri, moj je dobil dva datuma za spermiogram, jaz pa kup napotnic. Zdaj moram počakat na user posted image in prihajat na točno določene dneve dajat kri in na UZ. Pol, ko pride spet naslednja user posted image pa imam samo uz-je cel mesec ( no ne vsak dan ampak nekje 5 oz po "potrebi" user posted image ). Po vsem tem imava skupni posvet 20.9.
Se mi zdi kar pozno, ampak glede na to da imam user posted image nekje na 45 dni in zdaj sem jo šele imela bo že samo to trajalo,....
No, jaz sem pa še itak optimist in upam, da prej zagledam user posted image   user posted image

LP

(odgovor članu vesper)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: stranski učinki Klomifena
20.5.2011 0:44:00   
vesper

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No, da poročam, če si se že ti vesper tako potrudila in nam lepo obrazložila stvar. user posted image

Prvo sma se malo načakala, saj so imeli neki sestanek in menjavo uz-ja in se je zavleklo. No, ko sva prišla na vrsto sva povedala vse kar naju je vprašal in še več,.... user posted image   Obema so vzeli kri, moj je dobil dva datuma za spermiogram, jaz pa kup napotnic. Zdaj moram počakat na user posted image in prihajat na točno določene dneve dajat kri in na UZ. Pol, ko pride spet naslednja user posted image pa imam samo uz-je cel mesec ( no ne vsak dan ampak nekje 5 oz po "potrebi" user posted image ). Po vsem tem imava skupni posvet 20.9.
Se mi zdi kar pozno, ampak glede na to da imam user posted image nekje na 45 dni in zdaj sem jo šele imela bo že samo to trajalo,....
No, jaz sem pa še itak optimist in upam, da prej zagledam user posted image   user posted image

LP



super, je šlo fajn hitro pri vama user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PRILOŽNOST ZA NOV ZAČETEK NAM NE PONUJA LE NOVO LETO, AMPAK VSAKO JUTRO, V KATERO SE PREBUDIMO. VSAK NOV DAN JE MOŽNOST, DA ZAČNEMO ZNOVA...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: stranski učinki Klomifena
1.6.2011 19:23:47   
ringababy
Punce zdravo. Sem bolj nova na tem forumu.Pred kratkim sva se odločila z partnerjem delat na bebiki, pa mi je ginekologinja odkrila SPCO. To sem že kar nekako sumila vnaprej. V glavnem, ker nisem imela menstre od februarja mi je dala Primulut nor za spodbujanje menstre in napotnico za endokrinologa. Sem razmišljala da bi šla privat samo se še nisem naročila. Glede ene ciste mi je rekla, da se slišiva oktobra, da vidi kako bo takrat. In to je vse. Rekla sem ji da bi rada zanosila pa ni nič komentirala ali sploh imam svoje ovulacije ali ne, niti ne vem. Kar berem ste vse dobile klomifen pa me zanima ali bi ga morala tudi meni dat ali zakaj mislite da mi ga ni, oz naj jo grem nazaj gnjavit. Imam vse znake SPCO, povišan testosteron ipd. Ni mi za čakat glede na to da vsi vemo kako to je naslednji 2 leti da se bo postopoma ugotavljajo in počasi kaj je treba naredit. Torej kako je z klomifenom? Hvala.

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: stranski učinki Klomifena
18.6.2011 9:19:33   
Anonimen
Pozdravljena, ringababy! Sicer malo pozno, ampak bolje kot nikoli. Sama sem imela podobne težave. Imela sem zelo neredne user posted image . Nisem je imela tudi do 2 meseca. Ginekologinja mi je ugotovila PCO in to, da nimam ovulacij. Takoj mi je predpisala Klomifen in evo, v drugem krogu jemanja sem zagledala user posted image . Je pa res, da ponavadi ne predpišejo klomifena tako hitro. Ampak nič ne bo narobe, če jo prosiš zanj...

Veliko sreče...

LP

(odgovor članu ringababy)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: stranski učinki Klomifena
24.8.2011 8:21:33   
shanliang
Med čakanjem na operacijo so me še pa spremljali z UZ, če imam redne O in pri njih sem tudi dobila en kup testov za O Jaz sem sicer glede operacije imela srečo, ker sem preko vez prišla na vrsto zelo hitro, drugače se pa v MB-ju čaka na operacijo tudi po pol leta. Aja pozabila sem pa omenit še to, da med tem ko sem bila na čakalni vrsti za operacijo so mi dali kar termin za po operaciji in to je bil razgovor čez pol leta. Tako, da se mi je ravno vse lepo poklopilo, ker sem bila operirana že decembra, razgovor sva pa imela marca. No in ko sva imela ta razgovor, sem jaz dr.Reljiču kar sama rekla, da če bi pa lahko zdaj šli korak dalje, ker se pač na žalost kot izgleda noče prijet naravno

(odgovor članu vesper)
Neposredna povezava do sporočila: 37
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?