|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: mamice iz Obale 2009
1.4.2011 11:41:14   
BIA79
Belen...lahko pa nam svetuješ kakšno :) Moj še ne razmišlja anzi noče razmišljat o tem da bo še ena pupa :) Jaz pa sem brez idej...tako je če si od vedno želiš sina :)

(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: mamice iz Obale 2009
1.4.2011 12:40:50   
Belen
haha .... ja lahko,sam sej veš...stwar okusa....wsakemu je wšeč drugo ime user posted image

meni npr.za punčko: Lea, Anja, Mia, Neja, Taja, Martina........ malo morje user posted image  user posted image

za fantka: Klemen, Rok, Jan, Tilen.... user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: mamice iz Obale 2009
5.4.2011 9:44:19   
BIA79
Imen je ogromno,lepih tudi...ampak najtežje je doseči kompromis...

Drugače? Jaz sem danes po vremenu...najraje bi šla spat...kakšna muka, kostantno mi primanjkuje spanja :) V četrtek imam kontrolo, v petek s Klaro končno sistematski, da vidimo koliko je zrastel mali črv..s tehtamo jo še doma, ma da bi jo v miru zmerili se ne zgodi...Enkrat moramo že namontirat meter na zid :)

Ma kaj vaš otroci tudi čebljajo preden imajo za zaspat? Preden zaspi ima Klara cel repertuar pesmic za si zapet (samo kitico ali dve)...Najbolj smesmo je ko si poje din,con campalon tre lutele (namesto putele) sul balcon...Kako so smesni...včasih me tako preseneti s kakšno izvajavo da umremo od smeha :)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: mamice iz Obale 2009
13.4.2011 8:15:42   
BIA79
Helooooo helooooo
anybody there?

Ma kaj ex Chiara je že rodila? Mi tu v službi nestrpno pričakujejo, da rodi hči od sodelavke...ma je taka gužva, da so jo že 3x poslali domov...velika razhajanja med pdp glede na zadnjo menstruacijo in tistim, ki ga dajo glede na UZ,  ti samo živce pojedo...

Drugače vse ok?

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: mamice iz Obale 2009
13.4.2011 9:59:50   
Belen
ola, eko mene...
pojma nimam,če je že rodila...dannys bo bolje vedela....

drugače pa vse OK, zdravi, klepetamo na veliko, tudi trmarimo na weliko user posted image  user posted image user posted image

punce eno vprašanje,sej sm to že lani spraševala.... kak dober plac za praznovanje roj.dne?! kon junija?
ideja?

ja dosti je nosečih, dosti jih prej rodi...no sej,če je vse kul,nema veze...js sm tudi že w 35T rodila user posted image


_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: mamice iz Obale 2009
9.5.2011 9:36:06   
BIA79
Kakšno zatišje...

Evo nas...jutri pa mi pihamo dve svečki...joj kako čas beži!!!!

Belen, še iščeš plac? Mi smo bili včeraj na rojstnem dnevu v sv.Katarini in je bilo fajn...otroci so bili zaposleni v peskovniku, športniki so igrali odbojko, drugi pa smo se martinčkali :)

Mi smo končno prišli k sebi..Najprej Klara, nato jaz...Meni so odkrili visok sladkor, tako da grem na pregled v diabetično ambulanto...to bo še pestro...groza...

Chiara je rodila...je v toku letošnjega leta...ima fantiča...sam fantiči letos...upam, da bomo tudi mi sledili toku user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: mamice iz Obale 2009
9.5.2011 12:50:52   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: BIA79

Belen, še iščeš plac? Mi smo bili včeraj na rojstnem dnevu v sv.Katarini in je bilo fajn...otroci so bili zaposleni v peskovniku, športniki so igrali odbojko, drugi pa smo se martinčkali :)



kje točno? povej mi kaj več... kontakt, telefon, kak plac je? kaj je okoli? kaj nudijo? kolko šoldow? oddajajo tudi poleti ? no ja, junij še ni poletje...

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: mamice iz Obale 2009
9.5.2011 13:07:46   
BIA79
Belen, veš kje je Sv. Katerina? To je v Ankaranu, tam kjer so igrišča za beach volley...pogled na Luko :) Cena mislim, da je 60 eurov...dobiš roštilj in prostor...je pod streho (ma niso 4 stene), tam so mize...kontakt...moram vprašat mislim, da je to ta pravo ma nisem sigurna http://www.sportnipark.com/?page_id=77)
...ni ne vem kako "lep" prostor, ma otroci so uživali...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: mamice iz Obale 2009
9.5.2011 13:29:10   
Belen
ja ja vem približno, tam ki se gre tudi stadion ne?
ki so tudi barke zvezane, tipo mini marina? in kaj tam imajo tudi igrala za otroke?

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 7:18:14   
Belen
bia.... wse naj naj Klari za 2. swečko user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 8:42:33   
BIA79
Hvala Belen....user posted image  tudi vi boste kmalu pihali...piiiisssmo kako leti čas!

Sem vidla na FB da si rezervirala plac, kje si potem dobila?

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 9:18:48   
Belen
ja še malo, pa bomo tudi mi imeli 2 swečki .... user posted image


ja sm ja,ampak lih včeraj je moj rez.w koštaboni-tam na stadionu....ampak ni blo druge,a čas teče....čepraw bi js raje tam v ankaranu....
dej povej mi kej več o unem placu.... kaka igrala so za otroke? kr na unem linku ni nobene slikce...

kje boste vi praznovali?

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 9:28:30   
BIA79
Ma v bistvu v Ankaranu so igrišča za odbojko, in potem je peskovnik in en mali tobogan...Ma dej ti otrokom vodo in pesek in jih zamotiš za ves dan (pa so bili v večini vsi večji od Klare)...Klara se je postavila na peskovnik in z enim zamaškom polnila kanglico kar ji je vzelo veliko časa..user posted image

Mi danes jemo torto v družinskem krogu, v soboto pa pride še par ljudi...Mi imamo hvala bogu plac doma, v primeru slabega vremena pa garažo :) Letos smo omejili število povabljencev, ker lani nas je bilo malo morje...Letos bodo na vrsti Klarini "prijatelji" :)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 10:07:26   
Belen
ja sej je prow.... js sm zmanjšala število povabljencev iz 60 na 40...manj ne gre.... ker wsak otrok ima dwa starša user posted image user posted image  in pol še družina.... dweh fešt pa mi je brez veze delat user posted image  


no sej, wažno,da smo našli...kr če bo dež,nam ne bi pršu prav ankaran, tam pa je saj mal wečja streha in nek prostor not....

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 10:18:34   
gia15
ej

za nami je tudi praznovanje in je super uspelo! smo bili kar doma, na travniku za hišo, kuhali pasulj, roštiljada in torta, nas je bilo tudi okrog 40. otroci so se igrali z žogami in baloni, tudi mi smo dali večji peskovnik pa ribnik imamo zraven pa visečo mrežo-to je blo zakon.

kje ste/boste vi naročali torto? mi smo vzeli pri klasiki in je bila ful dobra-pol nutelina, pol vanilijeva krema, svetli biskvit in jagode in gor narisana dva telebajska in une svečke ko petarde-so ful zapalile! sem bila zadovoljna z okusom, z dekoracijo oz. risbo pa malo manj, zato sprašujem...

belen, kako se obnesejo tisti vaši poganjalčki-kolesa brez pedalov in kje si jih kupila? drugače, s čim se radi igrajo vaši 2-letniki?

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 10:25:59   
Belen
ooooooooooo gia...čestitke tudi vam user posted image user posted image user posted image
mi tortro imamo fai da te-doma,kr moj je kuhar in je naboljša!!!!!!!!!!!!! mogoče ne zna jo lih oblikovat w telebajska al metulja,ampak je najboljša!!!! edno jo zmanjka, medtem,ko vsi ki jo naročajo je lepa po izgledu,ampak okus.... blek user posted image  wsi dlajo s to tičino maso,kii fa kagar- moje mnenje,da ne bo kdo užaljen user posted image


ja mi mamo poganjalce puky....iz kakadu-ja.... zdej že lavfajo z njimi,ko zmešane.... link:
http://www.kakadu.si/poganjalci-za-najmlajse/102-poganjalec-puky-lrm-roza.html


js sm sicer bla pristaš lesenih,sam 200 eur za enga ne bom dajala.... kr drugi razen likeabike nimajo tako nizkih....

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu gia15)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: mamice iz Obale 2009
10.5.2011 12:03:58   
BIA79
Belen...saj nas je samo ožja famiglia 20 kom :) Sej nas bo tudi v soboto okoli 40 :) Ma kaj češ je kriza....danes imamo tudi mi torto narejeno doma, ma glede na to, da nam je uspel biskvit šele v drugo, jo bom za soboto naročila user posted image  Danes imamo fešto, ker se mi je zdelo grdo, ker je glih tak dan, ko sva oba utopljena z delom, sem rekla,da vsaj nekako proslavimo... Gia tudi mi v klasiki naročamo in doslej smo bili vedno zadovoljni...

Klara je dobila poganjalec...mi smo ga kar na Petrolu vzeli...kao smo si naredili kartico in so ga dobili za 33 eurov...res da so gume plastične, ampak Klara vsaj doseže tla na tem..sicer je tisti 10 colski od Kettlerja, rumene in rdeče barve... Klara je bila navajena na konjička, ker se lepo sedi, tako da zjutraj,ko je stopila gor je bila prav smešna...se vidi da mora še ulovit ravnotežje :)

Igrače? Zakon je kuhinja in vse posodice...toliko bolj bo, ko bomo kuhinjo nesli ven in bo lahko točila tudi vodo...drugače pa pesek, grabljice in lopata...Boga nono, še sedaj ni presadila rož, ker ima toliko majhnih pomagačev :)

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: mamice iz Obale 2009
13.5.2011 8:33:25   
Hator
hehehehehehe Belen, saj nisem užaljena, samo vseeno moram pristavit svoj piskrček...
saj veš, da glede tort, ker veš, da jih pečem (sladka poezija-facebook)...

no, tisti, ki jejo moje tortice, pravijo, da niso samo lepe, ampak tudi dobre...ravno včeraj mi je pisala spet ena, da tako božanskih tortic še ni jedla...pa ne, da bi se hotla hvalit, samo nočem kar v en koš metat, da torte, ki so kao iz tičine in so lepe, niso dobre...kajti tičina se itak lahko olupi.... s tem, da so moje torte za razliko od kupljenih, tudi čisto domače, brez praškov itd. itd., tako da kar sem hotla povedat, je samo to, da ne bi kr neki posploševala user posted image user posted image Je pa tako, da jemo pač tudi z očmi user posted image in zato ne bi vse nas (nas je kar nekaj), ki se trudimo s tičino in porabljamo ure in ure za oblikovanje, metala v koš, češ, da to s tičino ni dobro... saj vem, od vsakega svoje mnenje...ampak dokler sem jaz samo pekla torte in nisem začela okraševat, sem tudi vedno rekla, važno, da je dobro, ni važen izgled... no, ja...

pa ne me zdaj napadit, ker med našimi mamicami imamo vsaj še eno-ne mislim sebe, ki tudi pridno in lepo dela take torte user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: mamice iz Obale 2009
13.5.2011 9:12:05   
Belen
hahah hator,ne sej nism mislila na vas ki delate doma,ampak na kupljene.... pač do sedaj kar sm jedla te tičino torte na otr.rojs.dnevih kupljene-so ble wse bolj tko no.... je kar je....
moja frendica jih tudi dela, so lepe in okusne..... ampak pravim za une kupljene-da niso ble lih .... no sej štekaš....

lahko si jo bom js tudi kdaj umislila.... zaenkrat so mi boljše po "starem" receptu brez tičino mase, ker če jih znaš naredit dobre, so tudi lepe (spomni se,kake si ti mela,ko si bla manjša....) -ko ni blo teh tičino pas itd.... user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu Hator)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: mamice iz Obale 2009
13.5.2011 11:06:36   
DannyS
O čau ženske, ste oživele...:) Nisem hodla niti več gledat sem, ker je blo tako dolgo vse mrtvo... Vse najboljše vašim črvom, ki so praznovali te dneve... Mi imamo do druge svečke še dva meseca... ma itak bo tik tak tu, vmes bomo dobili še bratca ali sestrico... letos bomo najverjetneje naredili kar doma kak mini piknik, ne bomo nič pretiravali kot lani...

Drugače ja Chiara82 je rodila dva tedna nazaj fantka Adriana.

Kaj ta klasika ki govorite za torte je tista v Šalari?

Drugače mi se počasi pripravljamo na prihod novega člana... mi je lih moj včeraj vzel dol iz omare škatlo z oblekicami od Florijana, in zdaj jih bom mogla lih malo preprat in polikat... včeraj sem prala tetra plenice...:) Mi je super, ki ne bo treba skoraj nič kupovat, razen pač pleničk in podobnih malenkosti,... lih tako za gušt bom vzela kak bodi in kompletek za iz porodnišnice, ki to bi rada da imajo vsak svojega.

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: mamice iz Obale 2009
13.5.2011 13:00:50   
Belen
IZVIRNO SPOROČILO: DannyS

Mi je super, ki ne bo treba skoraj nič kupovat, razen pač pleničk in podobnih malenkosti,... lih tako za gušt bom vzela kak bodi in kompletek za iz porodnišnice, ki to bi rada da imajo vsak svojega.


in kaj če bo punčka?
ne vem,mogoče sm spregledala ko si napisala,da boste še enga fantka dobili user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

*** Live life with no regrets, it's to short to wine for past, live for now, and don't look back! NEWER!!!! ***


(odgovor članu DannyS)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: mamice iz Obale 2009
13.5.2011 15:47:17   
DannyS
IZVIRNO SPOROČILO: Belen

IZVIRNO SPOROČILO: DannyS

Mi je super, ki ne bo treba skoraj nič kupovat, razen pač pleničk in podobnih malenkosti,... lih tako za gušt bom vzela kak bodi in kompletek za iz porodnišnice, ki to bi rada da imajo vsak svojega.


in kaj če bo punčka?
ne vem,mogoče sm spregledala ko si napisala,da boste še enga fantka dobili user posted image  user posted image user posted image


Ma za začetek imam večinoma vse nevtralno, ker tudi prvič nismo vprašali za spol...:) Nisi spregledala ne... tudi zdaj bo kinder sorpresa...:)

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: mamice iz Obale 2009
15.5.2011 22:05:06   
BIA79
Evo nas...smo preživeli tudi drugi rojstni dan...še vreme nam je šlo na roko :)

Torto,ki smo jo naročili v Klasiki (slaščičarna iz Šalare) je zmanjkala v sekundi...meni so njihove torte zelo dobre (malo manj cena :)

Na srečo nimam sladkorneuser posted image ...čeprav čez en mesec imam spet kontrolo, ker se to pojavi kadar hoče...ma boljše tako...v petek sem imela tudi 3D UZ...smo se tako nasmejali z zdravnico...Je rekla da že dolgo časa ni videla tako gostih in dolgih trepalnic na UZ :) Najbolj smešno pa je bilo, da ko sem razlagala da sem vedno mislila da bo Klara ta "živahen" otrok, drugi pa bo "miren", se je dojenček tako lepo hudomušno nasmejal...ta nam bo še dal popra, da bo na koncu Klara ta "miren" otrok ...user posted image

Kar se tiče oblekic, bom morala jaz za prve mesece kaj kupit, ker Klara je bila majska in je bila celo v plišastih oblačilih (vse kar smo dobili, je od zimskih otrok), ta pa bo avgustovski...No, je tudi od spola odvisno, ampak za prve mesece je fajn, če ti kdo posodi, ker vse itak tako hitro prerastejo...

Danes je poscana Zofka (Če Zofija zemlje ne poškropi, vreme poleti prida ni).. šperiamo da bo tako :) Čeprav je ta dež prav prijal...bo vsaj kaj zrastlouser posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: mamice iz Obale 2009
16.5.2011 17:21:05   
Hator
Pa smo res malo "oživile"-lih, da nas ne zbrišejo user posted image
No, nam čas tudi zelo hitro beži, naša mala dojenčica sploh ni več tako mala, imamo že pol leta!!!! In spet smo v obdobju kuhanja in pasiranja user posted image Je pa fullll pridna ta naša punčka, dobrovoljčica, pridno papa, radovedno opazuje bratca, kaj špiči in se mu smeji ali pa se zabava v svojem igralnem centru. Kolike so šle mimo in zdaj je prav super.
Drugače pa se pridno pripravljamo na poroko, naprsni šopki in konfeti so že narejenim večinoma tudi vabila, manjka jih le še nekaj. Zdaj pa še vsa ostala organizacija, nabava, peka... v nekaj dneh bojo pa menda tudi že prstani, tako da že komaj čakam!!! Še en teden priprav na zakon (od treh mesecev) in potem še zadnje potrdilo, pa se gremo lahko poročit user posted image

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: mamice iz Obale 2009
31.5.2011 8:24:20   
BIA79
Spet bomo padle v zaton...

Danny...vi že odštevate?  Jaz sem se odpravila včeraj po nakupih, ma kaj ko je vse več ali manj roza ali modro...

Eno vprašanje? Ma kaj vaše punce kako govorijo? Klara govori vse kot fant...jaz bom šel..se vidi da posnema bratranca :)

Dopusti? Kaj imate v planu? Mi letos poleti nič...bomo videli jeseni če nam bo uspelo kam it...

(odgovor članu BIA79)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?