|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:16:28   
KatMat
helo helo....evo spet jaz...


tkole...leela sem dobila,hvala....ti nakazem nazaj....danes ali jutri....dons sem malo leteca tko da ce bom uspela ti ze danes pop nakazem....



ja zgleda da bo res dez...pa tud tkole...bom se jaz mal sitna ( da ne bo sam maja) tri ste mi nakazale,jaz pa z 100eu ne morm organizirat piknika....zal...tko da odpovem v vsakem primeru...zdej morm pa dol klicat ce morm rezervacijo vseen placat....bom jest placala v primeru ce bo za placat ker niste resne...ne se zgovarjat na vreme zdej ker ce bi blo lepo bi bla na istem kot zdele...bi odpovedala...javila sem se da organiziram,vse ustimam,1 mesec prej povem kdaj bo in vse...pol pa tkole...jah pa nic

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:21:16   
KatMat
tok sem se veselila....tok bi se fajn mel...pol nej pa kdo drug organizira

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:23:01   
KatMat
leela,šivilja,k.tja....dobite nazaj-no problem

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:26:49   
KatMat
leela...preveri ce je slo čez

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:30:42   
maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

helo helo....evo spet jaz...


tkole...leela sem dobila,hvala....ti nakazem nazaj....danes ali jutri....dons sem malo leteca tko da ce bom uspela ti ze danes pop nakazem....



ja zgleda da bo res dez...pa tud tkole...bom se jaz mal sitna ( da ne bo sam maja) tri ste mi nakazale,jaz pa z 100eu ne morm organizirat piknika....zal...tko da odpovem v vsakem primeru...zdej morm pa dol klicat ce morm rezervacijo vseen placat....bom jest placala v primeru ce bo za placat ker niste resne...ne se zgovarjat na vreme zdej ker ce bi blo lepo bi bla na istem kot zdele...bi odpovedala...javila sem se da organiziram,vse ustimam,1 mesec prej povem kdaj bo in vse...pol pa tkole...jah pa nic



Se ne bom nč ven vlekla, kr nisem še nakazala. Te pa zastopim. In bi jst najbrž isto naredila. Sploh jih je pa že velik odpovedalo.
Povej kolko bo prišla rezervacija, ker ni fer, da zalagaš (bom šla po un kalkulator za i-net...obljubim).

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:31:13   
KatMat
šivilja...ti mi pa zs-jaj podatke da vrnem mani...ne vem zakaj pri k.tji in leeli lahko pogledam podatke pri tebi pa ne...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:35:52   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

helo helo....evo spet jaz...


tkole...leela sem dobila,hvala....ti nakazem nazaj....danes ali jutri....dons sem malo leteca tko da ce bom uspela ti ze danes pop nakazem....



ja zgleda da bo res dez...pa tud tkole...bom se jaz mal sitna ( da ne bo sam maja) tri ste mi nakazale,jaz pa z 100eu ne morm organizirat piknika....zal...tko da odpovem v vsakem primeru...zdej morm pa dol klicat ce morm rezervacijo vseen placat....bom jest placala v primeru ce bo za placat ker niste resne...ne se zgovarjat na vreme zdej ker ce bi blo lepo bi bla na istem kot zdele...bi odpovedala...javila sem se da organiziram,vse ustimam,1 mesec prej povem kdaj bo in vse...pol pa tkole...jah pa nic



Se ne bom nč ven vlekla, kr nisem še nakazala. Te pa zastopim. In bi jst najbrž isto naredila. Sploh jih je pa že velik odpovedalo.
Povej kolko bo prišla rezervacija, ker ni fer, da zalagaš (bom šla po un kalkulator za i-net...obljubim).


ma nc ne bom rekla...kr pust....bom jest....ne bom nc zalagala...jest častim tole nategancijo...dobra volja pol pa tkole

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:36:29   
koala.cek
Ej punce, res niste resne. Ženska se je trudila cel mesec, ve se pa čez noč premislite. Mislim, zato se nisem prijavljala že v prvem šusu, ker če bi se, bi odpovedala samo v primeru da so otroci bolani. In so evo tudi bili. Sem izgleda čutila nekaj na vodi.

Res ste neodgovorne in človek res nima volje kej pametnega zoorganizirat.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:36:51   
KatMat
k.tja....leela....sem ze dala cez....sivilja ti pa sam zs napis pa prec se tebi nakazem....user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 13:38:35   
KatMat
papa

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 14:48:17   
PapuaNG
ja škoda za piknik. Pa kdaj drugič mogoče. Je bolj varno, da se same babe zmenimo za večerjo, udeležba bolj sigurna user posted image

Meni je pa že kar malo dolgčas v službi, se mi ne da neki posebi delat...pa že tok je ura. No, malo bi pa le lahko še podelala, da bo hitreje minilo.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 15:12:18   
Dudica1
Tud men je žal.in te KATI tud zastopim jaz bi nardila isto...nism si mislila da so ti samo 3 nakazale...jaz sm rekla da pridem in bi tudi tisti dan nakazala...prišla bi če ne bi nečakinja zbolela za škrlatinko in smo bli v soboto skupi in zdej čakam če bo tud pr nas kej...upam da ne ampak se nikoli ne ve in nisem hotla okužit še kakšnega drugega na pikniku.



(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 15:58:53   
šivilja
Kati - te popolnoma razumem. Sem ravno zadnjič govorila mojemu, da si dobra, da se kaj takega sploh lotiš.

Podatke ti bom poslala malo kasneje, zdaj rihtam otroke.
Oz. - a boš naročila potem tičino še zame? Ker potem lahko takrat poračunava, da ne boš zalagala. Kaj praviš?

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 17:29:02   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Kati - te popolnoma razumem. Sem ravno zadnjič govorila mojemu, da si dobra, da se kaj takega sploh lotiš.

Podatke ti bom poslala malo kasneje, zdaj rihtam otroke.
Oz. - a boš naročila potem tičino še zame? Ker potem lahko takrat poračunava, da ne boš zalagala. Kaj praviš?
ookk lahko...evo da ne bos mislila da te bom naokol prnesla...

http://www.rams.si/trgovina/kosarica.php?&i=77

35,28 eu na pol....ostalo dobis nakazano nazaj.....

še povej za kdaj jo narocim....

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 17:32:24   
KatMat
men ni problem organizirat vse,sem org. ze 1000 dogotkov in ta bi bil eden izmed manjsih.......problem rata pr takmu folku...grdo povedano

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 17:47:33   
Dudica1
zuni je pa vroče za znoret,smo pršl na malco pol pa po atija

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 18:36:07   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
helo helo....evo spet jaz...
tkole...leela sem dobila,hvala....ti nakazem nazaj....danes ali jutri....dons sem malo leteca tko da ce bom uspela ti ze danes pop nakazem....
ja zgleda da bo res dez...pa tud tkole...bom se jaz mal sitna ( da ne bo sam maja) tri ste mi nakazale,jaz pa z 100eu ne morm organizirat piknika....zal...tko da odpovem v vsakem primeru...zdej morm pa dol klicat ce morm rezervacijo vseen placat....bom jest placala v primeru ce bo za placat ker niste resne...ne se zgovarjat na vreme zdej ker ce bi blo lepo bi bla na istem kot zdele...bi odpovedala...javila sem se da organiziram,vse ustimam,1 mesec prej povem kdaj bo in vse...pol pa tkole...jah pa nic

Se ne bom nč ven vlekla, kr nisem še nakazala. Te pa zastopim. In bi jst najbrž isto naredila. Sploh jih je pa že velik odpovedalo.
Povej kolko bo prišla rezervacija, ker ni fer, da zalagaš (bom šla po un kalkulator za i-net...obljubim).


Se podpišem pod Majo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 18:43:01   
majana79
IZVIRNO SPOROČILO: PapuaNG

ja škoda za piknik. Pa kdaj drugič mogoče. Je bolj varno, da se same babe zmenimo za večerjo, udeležba bolj sigurna user posted image



no, roko na srce, nazadnje se tut za večerjo nismo mogle zmenit, takrat ko je bilo planirano da se dobimo spet vse oziroma večina user posted image



(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 19:09:40   
FLASK_A
Ma dej, prou SRAM me je k vedno ta ZADNJI moment čakamuser posted image Ta preklet 'bom jutri'. user posted image user posted image user posted image

Katmat, niti se ti ne upam opravičit ker vem da je itak BV. Bah, bedna sem, prav res.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 19:30:24   
šivilja
Evo mene iz dveh ur mučenja - sem šla z mami v Emporium hlače kupovat. Kolk jaz sovražim nakupovanje, sploh pa oblek.
Pa vsa tista ogledala, pa vse povsod nekaj vleče in je preozko. Ma, se čudim, da me ne kličejo Ganga. Sem sicer kupla 4 pare hlač, ma so vse z rezervo oz. z mislijo, da bom naslednje poletje bolj suha, za silo se pa tudi zdaj notri zapakiram (pa dolgo majico čez). Mi jih je bilo škoda tam pustit, ker so zelo pocenjene.
Nekaj dobrega je pa mogoče vseeno pustil ta izlet - od danes sem uradno na dieti. Ker kar je preveč je pa preveč.

Možev komentar ob tem, da hujšam-  ato si mogla it v Emporium, da to pogruntaš (da si debela namreč)?

Torej zame nič več pivičk, lučk, čokolad, sendvičev in podobno za večerjo. Začela bom tukaj, pa v službo se pridno vozim s kolesom. Ostale obroke bom zaenkrat samo rahlo omejila. Če pa ne bo učinka bo treba pa še bolj drastično.



IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: šivilja

Kati - te popolnoma razumem. Sem ravno zadnjič govorila mojemu, da si dobra, da se kaj takega sploh lotiš.

Podatke ti bom poslala malo kasneje, zdaj rihtam otroke.
Oz. - a boš naročila potem tičino še zame? Ker potem lahko takrat poračunava, da ne boš zalagala. Kaj praviš?
ookk lahko...evo da ne bos mislila da te bom naokol prnesla...

http://www.rams.si/trgovina/kosarica.php?&i=77

35,28 eu na pol....ostalo dobis nakazano nazaj.....

še povej za kdaj jo narocim....


Joj Kati, sej vem, da me ne boš. Sem že enkrat sama gledala po tej trgovini. Ja, jaz mislim, da bi naslednji vikend (se pravi okrog 4. septembra) že mogla mer narejeno tortico, torej bi maso rabila naslednji teden.
A je to zate prezgodaj?

Hja, podatkov o TRR pa spet nimam tukaj, ker dajem H. spat.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 70
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 19:53:26   
Dudica1
Hja zdej res ni kaj več za nardit...
Predlagam da se zmenimo za en dan v septembru in kdor nakaže nakaže kdor pa ne pa pač ne gre...al kako...da se ne bo kdo sekiraluser posted image

(odgovor članu šivilja)
Neposredna povezava do sporočila: 71
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 20:21:57   
nikolet
evo dan v enem k.... tašča spet zbolela... mož pa v urgenci in zdej je še dol ustaluser posted image user posted image najraje bi jokala, se drla, tolkla, pa ne smemuser posted image , vsi od mene nekaj pričakujejo jz bi pa sam jokala....user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 72
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 20:32:19   
majana79
nikolet, drži se user posted image user posted image user posted image

a otroka spita? potem pejt v kopalnico, ornk se zjokaj pa ti bo lažje, sej jokat ni grdo - tako vsaj spravimo ven ves bes, bolečino in ostalo, kar se je nabralo

potem se pa spopadaj z vsako stvarjo posebej, čeprav se ti zdi da se je vse zgrnilo nate

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za taščo

(odgovor članu nikolet)
Neposredna povezava do sporočila: 73
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 20:34:51   
Dudica1
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 74
   RE: Z-majčki 2009 - 2.del
26.8.2010 20:58:12   
nikolet
IZVIRNO SPOROČILO: majana79

nikolet, drži se user posted image user posted image user posted image

a otroka spita? potem pejt v kopalnico, ornk se zjokaj pa ti bo lažje, sej jokat ni grdo - tako vsaj spravimo ven ves bes, bolečino in ostalo, kar se je nabralo

potem se pa spopadaj z vsako stvarjo posebej, čeprav se ti zdi da se je vse zgrnilo nate

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za taščo



hvala in dudi tebi tudi... otroka sta šla glihkar spat... men pa lijejo solze kot da bi orenk deževalo... saj bo bolje....

(odgovor članu majana79)
Neposredna povezava do sporočila: 75
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3] 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?