|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: "Ekološki" deodorant?
8.9.2010 14:52:42   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Super recepti, hvala user posted image ! Bom probala najprej narediti tale "vazelin" za ustnice, ker tega porabim na tone.
Drugače pa uporabljam Alverde ognjičev deodorant, Weledin citrus ali Sebamed- sensitive.


Vazelin je  vazelin, olivno olje in čebelji vosek sta pa olivno olje in čebeljivoi vosek, to vsekakor ni isto.....




Ja, se strinjam, zato sem pa že v osnovi napisala vazelin pod narekovaji.

Drugače pa probaj še Weledin citrusov deodorant- če so ti Laverini všeč, ti bo ta tudi user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: "Ekološki" deodorant?
19.2.2014 16:52:29   
nina8
Tale deodorant je na naravni osnovi brez aluminijevih soli in brez parabenov. Celotna linija. Imajo pa jih v vseh lekarnah in celo v DM-u.

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: "Ekološki" deodorant?
19.2.2014 22:11:48   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

IZVIRNO SPOROČILO: justgirl

Jaz sem si zmešala tole in uporabljam kot puder:

1/4 lončka sode
1/4 lončka škroba
6 kapljic etričnega olja (limonina trava)

Zmešala skupaj in dala v stekleno embalažo in uporabljam kot puder. In res deluje!! Sem našla recept na internetu.



Tole bom pa probala.


Je v redu?

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: "Ekološki" deodorant?
7.5.2014 8:19:00   
mumijia
Moje izkušnje z temi deodoranti so take, nežni so do kože venar vonja ne prikrijejo tako učinkovito kot kupljeni deodoranti.

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: "Ekološki" deodorant?
16.5.2014 15:04:35   
buttbuster
Da res je, tudi sam sem nekaj časa uporabljal tisti kristal ki ga zmočiš pod vodo in je bil nežen vendar ko sem se bolj potil vonja ni prikril. Sem pa pri parih normalnih deodorantih dobil kar pekoč občutek pod pazduho.

(odgovor članu mumijia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: "Ekološki" deodorant?
21.6.2014 19:12:17   
Anonimen
Sama sem tudi iskala razne deodorante, itd.. tudi gledala nekatere recepte za eko izdelavo, pa vam povem da samo soda bikarbona res učinkuje. naneseš kot puder, res je da ne dišiš kot po vseh kupljenh deodorantih, vendar učinek je res enkraten. Ni neprijetnega vonja in konec koncev je po moje to edini namen. Uporabljam cel teden res samo še to in nisem niti enkrat opazila vonja, pa še tečt sem šla in vse vemo, da se takrat res spotiš. ;)

(odgovor članu buttbuster)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: "Ekološki" deodorant?
29.8.2018 20:55:19   
Lelly28 RR
domač deodorant lahko narediš zelo preprosto- samo brez vonja je. Preizkušeno ne smrdiš =)

soda bikarbona (15g) + koruzni škrob (15g)+ kokosova maščoba (20 g)

V stopljeno kokosovo maščobo (jaz jo stopim kar na štedilniku v posodi) vmešaš ostali sestavini in kakšno minutko ali 2 ves čas mešaš, da se vse grudice lepo razpustijo in je masa lepa enakomerna. Nato daš v posodico in shladiš, jaz posodico z deodorantom dam kar med led ali v hladilnik. Potem pa s sladoledno palčko lepo za cca lešnik veliko namažeš pod pazduho.



< Sporočilo je popravil Lelly28 RR -- 31.8.2018 21:44:25 >

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: "Ekološki" deodorant?
30.8.2018 6:58:08   
lola85 RR


Kako je potem z madezi na oblacilih, se kaj pozna? Sploh na temnejsih barvah?In ko se namazes, a je treba pocakati, da se posusi in se potem obleces?Ob prvi priliki poskusim ta recept :)Je mozno dodati tudi kaksno kapljico kvalitetnega etericnega olja za lepsi vonj?

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: "Ekološki" deodorant?
31.8.2018 21:51:31   
Lelly28 RR
Beli madeži so na oblačilih pod pazduho, vendar le na notranji strani in ob običajnem pranju v stroju pri 40 se izperejo. Ni bilo težav, da se kateri ne bi, tako na belih kakor na temnih oblačilih. Midva z možem počakava par sekund, da se olje malce vpije. Lahko se pa takoj oblečeš, vendar potem lahko ostane kakšen bel madež na temnih cunjah. Načeloma je to prah, ki bi ga lahko z malce drgnjena takoj odstranila, ampak je malce odvisno tudi od tkanine.
Z vonjem še nisva preizkusila, ampak načeloma bi moralo delovati. Pazi edino, ker eterična olja lahko dražijo kožo, sploh po britju. Aja pa sama soda lahko na poškodovani koži (od britja in podobno) tudi rahlo skeli, zato morda nanos takoj po urejanju pazduh ni najboljša ideja.
Ko preizkusiš sporoči, kako ti je všeč user posted image

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: "Ekološki" deodorant?
2.9.2018 20:25:19   
laura13 RR
Ja, ta s sodo bikarbono je zakon deodorant, jaz dodam še kakšno kapljico eteričnega olja sivke

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?