|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
15.8.2010 23:05:33   
Serendipity
Jaz bi se tudi pridružila, če se lahko... Se moram nekam uštulit za večjo vztrajnost.

Trenutno stanje: 71, 5 kg (pravkar stehtana user posted image )
Minimalni cilj: 68 kg
Željeni cilj: 66 (taka faajn številka, pa še 'tiste' hlače mi bodo šle na rit user posted image )


Torej potrebno bo stesati cca 5,5 kg. Bom pa šla bolj na easy. Gibanje (tek vsaj 3x/teden, telovadba vsaj 4x/teden), minimaliziramo sladkarije in ostale pregrehe, kar se pa hrane tiče: vsi obroki ampak brez 'prenažiranja' in vmesnih prigrizkov (taaaa bo teeeežka) in več vode/dan...

Me sprejmete? user posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.8.2010 6:51:40   
RAKICA1
Serandipity dobrodošla meduser posted image user posted image user posted image user posted image nas seveda da te sprejmemo veliko sreče pri hujšanju

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
16.8.2010 16:19:27   
ELMA
Serandipity dobrodošla meduser posted image user posted image user posted image user posted image nas


Serandipity dobrodošla med nas user posted image user posted image




_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 7:23:54   
RAKICA1
Dobro jutro vsem skupaj izvoliteuser posted image da pridete malo ksebi no punce a ste kaj pridne user posted image user posted image  in kako vam kaj napreduje hujšanjeuser posted image  no jaz sem za sedaj zelo pridna in sem zelo vesela ker se že pozna da sem shujšala tudi drugi so že porajtali user posted image user posted image  tako da sem zelo ponosna upam da mi uspe do idealne teže kakor sem si zastavilauser posted image user posted image da nebo preveč težko ter da se mi na zaustavi z padanjem kguser posted image

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 10:47:09   
Anonimen
jest sm tok zagnana, k še nikoluser posted image . Mal manj jem, pa hodm na sprehode, skačem po trampolinu... grem še na morje, pa mi zgleda ne bo treba kupit večje kopalke.user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
  Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 13:11:56   
Serendipity
Ojla punce,

hvala za dobrodošlico! Sem dokaj pridna, mogoče me kak keks 'zapelje', ampak ostanem le pri enem (prej bi lahko cela škatla Domaćice padla user posted image ), pijem malo več, gibljem se več in večerjo imam nazadnje ob pol sedmih. Kasneje več ne jem. Se pa počutim manj napeto in komaj čakam, da bodo rezultati! user posted image

Dajmo punce! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 13:41:56   
RAKICA1



IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10      20.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG           89,7kguser posted image
70KG                           1,1kg
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 54KG
48KG


JAKOPINA 85KG       84,0KGuser posted image
                                     1,0KG


ZARJA28 66,7KG       66,7KGuser posted image
 60KG                           0,0KG

 

SERENDIPITY 71,5KG
66KG
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 14:41:04   
jakopino
Sam na hitro vam javim,da imam doma težave z internetom v službi pa nimam časa.da ne boste mislile,da sem obupala.Se pridno rekreiram pri hrani pa tudi kolkor se da pazim user posted image .Tako,da v petek more spet ploskatuser posted image user posted image  - na tehtnici.lp

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
17.8.2010 15:01:32   
nina166
Nimam vas nič časa brat...sem trenutno bolj na tesnem s časom. Morem se pa pohvalit, da sem v enem tednu izgubila 1kg...sem vesela user posted image

Pridno hujšajte še naprej

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
18.8.2010 11:38:13   
RAKICA1
Ojla punce kako smo kajuser posted image  a smo kaj pridne ali kaj grešimouser posted image user posted image upam da ne user posted image user posted image  no jaz pa sem kar pridna ter zadovoljna seboj zelo komaj čakam petek da bomo ponovno sporočali stanje naše user posted image user posted image
Nina upam da boš našla kaj časa tudi zanas še in da si pridna ter lepo da hujšašuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
18.8.2010 20:38:30   
jakopino
No pa imam končno spet internet.Tudi jaz se začuda držim pri hrani že več kot en teden in telovadim oz.se rekreiram.Sem res pridna in mislim,da imaste nekaj zaslug pri tem tudi ve punceuser posted image .Vse nove pa dobrodošle

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
18.8.2010 20:59:02   
RAKICA1
JAKOPINA čestitke da si tako pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  bravo samo tako naprej jaz sem tudi pridna kolikor sem lahko je pa res da sem danes se mal pregrešila in pojedla čokoladicouser posted image user posted image  pa vem da nebi smela sam mi je tko cuker padel da sem morala kar pokrgajte me oreng da nebom večuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
19.8.2010 16:38:43   
ELMA
Še jaz sem tukaj , slabe volje , mislim da nisem ta teden niti grama zgubilauser posted image user posted image , veliko pijem in vseno imam težav user posted image ,sem zaprta po 2-3 dni .
Bodite še naprej tko pridne user posted image , se oglasim kasneje ...lp


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
19.8.2010 16:47:38   
RAKICA1
Elma sej bo ne samo volje zgubiti user posted image user posted image user posted image user posted image  boš videla da nas boš vse premagala ko bodo začele tebi kg padati potem boš najbolša bila user posted image user posted image user posted image user posted image  samo voljo imej in bodi še naprej vstrajna in bo šlo boš videla

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
19.8.2010 20:38:27   
jakopino
Rakica saj jaz tudi pojem kaj sladkega,vendar veliko manj in ne pozno zvečer.Prej pa en bonbon tuki pa mal čokolade tam pa se je čez cel dan kar precej nabrauser posted image .
ELMA ne obupat ravno zdaj je treba vztrajat čeprav vem ,da ni lahkouser posted image .

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
19.8.2010 20:49:36   
RAKICA1
JAKOPINA jaz vsamem sniker pa cel pojem kar je veliko preveč user posted image nažalost kaj majhnega pa ne me nebi motil če bi majhen košček pojedla no vseeno ko pa pojem toliko čokolade potem se držim in več spijem in sem bolj previdna pri drugi hrani

(odgovor članu jakopino)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 5:59:05   
nina166
Jutro!

Moja vaga je pokazala -1,5kg. Imam cilj 0,5kg na teden, tako da sem kar vesela.

Elma pride kdaj tak dan...saj bo boljše user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 6:00:40   
nina166
Zdajle sem v tabeli vidla...moja začetna teža je 55kg...če lahko popravite prosim, da bo bolj realno.

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 7:23:58   
Anonimen
Živjo punceuser posted image ! Elma, nč ne obupuj, tud jest ta teden nism zgubila niti grama. Mam jih še kr 58kg. Se pa saj zredile nisvauser posted image . Sm vedla da bojo teli trije kg prov težko za zgubit. Zdej se vam pa javim spet čez 14 dni, ker gremo dons na morje. Vam pa želim še velik zgubljenih kg.

(odgovor članu nina166)
  Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 8:32:18   
RAKICA1
Ojla ojla punce najprej vsem čestitke za izgubljene kguser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tudi za tiste ki se niso nič zredileuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  no nesmemo obupat punce saj bo počas šlo boste videle da bo šlo
No sedaj pa jaz in moje stanje ta tedn je zelo dober in sem zelo veselauser posted image user posted image ter zadovoljna seboj če bo šlo tako naprej bom najbolj veselauser posted image user posted image  no pokazala mi je pa vaga 75,9kguser posted image user posted image user posted image user posted image  tako da sem bila zelo pridna upam da bom vikend tudi pridna vsaj malo ker praznujemo rojstni dan od hčerkeuser posted image upam da se nebom preveč zredilauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 10:18:15   
RAKICA1



IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

IME           VAGANJE 13.8.10      20.8.10
ŽEL.TEŽ

RAKICA 79KG            77,4kguser posted image 75,9kguser posted image
65KG                          -1,6kg



PET4 59KG                58,0kguser posted image    58,0kguser posted image
55KG                            1,0kg
 
 
ELMA 90,8KG           89,7kguser posted image
70KG                           1,1kg
 
 
 
NOKI 91KG                91,0kguser posted image
                                     0,0kg
 
 
MIŠKA17 91,4KG       90,1kguser posted image
79KG                             1,3kg
 
 
NINA166 55KG                            53,5kguser posted image
48KG                                              1,5kg


JAKOPINA 85KG       84,0KGuser posted image
                                     1,0KG


ZARJA28 66,7KG       66,7KGuser posted image
 60KG                           0,0KG

 

SERENDIPITY 71,5KG
66KG
 
 
 
No če je kje kakšna napaka povejte in bomo popravili našo razpredilnico.Upam da vam je všeč

čestitke vsem za izgubljene kg ter samo tako naprej punceuser posted image user posted image user posted image


(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 12:35:52   
Serendipity
Ojla,

pri nas ni (še) nič dol šlo. Ampak gor pa tudi ne user posted image user posted image user posted image Drugače bom pa ta vikend malce 'grešila', imamo piknik za prvi rd naše male miss in torto pa ja moram jest, mar ne (še posebej ker bo made by me)?
Ampak dokler ne bo prenažiranja, ne bom imela nič slabe vesti user posted image

Super ste punce! Ma bomo me razturale te kilce! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu RAKICA1)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 12:36:49   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: pet4

Živjo punceuser posted image ! Elma, nč ne obupuj, tud jest ta teden nism zgubila niti grama. Mam jih še kr 58kg. Se pa saj zredile nisvauser posted image . Sm vedla da bojo teli trije kg prov težko za zgubit. Zdej se vam pa javim spet čez 14 dni, ker gremo dons na morje. Vam pa želim še velik zgubljenih kg.


Točno tak! user posted image user posted image Sve istih misli. Uživajte na morju! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 20:38:32   
ELMA
Pri meni vaga kaže 90.1 user posted image user posted image user posted image user posted image , mahhh BO že boljše , ne bom obupala .

pošiljam vam en veliki user posted image


_____________________________

Vse, kar je res-ne rabimo povedat, ampak vse, kar povemo mora- biti res.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: 9.8.2010 se pridružikatera
20.8.2010 22:42:04   
jakopino
Pri meni pa je danes 82,7user posted image user posted image user posted image user posted image .Sem vesela pa kar sama sebi ploskam.Drugače pa tudi mi jutri praznujemo tretji rojstni dan.Torta že čaka v hladilnikuuser posted image .V nedeljo pa odrinemo na morje tako,da vas za nekaj dni zapuščam.Hkrati pa upam,da ko pridem nazaj na tehtnici ne bo preveč kg v plus.

(odgovor članu ELMA)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?