|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 16:59:30   
Colt
Se podpišem pod Vijoly in razmišljam da bi bilo morda smiselno izgradit na novo ta njen pogled na tovrstne zadeve..kolkor se sploh da pač. 


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 17:35:01   
Andromeda
Kaj naj rečem - očitno si se poročil z žensko, ki je prepričana, da so spolni odnosi namenjeni zgolj reprodukciji. Morda je imela tako vzgojo. Poznam eno, ki je imela strogo "katoliško" vzgojo, pa ima do spolnosti precej podoben odnos kot tvoja žena. Tudi h ginekologu ne hodi, ker ji je to ponižujoče, kot pravi.
Glede na to, da ti je tvoja jasno dala vedeti, da nič sexa do poroke, bi ti bilo lahko vsaj malo jasno, da se pa po ohceti ne bo stanje spremenilo za 180 stopinj in da se ne bo iz svetnice prelevila v pohotnico oz da s tako osebo, ki ima tak pogled na sex ne moreš nekega hudo dobrega in pogostega sexa pričakovat.


< Sporočilo je popravil Andromeda -- 23.9.2010 17:38:34 >

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 17:43:14   
Colt
Andromeda, to je možna razlaga. Samo hudo omejena. Jaz bi razmišljal širše user posted image Možnosti je neskončno.

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   [Brisano sporočilo]
23.9.2010 18:26:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Colt)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 19:03:23   
Anonimen
Svaka vama čast, da sta tako dolgo zdržala skupaj - praviš, da je otrok že preskrbljen.

Težko ugibam o vzrokih zakaj ona ne želi (mogoči so vsi že prej navedni in še kakšen), ampak enako mi ni jasno, kako si ti zdržal vsa ta leta (destletja?) in na kakšen način si reševal to težavo? Kako sta se pogovarjala, kako sta seksala? Ali sta sploh poskušala odstraniti to bariero pri ženi, ali pa sta vsa ta leta oba (tudi ti) le izpolnjevala svoje zakonske dolžnosti?

(odgovor članu kambiatek)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 22:05:30   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Andromeda, to je možna razlaga. Samo hudo omejena. Jaz bi razmišljal širše user posted image Možnosti je neskončno.


Saj tudi jaz razmišljam širše, ampak vsega, kar mi rpide na pamet se mi niti ne da pisat.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 22:10:06   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka
Svaka vama čast, da sta tako dolgo zdržala skupaj - praviš, da je otrok že preskrbljen.

Težko ugibam o vzrokih zakaj ona ne želi (mogoči so vsi že prej navedni in še kakšen), ampak enako mi ni jasno, kako si ti zdržal vsa ta leta (destletja?) in na kakšen način si reševal to težavo? Kako sta se pogovarjala, kako sta seksala? Ali sta sploh poskušala odstraniti to bariero pri ženi, ali pa sta vsa ta leta oba (tudi ti) le izpolnjevala svoje zakonske dolžnosti?

Če samo pomislim, da gre najbrž za cca. 20 let...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Zopet ta seks
23.9.2010 23:53:21   
polma
Kambiatek...mislim, da čutiš veliko potrebo po tem, da poveš ne-spolne zgodbice iz svojega ne-spolnega življenja. Piši! Se mi zdi, da si se javil sem gor zato, da si olajšaš dušo in končno nekomu poveš, kako nenavadno-milo rečeno- življenje imaš Jaz mislim, da se moraš izkašljat! Kot si sam rekel...nasvetov ne potrebuješ, morda kak komentar...ampak jez mislim, da ti ne bi škodilo da se spucaš!!!!!!

Ej...v naslednjem življenju....bo drugače....če verjameš, al pa ne...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil polma -- 23.9.2010 23:54:24 >


_____________________________

Še never nisem bla tko bed k hojte!!!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 7:50:41   
kambiatek
Hvala za vse, kar ste napisali. Morda je težko razmišljati v pravi smeri, če je premalo podatkov. Tudi meni. Spodbudili ste me pa k novemu razmišljanju.  Morda bi se moralo to zgoditi že prej, pa me je bilo verjetno po eni strani strah, po drugi pa niti razmišljati nisem hotel.   Bil sem v 1. letniku faksa, ko sta se starša smrtno ponesrečila. Kot edinec sem podedoval hišo. Ves čas študija sem skrbel zase. Po diplomi sem dobil zanimivo službo. Po parih letih službovanja pa sem srečal svojo ljubezen. Tudi ona je diplomirala in ravno nastopila službo. Mislim pa, da je takrat še prebolevala nesrečno ljubezen.   Zdaj pa razmišljam takole. V meni je videla potencialnega kandidata za očeta otrok in moža, saj sem imel vse pogoje. Zaljubljena v mene pa po moje sploh ni bila. Tako bi se dalo razumeti marsikaj, in sicer željo po ohranitvi nedolžnosti do poroke, saj je bila v tem primeru pred spolnimi odnosi varna ves čas najine hoje. Če bi bila zaljubljena, bi pričakoval prej nasprotno. Po poroki je bilo potrebno zanositi, po porodu pa še te potrebe ni bilo. Seveda je to le teza. O kakšnih travmah iz mladosti ne bi razmišljal. Da je verna, je pa dejstvo.   Tudi meni se upira seks na silo, zato sva tudi tako malo seksala. Za seks je morala biti ona, sicer ga ni bilo. Pa naj omenim le eno izkušnjo v zvezi s seksom. Bilo je kmalu po poroki. Ko sem jo hotel zadovoljiti oralno, sem se spontano približal 69ki. In bila je reakcija, ki je zaznamovala ves najin seks. Žena je namreč takrat vzkliknila: Pa kaj mi tlačiš to svinjarijo k ustom. Upam, da razumete, da to ni imelo nobene zveze s higieno. Nikoli je nisem prosil za oralni seks in nikoli mi ga tudi nudila ni. Morda ima prav mojamura, ki razmišlja o tem, da žene spolno sploh ne privlačim. Verjetno že od vsega začetka z njene strani ni bilo kemije.   Za nove ideje se priporočam.

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 7:58:38   
*miska.mcc*
Žena je namreč takrat vzkliknila: Pa kaj mi tlačiš to svinjarijo k ustom.


mislim, da je s tem vse povedala.user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu kambiatek)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 8:45:46   
misar
naj še jaz pristavim svoj piskrček user posted image

ob tvojem pisanju mi vedno bolj v misli hodi verska vzgoja. pranje možganov je lahko izredno učinkovita zadeva, ne bi verjeli, če ne doživite (doživela pač v drugi zadevi).

moja kolegica je bila striktno versko vzgojena in tudi njej je bilo ''''jasno'''', da je sex zgolj in samo dejanje, da se naredi otroka. bila je dovolj odprta, da je upala o tem govoriti z mano. užitek v zvezi s sexom je strogo prepovedan in nezaželjen. želje po mesenih užitkih so grešne in jih je treba izkoreniniti. sploh ni nujno, da je tvoja žena doživela kakšno hudo travmo v vezi spolnega nasilja, prav psihološko nasilje je lahko še bolj učinkovito.
moj predlog je, da se odkrito pogovoriš z njo. ona najverjetneje ne bo želela o tem razpravljati, ti ji pa le povej kako čutiš, kaj misliš. če ji je do tega, da reši vajin zakon bo s tabo obiskala terapevta, ki ga po moje potrebujeta.

predvidevam, da moraš doživljati hudo travmo, ker sex je žal potreba, kot hrana, voda. če se le poskusim postaviti v tvojo kožo, da mi partner reče, da je moj spolni organ(nočem se izraziti bolj vulgarno user posted image ) gnusoba, si samo zamislim kako hudo bi me to prizadelo. če se to povrh vsega dogaja leta in leta, je gotovo več kot noro.

ni nujno, da žene ne privlačiš, le v mislih imam, da si zanjo pač prepovedan sad(saj veš jabolko pa adam in eva, pa touser posted image ) s strani vere.

sočustvujem s tabo, vendar mislim, da ni nerešljiva težava. saj veš, kjer je želja je tudi pot.

< Sporočilo je popravil misar -- 24.9.2010 8:47:50 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 8:56:45   
zvezdan
tako kot je rekla polma ne rabiš naših ugibanj in nasvetov, ker ti jih konec koncev ne moremo dati (vsaj tistih pravih ne), saj vemo o zadevi premalo. Ne vem pa kako si tako dolgo zdržal v takih razmerah.

Vem da seks ni vse...je pa veliko. Odlomki tvojega pripovedovanja so me na momente tudi pretresli. Tudi tvoja žena je nespoštljiva do tebe...stvari se da povedati tudi drugače. Šokirana sem nad njeno izjavo "pa kaj mi tlačiš to svinjarijo k ustom" In kaj si ti rekel na to?

Ne bom ti solila pameti. Mislim, da se rabiš le "spucati" zato izlij in izkriči vso bolečino in frustracije. Ni ti lahko. Srečno!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:01:08   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: misar

moja kolegica je bila striktno versko vzgojena in tudi njej je bilo ''''jasno'''', da je sex zgolj in samo dejanje, da se naredi otroka. bila je dovolj odprta, da je upala o tem govoriti z mano. užitek v zvezi s sexom je strogo prepovedan in nezaželjen. želje po mesenih užitkih so grešne in jih je treba izkoreniniti.


mene pa zdej zanima o kateri veri pa ti govoriš? kje tako učijo?
ker jaz sem versko vzgojena z zakramenti in veroukom in nedeljskimi mašami vred. in nikoli in nikdar mi ni nihče seksa tako razložil kot ti opisuješ. ok, seveda učijo da seks pred poroko no go. nam je bilo razloženo zakaj. da je pa treba želje po mesenih užitkih izkoreniniti pa nisem nikoli slišala. in ne, tudi "med vrsticami" ni bilo nikoli tako povedano.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:07:12   
misar
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: misar

moja kolegica je bila striktno versko vzgojena in tudi njej je bilo ''''''''''''''''jasno'''''''''''''''', da je sex zgolj in samo dejanje, da se naredi otroka. bila je dovolj odprta, da je upala o tem govoriti z mano. užitek v zvezi s sexom je strogo prepovedan in nezaželjen. želje po mesenih užitkih so grešne in jih je treba izkoreniniti.


mene pa zdej zanima o kateri veri pa ti govoriš? kje tako učijo?
ker jaz sem versko vzgojena z zakramenti in veroukom in nedeljskimi mašami vred. in nikoli in nikdar mi ni nihče seksa tako razložil kot ti opisuješ. ok, seveda učijo da seks pred poroko no go. nam je bilo razloženo zakaj. da je pa treba želje po mesenih užitkih izkoreniniti pa nisem nikoli slišala. in ne, tudi "med vrsticami" ni bilo nikoli tako povedano.


sem kje z besedo omenila kakšno institucijo? ne govorim, da je kolegico v cerkvi nekdo o tem prepričeval. še vedno sem mnenja, da človek v cerkvi ne preživi dovolj časa, da bi mu proti lastni volji lahko prali možgane. govorim o tem, kaj se je dogajalo doma z versko vzgojo. saj veš kdo so naši največji vzgojitelji in zgledi: naši starši. in ti so kolegici  vcepili takšno miselnost

pa brez hude krvi prosim, sem namreč opisala konkreten primer, ne pa govorila na pamet, kot ti

< Sporočilo je popravil misar -- 24.9.2010 9:11:52 >


_____________________________

čebelica Lana in trotek Nejc

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:12:35   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Žena je namreč takrat vzkliknila: Pa kaj mi tlačiš to svinjarijo k ustom.


mislim, da je s tem vse povedala.user posted image




Se strinjam. Se mi čedalje bolj dozdeva, da ima odklonilen odnos do sexa, ker je bila tako vzgojena in ne zaradi kake travmatične izkušnje v otroštvu/mladosti.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:17:31   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: misar

moja kolegica je bila striktno versko vzgojena in tudi njej je bilo ''''''''jasno'''''''', da je sex zgolj in samo dejanje, da se naredi otroka. bila je dovolj odprta, da je upala o tem govoriti z mano. užitek v zvezi s sexom je strogo prepovedan in nezaželjen. želje po mesenih užitkih so grešne in jih je treba izkoreniniti.


mene pa zdej zanima o kateri veri pa ti govoriš? kje tako učijo?
ker jaz sem versko vzgojena z zakramenti in veroukom in nedeljskimi mašami vred. in nikoli in nikdar mi ni nihče seksa tako razložil kot ti opisuješ. ok, seveda učijo da seks pred poroko no go. nam je bilo razloženo zakaj. da je pa treba želje po mesenih užitkih izkoreniniti pa nisem nikoli slišala. in ne, tudi "med vrsticami" ni bilo nikoli tako povedano.



Ah, daj no, saj nas vsepovsod pumpajo s celibatom do poroke, pa še potem naj to ne bi bilo za neko telesno potešitev ampak za reprodukcijo. Ga ni duhovnika, ki bi kdaj pri nedeljsk ipridigi povedal, kako dober intimen odnos pozitivno vpliva na zakon.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:21:15   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Ah, daj no, saj nas vsepovsod pumpajo s celibatom do poroke, pa še potem naj to ne bi bilo za neko telesno potešitev ampak za reprodukcijo. Ga ni duhovnika, ki bi kdaj pri nedeljsk ipridigi povedal, kako dober intimen odnos pozitivno vpliva na zakon.


user posted image user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:27:30   
diana 28
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Ah, daj no, saj nas vsepovsod pumpajo s celibatom do poroke, pa še potem naj to ne bi bilo za neko telesno potešitev ampak za reprodukcijo. Ga ni duhovnika, ki bi kdaj pri nedeljsk ipridigi povedal, kako dober intimen odnos pozitivno vpliva na zakon.


user posted image user posted image



Pred leti pa je verjetno bilo to še bolj izrazito...naše babice in mame.... Pa ne rečem da vsepovsod, v zelo verskih družinah pa je verjetno bilo bolj prisotno.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 9:44:20   
urška
IZVIRNO SPOROČILO: misar

IZVIRNO SPOROČILO: urška

IZVIRNO SPOROČILO: misar

moja kolegica je bila striktno versko vzgojena in tudi njej je bilo ''''''''''''''''jasno'''''''''''''''', da je sex zgolj in samo dejanje, da se naredi otroka. bila je dovolj odprta, da je upala o tem govoriti z mano. užitek v zvezi s sexom je strogo prepovedan in nezaželjen. želje po mesenih užitkih so grešne in jih je treba izkoreniniti.


mene pa zdej zanima o kateri veri pa ti govoriš? kje tako učijo?
ker jaz sem versko vzgojena z zakramenti in veroukom in nedeljskimi mašami vred. in nikoli in nikdar mi ni nihče seksa tako razložil kot ti opisuješ. ok, seveda učijo da seks pred poroko no go. nam je bilo razloženo zakaj. da je pa treba želje po mesenih užitkih izkoreniniti pa nisem nikoli slišala. in ne, tudi "med vrsticami" ni bilo nikoli tako povedano.


sem kje z besedo omenila kakšno institucijo? ne govorim, da je kolegico v cerkvi nekdo o tem prepričeval. še vedno sem mnenja, da človek v cerkvi ne preživi dovolj časa, da bi mu proti lastni volji lahko prali možgane. govorim o tem, kaj se je dogajalo doma z versko vzgojo. saj veš kdo so naši največji vzgojitelji in zgledi: naši starši. in ti so kolegici  vcepili takšno miselnost

pa brez hude krvi prosim, sem namreč opisala konkreten primer, ne pa govorila na pamet, kot ti


sploh nobene hude krvi. razburila si se ti, jaz sem te čisto lepo vprašala. sicer pa, pri omenjeni prijateljici, je bila napačna spolna vzgoja. ne verska.
in ne, ne govorim na pamet. kot sem rekla.

(odgovor članu misar)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 11:25:00   
Greenie
Dragi kambiatek, meni je prav hudo zate. Si ne predstavljam kako je biti v takem zakonu toliko let.
Tako, kot so ti že predhodnice napisale, ti tudi jaz predlagam, da se poskušis z ženo še enkrat na lep načim pogovorit. Lepo počasi, prijazno, a tudi direktno. Vprašaj jo, če jo sploh privlačiš, ali je kdaj čutila kemijo, ali dojema seks zgolj kot reprodukcijo ...

Ne poznam je, ampak glede nato da praviš, da drugače pa dobro funkcionirata kot družina in njej je to popolnoma dovolj, mogoče žena sploh ne bi imela nič proti, da si dobiš kako dekle za sproti, samo za potešitev spolnih želja.

Če te bo pa takoj napadla, kakšen si in kako ima ona prav, saj seks je pa le nekaj umazanega ipd., ji pa pokaži naše odgovore na forumu. Saj je tale RR nek odraz povprečne slovenske populacije, ki v večini dojema seks kot užitek.

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 11:55:01   
vasabo
Kambiatek, predvidevam, da tudi ti prej nisi imel nekih norih spolnih izušenj, zato si se enostavno sprijaznil s takšnim življenjem. Ker v večini moškim seks pomeni veliko več kot ženskam, pa ne me narobe razumet, men je seks zakon, se sprašujem kaj si ves ta čas počel z odvečno energijo.

Ker lahko zagotovo rečem, da če bi te pred tvojo ženo katera pošteno oralno in še kako drugače zadovoljila, sigurno ne bi tako dolgo zdržal v zakonu in bi imel tudi vso pravico oditi. Ker tko kot so že predhodnice napisale, seks ni opravilo, ampak je življenjska potreba, kot zrak ki ga dihamo.

Tako da glede na to, da sta najbrž že dolgo poročena, bi si jaz na tvojem mestu definitvno poiskala razvedrilo in bi to tudi tvoji dragi povedala. Ker če imaš partnerja rad in si ga želiš, mislim da sploh ne bi smelo biti problema pri seksu. Jaz bi ji kr lepo povedala, da seks je del življenja in da če ona ne bo bo pa katera druga obdelala tvoje mednožje. Pa z veseljem ne z muko;)

(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 12:03:09   
pikica78
Mislim, da je za vse veliko, veliko prepozen. Na to bi moral misliti oz. ukrepati ene 10, 20 let nazaj.
Žena se sedaj sigurno ne bo več spremenila. Si pa res ne predstavljam takšnega življenja.

(odgovor članu vasabo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Zopet ta seks
24.9.2010 13:15:24   
zvezdan
Abraham Maslow, ki je razvil hirarhijo človekovih osnovnih potreb, ki so tako globoko ukoreninjene, da so že instinktoidne, kar pomeni da so kot instinkt vpisane v naš genski material. Te potrebe so bistvene za obstoj individuma. Prva vrsta potreb so fiziološke, nato varnost in takoj zatem pripadnost (kamor spada ljubezen in seks) in nenazadnje po spoštovanju. Po mojem s takim ravnanjem kot si ga opisal, te žena pač ne spoštuje (pa versko vzgojena gor ali dol). Zame bi bilo to ponižanje.
Kakorkoli deprivacija na enem od teh nivojev pripelje do nervroz, kompleksov. Začni misliti tudi na sebe. Nikakor nisem za varanje...če ti tak način življenja kot ga imata ne ustreza pojdi...če ti potem ne varaj.


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu pikica78)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Zopet ta seks
25.9.2010 7:33:45   
caillou
 Jaz pa ne bi rekla, da te žena ravno ne spoštuje ali da ji nisi privlačen, prej bi rekla, da je v njej globoko zakoreninjeno, da je sex nekaj grdega in umazanega, užitek pa greh vseh grehov.

V srednji šoli sem poznala neko punco, ki se ji je že poljub tako zelo gravžal, da se ji je želodec obračal. Pa ni bila verna, daleč od tega. Enostavno ji je doma mama vse sorte naplahtala. Ko smo se punce pogovarjale o naših fantih in poljubih takih in drugačnih, je ona vidno bledela. Prav res ji je šlo na bruhanje vse skupaj.

Sicer ne vem kako je s to deklino danes, vem pa, da je že takrat zamujala nekaj zelo lepega in edinstvenega, ljubezen. Nočem biti pametna, ampak mislim da se tvoja žena nikoli ni znala potruditi za pravo ljubezen. Če bi vedela, da je pri ljubezni sex samo pikica na I, kar pa ni nič umazanega, grdega, bi ji bilo veliko lažje in meni verjemi, precej lepše.

Še vedno mislim, da je pred vama tisto pravo ljubezensko obdobje - četrto življenjsko obdobje. Pogovarjajta se o tem in mogoče ne bi bilo neumno, če bi začela s poročno nočjo. Kaj meniš?  ...atek hiti počasi, če imaš ženo rad in ti veliko pomeni. Nič ni zamujenega, sploh v današnjem času.

Srečno!


_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Zopet ta seks
25.9.2010 8:23:09   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda
Ah, daj no, saj nas vsepovsod pumpajo s celibatom do poroke, pa še potem naj to ne bi bilo za neko telesno potešitev ampak za reprodukcijo. Ga ni duhovnika, ki bi kdaj pri nedeljsk ipridigi povedal, kako dober intimen odnos pozitivno vpliva na zakon.


Ti imaš pa kr močne predsodke ane? user posted image Še vsak duhovnik s katerim sem se pogovarjal, je požegnal dober, spoštljiv in vzajemen odnos med zakoncema. Za dogajanje v ''spalnici'' pa je bilo vedno rečeno da je to stvar zakoncev in njunih želja, glavno da se oba strinjata in se mata rada. To je nekako povzetek duhovniške miselnosti glede teh zadev v zadnjih npr 10 letih. Seveda obstajajo ekstremi. Tako kot npr ekstremni predsodki.

Tako da...ne vem kje poslušaš, bereš in vidiš takšne sodbe...jaz vidim ravno obratno sliko. Noben pameten fajmošter ne bo šel v 21 stoletju solit pamet kaj in kako naj se crkljata dva zakonca. Se raje sploh ne bo šel vtikat.

Če pa psihotični starši zafurajo s svojo vzgojo in zavrtim zgledom do amena, posledice seveda nosi otrok.


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?