|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:32:12   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: thaiss

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Mogoče so danes dobili bitko (dezerterji eni) , vojna pa bo naša. user posted image .





to so besede..... wiiii.....

user posted image


se podpišem pod toleuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 451
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 11:35:12   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- airex blazino dokler ne dobijo svoje - CUKRČEK
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računov

- Ju. Ba.
- Ni. Pi.

prosim, javite se mi
.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej....




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!


Drugače bi vam pa rada namignila še na eno reč, ki se bo ta vikend odvijala za Rubin:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=143460395697004&id=120741754624190&ref=mf

Lepo vabljene, pa povabite k sodelovanju še vaše prijatelje!

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 452
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 12:30:43   
Šarki
Živjo Rubin!
Vem da že dolgo nisva klepetali tukaj gor, že nekaj časa se namreč odvajam od interneta user posted image , vendar vseeno vsake toliko malo preberem tukaj, in veliko mislim nate in na tvojo družino. Trenutno ti nimam s čim pomagati razen z dobrimi mislimi, v prihodnosti pa upam da tudi kako drugače.

Držim pesti za vas, da tole čim prej rešite.

LP

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 453
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 14:14:49   
zvesta
danes ob 18h ponovno prispevek o rubin. kontra MOM!

glejte!

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 454
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 14:30:52   
amm4
Rubin, naj vam rata! Držim pesti!

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 455
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 14:46:25   
malilump
Pogledala prispevek...upam, da se po 13. mesecih končno nekam premakne...

Rubin. bodite močni kot do sedaj user posted image

Pa veliko sreče danes user posted image

Kako Gaja? Ko sem brala, da ste šle na sprehod, so se mi od veselja vse kocine naježile (dobro, da jih ni veliko user posted image )...

LP 

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu amm4)
Neposredna povezava do sporočila: 456
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 15:18:16   
Pia*
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

danes ob 18h ponovno prispevek o rubin. kontra MOM!

glejte!



MOM se je pa sigurno skliceval na ministrstvo.

Skratka vsi skupaj so ena velka pokvarjena banda.
Kapo dol za Rubin, jaz ne vem če ne bi kar začelu upiti v kamero tako profesonalna kot si ti mislim, da ne bi morala biti.

Kar se pa tiče Lare čudovita punčka je pa take dolge laske mauser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 457
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 15:34:13   
špelin@
Draga Rubin., najprej iskrena hvala, ker ob svoji stiski misliš tudi na razmere pri nas user posted image Tole mi veliko pomeni, veš. Nas osebno res ni prizadelo, je pa prijatelje in to boli.

Kako lepo, da si bila s pikico Gajo zunaj na sprehodu! user posted image user posted image user posted image

Tvoja princeska Lara je resnično ena zlata deklica user posted image

Včerajšnjega prispevka sicer nisem gledala - a je kje kak link, da bi si ga ogledala na netu? Nisem še nič iskala... Ampak če sodim po vaših odzivih, mi zavre kri! Se bom potrudila, da pogledam današnji prispevek v Svetu. Super ste vse, ki pomagate Rubin. v boju z občinskimi pametnjakoviči. Verjamem, da uradno denarja ni, stavim pa, da bi se hudo hitro našel, če bi se šlo za dom nekoga izmed njih...


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 458
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 15:48:25   
malilump
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

 Verjamem, da uradno denarja ni, stavim pa, da bi se hudo hitro našel, če bi se šlo za dom nekoga izmed njih...



Se zelo strinjam!!!

http://24ur.com/novice/slovenija/pozor-konec-tedna-mozni-novi-plazovi.html#video

Poglej video IZ SVETA: minister o sanaciji

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 459
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 15:58:38   
špelin@
malilump, hvala za link user posted image

Ej, Rubin., kapo dol, kako si tole profesionalno izpeljala user posted image Lepa in pogumna ženska si. Lara je pa res en srček user posted image
Ostalega bla, bla, bla raje ne grem komentirat user posted image


(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 460
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 16:05:16   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

danes ob 18h ponovno prispevek o rubin. kontra MOM!

glejte!


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 461
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 17:53:34   
zvesta
hitro vsi na Kanal A

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 462
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:00:59   
Colt
Gledam. Prijetno presenečen nad kanalom A in ''''Svetom''''! In to prva novica...ma kapo dol!


< Sporočilo je popravil Colt -- 23.9.2010 18:02:31 >


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 463
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:05:26   
Colt
Kangler mi vseeno deluje malce preveč sterilno...realnost zna bit drugačna...ampak Ruben, stvari se premikajo. Verjamem da boste kmalu spali v miru. Držim pesti!!

Grega


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 464
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:12:01   
zvesta
gledala... pa imam nekako mešane občutke....

predvsem mi ni bilo všeč, da so bile Kanglerjeve obljube tako mimogrede in na hitro...


in tudi to ne, ko je novinar rekel, da so veseli, da so vsaj eno zgodbo pripeljali do srečnega konca? hmmm.... kakšnega konca? šele na začetku smo....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 465
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:13:40   
ma*ja
Tudi jaz lepo prosim za podatke.
Čeprav se na RR ne javljam, temo na nedonošenčkih redno spremljam in ne mine dan, da ne bi pomislila na to čudovito družinico, ki si končno zasluži lepšega življenja. Ne morem verjet v kakšni občini živimo, za bruhat... Upam, da današnje obljube res držijouser posted image . Rubin res si ženska in mama z veliko začetnico, tvoje poste vedno berem s solznimi očmi. Držimo pesti, Gaji pa z druge strani tega nesrečnega meljskega hriba pošiljamo rojuser posted image .

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 466
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 18:24:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ma*ja)
  Neposredna povezava do sporočila: 467
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:24:47   
banga
upam, da bo Kangler držal besedo, ki jo je dal pred kamero in da se bodo zdaj stvari res začele hitreje premikati na bolje. Bravo Rubin za odličen nastop user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 468
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:26:00   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: kind lady

Se bo ta oddaja dala pogledati na netu ,tako kot včeraj, ker nimam A kanala. Hvala.user posted image



bo bo.... samo šele čez kako uro dve.... bomo dali link....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 469
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 18:27:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 470
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 18:37:58   
gigi1
Bravo Rubin in družina user posted image  user posted image  user posted image . Bravo vsi, ki ste pomagali in Kanal A user posted image  user posted image  user posted image . Res se mi zdi, da vidimo luč na koncu tunela. Upam, da bodo držali obljube.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 471
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:03:01   
malamedika
Rubin  tudi jaz močno stiskam pesti ,da se zadeve premaknejo in ,da današnja   obljuba Kanglerja zares obvelja,da se končno zganejo in vam dajo  streho nad glavo  kjjer boste v miru živeli ne pa v večnem strahu.
Vesela sem za vas da se zadeve premikajo in res si dokazala,da si močna in odločna mamica,ki  hoče varen dom za svojo družino tko da res vse pohvale tudi tebi za tak miren a odločen   pistop do tistih ki do danes niso storili nič za vašo družino.Ponosna sem nate ,da si se opogumila  in šla v medijeuser posted image user posted image

Kot sem že večkrat napisala vse dobro tebi in družini ter seveda  pošiljam pozitivne misli tudi Gajiuser posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 472
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:04:10   
tofsi
Držim pesti, da ne bo zopet ostalo le pri besedahuser posted image .

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 473
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:23:47   
enea
link današnje oddaje "SVET"
Rubin kapo dol, izjemna ženska si, tvojemu možu in tvojima hčerkama pa en koš  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Srečno!!!!

< Sporočilo je popravil enea -- 23.9.2010 19:28:05 >

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 474
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:26:55   
Anonimen
Da bruhaš, kako se obnaša (baje) gospod.

Rubin., ti samo vztrajaj - naj vam dajo primerno socialno stanovanje. Dovolj jih je, dovolj velikih, samo volje je očitno premalo.

(odgovor članu enea)
  Neposredna povezava do sporočila: 475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  17 18 [19] 20 21   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?