|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 7:55:27   
clara23
Jutro,

rabim kavvooooo..in to cel soduser posted image !. Danes smo vsega skupaj praktično spali le 3 ureuser posted image Včeraj zvečer sva šla z Markom  spat ob 20h, ob 21:45 pa se je začel neutolažljiv jok, kričanje, zvijanje, histerija..mislim katastrofa..sirupa mu nisem mogla dat, ker ni pustil, svečko je sekundo po vstavitvi iztisnil ven, tako da nisem imela pojma kaj narestuser posted image . Smo čakali do 24h, potem sva ga pa popokala in smo šibali v dežurno. Tam ga je pogledala in je bilo vse v reduuser posted image . Je rekla, da otroci kdaj pa kdaj pač jokajouser posted image Smo se potem do 1h še malo naokrog vozili, ker ga je edino vožnja malo pomirila. Ob 2h sva mu vstavila svečko (tokrat uspešno) in je bilo mir do 4h, ob 4h pa spet histerija in jok..spet sva vstavila svečko in je bilo ok do 7h. Zdaj je pa tako, kot da nič ni bilouser posted image Je sicer malo bolj siten, ampak nobene sledi o kaki bolečini..V vrtec ga ne bom peljala, tako da bova kar lepo doma..

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 8:02:35   
Zoja Miša
O tazgodnauser posted image , Anita, hvala za kavico. Mislim, sploh ne vem, kako funkcionirate, ko ne spite!? Svaka čast. Čaprav v osnovi nisem zaspanka, ampak vseeno...

Clara, ampak a gležnerji pašejo h krilom?!user posted image

Mislim, nimam kaj komantiratiuser posted image .

Če katero kaj zanima je tale teden na GR tole:
http://www.visitljubljana.si/Static/export/visitljubljana_prireditve_po_datumu_teden.pdf

Kaja Lina je danes komaj čakala, da gre v vrtec, ker bo prraznovala svoj RD.user posted image Je šla prvič v oblekci.Čist poseben dan.user posted image Upam, da se bodo imeli fino. Sem še fotoaparat dala zraven, da bodo pofotkale.

Kaj boste delale za vikend? Rabim idejo za jutri.

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 8:05:46   
Zoja Miša
Clara, kaj pa je potem bilo??? A misliš, da ni samo kaj sanjal? A ga je res kaj bolelo?
No, pocrkljajta se in lepo uživajta dan! Pa spat pejta kajuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 8:18:55   
clara23
ZM..aja, h krilom pa pomoje res ne pašejo..h elegantnim hlačam pa! Pa res ne vem kaj mu je bilo. Zgledalo je, kot da ga res nekaj boli, pa nisem mogla pogruntat kajuser posted image . Pa noben drug kot jaz se ga ni smel dotaknit, ker drugače se je kar tresti začeluser posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 11:25:42   
Zoja Miša
Še 2 vprašanji...ko bo katera pač utegnila.user posted image

Cicido in mini - revija. Boste to naročile, ali je mogoče še prezgodaj in bo drugo leto prišlo bolj prav? Ali naj vseeno, pa šparamo...v glavnem ali je smiselno naročiti?

Zavarovanje - otroke kaj extra zavarujete? V vrtcu smo dobili...pa me zanima.

Drugače pa sem pozabila povedati, da sem namestnica, predsednice sveta staršev. Jah, en mora bitiuser posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 11:48:19   
tejkaz
Jah, tudi jaz v klubu neprespanih user posted image Praktično celo noč bili pokonci. No vsi v posteljah, razen jaz sem se sprehajala iz postelje v otroško in nazaj. Tudi moja majica ni pomagala.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Cicido in mini - revija. Boste to naročile, ali je mogoče še prezgodaj in bo drugo leto prišlo bolj prav? Ali naj vseeno, pa šparamo...v glavnem ali je smiselno naročiti?

Zavarovanje - otroke kaj extra zavarujete? V vrtcu smo dobili...pa me zanima.

Drugače pa sem pozabila povedati, da sem namestnica, predsednice sveta staršev. Jah, en mora biti


Cicido in mini nimamo naročeno. Za Jaša se mi zdi še prezgodaj, Eva pa ni izkazala nobenega pretiranega navdušenja. Iz tega zastonjskega izvoda je izrgala vse nalepke in jih lepila po postelji, zato ji tudi če bi izrazila željo revijo imeti, ne bi naročila. Mogoče drugo leto.

Zavarovanja - nezgodno sta oba zavarovana pri Triglavu.

Moj je tudi namestnik predsednice sveta staršev   Jaz nisem hoterla biti.

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Kaj boste delale za vikend? Rabim idejo za jutri.


Dopoldan bomo šli na Bazar, popoldan na en rojstni dan k Evini prijateljici. V nedeljo gremo k našim, ker dobimo obiske iz Kanade.

Clara, upam da se hitro pozdravite. user posted image

Bella, čestitke za izpit user posted image

Nič, še eno kavico, potem kaj narest. 


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 13:11:32   
anita goitan
uf je bil dns upor Zoje za spat, ne in ne, ona bi jela, pila, gledal risanke se igrala, bila bi z Ulo, vse bi sam da ne bi..eto sedaj spi, Ula se pa igra in plazi pod mojimi nogamiuser posted image

Vikend:
Izola, v nedeljo pa narodne noše v Kamniku, vabljene!

revije:  ne še

zavarovanje: bo aktualno ko pride v vrtec, danes sem dobila mesečno subvencijo za Zojo Občine kamnik 103€ ker še ni v vrtecu, Ula začne s 1.1.dobivat

Tudi jaz rabim cote in obutev, ma v nabavo grem ko mi gre Z.v vrtec, bom lažje šla samo z Ulo, z obema je misija za živce, ja! Čeprav v trgovine grem z obema, tud h frizerju, v knjižnico, lekarno..pač kam naj ju pa damuser posted image ..in ja, ko se mal zredim, če se sploh spravim nazaj na 50kg.

Šibam na kafe


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 10.9.2010 13:14:22 >


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 13:16:33   
Krysia
Evo, danes sem že boljš ... user posted image Hvala, ker ste me prebrale ... je takoj lažje.

Zoja Miša, jst Roka nimam nič dodatno zavarovano ... mogoče ga pa še bom ... si mi dala mislit ... ZA Cicido se mi pa zdi, da so še premajhni ... ne vem, no. Vsaj Roku se to ne zdi pretirano zanimivo ... rajši gleda knjigice in reklame za avte user posted image

clara23, bošček Mark. Sigurno mu je nekaj falilo in jst res ne verjamem, da otroci kdaj pa kdaj pač jokajo ... Mislim, ja ok, sej včasih res jokajo, ampak ne na tak način kot si ti opisala .. Pri nas je blo tako, ko ga je ful bolelo - on je sicer trdial, da trebušček, pa sme pol ugotovila, da ga je verjetno bolelo v pljučih oz. prsnem košu, ko je kašljal ... Ista scena - samo jst sem se ga lahko dataknila, drugač se je kr tresel ...

Bella02, čestitke za izpit. Ful si pridna user posted image

anta goitan, lepo te je spet brat. In občudujem te, ker funkcioniraš kljub nespanju. Upam, da le ujameš kakšno urico spanja ...

tejkaz, a vi tud niste spali? Sem upala, da se ti ne bo treba več sprehajat iz ene sobe v drugo ... Naj bo takih noči čim manj ...

Erin?????? Kje si, kako se počutiš?

Mi gremo v ponedeljek spet v vrtec .. Rok je že ok, verjetno bi ga lahko že danes peljala, sam naj bo še doma. Mi pa skoz govori o vrtcu, tko da bo verjetno šel z veseljem ... Edino ne vem, al ga kar pustim spat tam al to rajš prišparam za torek user posted image Da ne bo kar prvi dan vse na kupu ... bi mi pa boljpasalo, če bi ga pustila spat, ker mam ob dveh zdravnika ... ampak po moje bom šla vseeno po kosilu ponj ...

V službi so končno zrihtal vse papirje in me prijavli na ZZZS. Danes sem šla še na zavod za zaposlovanje, v ponedeljek grem pa verjetno še na center za socialno delo ... al lahko samo pokličem, da je Rok zdej v vrtcu? Baje je to treba sporočit v 8 dneh, zdej že mal zamujam ... (da bomo pol mel mal manjši otroški dodatek - sej ne bom o tem, da je itak že zdej 20€). Upam, da mi ne bodo preveč težil, ker nisem pravočasnop javla ... sem danes ugotovila, da bi že morala, pa so delal sam do 12h ...

Nič, še FB, pol pa nazaj v službo - mamo še eno predavanje ... ampak baje je celo koristno in zanimivo ... bomo vidli ...

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 13:54:53   
sayuri
Helou. Ob koncu tedna se vam še jaz malo javim. user posted image  Dnevi so pestri, zanimivi, polni dogajanja - tako doma, kot v službi. Zopet so se začeli časi, ko sama sebe zvečer komajda ujamem user posted image  Filip navdušeno hodi v šolo. Tko zelo mu je všeč in sem prav ponosna nanj. user posted image  Zlo je skrben, zvčere si naštima ruzak in budilko, zjutraj se zbudi, še predno budilka zvoni user posted image  Je pa zjutraj še bolj pestro, kot je bilo. od doma odhajamo ob 6.30, zbujanje ob 5.30, L&Z v vrtec, Filipa na drug konec v šolo..... Ta teden je bila Zara še doma in še njo k babi....user posted image  predno vse razvozim, sem že utrujena user posted image  AMpak se bomo tud na ta ritem navadili. Nič...šibam zdaj po Zaro, nato po Filipa in na koncu po Lovrota. user posted image  Uživajte.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 13:55:52   
sayuri
Aja, kak nasvet za bunndice? Ste že kaj gledale? KAj zdaj mi rabimo št. 98? user posted image  user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 13:58:17   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Aja, kak nasvet za bunndice? Ste že kaj gledale? KAj zdaj mi rabimo št. 98? user posted image  user posted image



Za Evo sem kupila v Takkotu, zelo lepe imajo, za Jaša pa v H&M številko 98.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 14:28:42   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Aja, kak nasvet za bunndice? Ste že kaj gledale? KAj zdaj mi rabimo št. 98? user posted image  user posted image



http://www.monsa.si/ 

Pa lepo da se še kaj javiš...ker te je fajn brat! Vidim pa da imaš pestro ja in da ni čudno, da ni časa.

Krysia, super, da je Rok boje, da boste lahko vikend, ki bo menda lep, izkoristili.

Anita, ti pa boš kmalu na otroški konfekcijiuser posted image . Pazi nase punči!

A ja, hvala za odgovore, vsem. user posted image
Meni so pravkar sporočili z G-rega, da Kaja Lina začne s telovadbo 22.9. in jaz z njouser posted image user posted image user posted image

Lep vikend...

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
10.9.2010 18:56:34   
tejkaz
Če slučajno še katera bere - kaj naj podarim mlajšememu bratu, ki je diplomiral?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 8:47:40   
clara23
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Če slučajno še katera bere - kaj naj podarim mlajšememu bratu, ki je diplomiral?


a za tako stvar je treba kaj podarit al kajuser posted image user posted image

Punce, jaz sem pa v veliki dilemi..pravkar sem na FB dobila ZS od kar enega tipa iz Indije. Napisal mi je, da je "your baby so lovely and i love it so much!"user posted image user posted image Sem šla pogledat njegov profil in ima za prijatelje same take z malimi otroki. Sicer imam profil zablokiran tako, da noben, ki ni prijatelj, ne more gledat mojih slik, ampak vseeno sva na profilni sliki skupaj s tamalim in tukaj ga je zgleda videl..in ko sem prebrala ZS me je kar srh spreletel..zdaj razmišljam, da bi ga prijavila na policijo. Tako, preventivno..ker meni tole liči na pedofila..user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 9:21:47   
Krysia
IZVIRNO SPOROČILO: clara23


Punce, jaz sem pa v veliki dilemi..pravkar sem na FB dobila ZS od kar enega tipa iz Indije. Napisal mi je, da je "your baby so lovely and i love it so much!"user posted image user posted image Sem šla pogledat njegov profil in ima za prijatelje same take z malimi otroki. Sicer imam profil zablokiran tako, da noben, ki ni prijatelj, ne more gledat mojih slik, ampak vseeno sva na profilni sliki skupaj s tamalim in tukaj ga je zgleda videl..in ko sem prebrala ZS me je kar srh spreletel..zdaj razmišljam, da bi ga prijavila na policijo. Tako, preventivno..ker meni tole liči na pedofila..user posted image



WTF??

Jst bi ga po moje kr prjavla. Oziroma vsaj poklicala na policijo in povedala, pa naj pol oni povejo, a bodo raziskal al jim je vseeno. Mislim, halo? OK, morm nehat, ker me Rok kliče ...  se javim pol ...

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 9:25:15   
clara23
Sem potem takoj ko sem oddala post na RR napisala mail na policijo. Če mi v roku 24 ur ne odpišejo, bom pa še poklicala tja!

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 15:00:50   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Če slučajno še katera bere - kaj naj podarim mlajšememu bratu, ki je diplomiral?


a za tako stvar je treba kaj podarit al kajuser posted image user posted image



Za tako stvar? user posted image Jah, praznih rok na pijačko ob zelo uspešno (10) opravljeni diplomi ne bom prišla.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 17:51:51   
clara23
Mi sestri nismo nič dali, pa je tudi diplomirala z 10. Smo ji čestitali, to je pa tudi vse..in tudi sama ne pričakujem ničesar ko bom diplomirala. Se mi zdi da je že tako in tako veliko preveč t.i. "praznikov" ob katerih se obdarujemo, da sploh ne moremo več reči, da se obdarujemo iz srcauser posted image Zame je lepo darilo tako, ki je dano iz srca, če se pa non stop nekaj obdaruje, pa tako obdarovanje ni več obdarovanje iz srca, ampak iz neke obveze.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 18:26:33   
nell
Pozdravček deklice...po zeloo dolgem času.

Sem padla čisto vn iz debat, tko da ne bom kaj dosti komentirala.

Zasledila, da je Erin user posted image ...ti iz srca čestitam.

Tejka - kaj podariti za diplomo decu - nimam pojma, veliko lažje mi gredo ženska darila od rok, ker se lažje poistovetiš. Drugače pa glede obdarovanja za diplomo... js sem jih dobila in meni osebno so ta darila veliko več pomenila, kot vse ostala, ki jih dobiš za različna obdarovanja - em bi se raje odrekla. Za diplomo si se pa (vsaj js tako mislim) moral pošteno potruditi, da si do tja sploh prišel in si zaslužiš kakšen trepljaj po hrbtu. Ampak ljudje smo različni in stvar obdarovanj različno dojemamo. Meni npr. več pomieni najina obletnica, da midva takrat kam greva, si kaj privoščiva, kot pa npr. moj rojstni dan. Ker si pač to razlagam kot: rojstni dan, pač imam, vsako leto in ga bom imela dokler bom živa. Obletnico pa ni nujno, da bom imela. Za to, da sva midva s partnerjem skupaj, se morava celo leto truditi, sklepati kompromise, ipd. torej v ta odnos vloživa sebe in mislim, da si to zasluži neko obdarovanje.

Pri nas so se počitnice zaključile, pošteno smo štartali v september... moj sinko je še vedno v privat varstvu, tko da posebnih težav z vklapljanjem v vrtec ni bilo... čeprav kadar le lahko, me pride v vrtec obiskat (popoldanske dejavnosti) in na njih naravnost uživa. Če ga pa vprašaš kam bi šel - vedno izbere vrtec. Je pa za njega vse drugače, ker ma mene tam.

Vidim, da ste začetne težave ob uvajanju že premostili... vsaj nekateri ... Katja js nate večkrat na dan pomislim in mi tvoja izkušnja še vedno ne gre iz glave.

Sem vas pršla na hitro pozdravit, zdej pa bežim se zrihtat ker me moj danes pelje na nek koncert- po zelo dolgem času, bo pasalo kaj samo za naju.user posted image




_____________________________

Življenje je čudež, vsak dan znova!

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 23:29:22   
Erin
Ojla punce moje...  ne me kregat, sem vas samo preletela čez zadnje strani... ta teden sem odpirala vrtec in vstajala ob 4h, zvečer pa zmatrana k user posted image padla v posteljo...  jah no.. pa še ena zadevca omembe vredna je bila....

V sredo sem imela gin pregled... mešani občutki, veselje ob UZ, ko je mala pikica migala (ima že 26mm) in strah ob novici da sem hpv pozitivna... dobila sem napotnico za urgentno v lj, kamor sem šla šele v petek in tam so mi po pregledu povedali da so celice ok, in da od tistih ki imajo hpv zboli le 5% za rakom ampak jih ponavadi zgodaj odkrijejo in ozdravijo... sem imela pravo živčno vojno te dni, kaj bo z menoj, kaj bo z otrokom-a, jokala, spala... noro, kako me je vrglo s tira... ko mi je moja gin povedala da sem pozitivna na brisu sem bila 100% da je konec z menoj...pa še ona je videla spremenjene celice.... joooojj...važn da je sedaj vse ok, le brise bom mogla dajat bolj pogosteje, naslednji me čaka čez cc 4 mesece..

evo tolk da veste zakaj me ni bilo nič tukaj.. 

Danes smo se potepali po avstriji, mal šopingirali za malega in si že ogledovali za še mlajšega.... joooj, sva z mojim skoraj v isti glas rekla, da boljš da nimamo punčice v bauhiju ker bomo finančno propadli, TOOOOOOOOOLK lepih cunj da te na rit vrže... jah no, če bo bejba bo pač malo bolj fantovsak, ampak nekaj pinki bomo pa res mogl kupt... joj, me že firbc matra kaj mamo, ma mi je vseeno, bejbe še nimamo - plus, če bi bil fant bi bil večji kompanjon za Tilna pa še za cune bomo pršparal - plus - matr sem gorenc auser posted image

lepo pančite****


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu nell)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
11.9.2010 23:30:22   
Erin
aja, še enkrat vsem hvala za čestitke, love juuuuuuuuu***

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
12.9.2010 6:44:28   
anita goitan

Danes smo se potepali po avstriji, mal šopingirali za malega in si že ogledovali za še mlajšega.... joooj, sva z mojim skoraj v isti glas rekla, da boljš da nimamo punčice v bauhiju ker bomo finančno propadli, TOOOOOOOOOLK lepih cunj da te na rit vrže... jah no, če bo bejba bo pač malo bolj fantovsak, ampak nekaj pinki bomo pa res mogl kupt... joj, me že firbc matra kaj mamo, ma mi je vseeno, bejbe še nimamo - plus, če bi bil fant bi bil večji kompanjon za Tilna pa še za cune bomo pršparal - plus - matr sem gorenc auser posted image

lepo pančite****




user posted image user posted image user posted image jao Horenka! saj punčke smo/so lepe tud v modrem, hujš bi bla obratna kombinacija.
Sam da si ti okuser posted image , spol je samo pika na i.


Zoja mi še spi, celo NOČ uau...je pa Ula poskrbela, da mami ni 2 uri skupaj mižala.


_____________________________

Zoja, 14.08.2008

Ula, 19.01.2010

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
12.9.2010 16:11:21   
gajka
Ojla! user posted image
Krst je za nami. Včerajšnje vreme je bilo res user posted image za ta dogodek! Zara je večino obreda lepo prespala, še pri žegnanju z vodo se ni dala motit. user posted image Še Rok je bil začuda ves miren in priden. user posted image Drugače pa je današnji dan malo bolj umirjujoč. Rok pravi, da ga boli glava user posted image , je to že dopoldan govoril, pa potem sredi dopoldneva kar zaspal, po kosilu spet glavo omenjal, pa sem mu kar eno svečko dala, če bo kaj bolje... user posted image Zara je še vedno taka, da komaj vemo, da jo imamo. Deklič zaspi okrog 22h in se mi zadnjih nekaj dni zbudi šele ob 4h ali celo 5h zjutraj. Pravi blagoslov, glede na to, da je samo dojena, in je zaenkrat (trkam na  les!) res veliko enostavneje kot pri Roku. user posted image
Rok zadnje dni večkrat omenja, da bi šel na morje. user posted image Zadnjič je celo svoje risanke in knjigice začel na kup dajat, češ da jih bomo nesli zraven. Potem pa totalno razočaranje, ko sem mu povedala, da ne gremo letos nič več na morje. user posted image
Te dni morava z user posted image pripravit en orng turistični plan za četrtek in petek, ko prideta moja bivša sošolka iz Avstralije (skupaj sva študirali v ZDA) s sestro v Slovenijo v sklopu svojega "Euro Tripa". Za en dan je planirana Gorenjska (Bled itd.), za drugi dan pa smer proti Primorski (Piran, Škocjanske jame, Predjamski grad...).

Erin - ja, se je težko zadrževat pri punčkastih oblačilih, ko veš, da imaš doma še itak od fantka en kup cunj... Ampak, če so pa takoooo kjut! user posted image Je pa zanimivo gledat, kako je npr. Zara podobna Roku v enakih oblačilih... Pa user posted image za tvoje zdravje!

< Sporočilo je popravil gajka -- 12.9.2010 16:12:25 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
13.9.2010 5:15:44   
gajka
Dobro jutro! Rabi katera user posted image ? Jaz bi jo en hektoliter, ker sploh ne vem, če sem danes zbrala skupaj za pol ure spanja. user posted image
Ja, ja, otroci so res blagoslov... user posted image Pa v resnici drži tista trditev o malih otrocih in malih problemih in o velikih otrocih in velikih problemih! Sicer ne vem, kako veliki bodo ti problemi, ko bodo mulčki res veliki, ampak, če bo šlo tako naprej, bom siva (če že ne kar plešasta) in zgubana že tja nekje do abrahama! Aja, razlog za moje trenutno "nerazpoloženje" - Rok ga že od včeraj nekaj svira. Ima nekaj vročine, pa jamra, da ga boli, kaže nekaj časa na glavo, potem na eno nogico, pa na drugo nogico, pa na ritko, pa potem na uho, pa potem v usta... user posted image Pa ne bi spal, pa sredi noči risanke gledamo, pa zraven njega je treba spat, pa se itak samo premetava user posted image ... Eh! Vrtec danes spet odpade, res dober začetek! user posted image
Za Zaro pa kot ponavadi spet komaj vemo, da jo imamo, si je celo dovolila, da me je okrog 4h ponoči "ukradla" Roku za eno futranje.


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: *** Avgustovčki 2008 ~ 2.del***
13.9.2010 7:34:25   
Zoja Miša
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: clara23

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Če slučajno še katera bere - kaj naj podarim mlajšememu bratu, ki je diplomiral?


a za tako stvar je treba kaj podarit al kajuser posted image user posted image



Za tako stvar? user posted image Jah, praznih rok na pijačko ob zelo uspešno (10) opravljeni diplomi ne bom prišla.



Upam, da si kaj pametnega našla...jaz bi verjetno kakšno pametno knjigo in lepo posvetilo notri napisala...Pa čestitke! Priden!

Pridem nazaj!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?