|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
27.9.2010 23:44:07   
gigi1
Rubin user posted image user posted image user posted image  upam, da se kaj takega ne ponovi user posted image .
Sem pa danes ponovno pogledala link. Zadnjič sem v živo zamudila nekaj minut in sem danes dobila drugačen občutek, ko sem videla celoten prispevek user posted image . Res morate  zahtevati, da izpolni obljubo.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 526
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 8:05:24   
zvesta
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta

Zbiramo sredstva za Rubin. in njeno Gajo, ki se končno vrača domov.

Prepričala sem jo, da mi je posredovala njen TRR in ostale podatke, tako da boste lahko denar nakazale direktno njej. Tako da tiste, ki bi jih želele, se lahko obrnete name in podatke prejmete takoj, ko jih prejmem tudi jaz.
Lahko na ZS ali na mail zvesta @ gmail.com

Torej, tiste, ki lahko... Vsak evro ji bo prišel prav in vem, da bo šel v prave roke. Rubin še sploh ne ve kaj jo čaka in kakšni stroški bodo tu zadaj.

Sporočite ko nakažete. Rubin. edina želja je, da se vam osebno zahvali.

Hvala v mojem imenu!

Bi pa še potrebovala, če lahko kdo posodi/podari:
- kombinezon 74/80 . obljubila gapii27

tiste, ki ste nakazale z računov

- Ju. Ba.
- Na. Kl.

prosim, javite se mi.... Rubin. si res želi, da se zahvali vsaki posebej..
..




najbolje je, če kar v namen plačila napišete nick... ali pa meni ali rubin sporočite nick in ime in priimek s katerega je nakazano, da se bo rubin. lahko zahvalila..

smo pa ob vsej skrbi za Gajo in njeno zdravljenje/oblačila pozabile na malo Laro... če katera želi, lahko pošlje tudi kaj zanjo.. se je včeraj zelo veselila paketa oblačilc za Gajo, pa mislim, da bi bilo fino, če bi mogoče prišel tudi kak zanjo.... je pa velika punca, nosi oblačila 128/134

posebej bi rabili kombinezonček v št. 134!!!




_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 527
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 10:51:25   
banga
Rubin, upam, da je z Gajo vse ok in da se to s kanilo ne bo več ponovilo user posted image user posted image user posted image  Ti se mi pa kar javi na mail, ko boš utegnila

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 528
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 11:03:22   
uškinamama
Matr, sem danes dobre volje....user posted image


_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 529
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 11:53:34   
tanjusi
uškinamamauser posted image user posted image

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 530
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 12:12:57   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Matr, sem danes dobre volje....user posted image



a ti tudi? user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 531
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 12:18:47   
malilump
Mi bi tudi bili...user posted image

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 532
   [Brisano sporočilo]
28.9.2010 12:19:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malilump)
  Neposredna povezava do sporočila: 533
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 12:59:30   
klaja
Kaj še rabite kombinizonček? Imam enega viška, samo je pa 74 številka, tako da mi javi, če bi ga imeli in če bo dovolj velik.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 534
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 13:10:09   
uškinamama
IZVIRNO SPOROČILO: UmpaLumpa

a gre miška domov?


JoJ, ja ne dvomiš, seveda gre, ne danes , ne jutri...ampak domov pride.




_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 535
   [Brisano sporočilo]
28.9.2010 13:41:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 536
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 17:24:24   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: zvesta


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Matr, sem danes dobre volje....user posted image



a ti tudi? user posted image


a bomo tudi me kmalu?user posted image

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 537
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:10:58   
zvesta
Pozdravljene!

Minilo je 3 tedne odkar je naša akcija ugledala luč sveta. Miška, hvala ti, da si jo načela.
Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!
Zato vas bom jaz še malo zamorila s statistiko, da se boste kasneje lažje veselile. user posted image

Podatke za morebitna nakazila in pakete sem posredovala 172 ljudem. Velika večina vas je bila iz RR, nekaj iz FB, nekaj pa takšnih, ki so za akcijo izvedele preko prijateljic ali kako drugače.

No, odzvalo se jih je točno 100 deklet! Nekaj jih je pomagalo materialno, velika večina pa finančno. Na tak način se je zbralo 2765 € do tega trenutka! Krepko nad najboljšimi pričakovaji! Vau! user posted image user posted image user posted image user posted image

Nikakor pa ne smemo pozabiti na več 100 ljudi, ki je v Gajino in Rubinino smer pošiljalo dobre misli in želje. Brez vseh vas bi bilo danes stanje Rubin. in Gaje verjetno drugačno!

Zato resnično hvala vsem, ki ste brale, komentirale, širile novice, nakazale, pošiljale, pomagale...

Iz srca vam hvala in vse dobro vam in vašim želim!

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 538
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:13:48   
Rubin.
Se pridružujem zvesti, nekaj malega pa bi tudi sama dodala.

"Akcija" se je začela čisto spontano z Miškinim "oglasom" za tehtnico. Zato bi se najprej zahvalila miski mcc*, ki je bila toliko pogumna in odprla post. Posebna zahvala gre tudi moji dragi prijateljici v dobrem in slabem zvesti, ki mi nesebično stoji že dolgo ob strani, deli svoj čas z menoj in mi pomaga kjer le  more, resnično sem hvaležna in ponosna da si moja prijateljica in seveda uškinamama, kaj bi jaz brez tebe.

Zahvalila pa bi se tudi vsem, ki ste mi tako ali drugače pomagale, materialno, finančno in duševno, vsaka pomoč šteje in je enako pomembna, eno brez drugega ne gre.

V čast mi je da sem vas spoznala:

Rakica2007, Zmajtolovaj, Alex01, nokes, kind lady, banga, gigi1, njamka, sonček78, tassi1, vesna_b, blak, katjes, lana70, samado, Reby, felix7, gapii27, saška27, balonchy, sonček3, roži_, PSasa., saraya, Sunny morning, emaa, macko, ledenka, leda, janyna, jančika, pikica*, lenc_i, bela.kava, čebel@, romana24, klaja, shadow, mož*, skuštrana, zala01, nanicka, antilopa, fargesia, al1*, presida, pikecpokec, mlinčka, zup2, dolenjka, kinokia, mizantrop, miška73, maja1488, Ankica., paši, tofsi, tnb, darjau, eee35. pi-kica1, pija76, alenka-8, aprilčica07, sonrisa, hope2, biba007, spps, tancka79, dskubin, dadaegon, cukerček, malamedika, skačica, nmagk, frosch, tanja55, tjaša27, imee, baja*, pia*, obayifo. Od nekaterih imam samo imena in priimke te ne bi javno izpostavljala, ker verjetno niso niti prijavljene na rr, velja pa zahvala tudi njim.

Iskrena hvala za vaša dobra srca, lažje mi je ker vem, da bom Gaji lahko omogočila lepšo prihodnost - z vašo pomočjo.

(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 539
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:22:54   
Rubin.
Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!


Deklica, kateri ste tako nesebično pomagale in seveda celotni njeni družini, moja princeska Gaja končno prihaja po 470 dnevih DOMOV. Mislim, da bo 2.10.2010 v vseh naših srcih zapisan kot velik praznik.

< Sporočilo je popravil Rubin. -- 28.9.2010 21:23:35 >

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 540
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:32:44   
skačica
Rubin., tudi jaz sem za vse vas veselauser posted image user posted image user posted image . Zate, za moža, za veliko princesko in na koncu seveda za Gajo, glavno  junakinjo celotne zgodbe. V soboto se bom večkrat spomnila na vas, res bo nepozaben danuser posted image .

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 541
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:36:36   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!


Deklica, kateri ste tako nesebično pomagale in seveda celotni njeni družini, moja princeska Gaja končno prihaja po 470 dnevih DOMOV. Mislim, da bo 2.10.2010 v vseh naših srcih zapisan kot velik praznik.


Bolj ko berem te tvoje besede, bolj vesela sem in solzne oči imam... 470 dni, niti predstavljat si ne znam... In končno, res! user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 542
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:43:39   
nokes
oh, rubin, se mi zdi, da bi se vse rade zavalile tebi in tvojim prijateljicam!! bravo punce za vašo pomoč in požrtvovalnost, da ste stale rubin ob strani in ji seveda še stojite. ampak, saj še ni konec??? to je po moje šele začetek. začetek Gajinega prihoda domov in vsega, kar sledi lepega!

zase vem, da četudi se redko oglasim, bom spremljala zgodbo in, ko bo treba, pomagala, kot bom lahko. verjamem, da je takih še vsaj 100 naštetih in še kdo se bo našel. 

rubin, naj bo 2. 10 začetek vašega novega, lepšega, brezkrbnejšega življenja. tukaj sem zate, tukaj smo za vašo družino, za Gajo, če lahko vsaj eno težko breme snamemo... user posted image

< Sporočilo je popravil nokes -- 28.9.2010 21:44:03 >


_____________________________

nokes

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 543
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:47:12   
špelin@
Rubin., tole je najlepša novica, kar jih je user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 544
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 21:47:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!


Deklica, kateri ste tako nesebično pomagale in seveda celotni njeni družini, moja princeska Gaja končno prihaja po 470 dnevih DOMOV. Mislim, da bo 2.10.2010 v vseh naših srcih zapisan kot velik praznik.


Dober datum - 02.10.2010

(odgovor članu Najaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 545
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 22:06:54   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Rubin., tole je najlepša novica, kar jih je user posted image user posted image user posted image


Podpis. Zdej pa uzivanje in crkljanje skupaj z obema deklicama.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 546
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 22:13:42   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!


Deklica, kateri ste tako nesebično pomagale in seveda celotni njeni družini, moja princeska Gaja končno prihaja po 470 dnevih DOMOV. Mislim, da bo 2.10.2010 v vseh naših srcih zapisan kot velik praznik.
to pa je res super novička user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 547
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 22:18:21   
Alex01
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO BRAVO BRAVO BRAVOuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Imam od sreče čisto solzne oči user posted image user posted image user posted image . Veliko veliko srečnih in lepih trenutkov vam želimo!!!!!!!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 548
   RE: Gaja potrebuje...
28.9.2010 22:21:12   
Anonimen
Bravo Gaja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 549
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 6:21:14   
PERSIDA
user posted image Bravo Gaja.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  20 21 [22] 23 24   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?