|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 19:49:48   
Mašna
tudi naš je dobil izpuščajčke okoli ritke in patronažna je rekla da so to glivice..smo šli kupit canesten pa po dobrem dnevu uporabe moram reči da še ne deluje tako kot bi moral...

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 20:10:22   
archie
na, jst sem pa se vrocino fasala... user posted image user posted image user posted image user posted image danes me skoraj cel dan fuuul boli glava... se mi zdi, da je ves prehlad in vsa neprespanost prisla za mano in da se mi sedaj mascuje... se dobro, da je Taja fuuuul pridna in prespi vecino dneva in da je moj moz doma, da jo malo rihta...


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Mašna)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 21:13:00   
malecka_mateja
archie user posted image user posted image user posted image zate da se čimprej pozdraviš.
tudi mene grlo boli pa prehlad me daje, tudi Tjaša je prehlajena in kašlja. upam da ne stakne Tin kaj in da nebom na kakih Ab pristala. Eh črne misli stran.šc
grem spat ker sem malo utrujena. nočka


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 21:44:36   
katrinka
uf archie - upam da bos kmalu boljeuser posted image


moja zgagica je koncn zaspala...zdej je novo stvar pogruntala - samo da ma bradavicko v ustih pa je srecna - ni lacna in ne cuza,niti ne zaspi,samo da je v ustih in zvedavo gleda okoli...mislim no - kje se je pa to naucila lumpauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 22:02:58   
tadix
Pozdravljene, sem mama treh punčk že starejših, najmlajša ima 2 leti. Glede vnetih ritk priporočam, da grete do pediatra da vam da na recept cinkovo olje zmešano z olivnim. To zmešajo v lekarni on da samo recept (20% cinkovega 80% olivnega) Mažete pa tako najprej z vodo umiješ fajn posušiš, najprej namažeš kanasten, gor daš to mešanico olj in če je zelo hudo še hladilno mazilo oziroma praško pasto. Izprobano, učinkuje 100% in zelo hitro. Pri nas se  je zgodilo da sem zvečer to namazala na zelo rdečo kožo z izpuščaji tudi mehurčki zjutraj ni bilo sledu od vnetja (če se niso pokakale). Tako lahko mažete po vsakem umivanju vendar pri nas ni bilo potrebe po več kot 2x ali 3x.

(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Septembrke 2010
28.9.2010 22:37:38   
Klemcy
archie - kaj nisi ti pisala o boleči dojki?? Ker simptomi mastitisa so vročina, glavobol in vsi znaki gripe. Jaz sem to imela predvčerajšnem in danes sem že letela k doktorju.

malecka_mateja - ja tam mi niso čist nič rekli, da ne rabim široko povijat. Na izvidu piše, da so 1B, kar ni najboljše, ampak me čudi, da sem bla zraven, ko so ji delali UZ kolkov, pa ne mu ne u od njih, kako naj potem vem. Jaz sem mislila, da se pač mora tak previjat. user posted image

(odgovor članu katrinka)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 7:11:56   
tinkatonka
kolki....nam niso delali UZ-ja kolkov v P, ampak sem vseeno dobila navodila po zadnjem pregledu pediatra na dan odhoda domov, da ne rabim široko povijat. Kontrola kolkov bo pri redni kontroli pri pediatru.

archie...upam, da nimaš mastitisa! Pridno počivaj in se hitro pozdravi!

klemcy...upam, da so ti antibiotiki že prijeli in se bolje počutiš! Pa držim pesti, da ti mlekec ostane. A si črpaš?

nadka...melanie je prekrasna!!!

NiNiBo...dobro opravi na pregledu, upam, da bo kaj novih novičk in uživaj na pedikuri!



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 7:14:33   
malecka_mateja
klemcy ja če so kolki 1b potem pa morasd povijat tako do pregleda. mi mamo 1a kolke in ni potrebe. ampak takrat ko ni na rokah jo pa za kako urco ko imas krče ali ko ji paše lahko odviješ prez problema. nebo nič narobe.

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 7:40:24   
tinkatonka
Izabelina...oh to dojenje, a ne? No jaz sem že na skrajnem robu da obupam, saj se meni količina mleka nič kaj dosti ne povečuje. Tak da držim pesti, da ti uspe, glede na to, da se ti količina mleka povečuje! jaz bom sicer še mal vztrajala, dokler bom vidla, da dobi od mene še kakih 20ml na obrok (glede na tehtanje), ampak danes ponoči npr, sem mu pa samo flašo dala, ker je bil kr fajn lačn in nisem matrala ne sebe ne njega. Bom vidla tekom prihodnjih dni, kako se bo mlekarna in kupec obnašal user posted image

cepljenje za rotavirus...jih boste cepile, zakaj JA oz. zakaj NE?

Mi imamo prvi pregled pri pediatru čez 14 dni. Komaj čakam. Se mi pa zdi že vsak dan večji in malo bolj drugačen. user posted image Še zdaj pa nismo pogruntali komu je podoben. Prvi sin je namreč kopija svojega očeta, pri Jakobu smo imeli pa malo več domišljije in smo očitno "naredili" mešanico dveh familij. user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu ŽanaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 7:52:18   
corfu
Jutro

ko sem sama imela mastitis, do sedaj 2x, sem dobila antobiotik Hiconcil in sem normalno dojila, celo čimvečkrat sem morala pristavljat, da je otrok spraznil dojko in vozle.

Rotavirus, hmmm...ne vem še. Do sedaj ni bil cepljen ne sin ne hčerka...sem nekako bolj proti vsej možni zaščiti, telo se mora tudi samo branit in postavljat imunski sistem..sine ga je imel hudo obliko 7 dni sva bila v bolnici, hčerka ga ni nikoli dobila...

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 8:28:58   
benika
Rotavirus, hmmm...ne vem še. Do sedaj ni bil cepljen ne sin ne hčerka...sem nekako bolj proti vsej možni zaščiti, telo se mora tudi samo branit in postavljat imunski sistem..


Enako.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 9:16:32   
barbi195
Jutro,

tukej je program za dneve kobilarne, če kero zanima, se mi zdi da je ena pisala da bo pogledala...
http://www.lipica.org/?vie=cnt&str=evn&id=2010090814495964&lng=slo

Kar se Rotavirusa tiče tud jaz razmišljam kaj naredit. Lovro ni bil cepljen, sedaj pa ne vem kaj naredit, glede na to da Lovro lahko kej prinese iz vrtca.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 9:38:47   
tinkatonka

IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka

cepljenje za rotavirus...jih boste cepile, zakaj JA oz. zakaj NE?



Jaz se tud nagibam k temu, da ga ne bom cepila. REs je da mi Anej lahko marsikaj prinese iz vrtca, samo dejstvo je tudi, da če ga cepiš proti enemu tipu rotavirusa, lahko zboli pa za drugim. user posted image Ker Anej ni ganjen k trebušnim virozam, bruhanju ipd, upam, da je Jakob enak.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 10:20:37   
barbi195
a bi bila katera tok prijazna in mi napisala, kako je treba uvajat AD3 kapljice.... je moj možek izgubil listek kjer piše.
Vem samo 1.dan 1 kapljica dopoldne, 2.dan 1kapljica dopoldne in 1 kapljica popoldne... kako pa naprej?

Hvala

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 10:41:08   
nadka30
punce hvala za pohvale naše princeske tudi mami in ati sta vsak dan bolj zaljubljena vanjo, no danes me je ekstra presenetila je spala od devete ure zvečer do 2.30 se je potem napapcala in spet spala do 5.30 tako da danes sem se še pa jaz naspalauser posted image user posted image user posted image user posted image .
Sem pa ugotovila da se mi je malo povečala mlekarna, ker je spušala na vsaki strani in sma potem imele problem ziziko spravit v usta ko jo je pa dobila v usta je pa vlekla tako da sem jaz kar z očmi zavijala sem bila kar v trenutku budna zraven. No jaz upam da je tole dober znak sedaj sta minila že dva dneva brez dodatka po flaški upam da so tole sami dobri znaki.
Midve imam pediatra točo jutri teden pa bomo videli kaj nam bodo povedali. Kapljice pa bom tudi šele potem začela dodajat.Dodajala jih bom pa tako kot sem jih pri nadji en teden po eno kapljico nekje opoldne, drug teden po dve kapljice, tretji teden po tri tako da nekje sedmi teden pridem do sedmih, sem tako delala pri nadji in je bilo super nismo dobili nobenih krčkov tako da to bom ponovila.

kolki- tukaj imam pa jaz problem meni so rekli da širokega povijanja ni več, ampak ko sem gledala izvide sem videla da imam podobne kot pri nadji in takrat sem morala široko povijat tako da razmišljam da bi sedaj melanie dajala eno plenico pod body_ v bistvu najprej plenico za enkrtano uporabo potem eno tetra plenico potem bi pa to zaprla z body tako da bi to skupaj držalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image v bistvu nisem tolk pametna kaj narediti bom pa sigurno vprašala pediatra drug teden kaj on pravi na touser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mastitis- ja to je pa prava nadloga lahko si pomagate tudi tako da vzamete list od zeljne glave in si ga date za moderc, sem že sama preizkusila in pomagauser posted image

rotavirus- v bistvu ne vem če bom cepila, ker poznam punco, ki je otroka cepila na koncu je pa glih tako zbolel

user posted image

(odgovor članu barbi195)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 11:04:09   
Klemcy
tinkatonka - ja črpam si in potem mleko zavržem. Sem še enkrat vprašala zdravnico zakaj ne smem dojit, ker sem na netu prebrala, da s temi antibiotiki lahko brez problema, ker pride res minimalna količina v mleko, pa je rekla, da je to res, ampak jaz sem imela gnojni izcedek, kar pa res ni dobro, da bi mala to popila. No in da če bo dojka hitro super, lahko začnem dojit že kak dan prej, predem pojem vse antibiotike user posted image  

(odgovor članu nadka30)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 11:16:18   
nadka30
pa še informacijo glede sezamovega napitka- no meni je tak samo full bljak, zato sem pogruntala drugačen način, najprej ga skuham precedim(vode ne pijem ) sezam pa si dam v navade jogurt(activio) zraven pa dam še malo koruznih kosmičev tako ga pa z lahkoto pojem.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in tako prelisičnim svoje telo, sem zvita neuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 11:34:35   
katrinka
IZVIRNO SPOROČILO: barbi195

a bi bila katera tok prijazna in mi napisala, kako je treba uvajat AD3 kapljice.... je moj možek izgubil listek kjer piše.
Vem samo 1.dan 1 kapljica dopoldne, 2.dan 1kapljica dopoldne in 1 kapljica popoldne... kako pa naprej?

Hvala


mi smo drugacna navodila dudl od pediatrinje - dopoldne kapljice dam,dva dni eno kapljico,pol dva dni 2 kapljici in tako do 7 kapljic...tko sem delala pri suzani in je blo vse ok...pa na zlicko jih dam in lepo polize ...

rotavirus - ne bom cepila,obe imam itak doma tko da naceloma smo manj izpostavljene,se pa tudi z beniko strinjamuser posted image

(odgovor članu barbi195)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   [Brisano sporočilo]
29.9.2010 11:37:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tinkatonka)
  Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 11:40:57   
archie
IZVIRNO SPOROČILO: Klemcy

archie - kaj nisi ti pisala o boleči dojki?? Ker simptomi mastitisa so vročina, glavobol in vsi znaki gripe. Jaz sem to imela predvčerajšnem in danes sem že letela k doktorju.


ja, res je user posted image ampak mene ni bolela dojka sama od sebe. mene je bolela, ce sem se jo dotaknila. od takrat sem si jo ze 3x fajn stusirala s toplo vodo in je fuuul bolje. gnoja nimam. me pa boli grlo ze 1 teden, kasljam... zato smatram, da je vrocina samo posledica vsega tega (in neprespanosti).

a lahko jaz normalno dojim kljub vrocini?


_____________________________

16.9.2010 se nama je spremenilo življenje... :)

(odgovor članu Klemcy)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 11:47:29   
Klemcy



a lahko jaz normalno dojim kljub vrocini?

 

Seveda brez problema. Tut če bi bla še bolj bolna in bi jemala antibiotike, bi lahko.

(odgovor članu archie)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 13:16:03   
benika
Kavica - kdaj in kje jutri? Pa seveda ste vse dobrodošle, tudi še-nosečke!!!!


Med 10.30 in 11. uro v Dulcisu? Sva s tannyo ugotovili, da je v Zvezdi premalo prostora za vozičke. Če ima pa katera še kak drug predlog pa z idejami na plan. V končni fazi bi se lahko dobile tudi pri brunarici, ampak tam je senca. Povejte.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 13:59:01   
tannya
Hvala Benika, da si objavila, živa danes štrajka user posted image . V glavnem, ja jaz pridem in že komaj čakam spodoben čvek.user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 14:00:12   
maca29
dan še iz moje strani :)Lukec spančka krčkov ni pretiranih :).Jema full hehe se je zredil iz 2720 na 4140 in zrastel 5 cm :):) drgač pa rota virus ,jaz ga ne bom cepila ker to je spet ena njihova muka da nafilajo zdravstveno blagajno ki jo mi tako ali tako že dovolj povnimo :)ta prvi je preživel pa ni bilo takrat še nobene omembe o ceplenju.Če viroza pride tud gre.to enostavno morajo prebolet sej zdravila tk al tk ni.Drugače pa je mali priden kadar ni po malo scartan :D


_____________________________

11.06.2003 smo dobili prvega sinka
28.08.2010 je privekal naš drugi

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Septembrke 2010
29.9.2010 14:19:28   
benika
V glavnem, ja jaz pridem in že komaj čakam spodoben čvek.user posted image


O čvek bo, samo vprašanje pa je, če bo spodobenuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tannya)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj bi moral biti otrok v postelji ob de...
Če malček ostane pozno pokonci, je vse zmedeno. Ni vseeno, ali gre otrok spat okoli devete ure ali ko mu paše.
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?