|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jutro!!!
28.7.2005 10:31:24   
hati
hmmm, zgleda da se še ni odločila, kaj bi raje imela.. princa al datum.... :)- :)- :)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   Jutro!!!
28.7.2005 10:31:51   
*zvezdica*
princa mam.....datum bi rabla....

he he..kaj mi je zadnjič ušpiču....sva zdej šele 3 mesece na svoje...podnajemnika...pa pride 2 dni nazaj domov..pa začne...ja lubica zdej je pa najin odnos prišel že do te faze, da je čas, da narediva korak naprej (men nič jasn...sm se kar mal tresla).....pol pa iz žepa povleče ključ od kleti (do zdej ga je mel samo on)...pa sem sklenil, da tud teb zaupam ključ od mojih prostorov (prav da je klet njegovo prebežališče)....no sej sem se ful smejala pol....ampak vseen :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   Jutro!!!
28.7.2005 10:34:58   
dolenjka
Če je pa tko,pol ti pa predlagam da dans prideš domov in rečeš:
Ja lubi, zdej je pa najin odnos prišel že do te faze, da je čas, da narediva dva koraka naprej (oa nej mu nč ne bo jasn, tresu se pa verjetn takrat še ne bo)...pa mu dej v roke revijo moja poroka (danes si jo kupi)...pa sem sklenila, da se ti zaupam do konca življenja....
Pol pa, al se bo začel trest, al pa revijo listat;)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   Jutro!!!
28.7.2005 10:35:24   
*zvezdica*
mah drugač je pa tko....zdej delava na:nosecka:...pa naaajbl si ga želiva....po drugi strani be se pa raje prej poročila....mi je bolš kot pa da bi mela že trebupšček...no, kakor bo pa bo

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   Jutro!!!
28.7.2005 10:36:28   
hati
ej zvezdica pol pa ti njega zaprosi. no jaz nisem dočakal neke sanjsek filmske snubitve. je blo vse skupi spontano in dogovorjeno. nekako v planu. zdej stanovanje pol pa poroka. pa sva določla datum. no jaz sem ga izbrala :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   Jutro!!!
28.7.2005 10:38:05   
*zvezdica*
ha ha ha dolenjka ti pa si faca! :bravo: :bravo:
Sej mislm, da ne bi mel ne vem kolk proti...

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   Jutro!!!
28.7.2005 10:40:04   
dolenjka
In kaj pol čakaš??:kuza::kuza::kuza: v trafiko po revijo!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   Jutro!!!
28.7.2005 10:45:14   
*zvezdica*
Bom to čast kar njemu prepustila...je taka bolj romantična dušca, pa vem da ko bo, se bo ful potrudu...ne vem, pa tud jaz bi rajš vidla, da bi on to naredu! Sicer se pa pri nama že tko stvari kar mal hitr odvijajo...sva šele 10 mesecev skupi...no dobr, saj pri teh letih gre itak vse hitreje kot pa pri 20-ih....tko da tud če še mal počakava ne bo gorela voda :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   Jutro!!!
28.7.2005 10:50:38   
dolenjka
No, kokr hočeš,sam morš vedt, da čudeži se dogajajo! In v njih jaz verjamam od kar sem mojga :love: srečala!
Šele 10 mescev? No in? Midva pa 22 (mescev in ne let, da ne bo pomote), šele 5 m pa živiva skupaj! Ja in?
A ti je kaj hudga? No, sej sem vedla da ne, men tut ne! Če pa se mi kej hudga začne dogajat mu pa itak takoj ketno za ene dva skrajšam, pa je!

Ej kje pa je DaisyE? A je šla spet ven na :kava:?? A ji je kdo dovolil?;)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   Jutro!!!
28.7.2005 10:58:15   
*zvezdica*
He he...od tebe se bom pa še marskej naučila vidm :bravo: :bravo:


Ja ne vem kaj misl DaisyE kr tkole nas zapustit....predrznica...in to brez predhodnjega opravičila :)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   Jutro!!!
28.7.2005 11:01:54   
hati
ma meni se zdi, da je prejle rekla, da more it. Tam nekje ko smo se o oblekah pogovarjale.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   Jutro!!!
28.7.2005 11:11:26   
*zvezdica*
aja...no pol naj ji pa bo ....:)
mene pa mal lakota grab..ampak bom rajš še mal počakala preden navalim na hrano...drugač bo pol predolga do konca službe.....pol pa tkoooo kruuuli:pujs:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   Jutro!!!
28.7.2005 11:13:31   
hati
ja, jaz sem ravno en jogurt popapcala, da ne bo več tko glasen, ta moj želodček.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   Jutro!!!
28.7.2005 11:15:03   
Anonimen
Kaj pa sadje vam ne disi? :)

Jaz imam danes sadno zelenjavni dan.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 89
   Jutro!!!
28.7.2005 11:20:24   
dolenjka
Jaz pa že od 8h zjutraj polnozrnate piškotke papam in sem že k :pujs:! Bliži ko je poroka, bolj jem, namesto da b blo obratno! Če bo šlo tko naprej, bom namest obleke kar šotorsko krilo oblekla! :)-:)-:)-:)-

Tale DaisyE nas pa vedno zakur, pol pa :kuza::kuza::kuza:! Jo bo treba mal v red spravt ;)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   Jutro!!!
28.7.2005 11:22:00   
hati
ej dolenjka pr meni je blo ravno obratno, okrog poroke nisem nč jedla, sem ful shujšala... ha ha no sam sem v tem letu vse tud nazaj dobila. :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   Jutro!!!
28.7.2005 11:22:17   
*zvezdica*
mmmm jaz mam pa dons s sabo 1 paradižnik, 1 papriko, 1 kumaro pa ta malo piksno koruze....mmmmnjaaamiiii ...si bom najboljšo solatko nardila
:bravo:

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   Jutro!!!
28.7.2005 11:25:32   
hati
ej a v službi si boš to vse zrezala al kaj... no zanimivo... mogoč bi si mogla pa še jaz kej podobnega omislit v teh vročih dneh.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   Jutro!!!
28.7.2005 11:29:01   
dolenjka
Pa a veste da to sploh ni neumna ideja? Ko sem jaz pred dvemi leti hujšala (2,5 meseca) sem si vse zjutraj v plastično posodico pripravla in pol dobr jedla cel dan, pa še zdravo je bolj, kot pa piškot,pa sendvič al pa nič in pol doma za štiri poješ ko :pujs:!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   Jutro!!!
28.7.2005 11:29:51   
*zvezdica*
ja v kuhnci v službi..sej mamo ves pribor, tko da ni panike...pa res noro paše zdej k je tko vroče...al pa veš kaj je men tud ful dobr...ena ta mala piksna tune pa koruzo zraven..pa nardiš kot solato...mmmmm...se mi že sline cedijo :bravo:
al pa kšn mrzu jogurt pa breskvice :)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   Jutro!!!
28.7.2005 11:31:18   
hati
ja men tudi zvezdica, paradižnik ( odstranim semena), pa koruza, paprika, sir in tune pa mal kisa in njamiii zdejle bi eno pojedla :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   Jutro!!!
28.7.2005 11:32:22   
Anonimen
Jaz mojmu tudi vsako jutro pripravim hrano, zapakiram, pa papca pol lepo neki dobrega & toplega.:bravo:
Drgac dobijo sam sendvice in tak shit.

(odgovor članu DaisyE)
  Neposredna povezava do sporočila: 97
   Jutro!!!
28.7.2005 11:34:40   
*zvezdica*
no moja lahkota je dosegla vrhunec..tko da grem zdele mal napolnit želodček...pridem čez pol urce nazaj...vam naj se pa kar sline cedijo :)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   Jutro!!!
28.7.2005 11:46:24   
dolenjka
No no no, zdej pa že mal pretiravate!
Bom šla zdaj na trg pa vse to kupila in vse pojedla! :)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   Jutro!!!
28.7.2005 11:48:46   
hati
ha ha no ni treba... sam jaz pa morem zdej v ljubljano... v tej krasni vročini..mislim da bo res popoln dan :)

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4] 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?