|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 8:58:42   
noki
Rakica user posted image user posted image user posted image user posted image za tvoj uspeh, a je to od ponedeljka? Si pa res pridna. Jaz pa nisem nič shujšala od ponedeljkauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Sem jedla veliko manj, popila veliko vode, samo telovadla pa res nisem. user posted image
Rakica, a ti tudi telovadiš in kakšno imaš prehrano? Daj prosim povej, ker bo drugače obupala.user posted image user posted image . Hvala!

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 9:27:28   
RAKICA1
Noki nesmeš obupat saj ti bo uspelo ja drugač pa od pondelka sem toliko shujšala.Drugač pa veliko popijem vode od 3-4l na dan dopoldan pojem nekaj od sadja pa umes vzamem kakšno prestico ali malo res malo čipsa dvakrat za v usta vzeti,umes pa skoz po malem pijem kosilo imam več ali manj normalno v manjši količini seveda popoldan pa spet vzamem kakšno prestico z mize ker mam na mizi za otroke za večerjo pa jogurt spijem pa ponavadi za moža in otroke naredim kumarce in jogurt in tam tudi par žlic vzamem tega.No jaz tako hujšam tudi prej mi je tako uspelo sedaj pa tudi mi uspeva lačna nisem nikoli da bi rekla da stradam ali kaj podobnega zato vmes vzamem kakšno prestico in pojem ter skoz čez ceu dan pa pijem se silim da čim več spijem tekočine.Saj boš videla da bo tebi tudi uspelo samo ne obupat.No danes bo moje kosilo špageti z omako normalno tako kot ostali ter solata zraven

(odgovor članu noki)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 11:45:46   
miška17
Jaz sem shujšala od pondeljka za -1,3kg.
Lep dan vsem.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 12:22:44   
Anonimen
ČESTITAM RAKICA 1! no, jest jih mam pa 58kg, sm se tud tehtala zjutraj. To je zame ful napredekuser posted image .

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 14:40:06   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 54KG
48KG


 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč


Živjo ,sem na rasporednici napisala pravo začetno težo 90,8, prosim da jo še ti popravišuser posted image .

Dobrodošla Jakopino user posted image user posted image user posted image
Grem spat user posted image jutri sporočim rezultate , mislim da mi kr gre , pa tudi če bo šlo počasi , ne bom odnehalauser posted image user posted image .

[/quote]

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 14:40:57   
RAKICA1



IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG
70KG
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 54KG
48KG


 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč



(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 17:54:51   
ELMA
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  89,7

Sem prov ponosna na sebe user posted image
Rakica čestitam user posted image user posted image user posted image

Noki nesmeš obupat saj ti bo uspelo , počasi se daleč pride .Sam da ti povem da jaz tudi nisem nič telovadila .
miška17 čestitam user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 19:42:25   
jakopino
Še moje poročilo :84 kg torej -1 kg user posted image user posted image user posted image .Se vidi,da sem bila včeraj ful pridna pri hrani.Pa tudi danes sem zdržala brez sladkarij jeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image .Sedaj pa še na orbitrek pa bo.lp 

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 20:13:19   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: jakopino

Še moje poročilo :84 kg torej -1 kg user posted image user posted image user posted image .Se vidi,da sem bila včeraj ful pridna pri hrani.Pa tudi danes sem zdržala brez sladkarij jeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image .Sedaj pa še na orbitrek pa bo.lp 


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Čestitamuser posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 20:26:23   
Anonimen
Živjo. ČESTITKE VSEM. Smo ble pa res pridne, upam,da bomo mele tako voljo še naprejuser posted image .

(odgovor članu ELMA)
  Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 20:43:44   
miška17
ČESTITKE VSEM.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
13.8.2010 22:16:03   
RAKICA1
Čestitke vsem samo tako naprej in nam bo vsem uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miška17)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.8.2010 8:01:18   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG           89,7kguser posted image
70KG                           1,1kg
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 54KG
48KG


JAKOPINA 85KG       84,0KGuser posted image
                                     1,0KG

 
 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.8.2010 10:56:53   
jakopino
Upam,da bojo vsak petek user posted image user posted image ploskal in se veselili z nami

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
14.8.2010 11:09:37   
ELMA
Ja res je lepo gledat te smeškote .Jaz sem za zajtrek že pojedla en jogurt in sem že lačna user posted image

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 8:21:58   
RAKICA1
Dobro jutro izvolite user posted image da malo ksebi pridemo.Jaz tudi upam da bodo vsak petek ploskal user posted image nam da nebo slabih obrazuuser posted image user posted image  ker takih upam da nebo bilo nič.Jaz pa sem do sedaj za vikend bila zelo pridna upam da mi danes tudi uspe tako dan preživeti da bom bila toliko pridna.Kako pa vam ostalim uspeva vikend preživeti

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 11:12:28   
jakopino
Tudi pri meni so bili vikendi grozauser posted image .V pon. vedno vsaj 0,5 kg več oz še več.Včeraj pa sem bila ful pridna pri hrani in upam da bo tudi danes še naprej tako.user posted image
lep preostanek nedelje želim

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 11:22:57   
RAKICA1
Jakopina upam da boš imela nedeljo tudi uspešno user posted image jaz nažalost mal bom grešila ker bomo na žaru pekl tko da bom mal grešnicauser posted image samo se bom merkalo in malo jedlauser posted image  upam da nebo jutri na vagi kriza user posted image drugač pa do petka imava še daleč da bova med tednom potem pridne user posted image  in se bova potrudile da bova kaj dale doluser posted image user posted image  zato pa je petek najbolši za tehtanjeuser posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 11:37:23   
zarja28
pozdravljene!

a se je še vedno mogoče pridružiti, tudi jaz bi rada izgubila kakšen kilogramček, ki mi je ostal po porodu, da bo stanje normalno user posted image , tako kot je bilo preduser posted image ?

moje stanje je 66,7kg , rada bi jih pa imela vsaj 60kg!

lep dan vam želim

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 13:57:25   
RAKICA1
Zarja dobro došla med nasuser posted image user posted image user posted image user posted image seveda da se nam lahko pridružiš upam da ti uspe do idealne teže

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 13:59:15   
RAKICA1


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG           89,7kguser posted image
70KG                           1,1kg
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 54KG
48KG


JAKOPINA 85KG       84,0KGuser posted image
                                     1,0KG


ZARJA2866,7KG       66,7KGuser posted image
 60KG                           0,0KG

 
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 17:25:14   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: zarja28

pozdravljene!

a se je še vedno mogoče pridružiti, tudi jaz bi rada izgubila kakšen kilogramček, ki mi je ostal po porodu, da bo stanje normalno user posted image , tako kot je bilo preduser posted image ?

moje stanje je 66,7kg , rada bi jih pa imela vsaj 60kg!

lep dan vam želim



Dobrodošla user posted image user posted image user posted image user posted image

No punce zdej nas je že sedem user posted image , jaz pa sem burek spekla za večerjo in zdej si ga bom mal privoščilauser posted image , no velik pa res ne bom jedla , ker sem že adidaske priprevila za tek . Se mi zdi da več gramov gre dol če vsaj 30 minut grem laufat.


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu zarja28)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 17:27:43   
ELMA
RAKICA1 Ti si v enem tednu največ od nas zgubila user posted image user posted image user posted image , ful si pridna , kok telovadiš na dan ???

_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 20:05:21   
RAKICA1
Elma ne telovadim nič ker nimam časa zatouser posted image nažalost upam da bom ta tedn kaj imela čas ko gresta dva v vrtec drugač pa danes nisem bila preveč pridna tko da jutri me bo kar strah stopiti na tehnicouser posted image user posted image  upam da nebo prevelike krize in jutri bom toliko bolj pridna ker sem si en cilj zadela in upam da mi uspe da shujšam do takrat kot bi rada user posted image user posted image user posted image  tko da upam da bo

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 20:20:04   
ELMA
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Elma ne telovadim nič ker nimam časa zatouser posted image nažalost upam da bom ta tedn kaj imela čas ko gresta dva v vrtec drugač pa danes nisem bila preveč pridna tko da jutri me bo kar strah stopiti na tehnicouser posted image user posted image  upam da nebo prevelike krize in jutri bom toliko bolj pridna ker sem si en cilj zadela in upam da mi uspe da shujšam do takrat kot bi rada user posted image user posted image user posted image  tko da upam da bo


Jaz tudi upam da ti uspe user posted image in močno si želim za vse da bomo dosegle željeni cilj .user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?