|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
23.9.2010 21:25:42   
tasa_m
Čer...vas samo na hitro pozdravim. Utrujena. Po Habakuku sva z Lijo skakali kot nori, tak da poznam vse skrite kotičke in skoraj vse dvorane, ki jih premorejo user posted image  user posted image No, električnih omaric ne smem pozabit, tud to vem kje imajo. Mi je gospodična čisto vse pokazala  user posted image  user posted image

Zdaj pa frača spi, ata gleda TV, Sara neke po gsmju štofiri in verjetno čaka, da starejša seka čimprej spakira iz računalnika... user posted image user posted image


(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
23.9.2010 21:25:52   
tasa_m
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
23.9.2010 21:26:14   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Je že bila kdaj katera na Pikinem festivalu v Velenju? Poteka ta teden, v soboto se zaključi, pa ne vem al naj gremo al neuser posted image  Malo me še ta vremenska napoved moti, ker se menda vse dogaja zunaj in je napovedan dež... Če je katera že bila - se splača it?
Mi še nismo šli.

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
23.9.2010 21:40:54   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, ja, tu sem te čakala, nisem pisala, sam da ti odstopim mesto!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
23.9.2010 21:42:56   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Čer...vas samo na hitro pozdravim. Utrujena. Po Habakuku sva z Lijo skakali kot nori, tak da poznam vse skrite kotičke in skoraj vse dvorane, ki jih premorejo user posted image  user posted image No, električnih omaric ne smem pozabit, tud to vem kje imajo. Mi je gospodična čisto vse pokazala  user posted image  user posted image

Zdaj pa frača spi, ata gleda TV, Sara neke po gsmju štofiri in verjetno čaka, da starejša seka čimprej spakira iz računalnika... user posted image user posted image




Kaj pa ste delali v Habakuku? Ste bili na kopanju ali na kosilu? Danes je imela moja prijateljica (dekliščina pred 2 tednoma) tam poročno kosilo - poročila sta se sama in povabila družino na kosilo.

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 7:47:08   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

Je že bila kdaj katera na Pikinem festivalu v Velenju? Poteka ta teden, v soboto se zaključi, pa ne vem al naj gremo al neuser posted image  Malo me še ta vremenska napoved moti, ker se menda vse dogaja zunaj in je napovedan dež... Če je katera že bila - se splača it?


Ne še....se pa res vse dogaja zunaj in v soboto bo spet lilo. user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 7:49:14   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

Čer...vas samo na hitro pozdravim. Utrujena. Po Habakuku sva z Lijo skakali kot nori, tak da poznam vse skrite kotičke in skoraj vse dvorane, ki jih premorejo user posted image  user posted image No, električnih omaric ne smem pozabit, tud to vem kje imajo. Mi je gospodična čisto vse pokazala  user posted image  user posted image

Zdaj pa frača spi, ata gleda TV, Sara neke po gsmju štofiri in verjetno čaka, da starejša seka čimprej spakira iz računalnika... user posted image user posted image




Kaj pa ste delali v Habakuku? Ste bili na kopanju ali na kosilu? Danes je imela moja prijateljica (dekliščina pred 2 tednoma) tam poročno kosilo - poročila sta se sama in povabila družino na kosilo.


Super!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 7:49:28   
KOKICA32
Dobro jutro!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 8:50:09   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image


Tudi tebi!user posted image
Peteeeeeeeeeek!user posted image  Sem si zračunala, da delam samo še 6 ponedeljkovuser posted image user posted image user posted image Juhuhuhuhuhu!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:22:12   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image
Jutrooooouser posted image  
včeraj sm šla spat že ob 21.30 (sm rabla neki časa, da zaspim ki je bla polna lunauser posted image ), pa sm danes vseeno vsa zalimanauser posted image
mi zgleda kronično primanjkuje spanjauser posted image

_____________________________

Leon, 21.2.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:22:31   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
  Vadba zaradi praznika odpade 1.11.2010. V času krompirjevih počitnic bo vadba potekala normalno.   Lepo vabljeni!


kakšnih počitnic? KROMPIRJEVIH?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ne poznaš tega izraza? user posted image

neeee...kaj je to??user posted image

_____________________________

Leon, 21.2.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:27:11   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
  Vadba zaradi praznika odpade 1.11.2010. V času krompirjevih počitnic bo vadba potekala normalno.   Lepo vabljeni!


kakšnih počitnic? KROMPIRJEVIH?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ne poznaš tega izraza? user posted image

neeee...kaj je to??user posted image


To je uraden naziv za počitnice od 25.10 dalje, ker se takrat pobira krompir.user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:28:06   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image


Tudi tebi!user posted image
Peteeeeeeeeeek!user posted image  Sem si zračunala, da delam samo še 6 ponedeljkovuser posted image user posted image user posted image Juhuhuhuhuhu!user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:31:15   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Kaj pa ste delali v Habakuku? Ste bili na kopanju ali na kosilu? Danes je imela moja prijateljica (dekliščina pred 2 tednoma) tam poročno kosilo - poročila sta se sama in povabila družino na kosilo.
ne, bile sma na podelitvi T. diplome. Recimo, da sma kaj videle ja user posted image user posted image

O, ful dobro a nista nardila velike poroke? To je meni ful dobro, sama in starši user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:33:18   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image


Tudi tebi!user posted image
Peteeeeeeeeeek!user posted image  Sem si zračunala, da delam samo še 6 ponedeljkovuser posted image user posted image user posted image Juhuhuhuhuhu!user posted image
DOBER DAAAAN.

Juhuhu, zdaj bomo pa skupaj odštevali ponedeljke user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:33:20   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja, ja, tu sem te čakala, nisem pisala, sam da ti odstopim mesto!user posted image user posted image user posted image
pa ti si taka fajna kolegica.
Te pa ti bom zdaj jaz odstopla na naslednji strani mesto, okej? user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:33:27   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
  Vadba zaradi praznika odpade 1.11.2010. V času krompirjevih počitnic bo vadba potekala normalno.   Lepo vabljeni!


kakšnih počitnic? KROMPIRJEVIH?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ne poznaš tega izraza? user posted image

neeee...kaj je to??user posted image


Krompirjeve počitnice so jesenske počitnice, ki so vsako leto mislim da zadnji teden v oktobru. Mi jih nismo imeli, so pa zdaj že kakih 10 let?user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 142
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:34:02   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*
Jutrooooouser posted image  
včeraj sm šla spat že ob 21.30 (sm rabla neki časa, da zaspim ki je bla polna lunauser posted image ), pa sm danes vseeno vsa zalimanauser posted image
mi zgleda kronično primanjkuje spanjauser posted image
a tebi dela polna luna preglavice?

Boš morala na dopust pa via postelja user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 143
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:34:36   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Krompirjeve počitnice so jesenske počitnice, ki so vsako leto mislim da zadnji teden v oktobru. Mi jih nismo imeli, so pa zdaj že kakih 10 let?user posted image
vi niste bili tako pridni, kot npr. MI user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 144
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:34:51   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
  Vadba zaradi praznika odpade 1.11.2010. V času krompirjevih počitnic bo vadba potekala normalno.   Lepo vabljeni!


kakšnih počitnic? KROMPIRJEVIH?!!?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


A ne poznaš tega izraza? user posted image

neeee...kaj je to??user posted image


To je uraden naziv za počitnice od 25.10 dalje, ker se takrat pobira krompir.user posted image



To glede krompirja ne vem, ker ga pobiram vsak teden - v Intersparu!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 145
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:35:03   
tasa_m
Ej, Kokica si našla mogoče one copatke ki pred vašo hišo? Mi smo jih zgubili, nikjer jih ni user posted image  user posted image  

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 146
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:36:49   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: *MaJaLe*

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Dobro jutro!user posted image
Jutrooooouser posted image  
včeraj sm šla spat že ob 21.30 (sm rabla neki časa, da zaspim ki je bla polna lunauser posted image ), pa sm danes vseeno vsa zalimanauser posted image
mi zgleda kronično primanjkuje spanjauser posted image


Mene je luna cel teden matralauser posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
Neposredna povezava do sporočila: 147
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:37:19   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
To glede krompirja ne vem, ker ga pobiram vsak teden - v Intersparu!user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 148
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:38:05   
Tulipan12
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Krompirjeve počitnice so jesenske počitnice, ki so vsako leto mislim da zadnji teden v oktobru. Mi jih nismo imeli, so pa zdaj že kakih 10 let?user posted image
vi niste bili tako pridni, kot npr. MI user posted image user posted image



Vi pa nisete bili Titovi pionirčki!user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 149
   RE: Marčevke 2009 - 2.del
24.9.2010 9:40:38   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Tulipan12
Vi pa nisete bili Titovi pionirčki!user posted image
user posted image

jaz sem bila prva generacija, katera ni bila ne user posted image

(odgovor članu Tulipan12)
Neposredna povezava do sporočila: 150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?