|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 15:08:17   
Nončika
živček, Nonči se za magični plusek več ne bo borila. bo treba prej možeka menjat in pa mere mojih malčkov zmanjšat. še 1x takega korenjaka/injo ne bom mogla donosit. se prej razčesnen. moj je absolutno proti ta 3jemu malčku. ni šans.

bom pa zato veselo navijala in se osredotočila na samo navijanje za vas, ki se borite za magične pluske. gooo, gooo. to bodo pluski padali. evo že navijam.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
4.9.2010 23:15:45   
pikicao.
user posted image prsla user posted image zdej pa naj opravi svoje.. in pol zacnemooo user posted image user posted image user posted image
hihi..sm kr mauck neucakana user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 10:11:19   
~Biba~
jutro...

še 2 dni pa smo konec s klomifenom...

pikica še zadnjič ti čestitam za user posted image ...da je od zdaj naprej več ne bi bilo na spregled.

nončika in larilu hvala za navijanjeuser posted image

larilu da ne boste prej pojedli torte, preden prilimaš kakšno slikco sem.user posted image

živa kak je bilo na ljubljanskih promenadah?user posted image

..danes pa bomo lenariliuser posted image še kdo?user posted image

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 10:18:05   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: UnPerfect

jutro...

še 2 dni pa smo konec s klomifenom...

pikica še zadnjič ti čestitam za user posted image ...da je od zdaj naprej več ne bi bilo na spregled.

nončika in larilu hvala za navijanjeuser posted image

larilu da ne boste prej pojedli torte, preden prilimaš kakšno slikco sem.user posted image

živa kak je bilo na ljubljanskih promenadah?user posted image

..danes pa bomo lenariliuser posted image še kdo?user posted image



biba klomifenck naj ti nrdi veeellliik rumenih frnikulck user posted image d bo cim prej pol neki nastal user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jz ne morm lenart user posted image zdle glih vmes k se ucim zemljce za mojga pecem user posted image je shujsan vs pa ne maram d je tok suh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ga mormo mal poredit user posted image user posted image user posted image user posted image dec mora bit dec user posted image user posted image


ja Ziva je pa zgleda kr v Lj.ostala user posted image user posted image user posted image user posted image lahko d nam darilcka za bozicka kupuje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ostale borkice pa itak spijo al pa se cartajo s svojimi pajacki pa struckami... ahhh ke lepooo user posted image se bom prsla jz tud k vam cartat user posted image


a boste kej kuhale dons? ce da, kaj?
jz bom rizotko user posted image


aja larilu...slikcaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 10:24:53   
~Biba~
uuu pikica ti pa si pridna..fax pa pekarna naenkrat obratujetauser posted image bo pa težka naloga, sem opazila, da se je moškim težje zredit, kot pa nam ženskam, le od kod jim ta genski čudež?user posted image

živa pa darilca, a ni mal prepozna za to?user posted image

meni tašča kuha, govejo župco, govedino in rižeka, pa zeleno solatko...tako fajno nedeljsko kosilo bo. mam vredi taščouser posted image uuu sem se spomnila, bi lahko kako rdeče zelje zraven naredila...njamsi..grem kr v akcijo.

< Sporočilo je popravil UnPerfect -- 5.9.2010 10:25:36 >

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 10:51:44   
Anonimen
dan

Včeri smo praznoval,tamala uživala no vsi ostali tudi čeprav jih pol ni prišlo in niti sporočili niso da jih ne bo tko da ko jih j...,mi smo se fajn mel tud brez njih user posted image evo 2 slikci tortice aja pa obrazšček od vile sem iz marzipana nardila
user posted image
user posted image
tista buška na levi pri zgornji tortici je pa pač bilo treba poskusit in bilo več časa za popravit user posted image

tkole zdele morm pa kosilo it delat

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:01:27   
pikicao.
adijo pamet larilu.... klanjam se ti user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image aplavdiram...ti si res adijo pamet.. kok lepa torta mmmmm user posted image user posted image user posted image user posted image

biba... teb pa velja d mas super tasciico user posted image o moji raj neb zgubljala besed user posted image user posted image user posted image user posted image dej se sladico nared..pa sliki user posted image al pa se boljs larilu naj ti odstopi kaksn kos torte..sam dvomim d jo je se kej ostal user posted image user posted image user posted image k zgleda njamsi njamsi user posted image

larilu, kaj bos kuhala? user posted image



_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:07:56   
Anonimen
Jutroooo

Morm šibat tamalga previt, se je posral ko vidra user posted image   Sicer bomo pa kuhali govejo juhico iz skrinje, pire krompir in jetrca, Žiga bo pa purančka zraven jedu user posted image

Včeri smo v LJ prišli glih na ta hujši naliv user posted image Smo laufal do avta iz štacune ko pr norcih user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

No šibam... pridem še kej nazaj, samo da tamalga previjem user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:18:25   
Anonimen
Evo me user posted image

Larilu tortica je adijo lepa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ti lahko po porodniški doma ostaneš in peko tort odpreš user posted image user posted image

Piki bravo za user posted image in naj bo zadnja, tko kot je perfektisima rekla user posted image user posted image user posted image

Perfektna upam, da bo tvoja runda K uspešna in prva in zadnja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kje so pa kej prekmurke?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:23:19   
pikicao.
IZVIRNO SPOROČILO: živa25



Kje so pa kej prekmurke?




DÖDÖLE delajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:25:49   
Anonimen
heheheheh

Dvomim, da danes dödöle küjajo user posted image Je nedelja in v navadi bolj nedeljsko kosilo... user posted image

(odgovor članu pikicao.)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:35:05   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: pikicao.

IZVIRNO SPOROČILO: živa25



Kje so pa kej prekmurke?




DÖDÖLE delajo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image to pa je zdaj blo dobro bratuser posted image user posted image

Živa ni važno, če je nedeljsko kosilo, bojo pa dödöle za sladico...
če smo
e pri sladici pikica...tudi to ima tašča že narejeno, sam v pečico jo še treba ****nituser posted image bo pa tak dober jabolčni zavitek, da te na rit vržeuser posted image

larilu lkepa tortica....si delala tičino maso sama, ali si jo kupila? jaz sem za 1 rojstni dan nečakinje, naredila tortico v obliki zvezdice, in jo potem oblekla v homemade tičino maso..user posted image


(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 11:51:56   
Anonimen
hvala punceuser posted image
drugače pa pikica veš je tortice še veliko ostalo pol pariške in pol bavarske zato ker nas ni bilo velik ker je torta približno imela tm okol 5-7 kilcuser posted image tko da welcomeuser posted image
živček dvomim da bi kdo pri meni naročal,mogoče sam okraskeuser posted image
 perfektna ne nisem sama delala ker se mi ni dal packat tko da sem jo kar kupila in mi ni žal,ker včeri sem bila itak še nafilana s tableti ker sem imela ful migreno tko da sem res komi nardila tortico ampak važn da sem jouser posted image zvezdica je pa ful lepa,pa a to maš tak pekač ali si biskvit sama narezala v obliki zvezde?

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 16:24:38   
pikicao.
ve ste same slascicarkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
mojga bom k vam poslala d mi ga mal poredite.. user posted image user posted image  ce ga pa slucajn nocte..mi pa dejte recepte pa iddeje za naaaajjjjbbll kaloricne hrane user posted image user posted image user posted image  
jao..nabija mi ze zrd ucenja...

user posted image je pa tok mocna d tece kt pr norcih..krcki so ta mesec dokaj zmerni..ampak curi pa curi..
une KT Yarina ne jem vc, k sm dobila ta tedn 2x taksne migrene d sm jih kr nehala jest (so kao str.ucinki)...iz Lj. sm komi do pol poti prpelala..bruhala..pa so me mogl pridit iskat..pa me pelat po injekcijo k sm jo pol v rt dobila user posted image  me je se 3 dni pol rit bolela user posted image .

skratka mela sm se 4 tabletke do konca.ampak nism upala..tko d sm nehala in zto ucer dobila user posted image .
zdej bi mogla pa se tretjo rundo pojest te tablete sam ne bom k ne upam..pa bom kr zacela s projektom bebika (k je bil tok casa zaklenjen)
neki me zanima: a mislte d se mi je zdej user posted image dokaj uredila..glede na-to d je prej pol leta nism mela? pa kdaj naj grem do G. al sploh ne grem? (jz sm misla jt cez kaksn mesec ce ne bo ne user posted image  ne user posted image ) kaj pravte?





_____________________________

"Človek nosi v sebi moč, da uresniči vsako svojo željo."

...never give up.... :c)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 19:46:09   
Serendipity
perfect - iii, kaj potem sledi? Gonal?


pikicapokica - hm, ne vem ti svetovati. Meni so ponavadi uredile cikel. Sem jih pa tudi težko prenašala...  No, hm - bolj so moji bližnji mene težko prenašali, če sem iskrena user posted image user posted image user posted image user posted image

No, nas je kar nekaj borkic (ponovno) v borbi - pikepokice za vse!

Pa tü smo Prekmurke - pa ne küjamo dödolof za nedelsko kosilo. Tau mo vütro jeli user posted image

(odgovor članu pikicao.)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 19:56:43   
Anonimen
Vej san pa pravla, ka so dödöli nej za nedeljsko kosilo... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pridne borkice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Se kar nekaj dogaja tukaj zadnje čase user posted image user posted image user posted image user posted image   Mi bomo pa probali avto prodat... Upam da bo šlo user posted image

(odgovor članu Serendipity)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 19:59:37   
sonček33
dödolof


še eden od spominov na letošnji dopust - sline se cedijo ....se*..a veš, da smo šli domov brez bučnega olja ....pa tako radi ga imamo... naš kmet ga ni več imel..potem pa še l. angina in smo pozabili :(

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:01:02   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

dödolof


še eden od spominov na letošnji dopust - sline se cedijo ....se*..a veš, da smo šli domov brez bučnega olja ....pa tako radi ga imamo... naš kmet ga ni več imel..potem pa še l. angina in smo pozabili :(


Grozni ste user posted image Kje ga pa kupujete sicer? Pa Se* ge ga vi küpüvlete??

< Sporočilo je popravil živa25 -- 5.9.2010 20:02:33 >

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:29:35   
sonček33
Grozni ste Kje ga pa kupujete sicer? Pa Se* ge ga vi küpüvlete??

živa, do sedaj mi ga je evdno oči prinesel ko so šli v Križevce z jagri ...pa ti?

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:30:07   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

dödolof


še eden od spominov na letošnji dopust - sline se cedijo ....se*..a veš, da smo šli domov brez bučnega olja ....pa tako radi ga imamo... naš kmet ga ni več imel..potem pa še l. angina in smo pozabili :(


Joj, ka si pa nej meni pravla? Bi te ga pripelala na zmenek :) Ti ga pošlen po pošte? user posted image Dödole so pa dobre, ka? Samo lüšte delaj pikici, ka bar tu sek prijde user posted image user posted image user posted image

živa - itaq, vej pa tij si naša, pa dobro znaš kak tau ide tü...Mij ga doma pridelamo - no tikve mislin, olij pa te idemo delat user posted image

larilu - OPA! TORTA DA TE KAAAP! Kdor je pa manjkal, pa si je sam kriv! user posted image


< Sporočilo je popravil Serendipity -- 5.9.2010 20:31:21 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:34:32   
sonček33
ma kva vi to govorite..jaz vs nč ne razumem :)

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:41:31   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

ma kva vi to govorite..jaz vs nč ne razumem :)



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vej pa ne nore, no. Pa tij maš prekmursko snijou vogledi - te se pa ja moreš našoga guča nafčite user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:44:15   
sonček33
sej se fčim... sam počasi

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 20:49:07   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

sej se fčim... sam počasi


user posted image user posted image user posted image

No, počasik se tüj deleč prijde ... user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Nova borba se pripravlja VII.
5.9.2010 21:25:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

sej se fčim... sam počasi


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   Pohvale vrejdno user posted image user posted image

Se* mi smo zaj prvič šli f Turnišče po olij, ednouk na leto pa mi tuj domačoga dobijmo. Samo ga je tak malo fse fkuper, ka komaj en glaž sprosiva user posted image Ali nikaj je nej... Te v Turnišči je tüj fejst dober. Prle smo pa na Gibino odili, pa smo se ga malo navolili in šče boukši je tej s T.user posted image Pa fajelši tüde user posted image user posted image user posted image

Tak... večerja pod kapo, zaj pa malo pred TV, te pa spat... Vütro pa Žigeca v vrteci pistin, pa vüpan ka de fajn spal user posted image

(odgovor članu sonček33)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?