|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 7:22:43   
sončnica24
Super Rubin za Gajo veliko veliko veliko cartanja želim in srečno družino, v srčnem upanju da se na občini začnejo stvari premikati.

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 551
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 7:40:25   
Šarki
user posted image user posted image user posted image  jeeeeeeeee, bravooooouser posted image  user posted image    user posted image  user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 552
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 7:52:15   
malamedika
Rubin veselim se skupaj z vami prihoda  Gaje domovuser posted image user posted image

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 553
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 10:05:37   
gigi1
Rubin prelepa novička user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Sem kar kurjo polt dobila user posted image user posted image . Komaj čakam, da boš pisala o tem kako je doma user posted image

In dekleta user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Hvala vsem user posted image . še naprej bomo družinici pomage kolikor bomo le lahko.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu malamedika)
Neposredna povezava do sporočila: 554
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 10:28:03   
banga
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Rubin prelepa novička user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Sem kar kurjo polt dobila user posted image user posted image . Komaj čakam, da boš pisala o tem kako je doma user posted image

In dekleta user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Hvala vsem user posted image . še naprej bomo družinici pomage kolikor bomo le lahko.


se podpišem pod toleuser posted image user posted image   bravo naša velika borkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 555
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 10:29:48   
soncek3
user posted image Rubin, tudi jaz se veselim z vami in imam kar solzne oči, ko berem tvoj post. Vsi vemo, da je bilo za vas ogromno preizkušanj in je zdaj čas, da res srečno zaživite kot družinica. Mislim, da se je ob branju tvojih težav večina mamic zamislila in ugotovila, da le ni tako samoumevno, da imaš doma zdravega živahnega otročka, no z vsemi prehladi, neprespanimi nočmi, neuspehi pr hranjenju....
Življenje te je utrdilo, zato zdaj pogumno in veselo naprej, pa upam, da se stanovanjski problem tudi reši čimprej, da bo Gaja v varnem zavetju.  In obljubim, da bom še kak € prispevalauser posted image .

Bodite dobro!

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 556
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 10:31:35   
soncek3
In seveda pohvale zvesti, uškinimami, tanji, miški.... in vsem puncam, ki ste tako množično pristopile k tej akciji!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 557
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 11:01:18   
saska27
Za danes so pri nas (MB) napovedovali oblačno, padavine ... zdaj pa se zdi, da se še sonce veseli Gajinega prihoda domov. Res krasen dan! Morda pa se bo zdaj končno začela lepa jesen user posted image user posted image

Rubin, veselim se z vami vsemi in vam želim čim več sonca!


(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 558
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 12:02:10   
malilump
user posted image Jupiiiii user posted image

Sem tako vesela za vas Rubin. Zdaj pa samo še lepe novičke piši user posted image

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu saska27)
Neposredna povezava do sporočila: 559
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 13:46:42   
Čebel@
joj polepšale ste mi danuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image akcija še ni končana-dokler ne bo družina na varnem,ampak to,da mala VELIKA borka prihaja domov,za trenutek odtehta vse!!!!punce,ki ste v osebnem stiku z rubin. res bravo za vas-takih prijateljic si vsakdo želi!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

rubin.!!!
sicer sem predaleč od MB,ampak če boš kdajkoli karkoli potrebovala-tukaj sem in bom!user posted image

vse dobrouser posted image

(odgovor članu malilump)
Neposredna povezava do sporočila: 560
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 13:48:17   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: soncek3

user posted image Rubin, tudi jaz se veselim z vami in imam kar solzne oči, ko berem tvoj post. Vsi vemo, da je bilo za vas ogromno preizkušanj in je zdaj čas, da res srečno zaživite kot družinica. Mislim, da se je ob branju tvojih težav večina mamic zamislila in ugotovila, da le ni tako samoumevno, da imaš doma zdravega živahnega otročka, no z vsemi prehladi, neprespanimi nočmi, neuspehi pr hranjenju....
Življenje te je utrdilo, zato zdaj pogumno in veselo naprej, pa upam, da se stanovanjski problem tudi reši čimprej, da bo Gaja v varnem zavetju.  In obljubim, da bom še kak € prispevalauser posted image .

Bodite dobro!
s tem se pa nebi mogla bolj strinjat!vse je samoumevno,dokler te kaj takega ne doleti

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 561
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 16:03:00   
alda
To pa je novica, ki ti 100% polepša dan!!
BRAVO GAJA!!!!
..pa veliko cartanja vseh 4.!!

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu PERSIDA)
Neposredna povezava do sporočila: 562
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 16:14:48   
Zala01
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Glede na novičke, ki jih boste izvedele kmalu, je počasi čas, da akcijo vrhunsko zaključimo!


Deklica, kateri ste tako nesebično pomagale in seveda celotni njeni družini, moja princeska Gaja končno prihaja po 470 dnevih DOMOV. Mislim, da bo 2.10.2010 v vseh naših srcih zapisan kot velik praznik.


Rubin sem se kar malo pojokcala ob tem tvojem postu...bravo tvoji (malo pa tudi naši) Gaji, pa njeni veliki sestri, da si bosta kmalu delili velike sestrske skrivnosti v svojem domu...pa seveda požrtvovalni mamici in atiju, da se je ta kalvarija končno zaključila...user posted image


_____________________________

Rastemo in radi se imamo...:)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 563
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 17:02:59   
Rubin.
Bom kar iz nedonošenčkov prilepila, ker isto velja tudi za tukaj:

Kar smeji se mi ob vaših postih. Zdaj pa vaše veselje pomnožite z 100, pa veste kako sem šele jaz vesela.

Danes je bil en tak čudovit dan, spet smo vozičkali. Z to spremembo, da je bila Gaja budna. Ojej kako je bilo vse zanimivo. Nebo, tako modro z belimi oblački, kaj je to za eno čudo user posted image , pa sonček jezi očke, o titi sonček user posted image , pa listje ki v vetru plapola, kakšna atrakcija. Potem pa sem opazila majhno stisko pri Gaji, pa ji stisnem roko k lički in jo potolažim, da je mama pri njej, da se ne rabi nič bat, pa sem dobila en veliiiiiik nasmešek. Punce jaz imam tako dober občutek, da je joj. Danes je bila izredno dobre volje, se je skozi smejala, vsemu kar sem ji rekla. Komaj, komaj čakam da bo to del vsakdana.

Pri nas se je tudi oglasila predstavnica urada za komunalo in mi dejala, da je sanacija plazu v načrtu in naj bi se začela izvajati urgentno. Dobra novica, izredna. Ampak je skor prelepo da bi bilo res. Ko bom imela tudi kaj pisnega, pa bom bolj vrjela. Ampak dan je kljub temu čudovit, pa še sonček je zunaj. Jupijajajajajaja.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 564
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 17:04:13   
Rubin.
Hvala vam za vašo izredno podporo, sama tega velikega zalogaja ne bi  zmogla, z vsemi vami pa mi uspeva, hvala vam.

(odgovor članu Zala01)
Neposredna povezava do sporočila: 565
   [Brisano sporočilo]
29.9.2010 17:28:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Rubin.)
  Neposredna povezava do sporočila: 566
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 17:49:42   
Anonimen
Še trikrat spat...user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 567
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 18:51:48   
klaja
Zdaj sem se tudi jaz razjokala, ker vem kako težko pričakuješ Gajin prihod domov. Veliko lepih trenutkov z Gajo ti želim!!! 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 568
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 19:07:36   
banga
Draga Rubin, danes sem se ob tvojih novicah že dvakrat od ganjenosti razjokala...joj, kako sem vesela za vas user posted image user posted image , danes je res prelep dan. Samo še trikrat spat in bo družinica končno skupaj. Si kar mislim kako je tudi mala miss na trnih in komaj čaka, da bo končno sestrico dobila domov. Bravo Gaja, sem vedela, da boš na koncu velika zmagovalkauser posted image user posted image user posted image user posted image  Držim pesti, da se bo tudi glede plazu res kmalu začela sanacija in da boste lahko končno vsi skupaj v miru zaživeli. Milijon poljubčkov pošiljam veliki borki in mali miss, tebi pa en velik  user posted image  , še enkrat kapo dol kako srčna mamica in močna ženska si!

< Sporočilo je popravil banga -- 29.9.2010 19:08:54 >

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 569
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 20:27:58   
aprilčica07
Vesela, vesela, vesela.. bravo Gaja user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu banga)
Neposredna povezava do sporočila: 570
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 21:32:42   
froschi

Ta novica, da Gaja prihaja domov, je preprosto čudovita!!!

Rubin-smo na zvezi...pa še 1x hvala ti!

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 571
   RE: Gaja potrebuje...
29.9.2010 21:40:29   
Lenč.i
user posted image user posted image user posted image  Super novica - prihod domov. user posted image user posted image user posted image

Pa vozičkanje po sončku - tako zelo se veselim z vami.

(odgovor članu froschi)
Neposredna povezava do sporočila: 572
   RE: Gaja potrebuje...
30.9.2010 7:28:36   
sončnica24
Tako pa imam spet solzne oči, in res je kot je ena napisala, ko imaš slab dan pa si vsega sit, se je treba samo na tebe Rubin. spomnit pa vidiš dai maš vse in ti čisto nič ne manjka. Želim vam prelepe dneve s čim več sončka da boste lahko zunaj in seveda veliko veliko caratanja.

(odgovor članu Lenč.i)
Neposredna povezava do sporočila: 573
   RE: Gaja potrebuje...
30.9.2010 10:27:53   
gigi1
Rubin same lepe novice nam pišeš zadnje dni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .  Naj bo tako tudi naprej user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 574
   RE: Gaja potrebuje...
30.9.2010 10:46:18   
Colt
Rubin...kapo dol. In vsem ostalim ki ste pomagale/pomagali! user posted image user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  21 22 [23] 24 25   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?