|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 18:14:14   
RAKICA1
user posted image user posted image NINA dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz bi bila tudi z tem kg zadovoljna še več potem bi bila prava suhica na svoji višiniuser posted image user posted image user posted image user posted image
ELMA shujšala sem pa tako da sem se slatkarijam odpovedala ter manj jedla pa zelo veliko tekučine spila tam 3-4l vode na dan tako bom sedaj tudi hujšala in upam da bo šlo no če sem iskrena od včeraj do danes se mi je kar poznalo tako da sem zelo vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,drugač pa si zadenem da najprej na tehtnici želim da bom videla 75kg da imam čim več sama svoje volje in motivacije za hujšanje da pridem do tega potem pa naprej.Je pa res da bom sedaj tudi mal potrebovala trebušnjakov za trebuh ker je za menoj 4porod bil tako da ga vsaj malo zadegnemuser posted image user posted image  če mi bo uspelo.
Skje pa ste ostale vse punce jaz prihajam iz Škofje Loke

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:25:30   
Anonimen
Men je čist usen kdaj se tehtamo,pa naj bo petek. Jest sm pa dons jedla vse,sam mal sm pazla na količino. Zdej k pa tamale spita, grem pa še na en hiter sprehod. čavuser posted image

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:25:44   
ELMA
RAKICA1 jaz sem tudi premišljevala , da bi jedla vse , tko kot ti ,mogoče bi mi bilo lažje odpovedati se samo slatkarijam in veliko vode spit na dan pa obroke zmanjšat kot bit na ločevalni dijeti user posted image
V bistvu L.D tudi ni zakomplicirana ,sam se bojim da  bom kilograme hitro dobila nazaj , tko kot prejšničuser posted image
Sem pa iz Trbovelj .


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:29:17   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

user posted image user posted image NINA dobro došla med nas user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz bi bila tudi z tem kg zadovoljna še več potem bi bila prava suhica na svoji višiniuser posted image user posted image user posted image user posted image
ELMA shujšala sem pa tako da sem se slatkarijam odpovedala ter manj jedla pa zelo veliko tekučine spila tam 3-4l vode na dan tako bom sedaj tudi hujšala in upam da bo šlo no če sem iskrena od včeraj do danes se mi je kar poznalo tako da sem zelo vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,drugač pa si zadenem da najprej na tehtnici želim da bom videla 75kg da imam čim več sama svoje volje in motivacije za hujšanje da pridem do tega potem pa naprej.Je pa res da bom sedaj tudi mal potrebovala trebušnjakov za trebuh ker je za menoj 4porod bil tako da ga vsaj malo zadegnemuser posted image user posted image  če mi bo uspelo.
Skje pa ste ostale vse punce jaz prihajam iz Škofje Loke


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Si pa pridna , jaz imam sina 12 let,in punčko 2,5 user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:30:58   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: pet4

Men je čist usen kdaj se tehtamo,pa naj bo petek. Jest sm pa dons jedla vse,sam mal sm pazla na količino. Zdej k pa tamale spita, grem pa še na en hiter sprehod. čavuser posted image

Koliko so stare tvoje user posted image ?


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:32:46   
Anonimen
Ta velka tri pa pol, user posted image pa štiri mesce.

(odgovor članu ELMA)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
10.8.2010 20:46:57   
ELMA
Lepoooo user posted image    , ni lepšega kot imeti dojenčka pri hiši .

< Sporočilo je popravil ELMA -- 10.8.2010 20:48:06 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 7:45:03   
miška17
Predlagam, da se pridružite forumu HUJŠANJE NA DOLGI ROK. Tam tudi hujšajo po principu MANJ ŽRI IN VEČJEGA GIBANJA. Saj na obeh forumih je isto. Kaj ni bolše, da združimo pot do istega cilja to je zmanšanje teže. 

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 8:35:21   
RAKICA1
Dobro jutro punce upam da ste pridneuser posted image user posted image  ter da veselo hujšate user posted image user posted image  jaz pa sem zelo veselauser posted image user posted image user posted image  ker ze zelo lepo na vagi pozna tako če bo šlo bom zelo zelo vesela user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo še malo user posted image in bo potem še boljš počutje bilo.
ELMA ja jaz ko sem takrat shujšala mi niso šle nič kg nazaj gor doklen nisem ponovno zanosila potem sem se zredila nazaj tako da sem sedaj ponovno močna  no moji otroci so pa stari 8let,6let ,3leta je bila glihkar in 2meseca tako da mamo kar mejhnega dojenča pri hiši

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 8:37:35   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG   
65KG       



PET4 59KG
55KG
 
 
ELMA 90KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG
 
 
 
MIŠKA17 91,4KG
79KG
 
 
NINA166 54KG
48KG


 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 12:07:02   
noki
Pozdravljene punce, lepo da nas je že več. user posted image
Tudi meni ustreza tehtanje v petek, želena teža je 75 kg, upam da mi bo uspelo.user posted image
Razpredelnica je super, tako da kar tako naprej.
Ste danes že kaj jedle?
Jaz si grem pripravljat testenine, ker mi že pošteno kruli.

< Sporočilo je popravil noki -- 11.8.2010 12:09:48 >

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 12:53:07   
RAKICA1
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG   
65KG       



PET4 59KG
55KG
 
 
ELMA 90KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG
 75KG
 
 
MIŠKA17 91,4KG
79KG
 
 
NINA166 54KG
48KG


 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 12:56:30   
RAKICA1
Noki evo glihkar po kosilu sem sem si pa pripravila piščančji zrezek,kromir in paprike zraven sem spekla vse skupaj, tako da sem se preveč nabasala.Kasneje za malico pa bom pojedla nektarino in za večerjo bom jogurt si privoščila seveda med ostalim dnevom pa še veliko pila do sedaj sem spila že 1,5l vode morem pa še enkrat toliko ali pa še malo večuser posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
11.8.2010 22:02:00   
jakopino
Pozdravljene punce!
Tudi jaz bi se pridružla vaši skupini.Če me vzamete seveda.Moji podatki 163 cm in 85 kg; cilj zaenkrat 75 kg.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 7:18:41   
RAKICA1
user posted image Dobro došla meduser posted image user posted image nas jakopina seveda da se nam lahko pridružiš z veseljem te sprejmemo da nas bo čim več ter da bo več volje za hujšanje
No punce kje ste a ste kaj pridne in a pridno hujšateuser posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 7:54:50   
Anonimen
živjo. Jest sm kr pridna user posted image . Lih čakam hčerko, da se zbudi, da greva lohk na kšn hitr sprehod, zdela ko še ni vroče. Dnevno nardim 2x po 5km. Bomo vidl, mogoče mi pa res rata še tistih par kg zgubit

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 9:09:49   
jakopino
Hvala za dobrodošlico Rakica.Lep dan vsem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 9:18:34   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG   
65KG       



PET4 59KG
55KG
 
 
ELMA 90KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG
 75KG
 
 
MIŠKA17 91,4KG
79KG
 
 
NINA166 54KG
48KG


JAKOPINO 85KG
75KG

 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 14:18:19   
noki
Dobrodošla Jakopinouser posted image . A hujšate po ločevalni dieti, Rakica ti vem da ne, kaj pa ostale. Danes je 4 dan in je sadje. Za kosilo sem pojedla višnjev kompot in ko sem kuhala kosilo sem poskusila par žličk riža.
Vem da je jutri tehtanje, ampak jaz sem že danes stopila na tehtnico in imam celo 0,5 kg več,user posted image bom videla kako bo stanje jutri zjutraj. Jaz se zelo hitro zredim in potem težko shujšam, upam da mi bo uspelo z vašo pomočjo, da ne bom prej obupala.
Se tipkamo!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 14:48:41   
RAKICA1
Noki koliko tekočine mislim vode spiješ na dan ker je to zelo pomembno da zelo veliko spiješ ker jaz se prisilim da spijem 3-4l na dan in se vsako jutro stehtam in sem zadovoljna z rezultatom do sedaj jutri boste zvedele koliko user posted image user posted image  upam da mi uspe danes še kaj dol spravitiuser posted image user posted image .Drugač pa ko spraviš kg dol do svoje idealne teže kakšen mesec je potrebno se držati da negrejo nazaj kg potem pa je vredu in ti stojijo na mestu

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 15:39:29   
noki
Spijem 2-3l vode, včasih še več. Najprej moram kg dol spravit, potem pa obdržat. Jutri si tipkamo rezultate tehtanja, da jih boš RAKICA lahko dala v tabelo. Upam, da jih bo manj.user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 20:27:56   
Anonimen
Živ. Jest se ne držim nobene diete, ker še dojim, pa tud ne maram tok mal jestuser posted image . Jest sam pazm mal na količino hrane, pa več se gibam, od jutr naprej bom probala da po 7 uri ne jem več,pa sevede pazim pri sladkarijah.

(odgovor članu noki)
  Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 22:21:25   
jakopino
Jaz tud nimam nobene diet,sam manj sladkarij in zvečer po 19 nič jest.Pa gibanje malo bolj redno.Drugače pa sem danes bila pridna pri hrani in gibanju.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
12.8.2010 22:37:36   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG   
65KG       



PET4 59KG
55KG
 
 
ELMA 90,8KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG
 
 
 
MIŠKA17 91,4KG
79KG
 
 
NINA166 54KG
48KG


 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč



Živjo ,sem na rasporednici napisala pravo začetno težo 90,8, prosim da jo še ti popravišuser posted image .

Dobrodošla Jakopino user posted image user posted image user posted image
Grem spat user posted image jutri sporočim rezultate , mislim da mi kr gre , pa tudi če bo šlo počasi , ne bom odnehalauser posted image user posted image .


< Sporočilo je popravil ELMA -- 12.8.2010 22:42:52 >


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 8:47:06   
RAKICA1
Dobro jutro vsem no in prišel je petek za naše prvo vaganje po hujšanju user posted image user posted image  in seveda jaz sem zelo zadovoljna ker mi je zjutraj vaga pokazala 77,4kg to pomeni da sem šla kar lepo dol user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image če bo šlo tako naprej bom zelo vesela upam da je ostalim tudi uspelo

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?