|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: S čim čistite kopalnico?
3.9.2010 12:37:53   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: anity_1

IZVIRNO SPOROČILO: Freya88

IZVIRNO SPOROČILO: dejzi

Pobrskaj na netu. Reče se ji vražji čistilec. Sigurno jo bodo prodajali na Celjskem sejmu, ker tam sem jo jaz prvič vidla.


To gobico se da narociti tudi prek interneta... v google vnesi ime vrazji cistilec...


Ja, prodajajo po internetu, ampak mislim, da če naročiš, moraš plačati tudi poštnino, ki pa po navadi znese kar nekaj evrov. Tako da, če se pač gre na sejem, je boljše to tam kupit.. user posted image



To imas pa prav ja!:) Ali pa ce ne gres, da ti mogoce vzame kdo ki gre... pa je!:)

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: S čim čistite kopalnico?
5.9.2010 13:59:52   
mala zirafa
Viakal ali antikal iz mullerja.je podobna stvar.Mi upor. samo to in je edina stvar ki odstrani kamen.

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: S čim čistite kopalnico?
8.9.2010 17:12:51   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Viakal ali antikal iz mullerja.je podobna stvar.Mi upor. samo to in je edina stvar ki odstrani kamen.

Teh dveh nisem še nikoli poskusila, ampak meni odstrani vodni kamen boljše od vsega, kar sem kdaj koli poskusila – KIS.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: S čim čistite kopalnico?
8.9.2010 21:17:02   
EKOGREEN
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Viakal ali antikal iz mullerja.je podobna stvar.Mi upor. samo to in je edina stvar ki odstrani kamen.

Teh dveh nisem še nikoli poskusila, ampak meni odstrani vodni kamen boljše od vsega, kar sem kdaj koli poskusila – KIS.


No pri nas pa smo že poizkusili tale viakal, antikal in ... pa je čisti kis velik boljši od tiste kemije, pa še nagravžno se mi zdi, da bi čistil s tisto kemijo po kuhinji, pol pa naj hrano odlagam na slabo počiščenih površinah za viakalom in ... ni šans!user posted image No v kopalnici pa nam kis tud ves kamen dol pober, brez kakih muk.

< Sporočilo je popravil EKOGREEN -- 8.9.2010 21:30:06 >

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: S čim čistite kopalnico?
8.9.2010 21:40:31   
viroza
Kis,kis in še enkrat kis.Tudi za laminate.Še nikoli se mi niso tako svetli kot zdaj.user posted image

(odgovor članu EKOGREEN)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 8:32:36   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: viroza

Kis,kis in še enkrat kis.Tudi za laminate.Še nikoli se mi niso tako svetli kot zdaj.user posted image


kaj tudi za laminat ga uporabljaš? Pati ne razžre barve? Ali ti potem ne smrdi prostor po kisu? Sem malo nevedna ker s kisom še res nisem probalauser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu viroza)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 8:45:06   
water lily
Jaz sem si pa prejšnji teden kupila parni čistilec od gorenja.
Fenomenalna stvarca. Mislm da še nismo imeli tako čistega stanovanjauser posted image
Spucala sem vse. Okna, rolete, radiatorje, pečico, napo, kopalnico, wc, tla, mačji wc......vse......res fenomenalna stvarca.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 8:51:00   
zvezdan
ja jaz imam tudi nekaj podobnega ta H2O- tudi tak parni čistilec...super zadeva! Ne vem kaj bi brez njega. Ne rabiš prav nič čistil saj tudi dezinficira s paro. Tudi na laminatu ga uporabljam pa je vse ok

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 11:27:26   
JEJ
Danes prvič čistila s kisom ... user posted image user posted image user posted image  Ponosna nase in na kopalnico!

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 12:18:12   
zvezdan
naj mi katera pove s kakšnim kisom to čistite in ali ga redčite z vodo in najpomembneje ali pušča vonj?

Hvala


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu JEJ)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 12:21:07   
zmajaz
Z alkoholnim - najceneje je kupiti kar Vegisov (tuš znamka) alkoholni kis za vlaganje, ker ga 3l stane samo malenkost več kot kakega talisovega ali renški hram 1l. Jaz ga za kopalnico nič ne redčim, ampak nalijem v šprico kar čisti kis - pomeni pa to, da mi ni treba uporabljati ne sode ne nič drugega, ker mi že sam kis odstrani ves vodni kamen in vse. Kis seveda ima vonj - tako kot tudi vsa druga čistila, ampak ta vonj zelo zelo hitro po čiščenju izgine.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: S čim čistite kopalnico?
9.9.2010 12:29:13   
zvezdan
zmajaz hvala ti za odgovor. Se bom danes spravila nad kopalnico....s kisomuser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: S čim čistite kopalnico?
21.9.2010 19:47:40   
gupika
Link kako očistiti kopalnico: http://kofetek.com/content/view/1496/331/

lp

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: S čim čistite kopalnico?
24.9.2010 10:09:58   
noranate
Water Lily, daj namigni mi a je to tist majhen okrogel z naramnicouser posted image . Cena je bila nekje okrog 100 eur. Tud jaz kupujem parni čistilec, dajte me mal podučit, katerega mi se splača kupit, pa da ni predrag, ker so finance omejene. hah, kot vedno user posted image .

(odgovor članu gupika)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: S čim čistite kopalnico?
24.9.2010 23:24:33   
polma
Kis je zmagovalec user posted image . Edino "čistilo", ki mi je razžrlo vodni kamen v WC školjki na dnu, kjer stoji voda. Občasno zabavam mulce s pokanjem sode bikarbone, ki jo stresem na kis. Pol pa se sploh vse sveti user posted image

_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 11:48:16   
zvezdan
no nad kuhinjo in hladilnik sem se že spravila s kisom...kar zadovoljna. Danes pa grem še nad kopalnico. ali uporabljate nerazredčen kis ali ga zmešate še s vodo?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 16:10:03   
zmajaz
Eni ga mešajo z vodo do 50:50, jaz pa uporabljam kar nerazredčenega (mi pa zato ob redni uporabi ni treba nič drgnit user posted image ) - nalila sem ga kar v eno razpršilko.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 16:12:50   
zvezdan
Danes bom probala kopalnico tudi kar z nerazredčenim sčistit. Samo meni ta kis tako obupno smrdiuser posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 16:46:16   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: polma

Kis je zmagovalec user posted image . Edino "čistilo", ki mi je razžrlo vodni kamen v WC školjki na dnu, kjer stoji voda.
Za to je tudi Coca Cola odlična.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu polma)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:07:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: polma

Kis je zmagovalec user posted image . Edino "čistilo", ki mi je razžrlo vodni kamen v WC školjki na dnu, kjer stoji voda.
Za to je tudi Coca Cola odlična.


Moja je bila reklamna in enako perfektno učinkovita kot tista za denar.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:08:32   
ZARA
Kaj?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:12:05   
Anonimen
Coca Cola.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:13:23   
ZARA
Aja, a si že probala? Dobro spuca drek, ane? user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:16:31   
Anonimen
Ja, enkrat.
Zdaj kar drži, zgleda, da ne serjemo kvalitetno.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: S čim čistite kopalnico?
27.9.2010 18:19:05   
ZARA
Meni se je enkrat že leta nazaj nabral vodni kamen in je liter Coce rešil problem čez noč. user posted image  

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?