|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:33:00   
špelin@
Pogledala posnetek na linku. Oprostite, ampak temule možiceljnu ne verjamem oz. njegovim besedam ne zaupam user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:34:31   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Pogledala posnetek na linku. Oprostite, ampak temule možiceljnu ne verjamem oz. njegovim besedam ne zaupam user posted image


ja, tudi mene prevevajo enake misli.. user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:35:02   
zvesta
Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računov

- Ju. Ba.
- Ni. Pi.

prosim, javite se mi.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej..
..




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!


Drugače bi vam pa rada namignila še na eno reč, ki se bo ta vikend odvijala za Rubin:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=143460395697004&id=120741754624190&ref=mf

Lepo vabljene, pa povabite k sodelovanju še vaše prijatelje!

< Sporočilo je popravil zvesta -- 23.9.2010 19:36:44 >


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 19:37:45   
*viva*
Tudi jaz ne verjamem FK prav nič. Če bi Ga. Furman, ki videno skače tako kot ji šerif naroči imela tako veselje pomagat bi to že storila. Kje so bili teh 13 mesecev? No, glavno pa da je Karin dobila stanovanje. Zagotovo ga je bila veliko bolj potrebna kot pa Rubin in njena družina.

Upam, da bodo te besede, ki so nedvomno del predvolilne kampanje, vseeno le naletele na plodna tla in bodo v poplavi laži, ki smo jih že in ki jih bomo še slišali le uresničene.

_____________________________

Only the hardest things makes us stronger...let's fight!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 19:38:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 20:51:47   
dolenjka
Ojojojojojojojoj user posted image

Temule Kanglerčku s pušlcom al pa brez, pa jaz prav nič ne verjamem, na tvojo žalost Rubin. in upam, da se motim user posted image
Tako freh!!!! Baraba, štajerke, ne ga volit, ker si tega očitno ne zasluži, da si niti malo več časa ni vzel user posted image
Rubin, kolk časa ti ja pa za kamero posvetil? user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 21:22:32   
tasa_m
A to je bilo spodobno obnašanje župana?? user posted image Zaaaa bruhaaatt user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 21:54:02   
klaja
Ne vem, ampak mu ni za verjet, vsaj dokler se kaj ne premakne. Pa kolikor vem, ga take zadeve ne ganejo kaj dosti, žal. Upam pa, da se začne nekaj dogajat, da se najde kdo, ki bo pripravljen pomagat!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 22:04:41   
zvesta
čer...

pravkar sem na kratko govorila z rubin.

vse vas lepo pozdravlja in se opravičuje, ker zadnje 3 dni šeni bilo zahval, niti se še ni uspela oglasiti tukaj... ampak je izmozgana....

kar ji čisto verjamem in tudi iz posnetka danes se je videlo kako jo je vse skupaj že izčrpalo....

tako da ji izostanke opravičimo.... naj se samo spočije in uredi jutri vse kar lahko....

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 22:12:00   
imee
Rubin!

Tudi pri nas držimo pesti in upamo, da se je vse skupaj le začelo premikati v pravo smer.

Pa veliko pozitivne energije in veliko volje za hojo po birokratskih pisarnah ti želimo(ne odnehati, pa če tudi to pomeni, da se tam   pojaviš vsak dan in jih vsak dan "spomniš" na ta problem in obljubljeno rešitev. Saj vstrajnosti pa ti ne manjka, če ne drugače, se zgleduj po svoji Gaji. Ona jo ima v izobilju in že sedaj ve, da se z njo premaga marsikaj in pride do želenega cilja. 

Gaji pa čestitke za prvi sprehod po sončku.user posted image Tudi jaz kar vidim kako ponosno sta vozičkale okrog pediatrije, verjamem pa tudi,da  bo še lepše ko se vama pridružita še Lara in ati.

Tudi jaz moram napisati, da je Lara res prava velika lepotička in ne vem zakaj, vedno ko sem brala o njej sem si predstavljala prav takšno deklico.(Res zanimivo, saj so navadno naše predstave drugačne, kot je resničnost)

Skratka lep pozdrav v upanju, da so se tudi za vas začeli lepši časi!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Gaja potrebuje...
23.9.2010 23:54:20   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

gledala... pa imam nekako mešane občutke....



Sama mam zelo slab obcutek, da se nekaj resi na hitro in pomete pod preprogo...v smislu, dejmo zdej tej tecni babi neki ugodit, da bo dala mir. Za kolko casa bo ta resitev pa kdo ve. Glavno da bodo volitve prej mimo.user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 8:06:38   
zvesta
skrbi me kaj bodo danes uredili...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 8:38:37   
koala
Rubin, vsaka ti čast da si ostala tako mirna, jaz ob taki ignoranci ne vem če bi zmogla.
Kapo dol ženska.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 10:36:22   
Lenč.i
Za Gajo in njeno družino držim pesti tako močno in vem, da jim bo kmalu uspelo priti skupaj v varen dom. Tako pogumni so vsi skupaj.

P.S. A ima še katera tisto airex blazino odveč? Jaz bi jo kupila, ker z našo malo telovadiva na eni drseči podlagi in mislim, da ni najbolje.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 10:46:38   
banga
Draga Rubin,
močno, močno držim pesti in upam, da bo tvoja današnja pot na občino uspešna. Poljubčke mali miss user posted image  in pikapoke mali borki user posted image , tebi pa pošiljam en velik topel user posted image , da ostaneš še naprej tako močna, v kar pa sicer itak ne dvomimuser posted image

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 12:05:18   
malilump
Kakšen bonton...še adijo ni rekel user posted image Obljuba...hja, če bi se je le držal...user posted image

Močno držim pesti, da bo čimprej konec in da bo srečen user posted image  

Rubin. pred tabo pa res kapo dol. Ženska ter mama in pol user posted image   

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 16:14:05   
Vijoličarka
Uh, važno da ima on oranžno kravato, čisto v stilu s svojimi sočnicami, ki krasijo njegovo volilno kampanjo.

Njemu je bilo važno samo, da se ne zameri volilcem. Samo kratka neprijetna prekinitev, iz katere se je politično izvlekel. Prav videlo se je, kako mu je vse skupaj odveč.

Mislim da se s tem ne bo ukvarjal. Če mu grozi, da ne bo ponovno izvoljen, se pa res ne bo ukvarjal s takimi 'malenkostmi', če bo treba pa za lastno rit poskrbeti.

Glede na to, da so avto enega izmed sodelujočih v njegovi volilni kampanji, vsega polepljenega s sončnicami, našli na parkirišču rezerviranem za invalide in da so samo 'izrazili obžalovanje', namesto da bi se uslugam takega človeka odpovedali, mi je glede sočutja tega človeka prav vse jasno. On je tak in njega obkrožajo ljudje, ki so jih samo polna usta lepih besed in polne misli lastne koristi.

In ni se niti pozanimal, za kaj se gre. Ni se pozanimal in ne ve, da je Rubin bilo dodeljeno stanovanje, ki bi bilo v normalnih okoliščinah za prvo silo dovolj. Ampak mala Gaja potrebuje več. In vsaka mati si želi spraviti svojega otroka iz bolnice. V bistvu sploh ni razumel problema in si tega niti ni želel.


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 21:50:54   
Rubin.
Najprej eno veliko opravičilo, da se nisem javila, čas mi prehitro zbeži. Pa še slabo se počutim, ker sedaj ko vse skupaj urejam, sem manj pri Gaji in me to zelo mori.

Uf ste bile ene ostre, vas bom drugič vzela zraven, ko grem v akcijo user posted image . Sicer pa je situacija taka, glede stanovanja. Mi smo ga iskali že v februarju in primernega stanovanja takrat za nas ni bilo. Tudi sedaj ga ni, pogojno bi lahko bilo eno, ampak samo za res določen čas, ker je sobica v kateri bi bila Gaja tako majhna, da gre noter samo posteljica in kakšna majhna omara. Ampak, glede na razmere, bi začasno lahko šli tudi tja, pač vzamemo samo najnujnejše. Tu pa se bojim, da se lahko ponovi lanska zgodba. Že sama selitev je stresna, ampak  z njo so povezani ogromni stroški. Stanovanje je namreč popolnoma prazno, nima niti luči, niti pip, stanovanje je potrebno opremiti, nobenih priklopov, le te je potrebno iti uredit na dotične službe (elektro, vodovod, plinarna....) in jih seveda plačati. Da ne omenjam mesečne najemnine, stroškov ogrevanja, ki so doma brezplačni. Potem pa je potrebno vzdrževati še hišo, lani npr. enkrat nismo šlli zakurit, pa nam je počila centralna cev. V glavnem dvojno vzdrževanje in dvojni stroški.  Tako je bilo lani. Potem pa se bojim, da nas bodo "pozabili" tako kot so nas lani, in se lahko spet vleče in vleče. To je ena slaba stran, druga pa je zdravstveno stanje Gaje. Po priporočilih zdravnika mora biti Gaja v nestresnem okolju in na svežem zraku to pa center mesta sigurno ni. 
Tudi lani so mi obljubili, da bo to začasno, potem pa... sej poznate zgodbo.

Sicer pa k veselejši temi: Lara je včeraj dobila dva paketka, uh je bilo veselja.
Banga in Imee najlepša vama hvala, da jo malce pocartata, v tem težkem obdobju. Vse skupaj je že zelo začelo vplivati na vse. Tudi Lari se že pozna, da preveč sliši, včasih kar pozabiš da je zraven. In potem je zame v skrbeh. To pa ni zdravo. Res upam, da se vse čimmprej razreši in začnemo normalno dihat.
Lara je bila zelo vesela nahrbtnika in vsega kar je bilo v njem, sedaj stari več ni dober za v vrtec user posted image . In kako lepo sta ji napisali user posted image . Se je zjutraj vstala in mi pravi: mami jaz sem slabe volje. A res? Ja si moram iti roke umit. user posted image  Da razložim: Imee ji je poslala milo tako za princeske in napisala: Milo pa smo dodali za tiste dni, ko boš mogoče slabe volje ti.... takrat si rokice umij in slabe volje v trenutku več ni. Zlata je. Hvala vam res, tudi baji* za lepo pisemce, ki mi je seglo v srce in sem imela vlažne oči, Lara pa je bila vesela nalepkic.

Res te pohvale vredne, če ne bi bilo te težave z sanacijo plazu, bi bilo to moje najlepše obdobje v življenju. Hvala.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 24.9.2010 21:56:16 >

(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 22:29:49   
Vijoličarka
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.
pogojno bi lahko bilo eno, ampak samo za res določen čas, ker je sobica v kateri bi bila Gaja tako majhna, da gre noter samo posteljica in kakšna majhna omara. Ampak, glede na razmere, bi začasno lahko šli tudi tja, pač vzamemo samo najnujnejše. Tu pa se bojim, da se lahko ponovi lanska zgodba. Že sama selitev je stresna, ampak  z njo so povezani ogromni stroški. Stanovanje je namreč popolnoma prazno, nima niti luči, niti pip, stanovanje je potrebno opremiti, nobenih priklopov, le te je potrebno iti uredit na dotične službe (elektro, vodovod, plinarna....) in jih seveda plačati. Da ne omenjam mesečne najemnine, stroškov ogrevanja, ki so doma brezplačni. Potem pa je potrebno vzdrževati še hišo, lani npr. enkrat nismo šlli zakurit, pa nam je počila centralna cev. V glavnem dvojno vzdrževanje in dvojni stroški.  Tako je bilo lani. Potem pa se bojim, da nas bodo "pozabili" tako kot so nas lani, in se lahko spet vleče in vleče. To je ena slaba stran, druga pa je zdravstveno stanje Gaje. Po priporočilih zdravnika mora biti Gaja v nestresnem okolju in na svežem zraku to pa center mesta sigurno ni. 
Tudi lani so mi obljubili, da bo to začasno, potem pa... sej poznate zgodbo.




Mislim da razmišljaš pravilno. Ne pusti se nekam začasno strpati, da bodo potem pozabili na vas, da bo mir, pa da se bodo otresli medijev.  Sploh pa, zakaj si dela občina dodatne stroške? Vam stanovanje, sanacija bo pa itak enkrat potrebna. Naj takoj izvedejo sanacijo, pa ne bo treba stanovanja. Pa bo. In Gaji bo gotovo lepše na svežem zraku. In manj bo stresno, ko bo konec negotovosti.


Držim pesti!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Gaja potrebuje...
24.9.2010 23:29:22   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Vijoličarka

Sploh pa, zakaj si dela občina dodatne stroške? Vam stanovanje, sanacija bo pa itak enkrat potrebna.



Pa si obcina res dela stroske? Hm, vprasanje. Ne izjasni se namrec o tem ali se bo plaz saniralo ali ne. Odloka o tem ni, prav tako ni niti uradne ocene o skodi plazu (vsaj kolikor je meni znano). Torej, stroske ima Rubin. z vselitvijo v popolnoma prazno, ceprav novo, stanovanje. Obcina pa...sej ves tisto "Minister Gregor pa nic."

Cas je, da se obcina uradno izjasni kaj bo ukrenila glede sanacije, ker tole velikodusno ponujanje stanovanja je izhod v sili, ko se macki stopi na rep, zato, da lahko potem macka se naprej prede tako kot ji pase.

(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Gaja potrebuje...
25.9.2010 0:03:22   
zvesta
punce, zda sem končala s krašenje torte......


še hitra statistika....

170 vas je dobilo podatke.... 98 pa jih je že pomagalo tako ali drugače....


zdaj pa spat...

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Gaja potrebuje...
25.9.2010 0:04:08   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računov

- Ju. Ba.
- Ni. Pi.
- Na. Kl.

prosim, javite se mi.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej..
..




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!


Drugače bi vam pa rada namignila še na eno reč, ki se bo ta vikend odvijala za Rubin:

http://www.facebook.com/note.php?note_id=143460395697004&id=120741754624190&ref=mf

Lepo vabljene, pa povabite k sodelovanju še vaše prijatelje!


_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Gaja potrebuje...
25.9.2010 15:42:39   
gapii27
v pondelek še dobim stvari za L in bom pogledla če je med njimi tud kombinizonček, drgače ga nafehtamuser posted image

v glavnem v torek pa res gresta paketa za meljski hribuser posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Gaja potrebuje...
25.9.2010 16:05:28   
zvesta
tako, dražba je stekla!

sodelujte, povabite prijatelje..... ne pozabite si prebrati navodil dražbe:

http://www.facebook.com/album.php?aid=31440&id=120741754624190&fbid=153481598016872

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu gapii27)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Gaja potrebuje...
25.9.2010 16:15:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

tako, dražba je stekla!

sodelujte, povabite prijatelje..... ne pozabite si prebrati navodil dražbe:

http://www.facebook.com/album.php?aid=31440&id=120741754624190&fbid=153481598016872



Punce, vse to je dobrodošlo...user posted image


....
ampak.
A je kakšna Mariborčanka tu, ki ima "jajca" (ne tista za pečt), odpret vrata in ostati v pravi pisarni toliko, da se podpiše primerna pogodba za bivanje?

Ok, pikopoke in pomoč so fajn...ampak, roko na srce, problema ne bodo rešile.

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?